EPCOT’a Dönüş Kara ve Deniz Turları

Walt Disney World, 2022’de EPCOT’ta Kara ve Yaşayan Denizler pavyonlarında seçilen rehberli turların geri döndüğünü duyurdu. Bu gönderi, Enchanting Extras Collection’dan geri dönen seçeneklerin bir özetini ve umduğumuz sahne arkası turlarını sunacak. ayrıca dönüş yap.

Bunlar, Walt Disney World’e geri dönme tekliflerinin son perde arkası. Bu yılın başlarında Animal Kingdom’a bir dizi tur geri döndü: Gergedanlar ile Yakınlaşma, Devleri Korumak, Savana’nın Tadını Çıkarma ve Vahşi Afrika Gezisi. Magic Kingdom’da, Keys to the Kingdom geri döndü. en Walt Disney World’de amiral gemisi turu.

Bunun ötesinde, son birkaç ay içinde Enchanting Extras Collection’dan geri dönmek için bir dizi seçenek var. Buna Typhoon Lagoon’daki H2O Glow Nights’tan Magic Kingdom’daki Bibbidi Bobbidi Boutique’e kadar her şey dahildir. Şimdi, EPCOT’un Dünya Doğa bölümüne bir üçlü tur geri dönüyor…

İşte Walt Disney World’ün resmi detayları: EPCOT gerçekten herkes için bir şeyler sunuyor. Parkın dönüşümü ve 1 Ekim 2022’de EPCOT’un 40. Yıldönümünü kutlamaya hazırlanmasıyla birlikte, parkın pavyonlarını deneyimlemek ve keşfetmek için heyecan verici bir zaman.

Yakında ziyaret etmek için üç neden daha olacak! Walt Disney World’s Enchanting Extras Collection’dan hayranların favorisi ek turlar, 2 Ekim 2022’den itibaren EPCOT’a geri dönüyor ve en son turlar parklara dönüyor.

Bu deneyimler, perde arkasına bir bakış sunarak konuklara EPCOT’u karada ve denizde deneyimleme konusunda eşsiz bir yetenek sunuyor…

EPCOT’taki Living with the Land cazibesini beğendiyseniz, Behind the Seeds’e bayılacaksınız. Kara Köşkü’nü oluşturan balık çiftliği ve 4 serada yapılan bu bir saatlik tur, bahçecilik veya doğa bilimleriyle ilgilenen herkes için mükemmeldir.

Behind the Seeds, konuklara hidroponik de dahil olmak üzere en yeni bitki yetiştirme teknikleri hakkında bilgi verir. Ayrıca EPCOT’un balık çiftliğinde hibrit çizgili levrek, tilapia, yayın balığı ve tatlı su karidesini de sergiliyor. Yol boyunca, dünyanın dört bir yanından devasa meyve ve sebzeler ile sıra dışı mahsuller göreceksiniz.

Behind the Seeds sırasında, tarımın geleceğini keşfederken dünyanın dört bir yanından sıra dışı mahsullerin manzaralarını ve kokularını çekeceksiniz. Bilgili rehberiniz, The Land’de kullanılan hidroponik de dahil olmak üzere en yeni bitki yetiştirme tekniklerinden bazılarını keşfetmenize yardımcı olacak ve evinizde kendi bahçenizde deneyebileceğiniz fikirler sağlayacaktır.

EPCOT’ta Behind the Seeds’i kesinlikle seviyoruz ve aslında bu ilk Walt Disney World turunu tavsiye ediyoruz. Daha fazlasını okuyun ve görün EPCOT Tour Review’da Tohumların Arkasında.

Nemo ve Arkadaşları ile (Yaşayan) Denizler, deniz kaplumbağaları, melek balıkları, yunuslar, kartal ışınları ve köpekbalıkları dahil olmak üzere 90’dan fazla su türünü temsil eden 2.000’den fazla deniz canlısına ev sahipliği yapmaktadır.

EPCOT Seas Adventures – DiveQuest’in geri dönüşüyle ​​birlikte, konuklar bir kez daha bu 5,7 milyon galonluk tuzlu su ortamına dalabilir ve kendilerini mercan resifini çevreleyen deniz yaşamına kaptırabilirler. Bu deneyim, SCUBA sertifikalı konuklara garantili sakin denizler, sınırsız görüş alanı, akıntısız ve inanılmaz deniz yaşamı sunar.

SCUBA sertifikalı değilseniz, Living Seas pavyonunda sizin için bir su turu da var.

EPCOT Seas Adventures – Dolphins in Depth’in geri dönüşüyle ​​birlikte konuklar, Living Seas’de şişe burunlu yunuslarla tanışarak karmaşık denizaltı davranışları hakkında bilgi edinebilir ve onlarla her gün çalışan uzmanlarla konuşabilir.

Misafirlerin favorisi olan bu turlar, 2 Ekim 2022’den itibaren EPCOT’a geri dönüyor.

Turlar için önceden rezervasyonlar 22 Ağustos 2022’den itibaren DisneyWorld.com’da veya My Disney Experience uygulaması aracılığıyla yapılabilir. Bu turların popülaritesi nedeniyle, önceden rezervasyon yapılması şiddetle tavsiye edilir. Behind the Seeds turu, geçerli bir tema parkı girişi ve EPCOT için rezervasyon gerektirir.

Bu hoş bir güncellemedir ve hayranlar arasında Walt Disney World’ün en popüler turlarından birkaçına yöneliktir. Behind the Seeds özellikle sevilir ve Living with the Land seralarında daha fazla zaman geçirmenin harika bir yoludur.

Artık Neşeli ve Parlak kaplama, her yıl daha da büyüyen ve daha iyi görünen yıllık bir şey olduğuna göre, aşk Walt Disney World’ün Noel’de gece Behind the Seeds turları sunduğunu görmek için.

Diğer turlar muhtemelen geri dönmek için başka engellerle karşılaşacak (Steam Trenlerimizin Arkasındaki Magic gibi) veya geri dönüş yapmadan önce elden geçirilmesi gerekecek (KEŞFEDİLMEYEN Gelecek Dünya Turu gibi).

İkincisi, şimdiye kadar yaptığımız en sevdiğim tur olmasa da, Steam Trains Tour’un geri dönüşünü (çünkü bu, Walt Disney World Railroad’un tekrar faaliyete geçeceği anlamına gelir!) ve Marceline to Magic’i görmeyi çok isterim. Kingdom, Yuletide Fantasy ve birkaç tane daha.

Bununla birlikte, Tohumların Arkasında ve Krallığın Anahtarları benim açımdan Walt Disney World’ün “en büyük” turları. EPCOT ve Animal Kingdom’da Yaşayan Denizlerdeki tüm niş hayvan tekliflerinin yanı sıra bu ikiliyi geri almak büyük bir kazanç.

Bu yıl içinde daha fazla Enchanting Extras’ın geri dönüş tarihlerinin açıklanıp duyurulmadığını görmek ilginç olacak. Bu yaz parklarda After Hours etkinliği olmamasına biraz şaşırdım – bu bir personel meselesi olmalıydı, çünkü Walt Disney World’ün bu parayı kendi isteğiyle masaya bıraktığını hayal etmek zor. Magic Kingdom’daki Kötü Adamlar, kapanış öncesi popülerlik kazanmaya başlamıştı ve Disney’in Hollywood Stüdyolarında bir After Hours etkinliği, son birkaç yılda orada açılan her şey göz önüne alındığında, orada iyi sonuç verecekti.

Bir Walt Disney World gezisi mi planlıyorsunuz? Walt Disney World Otelleri Yorumları sayfamızda oteller hakkında bilgi edinin. Nerede yemek yenileceğini öğrenmek için Walt Disney World Restoran İncelemelerimizi okuyun. Biletlerden tasarruf etmek veya hangi türü satın alacağınızı belirlemek için Walt Disney World Biletlerinde Para Tasarrufu İçin İpuçlarımızı okuyun. Disney Gezileri için Ne Paketlemeli yazımız, alınacak akıllı eşyalara benzersiz bir bakış atıyor. Neyin ne zaman yapılacağı konusunda Walt Disney World Ride Kılavuzlarımız size yardımcı olacaktır. Kapsamlı tavsiyeler için başlamak için en iyi yer bizim Walt Disney Dünya Gezisi Planlama Rehberi bilmeniz gereken her şey için!

Senin düşüncelerin

EPCOT’taki Kara ve Yaşayan Denizler pavyonlarına dönen perde arkası turları hakkındaki bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Bunlardan herhangi birini ayırtmayı mı planlıyorsunuz? Behind the Seeds’in dönüşü için heyecanlı mısınız? Seeds Tour’un Arkasında bir gece ‘Mutlu ve Parlak’ yapar mısınız? Daha fazlasının yakında duyurulacağını umuyor musunuz? Tavsiyemize katılıyor musunuz yoksa katılmıyor musunuz? Cevaplamanıza yardımcı olabileceğimiz herhangi bir soru var mı? Görüşlerinizi duymak – bizimle aynı fikirde olmasanız bile – hem bizim için ilginç hem de diğer okuyucular için faydalıdır, bu yüzden lütfen düşüncelerinizi aşağıda yorumlarda paylaşın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.