Şimdi Alışveriş Yapılabilecek En İyi Hedef Okula Dönüş Fırsatları (Güncelleniyor)

Şuraya Atla:

Yaz hala güçlü geçiyor, ancak yeni bir okul yılının başlangıcı siz farkına bile varmadan geliyor. Okula dönüş alışverişine avantajlı bir başlangıç ​​yapmak için Target, ufukta daha da fazlasının göründüğü okula dönüş fırsatlarını erkenden başlatıyor.

Henüz okula dönüş alışverişine başlamaya hazır değilseniz, eyaletinizin vergiden muaf tatilinin ne zaman planlandığını öğrenin çünkü bu, Target’ta ve okula dönüş ürünleri için diğer perakendecilerde bir bonanza olacak.

Şimdi Alışveriş Yapabileceğiniz En İyi Hedef Okula Dönüş Fırsatları

İster üniversiteye gidiyor, ister ofise geri dönüyor, küçüklere öğretmek için hazırlanıyor veya onları okulun ilk gününde göndermeye hazırlanıyor olun, Target bu okul yılında başarıya hazırlanmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Güncellemeye devam ettikçe tekrar kontrol etmeye devam edin.

daha fazla okula dönüş fırsatı satın alın

İşte şimdi alışverişe hazır en iyi okula dönüş seçimleri ve fırsatları:

Okula Dönüş Üniforma Fırsatlarını Hedefleyin

Resim: Hedef

Okul üniforması giymeleri gerekmesi, çocuğunuzun benzersiz kişiliğinin öne çıkamayacağı anlamına gelmez. Target, okullarında üniforma giymeyen çocukların da onları isteyeceği çok tatlı seçeneklere sahip. Tanınan markalar Lands’ End, Cat & Jack, French Toast ve daha fazlasını içerir.

okul üniformalarını hedefte satın al


Okula Dönüş Kıyafetleri ve Ayakkabı İndirimleri

Resim: Hedef

Fırsatlar Target’ta uygulanmaya devam ediyor, ancak şu anda çocuk ayakkabısı alışverişi yapın ve hem çevrimiçi hem de mağazalarda %20 tasarruf edin. Ayrıca, 18 dolardan başlayan kot pantolonlardan ve 4 dolardan başlayan çocuk giyim ürünlerinden tasarruf edin.

Daha fazla Hedef çocuk giyim fırsatları geldikçe bizi izlemeye devam edin.

Kedi & Jack Shane Spor Ayakkabı

Resim: Hedef

Bu sevimli spor ayakkabılar, minik bebeğinizin gün boyunca hareket etmesini sağlar. Shane spor ayakkabı, yumuşak bir iç tabana, elastik bağcıklı bir ön kısma ve kolay giyilip çıkarılması için yandan fermuarlı kapamaya sahiptir.

Fiyat: 19,99 ABD Doları (reg. 24,99 ABD Doları)


Cat & Jack Tyler Slip-On Spor Ayakkabı

Resim: Hedef

Küçük çocukların ayakkabıları çözülmeleriyle ünlüdür. Ancak bu bağcıksız spor ayakkabılarla, ebeveynlerin hissettiği bu endişe tamamen ortadan kalkıyor. Spor ayakkabılar, aralarından seçim yapabileceğiniz yedi üst renk ile düz beyaz bir tabana ve ayrıca suni dantel aksanlara sahiptir.

Fiyat: 15,99 ABD doları (reg. 19,99 ABD doları)


Okula Dönüş Malzemeleri Fırsatları

Resim: Hedef

Hedef, okul malzemeleri listenizi bulmayı çok kolaylaştırır. Okul Listesi Yardımcısı. Gerçekten ihtiyacınız olan şeyleri almanızı kolaylaştırır ve istemediğiniz şeylerden uzak durmanızı sağlar. Aklınıza gelebilecek hemen hemen her tür okul kaynağında mevcut fırsatlar var.

İşte alışveriş yapabileceğiniz bazı okul malzemeleri:

  • Boya kalemleri, yapıştırıcı, yapışkan çubuklar ve cetveller: 25 sent ve üzeri.
  • Kalemler ve kalemtraşlar: 50 sent ve üstü.
  • Klasörler, işaretleyiciler, silgiler ve renkli kalemler: 50 sent ve üstü.
  • Kalemler, kurşun kalem kutuları, bağlayıcılar ve dolgu kağıtları: 99 sent ve üstü.
  • Okul sırt çantaları: 14.99 $ ve üstü.

mağaza hedef okul malzemeleri


Okula Dönüş Üniversite Yurdu Fırsatları

Resim: Hedef

Benim gibi bir üniversite birinci sınıf öğrencisinin annesi veya babasıysanız, kız veya erkek bebeğiniz muhtemelen bir yurtta yaşıyordur. Neyse ki, gerçekten satın almanız gereken çok fazla bir şey yok ve oğlunuz veya kızınızın bir odayı kaç kişiyle paylaştığına bağlı olarak, çok fazla alan olmayacak ve kontrol listenizi daha da daraltacak.

Şu andan itibaren 30 Temmuz’a kadar, yatak takımlarında %20 tasarruf edebilirsiniz, ancak yurt temel ihtiyaçlarını almadan önce, üniversite kaydınızı doğrulayın ve bir satın alma kuponunda %20 indirimli Hedef’i alın. Dediği gibi, sadece bir satın alma için iyi, bu yüzden şimdi 3 Eylül’e kadar sayın.


Okula Dönüş Sırt Çantası Fırsatları

Resim: Hedef

Target, okula dönüş sırt çantaları üzerindeki fırsatlarını yavaş yavaş yayınlıyor, ancak seçim o kadar bol olmasa da, okulun başlangıcına yaklaştıkça daha fazlasının gelmesini bekliyoruz.

SWISSGEAR Hibrit Sırt Çantası

Resim: Hedef

Her şeyi yapan bir sırt çantası mı arıyorsunuz? Al bakalım. Swissgear 2872 Seyahat Dizüstü Bilgisayar Çantası, eller serbest sırt çantası, çapraz askılı postacı veya evrak çantası olarak giymek için üçü bir arada bir tasarıma sahiptir. Dolgulu bir tablet cebi ve 15 inçlik bir polar cebe, elektronik cihazlarınızı şarj etmek için entegre bir USB bağlantı noktasına ve kabloya sahiptir. (pil paketi dahil değildir)çıkarılabilir, konturlu omuz askıları ve daha fazlası.

Fiyat: 80,99 $ (reg. 89,99 $)


Kipling Seoul Büyük 15 inç Dizüstü Bilgisayar Sırt Çantası

Resim: Hedef

Bu parlak, neşeli sırt çantası, Kipling’in en popüler ve en çok satan stilidir. Seul, yastıklı omuz askıları, dayanıklı bir dış kısım, geniş bir iç kısım ve dizüstü bilgisayarınız için yerleşik bir koruyucu kılıf ile birlikte gelir. Kolayca ileri ve geri taşınması için bir üst tutamağa sahiptir ve bu, birçok okula dönüş mevsimi boyunca sürmesi amaçlanmıştır.

Fiyat: $84.99 (reg. $119)


Okula Dönüş Teknoloji Fırsatları

Resim: Hedef

Yavaş bir bağlantının ve depolama eksikliğinin üretkenliği engellemesine izin vermeyin. Target’in Okula Dönüş etkinliği sırasındaki bazı teknoloji fırsatlarını burada bulabilirsiniz.

Windows Home ile HP 15,6 inç Dizüstü Bilgisayar

Resim: Hedef

Bu HP dizüstü bilgisayar, sınıftan sınıfa taşıyabileceğiniz ince ve taşınabilir bir tasarıma sahip uzun ömürlü bir pile sahiptir. Güvenilir performansa ve kayıt ve Microsoft 365 uygulamaları için yerleşik bir mikrofona sahip geniş bir ekrana sahiptir.

Fiyat: 269,99 ABD doları (439,99 ABD doları)


Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7 inç Tablet

Resim: Hedef

32 GB depolama alanı ve 13 saate kadar pil ömrü ile Samsung Galaxy Tab, hareket halinde kullanım için mükemmeldir. Kompakt 8,7 inç ekrana, ince tasarıma ve süper sağlam metal çerçeveye sahiptir ve iki aylık ücretsiz YouTube Premium ile birlikte gelir.

Fiyat: 119,99 ABD doları (reg. 159.99 ABD doları)


Apple AirPods Pro MagSafe ile

Resim: Hedef

Gürültü önleyici, suya dayanıklı Apple AirPods Pro, pek fazla indirim görmeyen birinci sınıf kulaklıklardır. Ancak okula dönüş sezonu için Target onlara neredeyse %30 indirim sunuyor.

Fiyat: 179,99 $ (reg. 249,99 $). 70 $’a varan indirimle daha da fazla Apple AirPod satın alın.


Hedefte Okula Dönüşte Tasarruf Etmenin 7 Yolu

Resim: Hedef

1. Hedef Uygulamayı İndirin

Target’ta tasarruf etmek istiyorsanız, Target uygulamasını indirmek bir zorunluluktur. Bu, Target için merkezi tasarruf merkezi ve müşterilere satışları ve yalnızca uygulamaya özel tasarrufları iletmenin birincil yoludur. Uygulama ücretsizdir ve uygun alışveriş için dijital cüzdanınıza bağlanır.

2. Hedef Çember Ödül Programına Katılın

Target Circle, çevrimiçi ve mağazada her alışveriş yaptığınızda toplam satın alma fiyatının %1’ini kazanmanızı sağlayan ücretsiz bir ödül programıdır. Ardından, kazandığınız ödülleri gelecekteki satın alımlar için kullanabilirsiniz. Target Circle ayrıca alışveriş yapanları doğum gününüzde %5 indirimle ödüllendirir ve tüm yıl boyunca Target Circle üyelerine özel fırsatlara ve tekliflere erişim sağlar.

3. Hedef Öğretmen Hazırlık Etkinliğini Satın Alın

Target, sınıf dekorundan sanat malzemelerine kadar uygun malzemeler için 10 Eylül’e kadar okul malzemelerinde %15 öğretmen indirimi sunarak özverili bir şekilde çok şey verenlere geri dönüyor. İndirim şunlar için geçerlidir:

  • K-12 okullarında çalışan öğretmenler, personel ve öğretim üyeleri.
  • Yüksekokul ve üniversitelerde istihdam edilen öğretmenler, personel ve öğretim üyeleri.
  • Gündüz bakımevi ve erken çocukluk eğitimi öğretmenleri.
  • Ev-okul öğretmenleri.

4. Hedef Çemberi Üniversite Öğrenci İndirimi Alın

Üniversite öğrencisiyseniz, 3 Temmuz – 3 Eylül arasındaki satın alma işleminizde, geçen yılki %15’ten bir artışla, bir defaya mahsus %20 indirim alırsınız. Öğrenci durumunuzu doğrulayın ve voilà, indiriminiz olacak.

5. Hedef Kırmızı Kart için Kaydolun

Target, RedCard’ın iki versiyonuna sahiptir: geleneksel bir kredi kartı ve bir banka kartı. İlk seçenek, kredi kontrolüne ve belirli niteliklere sahip bir kredi kartına başvurduğunuz anlamına gelir.

İkinci seçenek, mevcut borç veya çek hesabınızı kullanırken. RedCard’ınız banka hesabınıza bağlanır ve yalnızca banka kartı işlevi görür. Bu, daha fazla kredi kartı kullanmaktan kaçınmak isteyen ancak yine de her satın almada (mağaza içi ve çevrimiçi) %5 indirim ve diğer birçok avantajdan yararlanmak isteyenler için harika bir seçenektir.

6. Hedefin Haftalık Reklamını Kontrol Edin

Hobi Lobisi gibi öngörülebilir satış döngülerine sahip perakendecilerin aksine, Target bunu karıştırmayı ve sizi tetikte tutmayı sever. Hedef Çember tekliflerinizi kontrol etmenin yanı sıra, haftalık reklam her Pazar çevrimiçi ek satışlar ve sezonluk tasarruf etkinlikleri için. Target’ın haftalık reklamını almak için kaydolabilir veya uygulama içi veya Target’ın web sitesinde gezinebilirsiniz.

7. RetailMeNot Fırsat Bulucu Uzantısını Alın

RetailMeNot’un Fırsat Bulucu, yalnızca Target’ta değil, uygun promosyon kodları ve çevrimiçi kuponları olan her çevrimiçi satıcıda tasarruf etmenin en kolay yoludur. Sadece indirin ve kurun Bedava uygun kuponların sepetinize otomatik olarak uygulanması için tarayıcı uzantısını seçin ve ödeme sırasında kodu etkinleştirin. Deal Finder ayrıca çevrimiçi satın alımlarınız için nakit para kazanmanıza da olanak tanır.


Şimdi Alışveriş Yapmak için En İyi Hedef Okula Dönüş Fırsatları (Güncelleniyor) yazısı ilk olarak RetailMeNot tarafından The Real Deal’da göründü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir