Resmi Banyo ve Kaporta İşleri Satış Takviminiz

Evet, kabul ediyoruz, RetailMeNot yazı işleri ekibi buna doyamıyor Banyo ve Vücut İşleri. Nefis cilt bakım ürünleri! Baharatlıdan tatlıya ve aradaki her şeye fantastik parfüm yelpazesi! Üç fitilli mumlar! Tek fitil mumlar! Perakendecinin gerçek hayranları, en sevdiğiniz ürünleri stoklayıp bunlardan tasarruf edebileceğiniz yılın belirli zamanları olduğunun farkındadır, ancak tek bir tanesini bile kaçırmadığınızdan emin olmak için RetailMeNot en çok – Bath & Body Works’ün yaklaşan satışlarıyla ilgili tarih bilgisi (her zaman beklenen Bath & Body Works Altı Aylık İndirim dahil). Hepsini görmek için okumaya devam edin!

Bath & Body Works’te ŞİMDİ Neler İndirimde?

Bath & Body Works şu sıralar harika bir mum satışı yapıyor. 11 Eylül’e kadar 12,95 ABD Doları (genellikle 24,50 ABD Doları veya 26,50 ABD Doları) karşılığında TÜM üç fitilli mumları alın. Artı, bu promosyon koduyla 12 Eylül’e kadar 50 ABD Doları tutarındaki siparişlerde ücretsiz gönderim alın. En iyi fırsatlara göz atın.

Banyo ve Kaporta İşleri Altı Aylık Satış

Bath & Body Works Yarı Yıllık İndirimi Ne Zaman? 

Büyük, büyük, yenilmez, Bath & Body Works Yarı Yıllık İndirimi yılda iki kez, bir kez Haziran başında ve ikinci kez Noel’den sonraki gün, 26 Aralık’ta gerçekleşir. 2022 Yaz Yarı Yıl indirimi gerçekleşti 11 Haziran – 11 Temmuz arası, Aralık 2021 Bath & Body Works Noel sonrası satışı 26 Aralık’ta çevrimiçi ve mağazalarda başladı.

İndirim Neler Sunar

Sadece bir satış etkinliğini hatırlamanız gerekiyorsa, o da Bath & Body Works Yarı Yıllık indirimidir, alışveriş yapanların markanın çok sevilen ürünlerinde %75’e varan oranda tasarruf etmeleri için yılda iki kez büyük bir fırsattır. Geçmişte, RetailMeNot aşağıdaki gibi hırsızlıklar buldu:

 • 3,50 $ için Wallflowers koku yedeklerini seçin.
 • Seçili el sabunlarında %50 indirim.
 • 4 dolara beş paket el dezenfektanı seçin.
 • Seçili vücut kremlerinde %50’ye varan indirim.
 • 10$ veya daha düşük fiyatlı (genellikle 24.50$) üç fitilli mumlar seçin.

Bath & Body Works Yıllık Mum Günü İndirimi

Bath & Body Works Yıllık Mum Günü İndirimi ne zaman?


Bath & Body Works, yılda bir kez Aralık ayında sevgili üç fitilli mumlarını sunar. yılın en düşük fiyatları için. Bath & Body Works Mum Satışı geleneksel olarak Aralık ayının ilk Cumartesi günü veya buna yakın bir tarihte yapılır ve 2021 satışı 3 Aralık’ta (tam zamanında) başladı. Bu satış, ikisi arasında ve hatta bir perakende satış noktasından diğerine değişen envanter ile hem mağazalarda hem de çevrimiçi olarak yapılır. Yolculuk, kimse var mı?

Neler Sunar

Bath & Body Works Mum Günü İndirimi’nde üç fitilli mumlar yılın mutlak en düşük fiyatıyla sunulmaktadır. Geçen yıl bu demekti üç fitilli mumlar 9,95 dolara satıldı, 24.50 dolardan düştü. Birlikte 25-45 saat yanma süresiher mumla paranızın karşılığını fazlasıyla alırsınız.

Bath & Body Works 3-Wick Candle Day Sale envanteri bir günde tükendi, ancak perakendeci mağazalarda üç gün boyunca satışı teklif etti (stoklar tükenirken). Bu yıl marka, müşterilerin mevsimlik, klasik yıl boyu kokular ve bazı “sürprizler” de dahil olmak üzere 100’den fazla (!!) kokuya sahip olacağına söz verdi. Yukarıda belirtildiği gibi, bu geçen yıl çevrimiçi olarak bir günlük bir etkinlikti ve ürünler her yerde hızla tükeniyor, bu yüzden fazla uyuma!

Banyo ve Vücut İşleri Kara Cuma İndirimi

Banyo ve Vücut İşleri Kara Cuma İndirimi ne zaman?

Kara Cuma günü olduğunu düşünürsünüz, ancak perakendeci geçen yıl Kara Cuma satışlarını Pazartesi günü başlattı önceki Şükran Günü mağazalarda ve ardından Şükran Günü’nden bir gün önce çevrimiçi olarak başlatıldı ve her şeyi Kara Cuma’da tamamladı. Bültenlerine kaydolun Böylece bu yılın tarihini kaçırmazsınız.

Neler Sunar

Karıştır ve eşleştir üç satın al gibi harika fırsatlar, üç ücretsiz teklif kazanın. Yılbaşı alışverişi yapanlar için de her zaman ekstra özel bir şeyler vardır. Geçen yıl, marka bir kutu dokuz “Noel Baba onaylı hediyeler” 30$’lık herhangi bir satın alma işleminde 30$’a, iki koku, iki mum, bir sabun, losyon ve diğer öğelerle. Diğer yıllarda tatil ürünleriyle dolu özel bir çantaları oldu. Her ne ise, buna değeceğini biliyorsun.

Banyo ve Vücut İşleri Siber Pazartesi İndirimi

Bath & Body Works Siber Pazartesi İndirimi Ne Zaman?

Sürpriz değil, her zaman Şükran Günü’nden hemen sonraki Pazartesi olan Siber Pazartesi. Bu yıl 29 Kasım 2021 Pazartesi ve 2022’de 28 Kasım Pazartesi.

Neler Sunar

Perakendeci, fiyatları genel olarak düşürür. Örneğin geçen yıl teklif ettiler. Tüm mağazada %40 indirim. Bunu yenmek zor.

Banyo ve Vücut İşleri En İyi Teklifler

Bath & Body Works En İyi Teklifler Ne Zaman İndirim?

devam ediyor. Evet, doğru okudunuz. Bath & Body Works’te her zaman çok sayıda iyi fırsat oluyor, bu yüzden şurayı ziyaret edin: Banyo ve Vücut İşleri En İyi Teklifler Uygun fiyatlı bir şımartmak istediğinizde veya hayatınızdaki Bath & Body Works sevgilisi için mükemmel bir hediyeye ihtiyacınız olduğunda sayfaya gidin.

Neler Sunar

Her zaman değişir, ancak aşağıdaki gibi tasarruflar görmeyi beklersiniz:

 • Seçili vücut bakımında üç alana iki bedavaya sahip olun.
 • Wallflowers parfüm yedekleri, beşi 24 dolara.
 • Tek fitilli mumlar, ikisi 20 dolara.
 • El dezenfektanı, 8 dolara beş paket.
 • İki alana bir bedava seyahat, el ve dudak bakımında bedava.
 • Oda spreyleri 20 dolara üç fiyatla satılıyor.
 • El dezenfektanı spreylerini 6,50 dolardan 2 dolara seçin.

Satılık Banyo ve Vücut İşleri Puanlama için Genel İpuçları

Bath & Body Works’te daha fazla tasarruf etmenin çeşitli yolları vardır. İşte favori taktiklerimizden bazıları:

 • Fiziksel Banyo ve Vücut İşleri kuponları: Son derece seyrek olarak postalanırlar, ancak süper hayranların Bath & Body Works posta listesine kaydolması buna değer. Bath & Body Works’ü ziyaret edin posta adresi güncelleme e-posta formutıklayın ve konu açılır menüsünden “Posta Adresi Ekle/Güncelle”yi ve istek tipiniz olarak “Ekle”yi seçin. Tüm bilgilerinizi girin ve tasarruf başlasın.
 • Banyo ve Vücut İşleri bülteni: Teklifler, en son haberler, Bath & Body Works yaklaşan satış kepçesi ve daha fazlasını mı istiyorsunuz? için kaydolun Banyo ve Vücut çalışmaları bülteni.
 • Bath & Body Works’ü sosyal medyada takip edin: Markayı en sevdiğiniz sosyal medya platformlarında takip edin. Facebook, heyecan veya Instagramyeni lansmanlar ve özel etkinliklerle ilgili güncellemeler için.
 • RetailMeNot promosyon kodları: Daha fazla tasarruf fırsatını kaçırmayın. İster şahsen ister çevrimiçi alışveriş yapıyor olun, satın almadan önce, herhangi bir ek tasarruf fırsatından yararlanmak için RetailMeNot’un Banyo ve Vücut İşleri kuponları sayfasını ziyaret edin.
 • RetailMeNot Deal Finder Tarayıcı Uzantısını indirin: RetailMeNot Deal Finder, çalışan kupon kodlarını ve nakit geri ödeme tekliflerini sizin için otomatik olarak bulan ve uygulayan ücretsiz bir tarayıcı uzantısıdır, böylece alışveriş yaparken tasarruf ettiğinizden emin olabilirsiniz.

Resmi Banyo ve Kaporta İşleri Satış Takviminiz yazısı ilk olarak RetailMeNot tarafından The Real Deal’da göründü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.