Toy Story Land Roundup Rodeo Barbekü Restoranı Açılış, İnşaat ve Bilgi

Walt Disney World, Hollywood Stüdyoları’ndaki Toy Story Land’e Roundup Rodeo BBQ Restaurant adlı yeni bir masaya servis yemek seçeneği geldiğini duyurdu. Bu, ayrıntıları, inşaat ilerlemesini, çalışma izinlerini ve bu WDW restoranının ne zaman açılacağını sunar. (4 Ağustos 2022’de güncellendi.)

Toy Story Roundup Rodeo BBQ Restaurant, Andy ve oyuncakları ile konukları eğlenceye katılmaya davet eden bir arka bahçe barbeküsü temalı olacak. Oyuncaklar derken etrafta dolaşan çeşitliliği kastetmiyoruz; Walt Disney World, bunun bir karakter yemek deneyimi olmayacağını belirtti. Yukarıdaki resimde görebileceğiniz gibi, sanat tarzı hem Toy Story Mania hem de Slinky Dog Dash’ınkine benzer.

Roundup Rodeo BBQ Restaurant’ın öncülü, Andy’nin en sevdiği oyuncakları, oyunları ve oyun setlerini kullanarak yeni bir rodeo arenası oluşturmak için üç karton kutuyu kesip bantlamasıdır. Bazı parçalar kesinlikle batı temalı olsa da, bu rodeoyu özel yapan şey, eğlenceli, renkli bir karışım atmosferi yaratmak için bir araya getirilen geniş oyuncak yelpazesidir.

İçeri girdikten sonra, hareket halindeki tüm rodeo şenliklerinin yanı sıra batı kasabası ve tren istasyonu oyun setleri ile çevrili olacaksınız. Ve restoranın etrafına dağılmış en sevdiğiniz Pixar karakterlerinden bazılarını, bir Trixie çekme oyuncağının arkasına binen Jessie’nin oyuncak versiyonu ve Bo Peep ve koyununun benzersiz oyuncak versiyonları da dahil olmak üzere oyuncaklar ve oyun parçaları şeklinde görebilirsiniz. rodeoda birlikte performans sergileyen herkes.

Bu yeni yemek seçeneği, Toy Story Land’in girişinin sağında, dev Woody figürünün ve arazinin kayan yazı tahtasının arkasında yer alacak (inşaat duvarlarını aşağıdaki fotoğrafta görebilirsiniz). Daha önce, bu alan iki sahne arkası üretim bungalovuna ev sahipliği yapıyordu. Bu tesisler, Roundup Rodeo BBQ Restaurant’ı barındırmak için inşa edilen yeni bir yapı ile taşındı.

4 Ağustos 2022 Güncellemesi: Walt Disney Imagineering, Disney Hollywood Stüdyolarında Toy Story Roundup Rodeo BBQ için iki yeni izin başvurusunda bulundu. Hatırladığımız kadarıyla, bu projedeki çalışmalar bir salyangoz hızında ilerlediğinden, bunlar en az bir yıl içinde alınan ilk izinler.

İlk izin, neredeyse kesinlikle binanın dış cephesine atıfta bulunan “Proje T – Temalı Cepheler” içindir. Çocuklar bugünlerde beton kutularla oynamıyorsa, henüz temalı bir oyun seti gibi görünmüyor. Bu iznin yüklenicisi, geçmişte Walt Disney World ile “dinozorlardan uzaya” ve “peri masallarından sanal gerçekliğe” kadar her şeyi içeren bir dizi projede çalışmış olan Brilliant Creative Fabrication’dır.

İkinci izin, muhtemelen restoranın içindeki ve dışındaki tüm simüle edilmiş karton kesiklere atıfta bulunan sabit parçaların üretimi ve montajı içindir.

Bu izinler Ağustos 2023’te sona eriyor ve müteahhitlere ve Imagineering’e projenin bu bileşenini teorik olarak bitirmeleri için bir yıl daha veriyor. Bununla birlikte, izin çalışması için varsayılan süre budur ve Toy Story Land’in Roundup Rodeo BBQ’inin açılış tarihinde herhangi bir etkisi yoktur.

Walt Disney World, bu yılın başlarında şu anda açık olan Jessie’s Trading Post hediyelik eşya dükkanını duyururken restoran hakkında bir güncelleme yaptı: “Ayrıca 2022’de Andy’nin arka bahçesine daha önce duyurulan Roundup Rodeo BBQ restoranı da gelecek! Bu eşsiz, eğlenceli, aile dostu yemek deneyiminde konuklar, Andy’nin türünün tek örneği rodeosunu oluşturmak için bir araya getirdiği oyuncaklar, oyunlar ve oyun setlerinden oluşan kaleydoskopla çevriliyken lezzetli barbekü yemeklerinin tadını çıkaracaklar.

“Lobiye ve bekleme alanına adım atan konuklar, Andy’nin rodeosunun gerçekleştiği iki daha büyük yemek odası alanına geçmeden önce Andy’nin onursal oyuncaklarından biri olmanın nasıl bir his olduğunu ilk elden deneyimliyorlar. Burada, batı kasabası ve tren istasyonu oyun setleri, daha önce hiç görülmemiş, hayranların en sevdiği Pixar karakterleri gibi şaşırtıcı, eğlenceli ayrıntılarla karışırken, rodeo tüm hızıyla devam edecek!

Bunun ötesinde, rapor edilecek yeni bir gelişme yok. Disney Hollywood Stüdyolarını her ziyaretimizde Roundup Rodeo BBQ’de inşaatı kontrol ediyor ve “ilerlemenin” fotoğraflarını çekiyoruz ve son üç yıldır böyleyiz. Dürüst olmak gerekirse, Ağustos 2022 veya iki yıl öncesine ait bir fotoğraf paylaşsam hiçbiriniz farkı anlayamazdınız. Neredeyse tamamen aynı görünüyor.

Ancak, projenin durumuyla ilgili sorular alıyoruz ve neredeyse bir yıldır herhangi bir yeni rapor paylaşmadık, işte burada…

Walt Disney World’ün Toy Story Roundup Rodeo BBQ Restaurant’ın 2020’de açılacağını duyurduğunu hatırlayabilirsiniz. Bu duyuru parkların kapanmasından önce yapılmıştı ve o zaman bile açılış ayı veya sezonu yoktu. O zaman beklentimiz, 2020 Noeline yakın bir zamanda açılmasıydı.

Sonra çok aylı kapanış gerçekleşti ve tüm inşaat durduruldu. Walt Disney World yeniden açıldıktan sonra bile, birçok büyük projenin ivme kazanması birkaç ay daha aldı. Toy Story Land’in Roundup Rodeo Barbekü Restoranı (önceki değeri) böyle bir proje.

Düşen bir noktada, Toy Story Roundup Rodeo BBQ Restaurant’ta çalışma yeniden başladı. Walt Disney Imagineering, iç mekan için adrese uygun adreslerle birkaç inşaat ruhsatı verdi ve restoranın bulunduğu deponun çatısında ilerleme gözlemlendi.

Ağustos 2022’ye kadar hızlı ileri ve Toy Story Land’in Roundup Rodeo BBQ Restaurant’ı için beton ‘depo’ bitti… ve en az 18 ay kaldı. Proje çevresinde dış ve inşaat ekipleri üzerinde aralıklı çalışmalar gördük, ancak kelimenin tam anlamıyla penceresiz bir depo olduğu için konumun gerçek ilerlemesini tespit etmek imkansız. Bir yıldan fazla bir süredir önemli bir şey olmadı.

Süresiz olarak ertelenen veya iptal edilen diğer projelerin aksine, Toy Story Roundup Rodeo BBQ Restaurant doğrudan gelir elde edecek ve Disney’in Hollywood Stüdyolarında yemek yeme kapasitesi eksikliği olan bir ihtiyaca hitap ediyor. İptal olmadı ve olmayacak.

Daha önceki Space 220 Restaurant gibi, Walt Disney World de bu projede kasıtlı olarak zaman çizelgesini uzatmıştır. Uzun bir gecikmeden ve aylarca tamamen biten projeden sonra Space 220 Restaurant, Walt Disney World’ün 50. Yıldönümü başlamadan hemen önce Epcot’ta açıldı.

Space 220 Restaurant ile gecikme, geçen yıl restoranlarda kârlılığı önemli ölçüde azaltan fiziksel mesafelerden kaynaklandı. Birkaç ay önce bu kaldırıldığında, personel sıkıntısı bir sorun haline geldi. Bu sorunların çözülmesiyle, Space 220 Restaurant açıldı ve o zamandan beri sağlam bir şekilde rezerve edildi.

Walt Disney World, Roundup Rodeo BBQ Restaurant ile benzer bir yaklaşım benimsedi. Restoranın açılması avantajlı olmadığı ve 2022 yılına kadar talep ve katılım açısından gerçekten ihtiyaç duyulmayacağı için şirket inşaatta daha yavaş hareket etti.

İçerideki işlerin hala bitirilmesi gerektiğini ve binanın cephesinde yapılacak biraz dekorasyon olduğunu duymuş olsak da, buradaki zaman çizelgesi tasarım tarafından sürükleniyor. Tamamen iddiasız konsepti göz önüne alındığında, Toy Story restoran, yüksek bir öncelik olarak kabul edilirse birkaç ay içinde (belki de haftalarca!) bitirilebilirdi. Ancak öyle değil.

Bu noktada, Toy Story Land’s Roundup Rodeo BBQ Restaurant’ın açılışı için 2022’nin sonlarına bakıyoruz. Bu, yeni mali yılın Ekim’deki başlangıcı ile 2022 Noeli arasında bir zaman anlamına geliyor. Tahmin etmem gerekirse, Şükran Günü’nden önce giderdim. Sadece talep açısından, bu mantıklı.

Bu ay ile 2022 Eylül ortası arasında herhangi bir zaman olası değildir. Erken sonbahar, Walt Disney World’de sezon dışıdır – okulun yeniden başlamasını beklemektense yaz boyunca açmak daha mantıklı olurdu. Eylül sonu, özellikle Walt Disney World, ölçeği büyütmeden önce yumuşak bir açılış yapmak istiyorsa, bir olasılıktır. (Disney, yeni mali yılın başlangıcından hemen önce birkaç yemek servisini zaten duyurdu.)

Bunun ötesinde, Roundup Rodeo BBQ Restaurant hakkındaki ilk izlenimimiz genellikle karışık. Toy Story Land’in başlıca eleştirilerinden üçü gölge, klima ve yemek seçeneklerinin olmamasıydı.

Hem kahvaltı hem de öğle / akşam yemeği menülerinden gerçekten keyif aldık. Woody’nin Öğle Yemeği Kutusu, oturma eksikliği ve sıfır kapalı oturma kesinlikle üzerine bir damper koydu. Artı tarafta, Toy Story Mania’nın çıkışına derme çatma bir hediyelik eşya dükkanı eklendi.

Bu yeni masa servisi restoranı, tüm bu sorunların çözülmesine yardımcı olmalıdır.

Toy Story Land, şu anda yaz sıcağında veya günlük yağmur duşlarında oldukça perişan durumda. Konuklara tuvalet olmayan bir yerde güneşten veya fırtınadan geçici bir süre bile uzaklaştırma vermek güzel olurdu.

Aksi takdirde, tek düşüncem, “neden özenle hazırlanmış bir Pizza Gezegeni yok?!” ve bunun cevabının hikaye anlatımı tutarlılığı olduğunu tahmin ediyorum. Bu cevaba cevabım şöyle olurdu: “kimin umrunda.” Cidden, Toy Story Land temalı tasarımın zirvesi gibi değil. Bunun ötesinde, Imagineering gerçekten ihtiyacı hissetseydi, Pizza Planet’in “Andy’s Backyard”daki varlığını ortadan kaldırmak için bir hikaye anlatımı uydurmak oldukça kolay olurdu.

Toy Story Land, başarılı olduğu ölçüde bunu yapıyor çünkü hafif yürekli ve tuhaf eğlenceli. Imagineering’in çok açık, çok düşük asılı meyve olan Pizza Planet’i görmezden geldiği “hikayeye” o kadar bağlı olmak, kendi kendini mağlup ediyor gibi görünüyor. Ama yine de, ilk etapta gölgelik, hediyelik eşya dükkanı veya daha fazla yemek kapasitesi inşa etmeyerek biraz paradan “tasarruf” yaptı. Peki ben ne biliyorum!

Bir Walt Disney World gezisi mi planlıyorsunuz? Walt Disney World Otelleri Yorumları sayfamızda oteller hakkında bilgi edinin. Nerede yemek yenileceğini öğrenmek için Walt Disney World Restoran İncelemelerimizi okuyun. Biletlerden tasarruf etmek veya hangi türü satın alacağınızı belirlemek için Walt Disney World Biletlerinde Para Tasarruf Etme İpuçlarımızı okuyun. Disney Gezileri için Ne Paketlemeli yazımız, alınacak akıllı eşyalara benzersiz bir bakış atıyor. Neyin ne zaman yapılacağı konusunda Walt Disney World Ride Kılavuzlarımız size yardımcı olacaktır. Kapsamlı tavsiye için, başlamak için en iyi yer bizim Walt Disney Dünya Gezisi Planlama Rehberi bilmeniz gereken her şey için!

Senin düşüncelerin

Toy Story Land’e masaya servis restoran eklenmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerimize katılıyor musunuz yoksa katılmıyor musunuz? Cevaplamanıza yardımcı olabileceğimiz herhangi bir soru var mı? Görüşlerinizi duymak – bizimle aynı fikirde olmasanız bile – hem bizim için ilginç hem de diğer okuyucular için faydalıdır, bu yüzden lütfen düşüncelerinizi aşağıda yorumlarda paylaşın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir