Magic Kingdom Genie+ Öncelikleri ve Lightning Lane Ride Rütbeleri

Magic Kingdom, Walt Disney World’ün Genie+ hizmetini satın almak için en iyi parktır. Bu ücretli FastPass değişimi, Magic Kingdom’daki 22 cazibe merkezine ve karakter manzaralarına Lightning Lane satır atlama erişimi sunar ve rehberimiz, yolculukları ve eğlenceyi zamandan tasarruf ve rezervasyonların ne kadar çabuk dolduğu açısından sıralar. (3 Eylül 2022’de güncellendi.)

Bu gönderinin amacı, size kendi Magic Kingdom güzergahınızı Genie+ ile oluşturmanız için gerekli araçları ve bilgileri vermektir. 1 Günlük Magic Kingdom Genie+ ve Lightning Lanes Planı. Her iki dünyanın da en iyi yaklaşımını öneriyoruz, bu önceden hazırlanmış plana ve buradaki sıralamalara danışarak, Niye ve kendi güzergahınızı oluşturabilirsiniz.

Kalabalık, hava durumu, cazibe merkezlerinin kapalı kalma süresi ve daha fazlası, bir gerçek Walt Disney World’de gün bitiyor, örnek bir güzergahın tam olarak aynı Lightning Lane zaman dilimleri vb. ile adım adım tekrarlanamayacağı neredeyse kesin. Magic Kingdom’da Genie+ kullanmak…

Tabii ki, bu, ‘oynamak için ödeme yapmak’ istediğinizi ve sadece bekleme hatları yapmak yerine Genie+ kullanacağınızı varsayar. Magic Kingdom’da, bu tipik bizim önerimiz. Temel olarak, sürüş sayısına kadar kaynar. Magic Kingdom’da Genie+ sunan 22 cazibe merkeziyle, Walt Disney World’deki diğer parkların sayısını neredeyse ikiye katladı.

Ancak Genie+ kullanmak her zaman gerekli değildir. Bu özellikle, Eylül gibi sezon dışı veya Ocak ve Şubat aylarındaki birçok tarih için geçerlidir. Temel olarak, kalabalık seviyeleri 5/10’un altına düştüğünde, Lightning Lane erişimi için fazladan ödeme yapmanız gerekmez. Ödeme Bir Parti Gecesinde Genie+ Kullanan Magic Kingdom’daki Günümbu neden olduğunu gösteren olumsuzluk Mickey’nin Çok Korkunç Değil Cadılar Bayramı Partisi veya Mickey’nin Çok Mutlu Noel Partisi’nin başlamasından önceki günlerde gereklidir.

Ek olarak, bkz. Walt Disney World & Lightning Lane’de Genie+ Rehberi SSS Bu ücretli FastPass+ değişimi hakkında bilinmesi gereken tüm temel bilgiler için. Tüm bu sistem kafa karıştırıcı ve karmaşıktır, bu nedenle bir veya 17 sorunuz olabilir. Bu, okuyuculardan aldığımız en yaygın soruların tümünü yanıtlıyor.

Başlamadan önce, bunun Lightning Lanes için Genie+ ve olumsuzluk Bireysel Yıldırım Şeritleri (ILL), yolculuk başına ödeme. Şu anda Magic Kingdom’daki tek ILL cazibe merkezi Yedi Cüceler Maden Treni. Alakart hat erişimi satın almaya hevesli değiliz, bu yüzden Magic Kingdom kapanmadan hemen önce (veya park kapanana kadar kalamazsanız akşamın erken saatlerinde) Seven Dwarfs Mine Train yapmanızı öneririz. Açıldığında, TRON Lightcycle Run, Magic Kingdom’ın diğer Individual Lightning Lane yolculuğu olacak.

Şimdi, Magic Kingdom’da Genie+ için gösteri ve sürüş sıralaması ile devam edin…

Genie’nin En İyisi+ Magic Kingdom’da

1. Mickey ve Minnie ile Town Square Theatre’da tanışın – Personel sıkıntısı nedeniyle Noel 2022’ye kadar ilk 3’te kalması beklenen Mickey & Minnie Mouse buluşma ve selamlama, diğer tüm cazibe merkezlerinden biridir. Cadılar Bayramı sezonunun başlamasından önce bile, sarılmalar, imzalar ve Minnie’nin Mickey Mouse’a katılması sayesinde bu popülerlik artıyordu. Şimdilik, burası uzak ve uzak, rezervasyon yapılabilecek en hızlı Lightning Lane.

2. Peter Pan’ın Uçuşu – Geçmişte FastPass+ rezervasyon yaptıranlar için büyük bir şok değil! Peter Pan’ın Uçuşu, düzenli olarak 90 dakikayı aşan bekleme süreleri ile Magic Kingdom’ın ikonik Fantasyland karanlık yolculuklarının açık ara en popüleridir. Lightning Lane rezervasyonları genellikle öğlen veya daha sonraya kadar sürer, ancak yine de bilinçli bir ikinci seçimdir.

3. Orman Gezisi – Bu büyük bir sürpriz olabilir, ancak Jungle Cruise, yakın zamanda yeniden tasarlandığından beri popülaritesinde büyük bir canlanma gördü. Şimdi, Magic Kingdom’daki ortalama dördüncü en uzun bekleme süresi ve en popüler Genie+ seçimlerinden biri. Bu yeni keşfedilen popülerliğin Walt Disney World’ün 50. Yıldönümü sırasında devam etmesini bekliyoruz.

4. Sıçrama Dağı – Kolayca Magic Kingdom Sıradağları’ndaki en popüler yolculuktur ve havalar ısındığı için bu daha da doğru ve bu cazibe yakında Tiana’nın Bayou Macerasında yeniden canlandırılmak üzere kapanacak. Çoğu gün, üçüncü olarak yapmak, Lightning Lane yolculuk rezervasyonunuzu havanın en sıcak olduğu gün ortasına koymalıdır. Bu mükemmel olmalı.

5. Uzay Dağı – Başka bir Magic Kingdom Mountain Range yolculuğu, Space Mountain’ın ilk 5’i kırdığını görmek şaşırtıcı olmamalı.

6. Prenses Masal Salonu’nda Külkedisi ve Misafir Prenses ile tanışın – Sonraki iki prenses, Fantasyland’deki Princess Fairytale Hall’da buluşur ve selamlar, personel sıkıntısı nedeniyle Cadılar Bayramı ve Noel için daha üst sıralarda yer alır. Tabiri caizse sosisin nasıl yapıldığına çok fazla girmeyeceğiz, ancak zorlu bilet partileri sırasında daha fazla karakter, diğer vardiyalar için daha az anlamına gelir. Sonuç olarak, normal saatlerde daha uzun hatlar var.

7. Princess Fairytale Hall’da Prenses Tiana ve Misafir Prenses ile tanışın – Cinderella’nın buluşma ve selamlaması, 6. seçim için ortalama 1 dakika daha uzun bekleme süresiyle Tiana’da hafif bir avantaja sahip. Gerçekte, bunlardan hangisi sizin için daha önemliyse ona öncelik verin.

8. Fantezi Geçit Töreni Festivali – Bunların tümü açıkça isteğe bağlı olsa da, daha iyi bir terim olmadığı için bu daha da duruma bağlıdır. Festival of Fantasy Parade’i Sindirella Kalesi’ne bakan bir manzara olmadan kolayca izleyebilirsiniz. Bu, herhangi bir zaman kazandırmaz, alternatiflerden tartışmasız daha iyi olan ayrılmış bir görüntüleme alanı sunar. Ayrıca, yukarıdaki seçimlerin hepsini yaparsanız, Fantezi Geçit Festivali Festivali’nin gitmiş olma ihtimali yüksek. Temel olarak, bu seçenek, Magic Kingdom Sıradağları’nı yapamayacak ve belki de başka atraksiyonlar yapmak istemeyecek küçük çocuklu aileler içindir.

9. Perili Köşk – Bu sürpriz olabilir, ancak Perili Köşk’ün Genie+’nın piyasaya sürülmesinden bu yana ortalama bekleme süresi onu oldukça yüksek sıraladı! (Ve Cadılar Bayramı sezonunda daha da popüler.) Haunted Mansion daha iyi Genie+ kullanılabilirliğine sahip olduğu için onu birkaç puan aşağı kaydırdık, ancak bu yüksek bir öncelik olmalı.

10. Büyük Thunder Dağ Demiryolu – Başka bir Magic Kingdom Sıradağları girişi, yani bu muhtemelen fazla açıklamaya ihtiyaç duymaz. Bir şey olursa, Big Thunder Mountain Demiryolunun neden bu kadar düşük olduğunu merak edebilirsiniz. Her şey, ılımlı olan ortalama bekleme süreleri ve bol olan Genie+ kullanılabilirliği meselesidir. Bunların ikisi de değişebilir, ancak şimdilik BTMRR’ye daha önce öncelik vermeye gerek yok.

11. Karayip Korsanları – Karayip Korsanları ile Perili Köşk’e benzer bir hikaye. Bekleme beklemeleri uzun sürdü, bu nedenle PotC için Lightning Lane’i kullanırken potansiyel olarak uzun bir hattı atlıyorsunuz. Artı tarafta, daha yoğun sezonlar dışında, Genie+’da nadiren rezervasyon kullanılabilirliği biter.

12. Buzz Lightyear’ın Uzay Korucusu Dönüşü – Hatlar, Buzz Lightyear’ın Space Ranger Spin için bazı günlerde 60 dakikayı aşan ve diğer günlerde neredeyse yürüme mesafesinde olan beklemelerle çarpıcı biçimde dalgalanabilir. Daha yoğun olduğunda ziyaret ediyorsanız, burada bir Lightning Lane rezervasyonu yapmak önemli olacaktır – özellikle de taşma kuyruğu açık havada olduğundan ve minimum gölge sunduğundan. Şimdiye kadar çoğu gün, Genie+ anında geri dönüş sürelerine sahipti. Bu değişirse Space Ranger Spin’i tekrar ziyaret edip yeniden derecelendireceğiz.

13. Winnie the Pooh’un Birçok Macerası – Winnie the Pooh’un Fantasyland karanlık sürüşünün ilk 5’te olması gerektiği tartışılabilir. Ortalama bekleme süresi onu oraya koyuyor ve öznel olarak, bekleme hattındaki bekleme dayanılmaz oluyor (deneyimden konuşuyorum). Bununla birlikte, Genie+ kullanılabilirliği bol olmuştur ve Winnie the Pooh’un Many Adventures’ı, kalitesi (veya eksikliği) nedeniyle, üstündeki ilgi çekici yerlerden daha fazla atlanabilir.

14. “bu küçük bir dünya” – Bu ünlü – veya sizin bakış açınıza bağlı olarak rezil – Fantasyland tekne yolculuğu tarihsel olarak uzun bekleme süreleri olmadı, ancak son aylarda ani bir artış gösterdi. Bazı günler Lightning Lane girişini kullanmak 45 dakikalık (veya daha fazla) bir bekleme süresini atlayarak bunu potansiyel olarak güçlü bir Genie+ sürüş rezervasyonu haline getirir. (Diğer günlerde size hiç zaman kazandırmaz.)

15. Deniz Altında ~ Küçük Deniz Kızının Yolculuğu – Burada çok benzer bir hikaye var. Küçük Denizkızı karanlık yolculuğunun bekleme hattı yola dökülürse, bu 45 ila 60 dakikalık bir bekleme olabilir. Çoğu zaman, bu ‘insan yiyen’ cazibe oldukça kısa beklemelere sahip olacaktır. Yine de, Genie+ aracılığıyla neredeyse anında geri dönüş süresi elde etmek kolaydır ve potansiyel tasarruf, onu öğleden sonra için önerilen bir seçim haline getirir.

16. Uçan Fil Dumbo – Gerçek bir joker olan bir başka ikonik Magic Kingdom geçit töreni cazibesi. Burada bekleme süreleri uzun olabilir, ancak şanssız olursanız Lightning Lane de bekleyebilir. Yine de, sağlam bir zaman tasarrufu potansiyeli olduğundan, daha yoğun günlerde bunun için Genie+ kullanmanızı öneririz.

Genie’nin Geri Kalanı+ Magic Kingdom’da

ambarcı – Bu çocuk treni yılın en yoğun günlerinde uzun süre bekleyebilir, ancak şimdiye kadar Genie+’nın burada neredeyse hiç avantaj sağlamadığını gördük. Alabiliyorsan al, ama beklemeden terleme.

Çılgın Çay Partisi – İkonik dönen çay fincanı eğlencelidir, ancak ortalama bekleme süreleri 15 dakikanın altındadır. Yine, mümkünse Genie+ kullanın (çünkü neden), ama aksi takdirde büyük bir anlaşma değil.

Alaaddin’in Sihirli Halıları – Bu, Dumbo’nun nakavt bir ilçe fuarı versiyonu gibi. Bunu yapmanızı hiç önermiyoruz – eğer gerçekten bizim spinner düzeltmemize ihtiyaç duyuyorsa, Astro Orbiter için daha uzun bir bekleme hattında bekleriz.

Monsters Inc. Gülme Katı – Yoğun günlerde burada Genie+ kullanmak Might sizi bir gösteriye sizden daha erken çıkarsa, aksi takdirde bunu Lightning Lane için potansiyel bir ‘uyuyan seçim’ yapardınız.

Tomorrowland Yarış Pisti – Araç egzozunun neden olduğu bilişsel bozulma ve motorların gürültülü gürültüsü sizin işiniz değilse, burada olabildiğince çabuk çizgiye girip çıkmak isteyeceksiniz. Bu aynı zamanda onu Genie+ ve Lightning Lane kullanımı için iyi bir uyku seçimi yapar. Şu anda buna gerek yok, ancak daha yoğun bir günde bu, ilk 10’a gizlice girebilir.

Sonuç olarak, Lightning Lanes’i kullanarak Genie+ aracılığıyla 22 cazibe merkezinin tamamını bir iyi Magic Kingdom’da bir gün. Kötü bir günde, yalnızca ilk 10’u yapabilirsin. Korkunç bir günde, ilk 5 olabilir. Bu yüzden, ziyaret edeceğin zamanı kalabalığa göre planla ve kendine başka avantajlar da sağla. mümkün olduğunca erken giriş, ip bırakma veya Uzatılmış Akşam Saatleri gibi.

Ne zaman ziyaret ediyor olursanız olun, Genie+ size Magic Kingdom’da daha fazla zaman kazandıracak ve diğer Walt Disney World parklarında olduğundan daha keyifli bir gün geçirmenizi sağlayacaktır. Bu, çoğu insan için ve yılın çoğu gününde onu satın almamızı tavsiye eden şeydir. Biraz savurganlık gerektirse bile, Walt Disney World tatil bütçenizin maliyetini başka bir yerde azaltın.

Bir Walt Disney World gezisi mi planlıyorsunuz? Walt Disney World Otelleri Yorumları sayfamızda oteller hakkında bilgi edinin. Nerede yemek yenileceğini öğrenmek için Walt Disney World Restoran İncelemelerimizi okuyun. Biletlerden tasarruf etmek veya hangi türü satın alacağınızı belirlemek için Walt Disney World Biletlerinde Para Tasarruf Etme İpuçlarımızı okuyun. Disney Gezileri için Ne Paketlemeli yazımız, alınacak akıllı eşyalara benzersiz bir bakış atıyor. Neyin ne zaman yapılacağı konusunda Walt Disney World Ride Kılavuzlarımız size yardımcı olacaktır. Kapsamlı tavsiye için, başlamak için en iyi yer bizim Walt Disney Dünya Gezisi Planlama Rehberi bilmeniz gereken her şey için!

SENİN DÜŞÜNCELERİN

Magic Kingdom’da Genie+ ve Lightning Lanes’i kullanarak sürüş önceliklerinizi nasıl sıralarsınız? Jungle Cruise’u 1 numarada görmek sizi şaşırttı mı? Genie+ almayı mı yoksa atlamayı mı planlıyorsunuz? Sıralamalarımıza katılıyor musunuz yoksa katılmıyor musunuz? Cevaplamanıza yardımcı olabileceğimiz herhangi bir soru var mı? Görüşlerinizi duymak – bizimle aynı fikirde olmasanız bile – hem bizim için ilginç hem de diğer okuyucular için faydalıdır, bu yüzden lütfen düşüncelerinizi aşağıda yorumlarda paylaşın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.