2022 D23 Expo’da Disney Parks Panelleri

Disney Parks, Experiences and Products, Eylül 2022’de gerçekleşecek olan D23 Expo için planlarını ve panellerini açıkladı. Pavyonlar, panel sunumları ve perakende mağazaları ile hayranlar bir şeyler satın alabilir, ilginç teşhirler görebilir ve daha önce hiç olmadığı kadar öğrenen ilk kişi olabilir. yeni temalı arazilerin, ilgi çekici yerlerin, gösterilerin ve daha fazlasının ayrıntıları görüldü.

Disney Parkları ve Deneyimleri Harika Düşler Dünyası pavyonu, katılımcıları Disney Imagineers’ın dünya çapında hayata geçirdiği yeni hikayelere, ilgi çekici yerlere ve maceralara adım atmaya davet ediyor. Hayranlar Disneyland Resort ve Walt Disney World Resort’a gelen Tiana’s Bayou Adventure cazibe merkezinin kamera arkası görüntülerini, EPCOT’un dönüşümünü, yeni Frozen temalı deneyimleri, Disney Cruise Line’ı, canlı eğlenceyi ve daha fazlasını keşfedecekler.

Disney Parkları, Deneyimleri ve Ürünleri Başkanı Josh D’Amaro, Sınırsız Bir Gelecek: Disney Parkları Deneyimleri ve Ürünleri için 11 Eylül 2022 Pazar günü saat 10:30’da Hall D23 sahnesine çıkacak. Bu, amiral gemisi Disney Parks & Resorts panelidir ve dünya çapında merakla beklenen projelerin yeni ayrıntılarını paylaşacak.

Biz umut etmek Parklar ve Tatil Köyleri panelinin yukarıda bahsedilenlerden daha fazlasını kapsadığını. Disneyland’de Tomorrowland ve Fantasyland genişlemesinin dönüşümü, Magic Kingdom için TRON Lightcycle Run açılış tarihi, Animal Kingdom’da Dino-Rama değişimi, Avengers Campus Phase 2, Figment & Dreamfinder ve daha fazlası “istek listemde”.

Hafta sonu boyunca hayranlar, 2022 D23 Fuarı sırasında çeşitli özel panel sunumlarıyla Disney dünyasının derinliklerine dalabilir:

Kaşifler ve Maceracılar Topluluğuna İçeriden Bakış (9 Eylül Cuma, 10:30, Backlot Sahnesi)

Kaşifler ve Maceracılar Derneği’nin devam eden gelişimine içeriden bir bakış – Disney parklarında ne anlama geldiği ve bu hikayelerin nasıl büyümeye devam ettiği. Disney Imagineers’a, SEA’nın ilmiyle bağlantılı bir dizi romandaki ilk iki kitabı hakkında konuşmak için Julie Kagawa katıldı.

Bu, SEA’nın kökenlerine ve Imagineers’ın Asya ve ötesindeki bazı dünya standartlarında cazibe merkezlerinden bazılarına dokumak için nasıl çalıştığına odaklanırsa harika olabilir. Endişem, bunun daha az ve yeni kitapları tanıtmak için daha fazla şans olacağı.

Walt Disney Imagineering İllüzyonlar ve Özel Efekt Geliştirme Laboratuvarında Perdenin Arkasına Bir Bakış (10 Eylül Cumartesi, 10:00, Walt Disney Arşiv Sahnesi)

Yale Gracey’nin Haunted Mansion ve diğer ilk projeler için yarattığı çalışmalar da dahil olmak üzere Walt Disney Imagineering’in İllüzyonlar ve Özel Efekt Geliştirme Laboratuvarı’nın mirası hakkında bilgi edinin ve günümüzün çok benzersiz büyülü sürecine perdenin arkasından bir bakış. hayal kurmaya.

Geçen D23 Expo’da buna benzer bir panel vardı ve harikaydı. Tüm hafta sonunun en önemli anlarından biri. Bu aynı zeminin bir kısmını kapsasa bile, benim için mutlaka görülmeli. Gerçekten bunu sabırsızlıkla bekliyorum!

Marty Sklar Koleksiyonundan Hazineleri Ortaya Çıkarmak (10 Eylül Cumartesi, 12:00, Walt Disney Arşiv Sahnesi)

Merhum Disney Legend ve Imagineer Marty Sklar’ın karısı ve kızı olan Walt Disney Imagineering Elçisi Bob Weis ve Leah ve Leslie Sklar’a, Marty’nin 50 yılı aşkın koleksiyonundan geçerken keşfettikleri hazinelerden bazılarını tartışırken katılın. Walt Disney’in Hayal Gücü.

Benim için yapılması gereken başka bir şey. Efsanevi Imagineer Marty Sklar, her zaman D23 panellerinin öne çıkanlarından biriydi ve devasa bir boşluk bıraktı. Ailesinin koleksiyonunda neler bulduğunu sadece hayal edebiliyorum ve onlar artı WDI’nin eski başkanı Bob Weis ilginç bir panel sağlamalı. Benim için başka bir öncelik.

Hayal Etmek, Tasarlamak ve Hayata Geçirmek Disney Dileği (10 Eylül Cumartesi, 16:00, Backlot Sahnesi)

Disney Imagineers, Disney Cruise Line filosundaki en yeni geminin lansmanından yeni çıktı – Disney Dileği – bu gemiyi hayata geçiren deneyimlerinden bahsedin. Harika temalı mekanlardan ve yaratıcı çocuk kulüplerinden denizdeki ilk Disney atraksiyonuna kadar, gemi bildiğiniz ve sevdiğiniz fantastik hikayeleri daha önce hiç olmadığı kadar hayata geçiriyor.

Vaftiz Gezisi’nde buna benzer birkaç panele zaten katıldım ve söylemem yeterli, bunu dışarıda oturacağım. Belki farklı olacak ama bunun yeni gemi için övülen bir reklam olmasını bekliyoruz.

Walt Disney Hayal Kurma: İmkansızı Mümkün Hale Getirmenin 70 Yılı (11 Eylül Pazar, 13:00, Premiere Sahnesi)

Walt Disney Imagineering’deki sihir yaratıcıları, yetmiş yıldır, aileleri ve arkadaşları bir araya getirerek ömür boyu hatıralar yaratan çığır açan deneyimler yaratmak için sınırsız hayal gücünü en son teknolojiyle harmanladı. Dünyanın her yerinden misafirler için hayalleri hayata geçiren hikaye anlatımı ve inovasyonun temel unsurlarını tartışırken, geçmişteki ve şimdiki Imagineers’a katılın.

Çok hüsnükuruntu ama umarım “geçmiş” Hayalperestler sahip olduklarıyla çalışmayı, limonlardan limonata yapmayı ve teknolojideki sınırlamaların üstesinden gelmek için becerikli olmayı tartışırlar. Bugünlerde en son teknoloji aracılığıyla “inovasyona” çok fazla odaklanılıyor (sokmak yaşlı adam bulut grafiğine bağırır). Genellikle köpeği sallayan kuyruk gibi hissettirir ve sonuçta ezici bir sonuç olur.

Yıllar Boyunca Disney Parkları: Bir Disney Elçisi Perspektifi (11 Eylül Pazar, 16:00, Walt Disney Arşiv Sahnesi)

1966 Disney Büyükelçisi Connie Lane ve 1971 Walt Disney Dünya Elçisi Debby Dane Browne dahil olmak üzere on yıllara yayılan Disney Elçileriyle sohbete katılın. 1960’larda Disneyland’de Walt Disney’i temsil etmekten Walt Disney World’ü açmaya kadar: Disney Parklarının tarihini daha önce hiç olmadığı gibi deneyimleyin.

Bu Disney Ambassador konuşmalarından birini daha önce hiç görmediyseniz, muhtemelen buna katılmaya değer. Şimdi bunlardan birkaçını yaptık; ilk seferinde ilginçti, ancak o zamandan beri kesinlikle azalan getiriler.

Duffy & Friends Dünyası Açıklandı (11 Eylül Pazar, 16:15, Hyperion Sahnesi)

Disney Imagineers, küresel bir fenomen haline gelen en yeni arkadaşı LinaBell de dahil olmak üzere Duffy & Friends’in kökenini ve devam eden popülaritesini tartışıyor!

Kulağa harika gelen başka bir panel, özellikle uluslararası parklardan Imagineers varsa ve bazı hikayelerini paylaşabiliyorsa. Duffy’nin gelişimi hakkında bazı eğlenceli anekdotlar ve ayrıca öğrenilecek iyi iş dersleri var.

Bir yanım, ABD Disney Parks & Resorts bölümünün Duffy ve ekibinin Tokyo Disney Resort ve diğer uluslararası parklardaki kalıcı popülaritesini görüp görmediğini ve bu tatlı, tatlı mal gelirinde bir şans daha isteyip istemediğini merak ediyor. Disney, Duffy’yi en son ithal etmeyi denediğinde, bu muazzam bir başarısızlıktı, bu yüzden umarım onu ​​neyin yaptığını öğrenmek için zaman ayırırlar. Tokyo DisneySea’de Duffy Fenomeni eğlenceli ve özel bir mulligan alacaklarsa.

Durak almak için kuyrukta bekliyorsanız, D23 Expo tam size göre! Hayranlar Disney, Pixar, Marvel, Star Wars ve National Geographic’ten yeni ve sınırlı sayıda üretilen ürünlerin yanı sıra Disney100 ve D23 Expo’yu kutlayan ürünler için alışveriş yapabilecekler. Katılımcılar, shopDisney.com ve Disney Parks ürünleriyle yeni bir perakende deneyimi için D23 Expo Marketplace’i ziyaret edebilir.

Walt Disney Imagineering Mickey’s of Glendale mağazası bu yıl D23 Expo’ya farklı kategorilere ve deneyimlere göre tasarlanmış üç benzersiz perakende alanıyla geri dönüyor: Mickey’s of Glendale Ana Mağazası, Mickey’s of Glendale Pin Store ve D23 Expo Shop x Mickey’s of Glendale. bu çizgilerin üç katı durmak!!!

D23 Expo’nun konukları ayrıca Play Disney Parks uygulamasındaki yeni bir dijital avatar olan DisneyMe’ye ilk erişime sahip olacaklar. Bu deneyim, konukların kendi benzersiz DisneyMe’lerini yaratarak Disney tarzlarını ifade etmelerini sağlar. Disney Dileğinde Disney Uncharted Adventure’ın bir parçası olarak DisneyMe’nin lansmanını kutlamak için D23 Expo’nun konukları, yalnızca Expo’da tamamlanabilecek bir göreve davet edilecek. Katılımcılar, gösteri alanında DisneyMe’leri için özel olarak tasarlanmış Disney Wish ve D23 Expo dijital kıyafetlerini ve aksesuarlarını ortaya çıkaracaklar.

Eylül ayından itibaren, D23 Expo konuklarının DisneyMe’lerini oluşturmaya ve kongre sırasında DisneyMe D23 Expo Quest’e katılmaya hazır olmaları için en son Play Disney Parks uygulamasını indirmeleri gerekecek.

Etkinliğe katılmayı planlıyorsanız, bkz. 2022 D23 Expo Hayatta Kalma Rehberi. Şahsen orada olmayacaksanız ancak evden takip etmeyi planlıyorsanız, bkz. Walt Disney World ve Disneyland için 2022 D23 Expo Duyuru Tahminleri ne beklediğimizi görmek ve kendi tahminlerinizi yapmak için.

Disney gezi planlama ipuçlarına ve kapsamlı tavsiyeye mi ihtiyacınız var? mutlaka okuyun Disney Parks Tatil Planlama Rehberleri, Walt Disney World, Disneyland ve daha fazlası için kapsamlı rehberler bulabileceğiniz yer! Disney güncellemeleri, indirim bilgileri, ücretsiz indirme için Walt Disney World için Para Tasarruf İpuçları e-Kitap ve çok daha fazlası, ÜCRETSİZ e-posta bültenimize kaydolun!

SENİN DÜŞÜNCELERİN

2022 D23 Expo’daki Parks & Resorts panel serisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Herhangi bir büyük cazibe duyurusu mu bekliyorsunuz yoksa etkinlik daha çok halihazırda devam eden veya halihazırda gerçekleşmiş projelerle ilgili ayrıntılara mı odaklanacak? Mümkün olabileceğini düşündüğünüz herhangi bir sürpriz duyuru var mı? Açıkçası, hiçbirimiz D23 Expo için geleceğin ne olduğunu bilmiyoruz (bir Disney yöneticisi veya Imagineer değilseniz… bu durumda, lütfen bize ne olacağını bildirin! 😉 ), ancak bazı tahminlerde bulunmanın eğlenceli olduğunu düşünüyorum. ve aynı şekilde kimin ‘kazandığını’ görün. Bu gönderiyi bir ay sonra tekrar gözden geçireceğiz ve en çok hakkı olan kazanacak… övünme hakkı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir