Amazon Artık Belirli Perakendecilerden Aynı Gün Teslimat Sunuyor

Amazon Prime üyesiyseniz, size harika bir haberim var!

Bu hafta, Amazon duyurdu Seçkin markalardan Prime üyelerine aynı gün teslimat sunmaya başlayacaklarını duyurdular! Buna Diesel, GNC, PacSun ve SuperDry gibi mutlaka sevilen perakendeciler dahildir. Avantajdan yararlanmak için, istediğiniz ve ihtiyacınız olan ürünleri “sepete eklemeniz” yeterlidir. Amazon uygulaması veya Amazon.com’da ve o gün kapınıza kadar teslim edilecekler. Sadece “şimdi satın al” düğmesine tıklayın ve teslim edildiğine dair bildirimi bekleyin!

“Doğrudan belirli PacSun perakende satış noktalarından teslimatı içeren Amazon ile genişletilmiş satıcı ortaklığımızda yüksek potansiyel görüyoruz. Bu, müşterilerimize istedikleri ve sevdikleri stilleri istedikleri zaman sunmamızın bir başka yolu.”

Mimi Ruiz – , PacSun’da e-ticaretten sorumlu Başkan Yardımcısı

Bu, en kısa sürede bir ürüne ihtiyacınız olduğu, ancak mağazaya gitmek veya nakliye için beklemek için zamanınız olmadığı durumlar için idealdir. Bu ortaklık, giyim, güzellik, elektronik, günlük ihtiyaçlar, evcil hayvan malzemeleri, oyuncaklar ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok popüler alışveriş kategorisini kapsar. Herkes için bir şeyler!

Söylentiye göre, bu aynı gün teslimat hizmetini Sur La Table ve 100% Pure! gibi daha fazla mağazaya genişletecekler. Onların ifadesine göre, Amazon bu programı çok yakında Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ek perakendecileri ve şehirleri kapsayacak şekilde genişletmeyi planlıyor. Bizi izlemeye devam edin!

Aynı gün servis nerede mevcuttur?

Aynı gün teslimat hizmeti şu anda Atlanta, Chicago, Dallas, Las Vegas, Miami, Phoenix, Scottsdale, Seattle ve Washington, DC dahil olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri’ndeki belirli Posta kodlarında mevcuttur. Amazon aynı gün teslimat programını genişlettikçe posta kodlarının sayısının artmasını bekliyoruz.

Bilmem gereken başka ne var?

Amazon Prime üyeleri, bu perakendecilerde aynı gün ücretsiz teslimat için uygun ürünlere 25 ABD Doları veya daha fazla harcamak veya siparişin 25 ABD Dolarının altında olması durumunda 2,99 ABD Doları ödemek zorunda kalacak. Ayrıca, bazı perakendeciler Prime hesabınızla Amazon’dan satın alma ve aynı gün mağazadan teslim alma seçeneği sunacaktır.

Duyurulduğunda bu yeni program hakkında daha fazla haberle güncelleme yapacağız!

Amazon Şimdi Belirli Perakendecilerden Aynı Gün Teslimat Sunuyor yazısı, The Real Deal by RetailMeNot’ta ilk olarak yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.