Tiana’s Palace Restaurant, Daha Fazla Yemek ve Perakende Disneyland’e Geliyor!

Disney, Tiana’s Bayou Adventure’dan önce Disneyland’deki New Orleans Meydanı’na gelen yeni bir alışveriş ve atıştırmalık noktasının ayrıntılarını açıkladı. Bu gönderi, Tiana’s Palace Restaurant için ayrıntıları ve bir teaser paylaşıyor.

D23 Expo 2022’de Tiana’nın Bayou Macerasının bir modeli “Harika Düşler Dünyası” Disney Parks standı, yeniden tasarlanan sürüşle ilgili yeni ayrıntıları ortaya koyuyor. Ayrıca Disneyland’deki cazibeye ek olarak ne bekleyeceğiniz hakkında bilgi sunar.

Disneyland’de, Tiana’s Bayou Adventure, mevcut Critter Country’den ek alan, genişletilmiş New Orleans Meydanı’nın bir parçası olacak. Disney’e göre bu, Tiana’nın hikayelerinden daha fazlasını anlatma fırsatı sağlıyor.

Bu amaçla, 20 Eylül 2022’de Disneyland’deki New Orleans Meydanı’nda yepyeni bir perakende mağazası açılacak.

Bu konum, Eudora’nın Tiana’nın Gurme Sırlarını İçeren Şık Butiği olarak adlandırılacaktır.

Tiana, yetenekli terzi annesi Eudora ile, Orleans tarzı ustalıklı yemekler ve daha fazlasını yaratmak ve sunmak için aksesuarlarla bu harika küçük dükkanı açmak için işbirliği yapıyor.

Eudora’nın Tiana’nın Gurme Sırlarını İçeren Şık Butiği, bu yılın başlarında güncellenen eski Le Bat en Rouge mağazasında olacak. Eğer aşina değilseniz, bu, Karayip Korsanları yakınında, mevcut New Orleans Meydanları ara sokaklarında yer almaktadır. Splash Mountain’dan Perili Köşk de dahil olmak üzere çok sayıda konumla ayrılmıştır.

Tiana temalı butik, animasyonlu Disney prensesinin terzi annesinin adını almıştır.

Eudora’nın Tiana’nın Gurme Sırlarını İçeren Şık Butiği için konsept sanat, mekanın bir köşesinde bir dikiş makinesi, dikiş mankeni ve önlüklerin olduğu bir dönem gösterisi sahnesinin sergileneceğini ortaya koyuyor.

Kepenkli Le Bat en Rouge perakende mağazasının penceresindeki tabelalar, birkaç ay boyunca “Yeni Bir Şeyler Pişiriyor” imasında bulundu. Bu, birçok kişinin Tiana temalı bir restoranın New Orleans Meydanı konumuna geleceği konusunda spekülasyon yapmasına neden oldu.

Hayranların spekülasyonunun doğru olduğu ortaya çıktı ve Disneylanders sadece birkaç hafta içinde Eudora’nın Tiana’nın Gurme Sırlarını İçeren Şık Butiğinin keyfini çıkarabilecek!

Ama bekleyin, dahası var!

D23 Expo 2022 “Harika Düşler Dünyası” Disney Parks standı, Disneyland’deki New Orleans Meydanı’na başka bir restoranın geldiğini de ortaya koyuyor.

Tiana’nın Bayou Adventure modeliyle ilgili tanıtımlara göre, Tiana’s Palace Restaurant Disneyland’deki New Orleans Meydanı’na geliyor!

Bu çok açık bir ekleme, ancak Disney ilk kez Tiana’nın Bayou Macerasına ek olarak New Orleans Meydanı’na daha fazlasının geleceğini belirtti. Tiana’nın ikonik restoranının Disneyland’de hayata geçtiğini görmekten çok mutluyuz.

Imagineers’a göre, Tiana’s Palace Restaurant, Disneyland’deki mevcut bir yemek mekanının yeniden tasavvur edilmesi olacak. Net olmayan şey, Critter Country’yi daha fazla mı ekleyeceği yoksa New Orleans Meydanı’ndaki Cafe Orleans’ın yerini mi alacağı.

Country Bears’ın son kalıntılarının Disneyland’den kaybolduğunu görmek bizi üzecek olsa da Hungry Bear Restaurant’ın yerini almak ideal ve daha iddialı bir seçenek olacaktır.

Onlar iş başındayken, Imagineers, tüm Critter Country’yi New Orleans Meydanı’nın bir parçası haline getirebilir – ya da ona yeni bir bayou genişlemesi yapabilir.

Splash Mountain’dan Audio Animatronics’in Many Adventures of Winnie the Pooh’a geçmesiyle işler tam bir döngüye girebilir. Bu bir müzikal revü olabilir—New Orleans Sings! veya Bayou Critter Jamboree’nin ikisi de bana harika geliyor.

Tiana’s Palace Restaurant şu anda Magic Kingdom planlarının bir parçası olmasa da, bir ek olarak duyurulacağına dair umudumuzu koruyoruz. dışarıda Park. Sonsuzluk gibi gelse de, hatırlayabilirsin ki bir restoran Prenses ve Kurbağa Walt Disney World için son D23 Expo’da duyuruldu.

Hatırlamıyorsanız, bunun nedeni muhtemelen çok unutulabilir olmasıdır. Reflections – A Disney Lakeside Lodge’da Bay Lake kıyısında yer alan karma kullanımlı bir sahil restoranı olacaktı. (Muhtemelen Tiana, Prens Naveen, Timsah Louie ve Dr. Facilier’in yer aldığı bir karakter kahvaltısı ve akşam yemeği için bir İmza Restoranı olacaktı – Topolino’nun Terası gibi.)

Düşünceler – Bir Disney Lakeside Lodge, bu duyurudan yalnızca birkaç ay sonra “süresiz olarak duraklatıldı” ve Walt Disney World Polinezya, Grand Floridian ve Riviera’da DVC ilaveleri inşa ederken ve/veya satarken tatil yerinin yeniden dirilmesi pek mümkün değil. Belki birkaç yıl içinde bu mülklerin hepsi tükendiğinde.

Dürüst olmak gerekirse, konsept sanatı filmden kelimenin tam anlamıyla hiçbir görsel ipucu almadığı için restoranın meyve vermemesi muhtemelen en iyisidir. Bu Walt Disney World’de iyi hazırlanmış bir Tiana’s Place Restaurant’ın kapısını açık bırakır. Belki de kullanılmayan yemek alanına inşa edilebilir. zaten var Port Orleans Fransız Mahallesi’nde, gerçekten mantıklı nerede?

Disney Cruise Line’daki Tiana’s Place Restaurant harikave konsept, Frontierland’de bir anlam ifade etmese bile Walt Disney World için bir smaç gibi görünüyor. Pazar günü 2022 D23 Expo’daki Disney Parks panelinde bir duyuru almayı umuyoruz!

Walt Disney World için duyurulanlar (ya da yapılmayanlar) ne olursa olsun, Disney’in Disneyland’deki gezintiden fazlasını yapması şaşırtıcı değil. Geçen yıldan beri, Imagineers New Orleans’a yaptıkları araştırma gezilerini tartışıyorlar.

Geçen yaz, Imagineers New Orleans’taki Dooky Chase’s Restaurant’ta toplandı – kurucusu Leah Chase, Prenses Tiana’nın ilham kaynaklarından biriydi. – Tiana’nın son on yıldaki etkisi ve Imagineers’ın onu hayata geçirmek için kullandığı teknoloji de dahil olmak üzere yaklaşan çekimin arkasındaki yaratıcı süreç hakkında konuşmak.

Yukarıdaki yaklaşık 30 dakikalık yuvarlak masa videosunda, ABC News Ulusal Muhabiri Kenneth Moton, Dooky Chase’s Restaurant’ın Sahibi ve Leah Chase’in kızı Stella Chase Reese’e katılıyor; Carmen Smith, Yaratıcı Yönetici, Başkan Yardımcısı, Walt Disney Imagineering için Kapsayıcı Stratejiler; Walt Disney Imagineering’in Kıdemli Yapımcısı Charita Carter; ve Marlon West, Görsel Efekt Süpervizörü.

Chase ailesinin nesilleri, Imagineers’ı memnuniyetle karşılarken, Chef Dook ünlü bamyalarından bazılarını pişirdi. Grup, Leah’ın kızı Stella Chase Reese ile oturdu ve “ikisinin bir araya gelmesi, müzik ve yemek, herkese neşe ve mutluluk getiriyor” dedi.

Disney’e göre, Imagineers, karakterlerin hikayeleri için olduğu kadar bölge için de otantik olan bir hikaye anlatmak için New Orleans’ı araştırıyor. Yemek, müzik, sanat ve mimariden halkının çeşitliliğine ve geleneklerine kadar, ilham alınacak çok şey var. Ekip, Zoom üzerinden sanal araştırma gezileri yaptı ve bu, hikayeyi doğru yapmak için yaptıkları birçok kişisel araştırma gezisinden ilkiydi.

Charita Carter’ın paylaştığı gibi, “birçok yönden, Tiana’nın Bayou Macerası New Orleans’a bir aşk mektubudur.” Carter sözlerine şöyle devam etti: “Bu cazibeye ilham veren müzikal şehir gibi, Tiana’nın ikinci perdesi de olağanüstü bir şey başarmak için uyum içinde çalışan bir topluluk hakkında. Bize hepimizin ilişkilendirebileceği değişmez bir gerçeği hatırlatıyor: ‘Her gün elinizden gelenin en iyisini yaparsanız, mutlaka iyi şeyler yolunuza çıkacaktır.’ Ve bu yapabileceğimiz bir melodi tüm birlikte şarkı söyle!”

Sonuç olarak, New Orleans Meydanı’nın Disneyland’de Tiana’nın Bayou Macerasını ve daha fazlasını barındırmak için nasıl genişlediğini ve geliştiğini görmek için sabırsızlanıyoruz. Prenses ve Kurbağa. Imagineering’in California’da yapabileceği çok şey var, ancak Walt Disney World’de yeniden tasarlanan sürüşün Frontierland yerine New Orleans Meydanı’na bitişik olması nedeniyle mümkün değil.

Şahsen, Critter Country’nin neslinin tükendiğini ve New Orleans Meydanı’na bayou tabanlı bir ek olmasını umuyorum. Port Orleans Riverside Resort’un hem Magnolia Bend’in beyaz sütunlu malikanelerine hem de Timsah Bayou’nun ilginç taşra kulübelerine sahip olması gibi, Imagineering’in çatallı bir araziyi çekip çıkaramayacağını görmek ilginç olurdu.

Güney Kaliforniya tatili mi planlıyorsunuz? Parka giriş fırsatları için Disneyland Biletlerinde Para Tasarrufu İçin İpuçları okuyun. Anaheim Otel İncelemeleri ve Sıralamalarımızda tesis içi ve tesis dışı oteller hakkında bilgi edinin. Nerede yemek yenileceğini öğrenmek için Disneyland Restoran İncelemelerimize göz atın. Seyahatinizi iyileştirecek benzersiz fikirler için Disney için Ne Paketlemeli’ye bakın. Kapsamlı tavsiyeler için, Disneyland Tatil Planlama Rehberi. Son olarak, kılavuzlar için Disney’in ötesindebizim kontrol edin Güney Kaliforniya Güzergahları Los Angeles, Laguna Plajı ve daha birçok yere günübirlik geziler için!

SENİN DÜŞÜNCELERİN

Tiana’s Bayou Adventure ile birlikte New Orleans Meydanı’na gelen yeni perakende ve restoranlar hakkında düşünceleriniz? New Orleans Meydanı veya Critter Country’deki mevcut bir lokantayı devralmak için ikinci yeri mi bekliyorsunuz? Critter Country’nin New Orleans Square tarafından devralınması ve bayou tabanlı bir alt bölge olması gerektiği konusundaki görüşümüze katılıyor musunuz yoksa katılmıyor musunuz? Yorumları medeni tutun, çünkü burası siyasi içerikli tartışmaların, kültür savaşlarının, düşmanlıkların, kişisel saldırıların veya ucuz atışların yeri değil. Bakış açısına bakılmaksızın, çizgiyi aşan yorumları silme konusunda çok titiz davranacağız. Bu blogdaki yorumlar bölümü aracılığıyla kimsenin fikrini değiştirmeyeceksiniz ya da Disney’in önceliklerini değiştirmeyeceksiniz. Öfkenizi internet uçurumuna atmak istiyorsanız, Facebook bu yüzden icat edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.