Ulusal Ruj Günü Fırsatları Rehberiniz

Güzellik severler, harika haberlerim var! Ulusal Ruj Günü 29 Temmuz ve denemek istediğiniz o cesur dudak rengini sallamak için mükemmel bir zaman. Güzelliği kutlamakla ilgili bir gün ve sizi ruj indirimlerinden alışveriş yapmaya ve en sevdiğiniz rujları göstermek için bir selfie çekmeye davet ediyoruz ve teşvik ediyoruz!

Tatilin Arkasındaki Tarih

2016 yılında güzellik blogcusu, girişimci ve Uluslararası İş Kadını Hüda Kattan Ulusal Gün Takvimi Tescil Memurunun bir bildirisi ile Ulusal Ruj Günü’nün modern kurucusu seçildi. Bu isim tanıdık geliyorsa, bunun nedeni Kattan’ın çok sevilenlerin kurucusu olmasıdır. Hüda Güzellikherkes için harika makyaj ve cilt bakımı olan.

2022 Ulusal Ruj Gününü Kutlayan Markalar

Anastasia Beverly Hills

Bu benim kişisel favori makyaj markalarımdan biri ve herkese Ulusal Ruj Günü için bir ziyafet veriyorlar! Rujlar, dudak parlatıcıları, dudak balzamları ve daha fazlası dahil olmak üzere çevrimiçi olarak bir tane satın al, bir tane ücretsiz dudak ürünü satın almayı teklif ediyorlar. Alışveriş yaparken ünlü kaş kalemleri ve maskaralar da dahil olmak üzere diğer harika ürünlerine göz atın.

alışveriş anastasia beverly hills


BH Kozmetik

Geçen yıl, Ulusal Ruj Günü için 3 Ağustos’a kadar sürecek bir indirim teklif ettiler. İddiaya girerim bu yıl harika fırsatlar olacak!


ısırık güzellik

Şu anda Bite Beauty’de, nemlendirici ve temiz rujlarda %50 indirim de dahil olmak üzere birçok temiz ürününde indirimler alabilirsiniz. Hareketini yap ve tasarruf etmek için gölgeni seç!

dükkan ısırık güzellik


klinik

Ulusal Ruj Günü’nü kutlamak için geçen yıl Clinique, 40 dolarlık satın alma ile ücretsiz bir tam boy ruj seçmenize izin verdi. Birçok göz alıcı ton arasından seçim yapabilirsiniz!

Şu anda, cilt bakımı veya makyaj satın alarak altı adede kadar örneğin tadını çıkarabilirsiniz.


renk popu

renk popu

Bu popüler makyaj ve güzellik markası, Ulusal Ruj Günü’nü kutlamak için tüm dudak ürünlerinde %50’ye varan indirim sunuyor. onların Dudak Testi mükemmel somurtkanlığınızı bulmak için!

renkli mağaza


Fenty Güzellik

Fenty Beauty’nin geçen yıl Ulusal Ruj Günü’nü kutlamak için pek çok fırsatı vardı! Bu yıl neler sunacaklarını takip etmeye devam edin!

alışveriş fenty güzellik


MAC

MAC’de dudak rengini daha ucuza alın! Kodlu birkaç ruj sunuyorlar LİPLOVE.


Pat McGrath

Geçen yıl 50$+ harcadığınızda Mini Lip Trio VIP hediyesi veriyorlardı. Bu yıl benzer bir teklif hariç!

dükkan pat mcgrath


Sefora

Gıptayla bakılan makyaj ve güzellik mağazasının 29 Temmuz’da her zaman harika fırsatları var. 2022’de neler sunduklarını görmek için bizi takip etmeye devam edin!

Sephora’nın sahip olduğu markalardan bazıları, Fenty Beauty by Rihanna, KVD Vegan Beauty, Nars, Charlotte Tilbury, Huda Beauty (elbette!), Tarte, kendi Sephora markası ve Marc Jacobs Beauty’dir.


ulta güzellik

Ulta Beauty, 29 Temmuz’da Ulusal Ruj Günü’nü muhteşem tekliflerle kutluyor! 25’ten fazla markayı Karıştır ve Eşleştir ve bir tane satın al, tüm hafta boyunca %50 indirim kazan. Ayrıca, seçkin dudak ürünlerinde %40 indirim kazanın.


Daha fazla perakendeci fırsatları duyurdukça, yeni favori rujlarınızı daha ucuza puanlamanıza yardımcı olmak için bu makaleyi güncelleyeceğiz. Önceki yıllarda Macy’s, ColourPop, Urban Decay, Target, Estée Launder ve daha pek çok markanın tekliflerini gördük. En iyi teklifleri öğrenmek için tekrar kontrol etmeye devam edin!

daha fazla güzellik teklifi al

Ulusal Ruj Günü Fırsatları Rehberiniz yazısı ilk olarak RetailMeNot tarafından The Real Deal’da yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir