ŞİMDİ Online Alışveriş Yapılabilecek En İyi Satışlar

Yeni bir hafta, yepyeni bir alışveriş bahanesi daha! Bu, RetailMeNot’un fırsatlar ansiklopedimizden en iyi tasarrufları sunduğu ve bu teklifleri kullanmak için favori ürünlerimizi favori perakendecilerimizde sergilediği anlamına gelir. Bu yüzden keyfini çıkarın ve biraz suçlu hissetmeyin – çok şey kapma garantiniz var.

Fırsat Bulucu Ekle – Ücretsiz!

Profesyonel tasarruf ipucu: RetailMeNot Deal Finder, sizin için promosyon kodlarını ve geri ödeme tekliflerini otomatik olarak bulan, test eden ve uygulayan ücretsiz bir kupon bulucudur. Tek yapmanız gereken yüklemekBedavainternet tarayıcınıza ekleyin ve kutsal fırsatlar kâsesi parmaklarınızın ucunda!

İşte Bu Hafta Sonunu Kullanabileceğiniz En İyi Nakit Geri Ödeme Fırsatı

Yaptığınız her şeyde erkenciyseniz, 31 Temmuz’a kadar site genelinde yaptığınız alışverişlerde bu hafta sonu en iyi RetailMeNot Cash Back puanını alabileceğiniz Lenovo’ya gidin.

lenovo alışverişi %12 para iadesi


Bu Hafta Sonunun En İyi 6 Satışı

1. Ofis Deposu ve Ofis Maks Okula Dönüş İndirimi

Office Depot & Office Max Okula Dönüş İndirimi
Resim: Office Depot & Office Max

Office Depot ve Office Max, ailenizi yaklaşan okul sezonuna hazırlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir – aynı zamanda bütçenin altında kalır! 31 Temmuz’a kadar, markanın en çok satan okul malzemelerinde %60’a varan indirimden yararlanabilirsiniz. Seçili sırt çantalarında %25, renkli kalemler, pastel boyalar ve keçeli kalemler sadece 35 sentten başlayan fiyatlarla.

Texas Instruments® hesap makinelerinde sezonun en düşük fiyatlarından bazılarını içeren Haftanın Öne Çıkan Fırsatlarına göz atmayı unutmayın. Ayrıca RetailMenot ile alışveriş yaptığınızda satın alma işleminiz için %5 nakit geri kazanabilirsiniz.

mağaza ofis deposu & ofis max


2. Forever 21 RetailMeNot Exclusive Teklifi

Resim: Sonsuza Kadar 21

16 Ağustos’a kadar RMN20 promosyon koduyla Forever 21’de normal ve indirimli stillerde ekstra %20 indirimle okula daha ucuza geri dönün. Ayrıca, Temmuz ayı sonuna kadar çevrimiçi alışverişleriniz için %10 para iadesi kazanın.

sonsuza kadar alışveriş yap 21


3. Academy Sports & Outdoors Okula Dönüş İndirimi

Resim: Academy Sports & Outdoors

31 Temmuz’a kadar Academy’de mağazada ve çevrimiçi olarak %50’ye varan indirimden yararlanın ve çevrimiçi alışverişleriniz için %3 para iadesi kazanın.

alışveriş akademisi


4. Aeropostale Gümrükleme Satışı

Resim: Aeropostale

31 Temmuz’a kadar yapacağınız 100$ ve üzeri alışverişlerinizde %75 veya %20 indirim ve %10 RetailMeNot Cash Back kazandığınızda, nihai satış ürünlerinde %70’e varan indirim ve satın alma işleminizde %15 indirim kazanın.

aeropostale alışverişi


5. JCPenney Okula Dönüş Kapı Kırıcıları

Resim: JCPenney

Okula Dönüş Etkinliği’nde belirli stillerde %65’e varan indirim ve 3 Ağustos’a kadar ekstra %25 indirim için alışveriş yapın. Ayrıca, 31 Temmuz’a kadar site genelinde çevrimiçi alışverişlerde 20$’a kadar nakit para iadesi kazanın.

alışveriş yapmak


6. Macy’nin Tasfiye Satışı

Resim: Macy’s

Bu hafta sonu Macy’s’den gümrükleme ürünlerinde %20 ila %70 arası bir dizi indirim alın. Ayrıca, çocukların okula dönüş sırt çantalarını 24,99 ABD doları karşılığında puanlayın ve 31 Temmuz’a kadar çevrimiçi alışverişleriniz için ekstra %20 indirim ve %6 para iadesi yapın.

alışveriş yapmak


PerakendeMeNot Bazen bu sayfadaki ürünlerden bir satış payı toplar – ancak biz sadece en yüksek puanlı perakendecileri ve sahip olmayı gerçekten seveceğimiz, zaten sahip olduğumuz veya şu anda alışveriş sepetimizde satın almaya hazır ürünleri içerir.

ŞİMDİ Çevrimiçi Alışveriş Yapılabilecek En İyi Satışlar yazısı ilk olarak RetailMeNot tarafından The Real Deal’da göründü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir