Alışveriş Yaparken Alabileceğiniz Tüm Kara Cuma Bedavaları (2022)

Black Friday’deki fırsatların yılın en iyilerinden biri olduğunu biliyorsunuz. Ancak bazı mağazalar alışveriş yapmak için ekstra bir teşvik sağlıyor: bedava şeyler!

Black Friday freebies yıllardır yutturmaca bir parçası olmuştur. Geleneksel olarak, mağazalar sırada bekleyenlere peluş oyuncaklar, hediye kartları ve diğer bedavalar gibi küçük hediyeler dağıtır. Diğerleri rastgele alışveriş yapanlara ödüller sunabilir. Bu bedavalardan bazılarının kaldırım kenarı toplama dünyasına göç ettiğini bile gördük.

İşte bu yıl size gelen tüm freebies. Black Friday freebies’lerinin en son malzeme olarak sunulduğunu unutmayın. Ve birçok freebies için, ücretsiz öğeyi almak için bir satın alma gereklidir.

kara cuma indirimleri

2022 için Kara Cuma Bedavaları

Bass Pro Mağazaları ve Cabela’s

Bu iki açık hava kardeş mağaza, bu yıl 24 Aralık’a kadar ünlü Noel Baba’nın Harikalar Diyarı deneyimine ev sahipliği yapıyor. Rezervasyon yaptığınızda (en az yedi gün önceden) Noel Baba ile ücretsiz 4 x 6 fotoğraf alabilirsiniz. Ayrıca, hafta içi her gün mağazalara giren ilk 50 çocuğa mağaza içi ücretsiz hediyelerin keyfini çıkarın. Daha fazla bilgi edin.

Resim: Bas Pro Mağazaları

belk

Kara Cuma günü sabah 7’de ve 26 Kasım sabah saat 8’de mağazadan alışveriş yapanlara 5 ile 250 dolar arasında bir hediye kartı verilecek. Mağaza başına 250$’lık bir kazanan olacak. Hediye kartları günde 175 alışverişçiye verilecek.

Filo Çiftliği

Black Friday’de mağazalardaki ilk 500 müşteriye ücretsiz bir peluş oyuncak verilecek. Mağazalar sabah 5’te açılıyor Daha fazla bilgi edin.

JCPenney

Black Friday’de 18 yaşından büyük mağaza içi alışveriş yapanlar, kapıda 10$, 100$ veya 500$ indirim kuponu alacaklar. Ve evet, bunlar Kara Cuma’da kullanılabilir.

Kohl’s

Kohl’s, Black Friday Kohl’s Cash teklifleriyle tanınır. Harcanan her 50$ için 15$ Kohl’s Cash almanın yanı sıra, belirli öğeleri satın aldığınızda daha da fazla Kohl’s Cash kazanabilirsiniz. Tüm teklifleri görün.

Meijer

Meijer’in Black Friday kayıt kuponları geri döndü. Belirli ürünleri satın alın ve kasada yazdırılan ücretsiz bir kupon (bazı durumlarda 80$’a kadar) kazanın. Bu kuponu gelecekteki bir satın alma işleminde kullanabilirsiniz.

Her gün daha fazla bedava mı istiyorsunuz (sadece Kara Cuma değil)? En sevdiğiniz perakendecilerden alabileceğiniz tüm ücretsiz ürünlere göz atın.

Alışveriş Sırasında Alabileceğiniz Tüm Kara Cuma Bedavaları (2022) yazısı, RetailMeNot tarafından The Real Deal’da ilk olarak yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir