Sam’s Club Gas: Kelimenin tam anlamıyla Bilmeniz Gereken Her Şey

Benzin fiyatları herkesin aklında. Fiyatlar tüm zamanların en yüksek seviyesinden düşmüş olsa da, aracınızı doldurmak, aylık hane bütçenizden hala büyük bir pay alıyor. Arabanızı serviste tutmaktan yakıt ödülleri sunan bir kredi kartı almaya kadar, pompada tasarruf etmenin çeşitli anlayışlı yolları vardır. Ancak yüksek benzin fiyatlarından kaçınmak için bir depo kulübü üyeliğine kaydolmanız gerekip gerekmediğini ve öyleyse, hangisi olduğunu merak ediyorsanız, Sam’s Club Akaryakıt Merkezlerinde indirim almak için Sam’s Club üyeliğine sahip olmanın avantajları burada.

Sam’s Club gazının nasıl çalıştığını ve tasarruf etmenize nasıl yardımcı olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin, böylece bir Sam’s Club üyeliğine ihtiyacınız olup olmadığına kendiniz karar verebilirsiniz.

Sam’in Kulüp Üyeliği Nasıl Çalışır?

Walmart, Inc.’in bir bölümü olan Sam’s Club, Amerika Birleşik Devletleri ve Porto Riko’da yaklaşık 600 mağazası bulunan bir toptan satış kulübüdür. Bir Sam’s Club mağazasında veya SamsClub.com’da çevrimiçi alışveriş yapmak için yıllık üyelik ücreti ödemeniz gerekir. Sam’s Club üyeleri, yiyecek ve temizlik malzemeleri, mutfak gereçleri, çocuk bezleri ve ofis ürünleri gibi diğer ev eşyalarında indirim alır ve ayrıca çok popüler olanı da dahil olmak üzere diğer para tasarrufu sağlayan avantajlara erişim kazanır: seçkin, üyelerde daha ucuza yakıt alma- sadece Sam’in Kulübü Yakıt Merkezleri.

Sam’in Kulüp Üyeliğini Alın

Sam’in Kulüp Gazı Nedir ve Nasıl Çalışır?

Mevcut Sam’s Club üyeleri şuraya gidebilir: Sam’in Kulübü Yakıt Merkezleri indirimli gaz almak için. Bu yakıt merkezleri, yalnızca pompada kaydırmanız veya bir benzin istasyonu görevlisine göstermeniz gereken geçerli üyeliği olan mevcut Sam’s Club üyelerine* açıktır.

Resim: Sam’in Kulübü

*Genel halka açık birkaç seçkin Sam’s Club Yakıt Merkezi vardır. Bu konumlarda, üyelik için yakıtta indirime izin vermeyen New Jersey hariç, Sam’s Club ve Walmart+ üyeleri galon başına beş sent indirim alırlar.

Sam’in Kulüp Gazının Maliyeti Ne Kadardır?

Sam’s Club Yakıt Merkezlerinde gaz fiyatları, tıpkı diğer benzin istasyonlarında dalgalandığı gibi dalgalanıyor, ancak diğer işletmelere göre galon başına yaklaşık 0,05 ila 0,15 dolar tasarruf etmeyi bekliyor.

Örneğin, 33618 posta kodunun yakın zamanda aranması, Sam’s Club’ın 3,47 $/galon ücret aldığını, bir sonraki en ucuz istasyonun ise 3,58 $ olduğunu gösterdi (0,11 $/galon tasarruf için). 14304 posta kodunda, Sam’s Club 4,15 $/galon, diğer yakın istasyonlar 4,23 $ ve daha fazlaydı (0,08 $/galon tasarruf). Posta kodu 89123’te, Sam’s Club şu anda 4,49 $/galon, diğer herkes 4,57 $ ve daha fazla (0,08 $/galon tasarruf).

Sam’in Kulüp Üyeliğinin Maliyeti Ne Kadardır?

Sam’s Club Yakıt Merkezlerinde benzin alabilmek için Sam’s Club üyesi olmanız gerekmektedir. Sam’s Club üyeliğinin iki aşaması vardır:

  • Düzenli Sam’s Club Üyeliği yıllık 45$’dır.
  • Sam’in kulübü Artı Üyelik 100$’dır. Düzenli kulüp üyeleri olarak Sam’s Club’daki ve SamsClub.com’daki çevrimiçi öğelerde aynı mükemmel tasarrufların yanı sıra uzatılmış alışveriş saatleri, kulüp içi satın alımlarda %2 Sam’s Cash, ücretsiz gönderim ve Sam’s Club’da ücretsiz arabaya teslim alma gibi ek avantajlar elde edersiniz. mağazalar.

Her iki Sam’s Club üyelik kademesi, hanenizden başka bir üyeyi hesabınıza eklemenize izin verir.

Sam’in Kulüp Üyeleri Gazdan Ne Kadar Tasarruf Ediyor?

Benzin deponuz 15 galon tutarsa ​​ve yukarıdaki konumlardan birinde haftada bir kez galon başına 0,8 ila 0,11 ABD Doları tasarrufla yakıt doldurursanız, yılda 62,40 ABD Doları – 85,80 ABD Doları arasında herhangi bir yerden tasarruf edebilirsiniz, bu da kaydolmak için bunu kolay bir “evet” haline getirir. Sam’s Club üyeliği için, çünkü normal Club üyeliğinin maliyetini fazlasıyla geri kazanacaksınız.

15 galonluk bir arabanız varsa, ancak Sam’s Club Yakıt Merkezinde ayda yalnızca bir kez yakıt dolduracaksanız ve her yakıt doldurduğunuzda, bir yıl boyunca 0,08 ila 0,11 ABD doları/galon tasarruf edersiniz. 14.40 ila 19.80 dolar tasarruf edin.

Resim: Sam’in Kulübü

Sam’s Club Benzin İstasyonlarını Nerede Buluyorsunuz?

Sam’s Club uygulamasında veya çevrimiçi olarak şu adresten arama yapın: SamsClub.com Size en yakın mağaza için. Ziyaret etmek istediğiniz belirli Sam’s Club konumunu seçin. Onaylamak için “Kulüpünüzdeki hizmetler” bölümünü kontrol ederek yerel kulübünüzde bir yakıt merkezi olup olmadığını öğrenin. Bir akaryakıt merkezi varsa, oradaki benzinin güncel fiyatını kontrol edebilirsiniz. istersen şuraya gidebilirsin GasBuddy.com Sam’s Club fiyatlarını yakınınızdaki diğer konumlarla karşılaştırmak için.

Resim: Sam’in Kulübü

Sam’in Kulüp Gaz Saatleri Nedir?

7/24 açık birçok benzin istasyonunun aksine, Sam’s Club Akaryakıt Merkezlerinin daha sınırlı çalışma saatleri vardır. Genellikle açıktırlar:

  • Pazartesi-Cumartesi: 06:00 – 21:00
  • Pazar: sabah 9’dan akşam 7’ye

Kulübünüzün yakıt saatleri, Kulüp detayları altında listelenecektir.

Resim: Sam’in Kulübü

Sam’s Club’da Alışveriş Yapmıyorsanız, Sam’s Club Üyeliği Buna Değer mi?

Mağazalarda ve internette Sam’s Club indirimlerinden yararlanacaksanız ve gaz tasarrufu, Sam’s Club üyeliğine kaydolmak kolay bir evet.

Sam’s Club’da alışveriş yapmayacaksan, bu bir belki olur. Bir Sam’s Club Yakıt Merkezinin yakınında mı yaşıyorsunuz ve genellikle açık oldukları saatlerde dolduracak mısınız? Eğer öyleyse, üyelik ücretinizi geri alma şansınız daha yüksektir. Yoksa akşamları veya sabahları da dahil olmak üzere farklı zamanlarda ve her türlü yerde aracınızı doldurma eğiliminde misiniz? O zaman yıllık üyeliğinizi geri kazanmanız yetmez. Bu bizi Sam’s Club gazını almanın bir yolu için bir öneriye daha götürüyor: Walmart+ üyeliği.

Walmart+ Üyeleri Sam’s Club Yakıt Merkezlerinde Tasarruf Edebilir mi?

Resim: Walmart

Evet! Walmart+ üyeleri, Sam’s Club Yakıt Merkezlerinde yakıt için üye fiyatları alır. Aslında, Walmart+ üyeleri ülke çapında yaklaşık 14.000 istasyonda tasarruf sağlıyor ve Exxon ve Mobil istasyonlarında galon başına 0,10 $ indirim alıyor. kullanmanız gerekir Walmart+ üyelik uygulaması Benzin istasyonundayken bu indirimleri almak için.

Walmart+ yıllık 98$’a mal oluyor, bu yüzden harcadığınız zamana değmesi için diğer üyelik avantajlarını kullanmanız gerekecek, ancak yine de market teslimatı, mağaza içi tasarruflar ve diğer avantajlar için Walmart+’ı düşünüyorsanız, daha mantıklı olabilir size bir Sam’s Club üyeliğinden daha fazla.

Alt çizgi

Benzin tasarrufu da dahil olmak üzere Sam’s Club üyeliğinin bazı gerçek avantajları vardır. Nerede ve ne sıklıkla dolduracağınızı hesapladıktan sonra ve Sam’s Club’da alışveriş yapmayı planlıyorsanız, Sam’s Club üyeliğinin sizin için doğru olduğunu görebilirsiniz.

Sam’s Club Gas: Kelimenin tam anlamıyla Bilmeniz Gereken Her Şey yazısı, RetailMeNot tarafından The Real Deal’da ilk olarak yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.