Disney World’de Cadılar Bayramı 2022 Ürünleri

Hâlâ Ağustos’un başı… Bu, Cadılar Bayramı 2022’nin Walt Disney World’de olduğu anlamına geliyor! Normalde bu sezonluk etkinlikler için ürün güncellemeleri yapmıyoruz, ancak çıkış sabahı Magic Kingdom’daydık, işte Spirit Formaları, MagicBands, gömlekler, şapkalar ve ürkütücü sezon için diğer her şeye bir göz atın.

Bu gönderide, Magic Kingdom’da şimdiye kadar Cadılar Bayramı 2022 için piyasaya sürülen ve Emporium’da ve parkın çevresindeki diğer seçkin yerlerde ve Walt Disney World’deki diğer hediyelik eşya dükkanlarında satılan eşyaların fotoğraflarını paylaşacağım.

Bunun, 2022 Mickey’nin O Kadar Korkunç Değil Cadılar Bayramı Partisi’ne özel ürünlerini içermediğini unutmayın; ilgi olursa, bu hafta sonu bununla ilgili güncelleme yapacağız. Tedarik zinciri kıtlığı bu noktada çok küçük bir dereceye kadar olsa da bir sorun olmaya devam ettiğinden, muhtemelen dizinin tamamı bu değildir.

Sizinle aynı seviyeye geleceğim: Magic Kingdom’a bu sabah bu yazıyı yazmak amacıyla yola çıkmadım. Cadılar Bayramı ürünlerinin bugün piyasaya sürüleceğine dair hiçbir fikrim yoktu. Vlogger’lar, blog yazarları, satıcılar ve muhtemelen unuttuğum diğer “er” kalabalığına bakılırsa, bunu bilmeyen tek kişi bendim.

Normal bir günde bile Walt Disney World’ün hediyelik eşya dükkanlarında gezinmeye çalışmak rahatsız edici bir teklif olabilir. Yeni ürünler piyasaya sürüldüğünde veya yeniden stoklandığında – ve eBay korsanları gemilerini yanaştırıp mağazalara saldırdığında – katlanarak daha kötüdür. Bunu hiç yaşamadıysanız, ne kadar tatsız olduğu abartılamaz. Normalde o sabahları Emporium’u ziyaret etmektense arka arkaya Güzel ve Çirkin: Birlikte Şarkı Söyleme gösterilerini izlemeyi tercih ederim.

Benim gerçek Amaç, tatmin edici olmasa da, benim de başardığım Main Street USA Halloween süslemelerinin fotoğraflarını çekmekti. Aydınlatma pek doğru değildi ve gökyüzü donuktu, ayrıca hala gece fotoğraflarına ihtiyacım var. Bu yüzden (umarım) yarına, daha yüksek kaliteli bir güncelleme paylaşabileceğim zamana kadar saklayacağım.

Dış mekan fotoğraflarını bitirdikten sonra, kaosun çoğu yatıştıktan sonra Emporium’a gittim ve paylaşmak için hızlı çekimler yaptım. Mallara gelince, standartlarım o kadar yüksek değil, o yüzden bugün o fotoğrafları paylaşacağım.

Fotoğraflar ve Cadılar Bayramı 2022 Walt Disney World ürün fiyatlarının yanı sıra, genellikle yardıma muhtaç biri gibi giyindiğim için özellikle değerli olan giyim eleştirilerimi de sunacağım. Ne Giyilmez. (Bundan bahsetmişken, bugün vlogların arka planında kova şapkalı bir salak görürseniz…)

Bununla birlikte, Magic Kingdom’da Cadılar Bayramı 2022 için mevcut olan eşyalara bir göz atalım…

Büyük takipçi kitleleri göz önüne alındığında, Spirit Jersey’ler hakkında açık yüreklilikle konuşmamayı öğrendim.

Sadece şunu söyleyeceğim, Disney’in kredisine göre, bu köpek yavruları artık paranın karşılığını fazlasıyla veriyor. Eskiden yaklaşık 40$’a mal oluyorlardı ama sadece arkasında Walt Disney World yazıyordu, bu da grafik başına maliyeti yaklaşık 40$ yapıyor. Bu, 74.99 dolara mal oluyor, ancak tüm görsel mutfak lavabosu devam ediyor. Grafik başına sadece 20 dolar gibi – düpedüz bir pazarlık!

Açıkça Walt Disney World, Dan Flashes’ın fiyatlandırma politikalarına uymuyor. Model çok karmaşık olduğu için bu Spirit Jersey 1.749 $’a mal olmalı!!!

İşte Hocus Pocus Kötü Adam Spelltacular MagicBand (OG çeşidi). Bu, 3,780’lik sınırlı bir baskıdır ve 39.99 ABD Doları tutarındadır.

Tasarımın bir tarafında Sanderson Sisters, diğer tarafında ise The Nightmare Before Christmas’tan Zero ile Jack Skellington yer alıyor. MagicBand, bir tarafta “Hocus Pocus Villain Spelltacular” ve “Magic Kingdom 2022” yazıyor. Karşı taraf “Korkunç Dostlar Birleşin” diyor.

Sıradaki, Mickey ve arkadaşlarının Cadılar Bayramı için süslenmiş klasik karakter modellerini içeren bu siyah sweatshirt. Aynı tarz kostümlü karakterler birçok üründe var ve harika görünüyorlar. Göğüsteki ikonik Walt Disney World “D” logosu da güzel bir şekilde işlenmiştir.

Bu sweatshirt 54,99$.

Bu bir Spirit Jersey, ancak köpekler için. Teknik olarak, sadece köpekler değil, uygun büyüklükteki herhangi bir dört ayaklı yaratık onu giyebilir. Kedimiz kıyafet giydiğinde nedense geri geri yürüyor.

39.99 dolara mal oluyor. Ancak, daha az karmaşık model ile bu kesinlikle daha az değerlidir.

Burada daha az karmaşık bir desene sahip ve daha küçük yaratıklar (bu durumda çocuklar) için başka bir Spirit Jersey var.

Bu 44.99 dolar. Çok kötü, bunun yetişkinler için bir versiyonu yok, çünkü grubun en iyi Spirit Jersey’si çok uzak.

Bu ekranda bir düğme, tişört ve geri sayım takvimi gibi bir şey bulunur.

Bir de saman balyası var ama sadece dekoratif amaçlıdır.

Yukarıdaki pantolon 59,99 dolar ve kapüşonlu 69,99 dolar. Loungewear’ın pahalı olabileceğini biliyorum, ancak bu fiyatlara lululemon, Nike veya teknenizde her ne olursa olsun güzel bir şeyler alabilirsiniz.

Tişört 37 dolar.

Havalı karakter modelleriyle birlikte bu düğme 59,99 ABD dolarıdır.

Bunu gerçekten beğendim ve gömlek türüne göre 60 dolar çok mantıksız görünmüyor, ancak bu gömleklerin kalitesinin arzulanan çok şey bıraktığını gördüm. Ucuz malzeme, köşeli kesimler ve kötü inşaat. Bu tür bir şeyi çıkışa ulaştığında <25$'a alacağım, ancak bu tasarım, muhtemelen çıkışta bitmeyecek kadar iyi.

Bu Mickey Sabunluk, sabunu elinize Mickey şeklinde dağıtır.

19,99 dolardan, eğlenceli ve pratik bir hediye veren hatıra. Bu benim onayımı alıyor.

Çok yönlü vuruşu sayesinde, bu kupa sabahları kahve ve günün ilerleyen saatlerinde bira için bir fincan olarak ikiye katlanabilir (ya da tam tersi, yargılamak için burada değiliz).

Bu, yukarıda belirtilen çok yönlülüğü düşünene kadar çok fazla gibi görünen 34.99 dolara mal oluyor. Tüm gün içmek için bir kupa!

Bunun ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok. Belki hiçbir şey “yapmaz” ve sadece doldurulmuş hayvanlardır? Muhtemelen kazanı bir tutam şapka olarak kullanabilirsiniz.

Bu 40 dolara mal oluyor.

Bu rafta bir sürü Noel Öncesi Kabus ürünü var.

Yeni olmadığını düşündüğüm için bunu tek tek ele almıyorum. (Bu, ya da bu seri için her yıl piyasaya sürdükleri aynı tasarımların bir varyasyonu.) Benim bir fincan çayım değil, Disney’in Hot Topic’ten pazar payı alma konusunda bilgili.

Başka şeylere 40 dolar harcarsanız, Walt Disney World size bu çantayı 24,99 dolara satın alma ayrıcalığını verecek.

Bu arkadaş canlısı balkabakları soruyu sorduğuna göre, ısıracağım: bu kesinlikle bir hile, tedavi değil.

Bu Noel Öncesi Kabus ürünleri, ya izleyicilerin 3D gözlük takmasını gerektiriyor ya da fabrikada bir yanlış kalibrasyon vardı.

Bunların ne kadara mal olduğu hakkında hiçbir fikrim yok, ama kesinlikle çok fazla.

Sarah, 35 dolara mal olan bu Mickey Mouse balkabağı şapkasının hayranı.

Diğer şapka, ünlü bir sahneyi yeniden canlandıran eriyen bir lokum tasvir ediyor gibi görünüyor. Kayıp Ark’ın Akıncıları. Neden gülümsediği hakkında hiçbir fikrim yok. Bu seni 30 dolar geri getirecek.

Bu ışıklı kolye “turuncu” dolara mal oluyor.

Şu anda, bu 20 dolar anlamına geliyor. (Değeri ne olursa olsun, bu ürünlerden birkaçının gerçek fiyatları listelenmemiş… bu yüzden şimdi ile Ekim 2022 arasında artarsa ​​şaşırmayın.)

İşte nispeten basit bir kötü adam sweatshirt.

Son olarak, kapının yanında kovaları ve diğer çeşitli şeyleri kandırın veya tedavi edin.

Bir Walt Disney World gezisi mi planlıyorsunuz? Walt Disney World Otelleri Yorumları sayfamızda oteller hakkında bilgi edinin. Nerede yemek yenileceğini öğrenmek için Walt Disney World Restoran İncelemelerimizi okuyun. Biletlerden tasarruf etmek veya hangi türü satın alacağınızı belirlemek için Walt Disney World Biletlerinde Para Tasarrufu İçin İpuçlarımızı okuyun. Disney Gezileri için Neler Paketlemeli yazımız, alınacak akıllı eşyalara benzersiz bir bakış atıyor. Neyin ne zaman yapılacağı konusunda Walt Disney World Ride Kılavuzlarımız size yardımcı olacaktır. Kapsamlı tavsiyeler için başlamak için en iyi yer bizim Walt Disney Dünya Gezisi Planlama Rehberi bilmeniz gereken her şey için!

Senin düşüncelerin

Walt Disney World’deki Halloween 2022 ürünleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Satın alacağınız herhangi bir şey var mı, yoksa bu çok mu pahalı ve/veya tarzınız değil mi? Yorumuma katılıyor musunuz yoksa katılmıyor musunuz? Cevaplamanıza yardımcı olabileceğimiz herhangi bir soru var mı? Görüşlerinizi duymak – bizimle aynı fikirde olmasanız bile – hem bizim için ilginç hem de diğer okuyucular için faydalıdır, bu yüzden lütfen düşüncelerinizi aşağıda yorumlarda paylaşın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.