Tatil Kaosu Sırasında Evinizi Lekesiz Tutmak için Bulguları Temizleme ve Düzenleme

Walmart ile ortak reklam — Paradan tasarruf edin. Daha iyi yaşa.


Sadece var gibi görünüyor daha fazla tatil sezonunda evlerimizde ve hayatımızda – daha fazla insan, daha fazla yemek, daha fazla parti, daha fazla hediye ve onları paketlemek için kullandığımız tüm aksesuarlar – ve yine de, tüm bunların tadını çıkarmak için çok daha az zamanımız varmış gibi geliyor! Tatil ev sahipliği görevlerinde yemek pişirmek ve temizlemekten sevdiklerinize hediyeleri dekore edip paketlemeye kadar, yılın bu zamanında evlerimiz oldukça kaotik hale geliyor.

İyi haber şu ki, evinizi temiz ve düzenli tutmak için akıllı çözümler kullandığınızda, o kadar çok şey olsa bile tatil kaosu önemli ölçüde kontrol altına alınabilir. daha fazla devam ediyor

Daha da iyisi, Walmart, Günler İçin Kara Cuma Fırsatları etkinliğini çoktan başlattı, bu nedenle şu anda olağanüstü tasarruflardan yararlanabilirsiniz. İster otomatik temizleme çözümleri, dekoru saklamanın akıllı yolları, tatil artıkları için buzdolabı düzenlemesi veya misafir yatak odanızı ziyaretçiler için hazırlamanın yollarını arıyor olun, Walmart’ta her gün düşük fiyatlarla tonlarca harika buluntu var. Bu işlevsel çözümler, zamanınızı ve enerjinizi serbest bırakarak, tatil sezonunun en güzel anlarının keyfini çok daha az stresle çıkarmanızı mümkün kılar.

Günlerce Walmart Fırsatları Satın Alın

Daha ucuza tatile hazırlanmaya hazırsanız, çoğu şu anda indirimde olan en yeni temizlik ve depolama çözümlerinden bazılarını bir araya topladık, böylece bu sezonun tüm tatil karmaşasında evinizi tertemiz tutabilirsiniz ( ve ötesinde).

Tatilde Temizlik ve Düzenleme için 9 Harika Walmart Bulgusu

BISSELL Crosswave Pet Çok Yüzeyli Islak/Kuru Vakum, 2328

BISSELL Crosswave Pet Çok Yüzeyli Islak Kuru Vakum, 2328
Resim: Walmart

Kimin süpürmek için zamanı var? ve yoğun tatil sezonunda yerleri mi yıkıyorsunuz? Cevap hemen hemen hiç kimse – ama özellikle dağınık evcil hayvanları olan hiç kimse. Neyse ki, sert zeminler ve alan kilimleri için iki farklı ayara sahip bu ıslak/kuru elektrikli süpürgeyle tüm temizliği yarı sürede yapabilirsiniz. Dolaşmayan bir evcil hayvan fırçası merdanesine sahiptir ve yenilikçi iki tank teknolojisinden yararlanır, böylece asla kirli su ile temizlemezsiniz. Daha da iyisi, evcil hayvan kokularını gidermek için özel bir evcil hayvan temizleme çözümü ile birlikte gelir ve şu anda normalden 100 $ daha ucuza satılmaktadır!

Fiyat: 199 dolar, 299 dolar

Şimdi satın al


Anker RoboVac G32 Pro Robot Süpürge tarafından eufy Clean

Anker RoboVac tarafından eufy Clean
Resim: Walmart

Uygulamalı temizlik sürenizi daha da azaltan bir çözüm arıyorsanız, bu robot süpürge çok önemlidir. Kırıntıları, tozu, kiri ve hatta evcil hayvan tüylerini bile kolaylıkla alır ve sert zeminlerden kilim ve halı döşemeye geçerken emiş gücünü otomatik olarak artırır. Odanın içinde gelişigüzel bir şekilde zıplamak yerine, zeminin her santimini metodik olarak kapladığını söylemenin süslü bir yolu olan akıllı dinamik navigasyonla tasarlanmıştır. Ayrıca 3 inçten daha kısa olduğundan mobilyaların altına kolayca kayabilir ve engelleri ve hasarı önlemek için çarpışma önleyici ve düşme önleyici sensörlere sahiptir. Hepsinden iyisi, şu anda 180 $ daha ucuza satılıyor.

Fiyat: 119 dolar, 299 dolar

Şimdi satın al


The Home Edit Menteşeli Kapaklı Süs Organizatör Seti

Menteşeli Kapaklı Home Edit Light Organizer
Resim: Walmart

Bu düzenleyicilere sahip olmayı dileyeceksin geçen tatil sezonu, yani bu yıl dekorasyon çocuk oyuncağı olacak! Ama sorun değil, tatil süslerinizi mükemmel bir şekilde organize etmek için asla geç değildir – ve The Home Edit’in bu depolama çözümü ile hiç bu kadar kolay olmamıştı. İki istiflenebilir kap, kolay erişim için menteşeli kapaklara ve en değerli süs eşyalarınızı güvende tutmak için karton ayırıcılara sahiptir. Ayrıca tamamen şeffaftırlar, böylece aradığınız dekoru bulmak için milyonlarca farklı kutuyu açmaya gerek kalmadan içindekileri kolayca görebilirsiniz.

Fiyat: İkili paket için 24,68 ABD doları

Şimdi satın al


Home Edit Menteşeli Kapaklı Işıklı Düzenleyici Seti

Menteşeli Kapaklı Home Edit Light Organizer
Resim: Walmart

Bir dizi narin ip ışığını çözmek, tartışmaya açık bir şekilde, en kötü tatil dekorasyon görevi. Neyse ki The Home Edit, dahiyane bir depolama çözümüyle bir kez daha imdadınıza yetişiyor. Bu iki istiflenebilir bölme, içerideki beş makaranın etrafına sarıldığı için dize ışıklarınızı korur – bu, bölme başına 625 fit’e kadar ışık için yeterlidir! Her bir makara, kolay açma için çıkarılabilir ve menteşeli kapaklar, sezon dışında güvenli saklama için kilitlenir. Kapların tamamen şeffaf olmasını seviyoruz, böylece tam olarak ihtiyacınız olan ışıkları bir bakışta bulabilirsiniz.

Fiyat: İkili paket için 32,26 ABD doları

Şimdi satın al


IRIS Bağımsız 5” 4 Kafes Raflı Metal Giysi Rafı

IRIS Bağlantısız 5 Ayak Uzun Metal Giysi Rafı, 4 Kafes Raflı, Beyaz
Resim: Walmart

Bu bağlantısız giysi rafı ile misafir odanızı tatil ziyaretçileri için en iyi şekle getirin. Gizli depolama alanınız olmadığında daha estetik bir çözüm oluşturmak için kullanabilir veya hızlı ve kolay düzenleme için bir dolapta dikebilirsiniz. Daha da iyisi, konukların paltolarını ve çantalarını bir yatağın üstüne yığmak veya zaten taşan koridordaki dolabınıza gelişigüzel bir şekilde doldurmak yerine giriş yolunuza kurabilirsiniz.

Fiyat: 59,99 dolar, 69,99 $


Hoover Spotless Portatif Halı ve Döşemelik Leke Temizleyici

Hoover Spotless Portatif Halı ve Döşemelik Leke Temizleyici,
Resim: Walmart

Kazalar meydana gelir – özellikle tatil partilerinde çok sayıda insan, yiyecek ve (genellikle koyu renkli) içki içildiğinde bir araya geldiğinde. İyi haber şu ki, bu kompakt ve hafif nokta temizleyici, tatil partinizin anılarının halınızda veya koltuğunuzda değil, aklınızda kalmasını sağlayacak. 14 fitlik bir güç kablosuna ve ihtiyaç duyulan yere ulaşmayı kolaylaştıran beş fitlik bir hortumu vardır. Bu, tüm bu tatil fırın satışlarına ve akşam yemeklerine giderken kaçınılmaz olarak bir şey döktüğünüzde arabanızın döşemesini temizlemek için de harika olduğu anlamına gelir.

Fiyat: 78 dolar, 119,98 dolar

Şimdi satın al


Rubbermaid TakeAlongs Gıda Saklama Kapları

Rubbermaid TakeAlongs Gıda Saklama Kapları
Resim: Walmart

Buzdolapları da yılın bu zamanında kaotik olabilir. İster ev sahipliği görevleriniz için çok fazla yemek hazırlamanız gerekiyor, ister önünüzdeki yoğun haftalar için yemekleri önceden pişirip dondurarak tatil karmaşasının önüne geçmek istiyor olun, bu 40 parçalık set organize olmanıza yardımcı olacaktır. Yarım bardaktan 6,2 bardak kapasiteye kadar çeşitli boyutlarda kapaklı kaplar içerir. Bonus: Ayrıca misafirleri yemek artıkları ile eve göndermek için de mükemmeller, bu nedenle dünyanın en kötü Tetris oyununu buzdolabınızın içinde oynamak zorunda değilsiniz!

Fiyat: 13,74 dolar

Şimdi satın al


Tineco S10 Sert Zeminler ve Halılar için Akülü Akıllı Çubuk Elektrikli Süpürge

Tineco S10 Sert Zeminler ve Halılar için Akülü Akıllı Çubuk Elektrikli Süpürge
Resim: Walmart

Bu hafif, kablosuz elektrikli süpürge, emiş gücünü otomatik olarak ayarlayan akıllı sensör teknolojisi ve şarj başına 40 dakikaya kadar temizleme gücü sağlayacak şekilde optimize edilmiş emiş kontrolü ile evdeki hızlı temizlikler için harikadır. Hatta kiri ve birikintileri topladığını size bildirmek için renk değiştiren yerleşik LED’lere sahiptir. Ünlü Noel kurabiyelerinizi pişirirken döktüğünüz tüm unlar veya tüm küçük kağıt ve kurdele parçaları gibi tam boyutlu bir elektrikli süpürgenin ulaşamayacağı tüm bu küçük dağınıklıklar için kolayca bir el süpürgesine dönüşme yeteneğini özellikle seviyoruz. kasırga hediye paketleme seansınızdan sonra masaya dağıldı.

Fiyat: 148 dolar, 249 dolar

Şimdi satın al


Sterilite 70-Quart EZ Taşıma Plastik Kapları

Sterilit 70 Qt.  EZ Carry Plastik, ClearSage Bakliyat
Resim: Walmart

Bu büyük, 70 litrelik kaplar, bazı hediyeleri saklamanıza, hediye paketleme malzemelerinizi düzenlemenize veya sadece bazı dağınıklığı garaja taşımanıza yardımcı olacak, böylece tatile gelen ziyaretçileriniz misafir yatak odasına yerleşebilecek. aslında konuklara adanmıştır. Kolay görüntüleme için şeffaf tabanlara ve derin girintili kapaklara sahip altılı bir set halinde gelirler, böylece dikey depolama alanınızı en üst düzeye çıkarmak için güvenli bir şekilde üst üste istiflenebilirler.

Fiyat: 65,23 dolar

Şimdi satın al


Temizlik ve Düzenleme, Tatil Kaosu Sırasında Evinizi Lekesiz Tutacak Bulgular yazısı ilk olarak RetailMeNot tarafından The Real Deal’da yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir