GapCash Nedir? Kelimenin tam anlamıyla Bilmeniz Gereken Her Şey

Mevcut GapCash kazanç dönemi 22 Ağustos ile 30 Kasım arasındadır. 1 Aralık – 5 Aralık arasında kullanabileceksiniz. Önerimiz? O tatilde/Kara Cuma alışverişinde nakit para kazanın ve ardından Aralık ayının başındaki son hediye satın alma turunda harcayın.

  • GapCash yok mu? Endişelenme. En iyi Gap kuponlarını ve geri ödeme tekliflerini burada görün.

Gap’te %5 Nakit İade Alın

Perakendecinin en büyük hayranları bile GapCash ve para tasarrufu sağlayan faydaları konusunda tam anlamıyla bilgili olmayabilir. Ne olduğu ve nasıl elde edileceği aşağıda açıklanmıştır, böylece bir dahaki sefere Gap mağazalarında veya Gap.com’da çevrimiçi alışveriş yaptığınızda daha da fazla tasarruf edebilirsiniz.

GapCash sürekli ödül programı değildir. Bunun yerine, yalnızca belirli zamanlarda sunulur. Sonraki Ne Zaman GapCash Kazanabileceğinizi Öğrenin


GapCash Nedir?

GapCash, yalnızca Gap’te kazanılabilen ve kullanılabilen bir ödül para birimidir. Belirli planlanmış dönemlerde, Gap ile alışveriş yaparken belirli bir miktar harcadığınızda, perakendeci size bir sonraki alışverişinizde daha fazla para biriktirmek için kullanabileceğiniz fiziksel kuponlar veya çevrimiçi hesabınızla ilişkili dijital kuponlar olan GapCash verir. yetişkinler, gençler, çocuklar ve bebekler için en sevdiğiniz moda. GapCash kazanmak için Gap kart sahibi veya Gap Good ödülleri sadakat üyesi olmanız gerekmez; bu avantajlar tüm alışveriş yapanlar içindir.

Resim: Gap.com

GapCash Nasıl Kazanılır

Yıl boyunca özel programlanmış zaman dilimlerinde, katılımcı Gap, GapBody, GapKids, babyGap ve Gap Factory/Outlet mağazalarından ve ayrıca şu adresten çevrimiçi olarak her alışveriş yaptığınızda GapCash kazanırsınız. Gap.com ve Amerika Birleşik Devletleri ve Porto Riko’da GapFactory.com ve GapCanada.ca Kanada’da.

GapCash kazanma şu şekilde çalışır: Diyelim ki bir Gap mağazasında 50$ ile 74.99$ arasında bir harcama yaptınız. Gelecekte izin verilen bir zaman aralığında kullanmak üzere GapCash’te 20$ (çift kazançlı GapCash için 40$) kazanacaksınız. 75$ – 99,99$ harcayın ve 30$ GapCash elde edin (çift kazançlı GapCash için 60$). Çevrimiçi, katmanlar biraz farklıdır ve alışveriş yapanlar 50 ila 99,99 ABD doları arasında harcama yaparak GapCash’te 20 ABD doları kazanır. 100$ ile 149,99$ arasında harcama yaptığınızda GapCash’te bu 40$’a kadar çıkıyor.

Resim: Gap.com

Mağaza Boşluğu


Gap Cash Nasıl Kullanılır

GapCash’inizi uygun kullanım süresi boyunca mağazalarda veya tüm uygun ürün satın alımlarında çevrimiçi olarak kullanmalısınız. GapCash kuponunuz veya e-postanız, kullanılabileceği tarihleri ​​belirtecektir. Bir sonraki satın alma işleminizde 50$ ile 74,99$ arasında harcayın ve 20$’ı GapCash olarak kullanabilirsiniz. 75 ila 99,99 ABD doları harcayın, 30 ABD doları GapCash kullanın, 100 ila 124,99 ABD doları arasında harcama yapan müşteriler 40 ABD doları GapCash vb. kullanabilir. İşlem başına kullanabileceğiniz maksimum GapCash miktarı 120$’dır. Tek bir işlemle bir GapCash kuponu kullanabilirsiniz, ancak toplamda kaç GapCash kuponu kullanabileceğinizin bir sınırı yoktur.

Aslında, gerekli olan eşiğin altında harcama yapmanıza ve yine de bir GapCash kuponu kullanmanıza izin verilir, ancak harcadığınız geçerli miktara bağlı olarak buna karşılık gelen daha düşük bir değer indirimi alırsınız. Örneğin, GapCash’te 20$’ı kullanmak için 50$ veya daha fazla harcamanız gerekir, ancak en az 25$ harcarsanız yine de satın alımınızdan 10$ indirim alırsınız.

Gap Run Gap Nakit Promosyonları Ne Zaman?

Neredeyse sürekli, tüm yıl boyunca. Genel olarak, yaklaşık altı hafta süren Gap Cash kazanç dönemlerini bulacaksınız. Ardından, Gap Cash itfa dönemi yaklaşık bir hafta sürer. Bu yüzden Gap Cash’e yatmayın – çabucak sona erer.

GapCash Kodunu Nereden Bulabilirim?

GapCash kuponunuz size verildiğinde, üzerinde çevrimiçi kullanmaya karar verirseniz girebileceğiniz bir kod bulunur. GapCash’inizi şahsen kullanıyorsanız, kuponu satış görevlinize teslim etmekten başka bir şey yapmanıza gerek yoktur. Her iki durumda da GapCash’inizi kaybetmeyin, çünkü temelde dır-dir nakit.

Gap Cash’i Diğer Kuponlarla Yığınlayabilir miyim?

Evet ve hayır. GapCash genellikle diğer teklifler, promosyon kodları veya kuponlarla birleştirilemez olsa da, Gap Kart Üyeleri GapCash’i Ödül Kartları ve yalnızca perakende mağazalarında yapılan alışverişlerde ilk satın alma indirimini birleştirebilir. Ancak GapCash, kart üyelerine mağazalarda %10 ekstra indirim ile birleştirilemez. Şüpheye düştüğünüzde, yardımcı bir Gap satış görevlisine sorun.

Mağaza Boşluğu

Eski Donanma Nakitini Gap’te Kullanabilir misiniz?

Hayır. Old Navy’nin Süper Nakit kuponları diğer Gap Inc. marka mağazalarında veya web sitelerinde kullanılamaz.

GapCash’i Old Navy’de Kullanabilir misiniz?

Yine, hayır – GapCash, diğer Gap Inc. marka mağazalarında veya web sitelerinde kullanılamaz.veya şirketin Hebron temizleme merkezinde.

Geri Döndüğünüzde GapCash’e Ne Olur?

GapCash kuralları uyarınca, GapCash kuponu ile satın alınan ürünlerin bir kısmını veya tamamını iade ederseniz, GapCash kuponunun dolar değerindeki indirim tutarı iade edilmez veya iade edilmez.

GapCash, Gap Ödüllerinden Farklı mı?

Açıklık
Resim: Gap.com

Evet öyle. GapCash kendi bağımsız programıdır. Gap Good Rewards, üyelerini sadece Gap’te değil, aynı zamanda Banana Republic, Old Navy ve Athleta’da da yeni lansmanları kapsamında kullanabilecekleri avantajlarla ödüllendiren bir sadakat programıdır.Bir Üyelik. Dört Marka.” programı.

Ücretsiz bir Gap Good Rewards üyesi olunGap, Banana Republic, Old Navy & Athleta’da üye olarak harcadığınız her 1$ için 1 puan kazanmaya başlayın. Kazandığınız her 100 puan için artık 1$ ödül veya indirim hakkınız var. Ne kadar çok harcarsanız, o kadar çok avantajın kilidini açarsınız ve bir Gap kart sahibiyseniz, bu avantajlar daha da iyi hale gelir. Hatta puanlarınızı Gap Inc.’in seçtiği ve hayır girişimlerini destekleyen beş kuruluştan birine bağışlayabilirsiniz.

Puanları GapCash’e Nasıl Çeviririm?

Gap ödül puanlarını GapCash’e dönüştürmek mümkün değildir. Ancak, diğer yoldan gidebilir ve GapCash’i Gap ödül puanlarına dönüştürebilirsiniz.

Kullanılmayan Bonus Nakit kodunu, sona erme tarihinden itibaren 30 gün içinde eklemeniz koşuluyla, GapCash’inizin süresi dolmuş olsa bile, kullanılmayan GapCash’i Gap İyi Puanlara dönüştürebilirsiniz. Gap ödülleri üyeleri, bir GapCash kuponunun her bir dolarını 1 ödül puanına dönüştürebilir. Bu nedenle, hayatınızdaki işler karışırsa ve GapCash kullanım süresi boyunca alışveriş yapamıyorsanız, avantajlardan yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Mağaza Boşluğu

GapCash Nedir? Kelimenin tam anlamıyla Bilmeniz Gereken Her Şey, ilk olarak RetailMeNot tarafından The Real Deal’da göründü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.