Priceline Ödülleri: Kelimenin Tam anlamıyla Bilmeniz Gereken Her Şey

Priceline, uçuşlar, oteller, kiralık arabalar ve gemi yolculukları rezervasyonu yapabileceğiniz ve yukarıdakilerin tümü için mükemmel fırsatlar bulabileceğiniz çevrimiçi bir seyahat acentesidir. İnsanların uygun fiyata seyahat etmelerine yardımcı olmak için 1997 yılında kurulan şirket, gezginlerden yılda bir milyardan fazla dolar tasarruf etmeleriyle övünüyor.

İster ara sıra seyahat eden biri olun, ister sürekli jet sosyete pilotu olun, şirketin “gülünç derecede kolay ödül programından” yararlanmak istiyorsanız, Priceline VIP Ödülleri doğru yerdesiniz.

RetailMeNot ile birlikte, Priceline VIP’nin ne olduğunu, nasıl çalıştığını ve bir sonraki seyahatinizde size nasıl yardımcı olacağını, ister son dakika seyahati rezervasyonu yapıyor olun, ister gelecek yılın macerasını planlıyor olun, araştırmak için yolculuk yapın.

Priceline VIP’ye Katılın

Priceline.com Nedir?

Priceline, sektörde bir çevrimiçi seyahat acentesi (OTA) olarak adlandırılan ve kullanıcılarına uçuşlarda, otellerde, kiralık arabalarda ve gemi yolculuklarında tasarruf sağlayan ekonomik bir seyahat sitesidir. Booking.com, Kayak, OpenTable ve daha fazlasının da sahibi olan Booking Holdings’e aittir. Başka bir deyişle, bu işletme, evden çıkma arayışlarınızda size destek olmak için burada.

Priceline aracılığıyla, yolculuğunuzun herhangi bir bölümünü rezerve edebilir veya markanın Paketle ve Kaydet seçeneğini kullanarak tüm seyahatinizi tek bir yerden ve tek bir kolay çekimde rezervasyon yaparak daha fazla tasarruf etmek için uçuşlar, mevcut otel odaları için en iyi paket fırsatlarını bularak daha fazla tasarruf edebilirsiniz. ve birlikte çalışan, size ve yol arkadaşlarınıza zaman ve para kazandıran kiralık arabalar.

Resim: RetailMeNot

Priceline VIP Nedir?

Priceline VIP Rewards, Priceline’ın ücretsiz sadakat programıdır. Priceline ile ilk rezervasyonunuzda bile herkes katılabilir ve avantajlardan yararlanmaya başlayabilir. Priceline’ı her yıl ne kadar çok kullanırsanız, Priceline VIP üyeliğinin dört katmanında o kadar yükselirsiniz ve daha fazla avantaj ve tasarruf elde edersiniz.

Resim: RetailMeNot

Başlangıç ​​olarak, her Priceline VIP üyesi, katılır katılmaz en iyi fiyatlardan bazılarına erişebilir. Aslında, rezervasyondan sonraki 24 saat içinde başka bir yerde daha düşük bir fiyat bulan sadakat programı üyelerine aradaki fark iade edilecektir.

Priceline VIP Üyeliğinin Dört Katmanı Nelerdir?

Resim: Fiyat Çizgisi

Priceline VIP üyeliğinin, Priceline ile kaç seyahat tamamladığınıza bağlı olarak dört katmanı vardır:

1. VIP Üye — ilk seyahatinize çıkmadan önce bile, kaydolurken hemen üyelik durumu. Avantajlar şunları içerir:

 • Garantili en iyi fiyat veya Fiyat Çizgisi farkı iade eder.
 • Bazı otellerde %10’a varan indirimler.
 • Bazı araç kiralamalarında %10’a varan indirimler.
 • Mevcut bir seyahate otel rezervasyonu ekleyin ve %50’ye kadar tasarruf edin.
 • Mevcut bir seyahate kiralık araç rezervasyonu ekleyin ve %20’ye kadar tasarruf edin.
 • Her yolculuktan sonra %5 Ekspres Fırsat kuponu verilir.

2. VIP Blue — iki yıllık tamamlanmış seyahatten sonra üyelik durumu.

 • VIP Üye statüsü haricindeki tüm avantajlar.
 • 15.000’den fazla otelde %50’ye varan indirim.
 • Bazı araç kiralamalarında %15’e varan indirim.

3. VIP Gold — beş yıllık tamamlanan seyahatten sonra üyelik statüsü veya Priceline Rewards Visa kartı sahibiyseniz otomatik olarak verilir.

 • VIP Üye statüsünün tüm avantajları hariç.
 • 30.000’in üzerinde %50’ye varan tasarruf oteller.
 • Bazı araç kiralamalarında %20’ye varan indirimler.
 • Her yolculuktan sonra verilen %8 Ekspres Fırsat kuponu.

4. VIP Platinum — 25 yıllık tamamlanmış seyahatten sonra üyelik durumu.

 • VIP Üye statüsü haricindeki tüm avantajlar.
 • 45.000’in üzerinde %50’ye varan tasarruf oteller.
 • Her yolculuktan sonra verilen %10 Ekspres Fırsat kuponu.
 • Öncelikli premium müşteri hizmetlerine erişim.

Nasıl Priceline VIP Rewards Üyesi Olursunuz?

Halihazırda bir Priceline üyesiyseniz, zaten VIP statünüz vardır. Üyeliğinize erişmek için Priceline hesabınızda oturum açmanız yeterlidir..

Halihazırda bir Priceline üyesi değilseniz, sadakat programlarına nasıl kaydolacağınız aşağıda açıklanmıştır:

 • Git: https://www.priceline.com/vip. 
 • Sayfayı yarıya kadar kaydırın ve “Ücretsiz üye ol” düğmesine tıklayın.
 • Oturum açma penceresi açıldığında, “Hesabınız yok mu? Hesap Oluştur” ve bu bağlantıya tıklayın.
 • Ardından, e-posta adresinizi kullanarak veya Google, Facebook veya Apple ile oturum açarak ücretsiz bir hesap oluşturmanız istenecektir.
Resim: Fiyat Çizgisi

Priceline VIP Ödülleri Nasıl Çalışır?

Bir Priceline VIP Üyesi olduğunuzda, bir sonraki seyahatinizi planlamaya başlayın. Priceline her zaman en iyi fırsatları sunmaya çalışır, ancak bu fotoğrafta olduğu gibi arama sonuçlarınızda Priceline VIP rozetini arayarak özel VIP Üyeliği tasarrufları bulacaksınız:

Resim: Fiyat Çizgisi

Priceline VIP Üyeliğinizin Süresi Doluyor mu?

Hayır, bir kez üye olun, her zaman üye olun. Ancak, giriş seviyesi Priceline VIP Üye seviyesinden sonraki üç aşamaya hak kazanmak için, statünüzü korumak için her yıl yeterli sayıda uygun seyahat rezervasyonu yaptırmanız veya otomatik VIP Gold tutmak için Priceline Visa kartınızı tutmanız gerekir. durum.

Priceline VIP Ailesi Nedir?

Bu, Blue, Gold ve Platinum seviyesindeki Priceline VIP Üyeleri için yepyeni, ücretsiz bir avantajdır. En fazla üç kullanıcı bir VIP Aile grubu oluşturabilir. Bu, rezervasyonlarınızı bir araya getirebileceğiniz anlamına gelir – bireysel seyahatlerinizin/aktivitelerinizin her biri grubun toplam toplam sayısına dahil edilir, bu da bir sonraki aşamaya daha erken geçeceğiniz ve daha erken tasarruf etmeye başlayacağınız anlamına gelir. Başka bir deyişle, iki kişiyle birlikte VIP bir Ailedeysem ve bir seyahate çıkarsam ve her biri ikişer tane alırsa, birlikte seyahat etmesek bile her birimiz VIP Gold statüsü alırız.

Priceline VIP Üyesi Olmak için Priceline Rewards Vizesine ihtiyacınız var mı?

Hayır, herkese açık ücretsiz bir sadakat programı olan Priceline VIP’ye herkes katılabilir. Ancak bir Priceline Vizeniz varsa, VIP hesabınıza otomatik Gold statüsü üyeliği verilir, böylece kredi kartınızdaki tasarruflardan yararlanırsınız. ve sadakat programının bir parçası olmak.

Priceline VIP Buna Değer mi?

Evet.

Bedava. Kaydolmak çok kolay. Hemen kaydetmeye başlarsınız. Üyelik ile ilgili herhangi bir karışıklık veya eğlenceli bir iş yoktur. İster sık ​​uçan bir yolcu olun, ister ara sıra bir jaunter olun, bunun sıfır dezavantajı vardır.

Priceline’da Başka Nasıl Tasarruf Edebilirsiniz?

 • RetailMeNot’ta en son Priceline fırsatlarına ve kuponlarına göz atın.
 • için kaydolun Fiyat satırı e-postası ve %10 tasarruf için bir kupon kazanın.
 • iPhone veya Android için Priceline uygulamasını indirin. Tüm Priceline seyahat bilgilerinizi saklamak için kullanışlı bir yer olmakla kalmaz, aynı zamanda yalnızca uygulamada sunulan özel fırsatlardan da yararlanırsınız.
 • Bayramda alışveriş yapın. Priceline’da Kara Cuma ve Siber Pazartesi satışları boldur, bu nedenle o zamandan önce VIP Üyeliği için kaydolduğunuzdan, uygulamayı indirdiğinizden, bültene kaydolduğunuzdan ve yönetim kurulu genelinde daha da fazla tasarruf etmeye hazır olduğunuzdan emin olun.
Resim: Fiyat Çizgisi

Priceline Rewards: Kelimenin tam anlamıyla Bilmeniz Gereken Her Şey yazısı, RetailMeNot tarafından The Real Deal’da ilk olarak yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.