Her Alışverişinizde Gap Fabrika Satış Mağazasında Tasarruf Etmenin 10 Yolu

Gençken alışveriş yapmaktan heyecan duyduğunuz ve bugün hala alışveriş yapmaktan heyecan duyduğunuz bir giyim mağazasının adını söyleyin. Şimdi, bebekten büyükanneye tüm aile için şık ve kaliteli giysiler bulabileceğiniz bir mağaza düşünün. Her ikisine de uyan bir cevap seçmek ciddi bir meydan okumadır, ancak net bir kazanan var: Gap. Modaya uygun zımbaların yanı sıra zamansız klasik parçalar sunmakta usta bir perakendeci olan Gap, onlarca yıldır istediğiniz tarzları sunuyor.

Ancak Gap’teki etiket fiyatlarından memnun değilseniz, başka bir seçenek daha var: Gap Fabrika Satış Mağazası. Bu outlet perakendecisi (hem mağazalarda hem de çevrimiçi olarak satın alınabilir), aynı zamanda pazarlık avcısı olan Gap hayranları için birçok seçenek sunar.


boşluk vs. Boşluk Fabrikası

Gap ve Gap Factory arasındaki fark nedir? Gap Factory’yi birçok outlet mağazasından farklı kılan, mağazaya özel stiller tasarlayan ve yaratan kendi tasarım ekibine sahip olmasıdır. Bu, Gap stok fazlası, hasarlı ürünler veya geçen sezonun trendlerinden alışveriş yapmadığınız anlamına gelir. Bunun yerine, yalnızca Gap Factory’de bulabileceğiniz orijinal bir giysi serisi alıyorsunuz. Ve bu harika bir haber olsa da, yine de şu soruyu soruyor:


Gap Outlet Gerçekten Gap’ten Daha mı Ucuz?

Gap Fabrikası, Gap’te bulacağınızdan her gün daha düşük fiyatlar sunar. Bu, yalnızca siteyi veya mağazayı ziyaret ederek zaten para biriktirme yolunda olduğunuz anlamına gelir. Örneğin, Gap’te bir T-shirt elbise size yaklaşık 50$’a mal olurken, Gap Factory’de bir T-shirt elbise 34.99$’a mal oluyor. Gap Factory’de düz paçalı bir kot pantolonun fiyatı yaklaşık 59,95 $ iken, Gap’te benzer bir tarz daha fazla 69,95 $ veya 79,95 $’a mal oluyor.

Tıpkı muadili gibi, Gap Factory’nin de tüm aile için kıyafetleri internette ve mağazalarda var. Gap Factory online’da, tüm Gap Kids Outlet ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz Girls, Boys and Toddler için başlıklar göreceksiniz ve Baby Gap Outlet arıyorsanız, Baby başlığına tıklamanız yeterli. Gap Factory’nin çocuk ve bebek bölümlerini Gap ile karşılaştırdığınızda yukarıdakine benzer bir fiyatlandırma modeli de bulacaksınız. Bir erkek tişörtü Gap Factory’de yaklaşık 14,99 $’a mal oluyor ve Gap’te erkekler için tişörtü 24,95 $’a bulacaksınız.

Gap Fabrika Satış Mağazası

Devam etmeden önce, Gap mağazalarında veya internette tasarruf etmenin yollarını arıyorsanız, burada tasarruf etmenin 15 yolunu inceleyin. Gap Factory’de tasarruf etmeye gelince, okumaya devam edin…


Gap Outlet’te Nasıl Tasarruf Edilir

1. Gap Good Rewards Programına Katılın

Gap Factory’de Gap Good Rewards’ı kullanabilir misiniz? Evet! Gap Good Rewards Programının tüm avantajları Gap Factory’de geçerlidir. Programa katılmak ücretsizdir ve Gap marka ailesinde harcadığınız her dolar için 1 puan kazanırsınız. Program üyeleri ayrıca 50 doların üzerindeki tüm Gap Factory siparişlerinde ücretsiz hızlı gönderimden (üye olmayanlar gönderim için 7 ila 9 dolar öder), satışlara erken erişimden, özel tekliflerden ve doğrudan gelen kutunuza bonus puan fırsatlarından yararlanır. Bir başka büyük avantaj da puanlarınızı Gap marka ailesinde (Gap, Banana Republic, Old Navy ve Athleta) kullanabilmenizdir.

Gap Good Rewards’a Nasıl Kaydolunur:

Boşluk İyi Ödüller
Resim: Gap.com
  • Gap Factory sitesinin en altına gidin ve “Join Gap Good Rewards –– Ücretsizdir” yazan yere tıklayın.
  • E-posta adresinizi, adınızı, telefon numaranızı girin ve bir şifre oluşturun.
  • ‘Hesap oluştur’u tıkladığınızda Good Rewards üyeliğiniz olur.

2. Gap Good Rewards Mastercard’a başvurun

Kart üyeleri, Gap marka ailesinde harcadıkları her dolar için 5 puan kazanıyor ve ayrıca 50 doların üzerindeki tüm siparişlerde ücretsiz hızlı kargo ve bonuslara ve özel tekliflere erişim kazanıyor. Ayrıca, kartlarıyla alışveriş yaptıklarında ilk alışverişlerinde %25 indirim alırlar.


3. Gap Outlet Satış ve Gümrükleme Bölümlerinden Alışveriş Yapın

Gap Factory web sitesinin gümrükleme bölümünde, zaten düşük fiyatlarda olan ürünlerin %40 indirimli olduğu bir bölüm ve %75’e varan indirimli ürünlerin olduğu başka bir bölüm bulunmaktadır. Gap Fabrikası web sitesinin Satış ve Tasfiye bölümleri iki farklı alanda yer alırken, her ikisinde de aynı malı içerir. Tuğla ve harç Gap Factory mağazalarında, mağazadaki en indirimli teklifler için arkadaki boşluk bölümünü kontrol edin.

Gap Fabrika Satış Mağazası


4. Gap Outlet Kuponlarını Kullanın

Aktif askeri personel indirimlerinden güncel kupon kodlarına kadar, alışveriş yaptığınızda her zaman Gap Fabrikası için listelenen en güncel kodlara sahibiz. Bu kupon kodları, perakendecide zaten indirimli fiyatların üzerine tasarruf eklemenin kolay bir yoludur. Gap Factory’de ve diğer perakendecilerde alışveriş yaparken sizin için promosyon kodlarını bulan ve otomatik olarak giren ücretsiz tarayıcı uzantımızı indirmeyi unutmayın.


5. Web Sitesinin Başını Kontrol Edin

Boşluk Fabrikası
Resim: GapFactory.com

Gap Factory web sitesine girer girmez, mevcut satışlar ve teklifler için sayfanın üst kısmına bakın. Ekstra çevrimiçi bonus tasarruflarından belirli satın alımlarda ücretsiz gönderime ve gümrükleme bölümündeki ek yüzdelere kadar, bu teklifler her zaman satın alma işleminize ciddi tasarruflar eklemek için harika bir yerdir.


6. Mağaza Yıllık Satışları

Kara Cuma, okula dönüş sezonu ve tatiller de dahil olmak üzere yıl boyunca yıllık satışlar yapmak için Gap Factory’ye her zaman güvenebilirsiniz. Genellikle bir bahar indirimi de bulacaksınız. Tatiller, Gap Factory’den alışveriş yapmak için harika bir zamandır, çünkü genellikle %50’ye varan tasarruf sağlarlar.


7. GapCash’i kullanın

GapCash, paradan tasarruf etmenize yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış bir programdır. Birikimleri yıl boyunca belirli dönemlerde kazanabilir ve kullanabilirsiniz. Bu kazanç dönemlerinde, her işlemin tamamlanmasının ardından bir kupon alırsınız. Mağazada bu, fiziksel bir kupon sunulması anlamına gelirken, çevrimiçi alışveriş yapanlar, satın almalarından sonraki 24 saat içinde GapCash’in hesaplarına ulaştığını göreceklerdir. GapCash’inizi aldıktan sonra, belirli bir süre boyunca bir mağazada veya çevrimiçi olarak kullanabilirsiniz. Harcadığınız her 25$ için yalnızca 10$ GapCash kullanabileceğinizi ve satın alma başına kullanabileceğiniz maksimum GapCash miktarının 120$ olduğunu unutmamak önemlidir. Elbette bu, “Gap Factory Outlet’te GapCash kazanabilir ve kullanabilir miyim?” sorusuna yol açar. Ve cevap kocaman bir evet.


8. Online Siparişinizde Mağazadan Teslim Alma özelliğini kullanın

Nakliye maliyetlerinden tasarruf etmek istiyorsanız, siparişinizi çevrimiçi olarak verin ve size en yakın Gap Factory mağazasından teslim almak istediğinizi seçin. Sık alışveriş yapan biriyseniz, bu nakliye maliyeti tasarrufları gerçekten artabilir.


9. İndirimli Boşluk Hediye Kartlarını Bulun

Gerçek pazarlık avcıları (burada olduğunuzu biliyoruz) gibi sitelerde indirimli Gap hediye kartları alabilirler. KartÇerez ve KartNakit, ve Gap hediye kartları Gap Factory mağazalarında ve çevrimiçi olarak kullanılabilir. Bu tür kart anlaşma sitelerinden hediye kartları satın almak genellikle %10 civarında bir tasarruf sağlar.


10. Gap Factory E-postalarına kaydolun

Boşluk Fabrikası
Resim: GapFactory.com

Gap Factory’deki satın alma işleminizde anında %20 indirim ister misiniz? Sadece e-posta listesine kaydolun ve bir sonraki satın alımınızda %20 indirim kazanın. Gap Factory e-postalarını almak, yaklaşan satışlardan ilk sizin haber alacağınız ve genellikle abone kuponları ve fırsatlarını doğrudan gelen kutunuza alacağınız anlamına gelir.

Gap Fabrika E-postalarına Nasıl Kaydolunur:

  • Gap Factory sitesinin en altına gidin ve Müşteri Desteği başlığı altındaki ‘Müşteri Hizmetleri’ne tıklayın.
  • Müşteri Hizmetleri sayfasının en altına gidin, e-postanızı doğrudan girebileceğiniz ve “katıl” düğmesine basabileceğiniz mavi bir altbilgi göreceksiniz.

Gap Fabrika Satış Mağazası

Her Alışverişinizde Gap Fabrika Satış Mağazasında Tasarruf Etmenin 10 Yolu yazısı, RetailMeNot tarafından The Real Deal’da ilk olarak yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir