“Star View Station” DVC Lounge 2023’te Geliyor!

Disney, “Star View Station” DVC üye salonunun 2023’te görücüye çıkacağını duyurdu. Bu gönderide, Disneyland’deki bu park içi konum için resmi duyuruyu ve konsept sanatını paylaşacağız; artı, neden eklendiği, Tomorrowland revizyonu için ne anlama geldiği ve daha fazlası. Disney’in resmi detaylarıyla başlayalım.

Özel Üye alanları uzun zamandır Disney Vacation Club’ın gururla “Üyelik Sihri” dediği şeyin bir parçası olmuştur. Disney’in Contemporary Resort’taki Bay Lake Tower’ın tepesinde yeni iğrenç tekliflerle yeniden açılan Top of the World Lounge’dan, Imagination’ın ikonik cam piramidine mükemmel bir şekilde yerleştirilmiş renkli Üye Salonu’na! EPCOT’taki pavyonda yer alan bu özel yerleşim bölgeleri, Disney Vacation Club Üyelerinin Walt Disney World Resort’taki favori yerleri arasındadır.

Disney Vacation Club, şimdi California’daki Disneyland Resort’ta ilk Üye Dinlenme Salonu’nu geliştiriyor. “Disney Vacation Club Star View Station” olarak adlandırılan ve 2023’ün ilk yarısında açılması beklenen yeni salon, Tomorrowland’ın kalbinde, Disneyland Park’ta, Star Wars: Launch Bay binasının ikinci katındaki alanda yer alacak. . Şık tasarımlı “alan”, özel bir Disney Vacation Club Üye Hizmetleri ekibinin yanı sıra çok sayıda rahat koltuk, ücretsiz Wi-Fi, cihaz şarj istasyonları ve daha fazlasına ev sahipliği yapacak.

Yeni salon, geçerli park biletleri ve Disneyland Park rezervasyonları olan uygun* Disney Vacation Club Üyelerine her gün planlanan saatlerde açık olacaktır. (*Mülkiyet hakları doğrudan Disney Vacation Development, Inc.’den satın alınmalıdır ve ayrıca geçerli tema parkı girişi ve park rezervasyonu gereklidir ve park rezervasyonları sınırlıdır, müsaitlik durumuna bağlıdır ve garanti edilmez.)

Disney’s Riviera Resort, Walt Disney World Resort’taki en yeni Disney Vacation Club mülkü, Disney’s Grand Floridian Resort & Spa’daki yakın zamanda genişletilen Villalar ve Aulani, A Disney Resort & Spa dahil olmak üzere dört eyalette toplam 15 Disney Tatil Kulübü tesisi bulunmaktadır. Hawaii, Ko Olina’da.

Bunun nedenine gelince, Disney Vacation Club’ın bir sonraki büyük eklentisi olan Disneyland Hotel’deki bir kule için akıllı bir pazarlama.

Yeni kule, stüdyo, tek yatak odalı, iki yatak odalı ve üç yatak odalı villaların birleşimiyle 300’den fazla birimden oluşacak. Ayrıca Disney’in Riviera Resort’unda ‘değerli’ konaklama sunanlara benzer daha küçük stüdyolara sahip olacak.

Disneyland Hotel’deki Villalar, Disneyland’deki DVC odalarının sayısını, şu anda Grand Californian’da bulunanlara göre katlanarak artıracak. Şu anda, kulenin 2023’te açılması planlanıyor. Son birkaç aydır inşaatı izliyoruz ve hareket ediyor. hızlı. (Satılacak devre mülkler olduğunda, Disney yine de hızlı bir şekilde inşa edebilir!)

Benim için en ilginç olan, Disney Vacation Club’ın bu salonun Disneyland Hotel’deki Villalar için yeni sözleşmelerin satışını teşvik etmek için gerekli olduğunu düşünmesi. Açıkçası Disneyland Resort, Walt Disney World’den önemli ölçüde daha küçüktür ve aynı turizm pazarına sahip değildir.

Ancak doyma noktasına yakın bile değil. Bu eklemeden sonra Disneyland Resort, tek başına Saratoga Springs Resort olarak DVC oda sayısının sadece üçte birine sahip olacak. Bu, çoğu DLR’deki toplam DVC envanterini kendi başlarına aşan Walt Disney World’deki diğer tatil yerlerinden bahsetmiyoruz.

Disneyland Resort’taki bir başka DVC özelliği, beyinsiz, smaçlı bir konsepttir. Başka bir California DVC mülkü için bir ton karşılanmamış talep var; Grand Californian Villaları, tatil yeri rezervasyonu yapılması en zor olan ve aynı zamanda yeniden satış piyasası üzerinden en maliyetli olanlardır.

Disneyland Resort’a sahip olmak, arz-talep kısıtlamaları ve otel odalarının fiyatları (hepsi pahalı) nedeniyle anlayışlı. Kaliforniya’da tatil köylerinin genişletilmesi için çok fazla alan varken, DVC’nin Florida’da on yıllar boyunca sürekli geliştirmeler yapmasını güvenle bekleyebiliriz.

Sonuç olarak, Disneyland Otel kulesi olarak yeni bir Disney Tatil Kulübü tesisi inşa etmek akıllıca bir harekettir. öyle de alış bir.

Şahsen, herhangi bir yere doğrudan puan eklemek için piyasada değiliz, ancak olsaydık, Disneyland Resort bariz bir seçim olurdu. Benzer şekilde hisseden yeterince Batı Kıyısı merkezli ve hatta iki kıyı Disney hayranı olduğunu tahmin etme tehlikesiyle karşı karşıyayım. Bu, Disneyland Oteli’ndeki Villalar için bir satış konuşması değil-hala başka bir yerde yeniden satış yoluyla satın almanın ve Üyelik Sihrinden vazgeçmenin daha mantıklı olduğunu düşünüyorum-sadece Disney’in “Star View Station” DVC üyesini duyurma motivasyonunu kırmaya çalışan bir yorum salon.

Şirket Disneyland Hotel’deki Villalar için satış tahminlerinden emin olsa bile, muhtemelen başka bir Aulani boondoggle’ı hakkında dahili endişeler var. Hawaii’de bağımsız bir tatil yeri inşa etmek, bitişik Amerika Birleşik Devletleri’nde giderek daha popüler bir tema parkı tatil beldesine bitişik bir eklentiden açıkça çok farklı olsa da, korkular anlaşılabilir.

Grand Californian Villas çok daha küçüktür, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en iyi Disney tatil beldesine bağlıdır ve Disney California Adventure’a özel bir girişin keyfini çıkarır. O zaman bile, başlangıçta bir kitle bulamadılar, bunun yerine zamanla popülerlikleri arttı.

Her şey düşünüldüğünde, DVC’nin bahislerini hedge etmek ve California’da DVC’ye katılmanın avantajlarını artırmak istemesi anlaşılabilir.

Beklentilerin altına düşen ve mülkiyeti teşvik etmenin yollarını arayan satışlardan daha iyidir. (Bunun olacağını sanmıyorum ama Star Wars: Galaxy’s Edge’in küçük kitlelere çıkış yapacağını da düşünmedim. Bazen gerçekler beklentilerden farklıdır.

Bunun bir başka yönü, “Star View Station” DVC üye salonunun Star Wars Launch Bay/Innoventions/Carousel of Progress binasına gittiği yerdir. Bu yaz, bir Tomorrowland revizyonunun ufukta olduğuna dair artan miktarda çekiş kazandığına dair söylentiler olduğu için bu tartışmaya değer ve bu bina bunun bir parçası.

Pekala, artık biliyoruz ki – eğer Tomorrowland revizyonunda bir şey olursa – bu bina muhtemelen hala var olacak.

Buna çoğunlukla kayıtsızım. Disneyland’in Tomorrowland’i elden geçirmesi dilek listemde üst sıralarda yer alıyor ve atlıkarınca binasının Disneyland’in en az kullanılan parselleri arasında olduğunu düşünüyorum. Bu bina yıllardır çürüyor ve onu yıkıp yeni bir başlangıç ​​yapmak mantıklı.

Bununla birlikte, atlıkarınca binasına dokunmadan anlamlı bir Tomorrowland revizyonunun gerçekleştirilebileceğini düşünüyorum ve alanın yine de verimli bir şekilde kullanılacağından emin değilim. Imagineering’in mevcut binanın kısıtlamaları içinde, bu alanı kullanan harika bir şey yaratmaya çalıştığını görmeyi tercih ederim.

Sonuç olarak, “Star View Station” Disney Vacation Club üye salonunun duyurulmasından memnunum. Yukarıdaki analizimiz, bu eklemenin “neden”ine ve Disneyland Hotel’deki Villalar için sözleşme satmanın gerçekten gerekli olup olmadığına odaklandı, ancak bunu bir kenara bırakırsak, bu güzel bir avantaj olacak ve her zaman yararlanacağız.

Bir müşteri olarak değerli hissetmek güzel ve bu, gerçek amaç daha fazla üyelik satmak olsa bile, bunu başaran türden bir şeydir. Bazen bir taşla iki kuş vurmak mümkündür ve DVC Üyelik Ekstraları bunun en iyi örneğidir.

Bir DVC etkinliğine katıldığımızda, bir göz attığımızda veya mevcut salonlardan yararlandığımızda, üyeliğimizden biraz daha değerli ve memnun hissetmemizi sağlar. Bunun gibi sadece biz olamayız ve bu karşılıklı yarar sağlar; mutlu üyelerin ürünü tavsiye etme veya daha fazlasını kendileri satın alma olasılıkları daha yüksektir. (Bu duyguda tüm şirket için daha büyük bir ders olmalı.)

Güney Kaliforniya tatili mi planlıyorsunuz? Kapsamlı tavsiyeler için, Disneyland Tatil Planlama Rehberi. DVC’ye katılmayı düşünüyorsanız, öncelikle Disney Vacation Club için Ultimate Kılavuzumuzu okuduğunuzdan emin olun. Üyeliğin sizin için uygun olup olmadığına hala karar veremiyorsanız, “satın almadan önce deneyin” ve şuradan puan kiralayın. DVC Kiralama Mağazası. Bir üyeliğin size göre olduğuna inanıyorsanız, adresindeki indirimli seçeneklere göz atın. DVC Satış Pazarı.

SENİN DÜŞÜNCELERİN

Disneyland’deki “Star View Station” Disney Vacation Club üye salonu için heyecanlı mısınız? Bunun neden eklendiğine ilişkin görüşümüze katılıyor musunuz yoksa katılmıyor musunuz? Disneyland Resort’ta bir üye salonu olacağı için mutlu mu, yoksa bunun atlıkarınca binasının etrafta dolaştığı anlamına geldiği için hayal kırıklığına mı uğradı? Disneyland Hotel’deki Villaları satın almayı mı planlıyorsunuz? Cevaplamanıza yardımcı olabileceğimiz herhangi bir soru var mı? Deneyimlerinizle ilgili geri bildirimleri duymak hem bizim için ilginç hem de diğer okuyucular için faydalıdır, bu nedenle lütfen düşüncelerinizi aşağıda yorumlarda paylaşın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.