Şükran Günü 2022 için Ücretsiz Türkiye Nereden Alabilirsiniz?

İyi pişmiş, mükemmel bir şekilde baharatlanmış hindi, her yıl Kasım ayının dördüncü Perşembe günü çoğu Şükran Günü tablosunun merkezinde yer alır. Çoğu mağaza Şükran Günü’nde bir kez daha kapalı kaldığında, misafirleriniz mutfakta otlamak için daha fazla zaman harcayabilir ve bu, her şeyi stokta ve hazır tutmak anlamına gelir. Bununla birlikte gelen tüm ekstra tarafları ve düzeltmeleri topladığınızda, gelecek ay için bakkal bütçeniz büyük olasılıkla havaya uçar.

Göre USDA’nın Ulusal Türkiye Perakende Raporu, bütün hindilerin poundu kabaca 1,99 dolara mal olacak. Bu, geçen yıl türkiye’nin maliyetinin düştüğü bu zamana kıyasla önemli ölçüde daha fazla. pound başına yaklaşık 1.23 dolar. Bu nedenle, bir kral için yapılan bir ziyafette para biriktirmenin ve ailenizi beslemenin yollarını bulmak, tatil sezonuna girerken en önemli önceliktir.

Neyse ki, pek çok perakendeci, sadakat ödül programlarının üyelerine veya minimum harcama eşiğini karşılayan müşterilere Kasım ayında bedava hindi veriyor. Bu programların çoğuna katılmak ücretsizdir (depolar ve abonelik planları hariç) – ve ücretsiz bir hindi almak için bu sadakat puanlarını nakite çevirmeniz veya minimum tutarı harcamanız yeterlidir.

2022’de ücretsiz hindi sunan perakendeciler şunlardır:

1. Acme Piyasaları Serbest Türkiye

Resim: Acme Piyasaları

Acme, mağazada en az 300 $ harcadığınızda ve 24 Kasım’a kadar dijital kuponu kestiğinizde, Şükran Günü için size ücretsiz bir dondurulmuş hindi verecek. 7 kiloluk dondurulmuş hindi göğsü. Bul Yakınınızdaki Acme Markets mağazası.


2. BJ’nin Özgür Türkiye’si

Resim: BJ’ler

Bir BJ üyesiyseniz, 1 Kasım ile 10 Kasım arasında, aynı işlem için kulüpte veya çevrimiçi olarak 150$ veya daha fazla harcama yaptığınızda, bir dijital kupon alacaksınız. a Bedava Butterball bütün türkiye (taze veya dondurulmuş). 12 Kasım’dan 23 Kasım’a kadar alacaksınız (stoklarla sınırlıdır).


3. Kasap Kutusu Ücretsiz Türkiye

Resim: Kasap Kutusu

14 Kasım’a kadar bir ButcherBox abonelik planına kaydolun ve ilk ButcherBox teslimatınızla ücretsiz olarak 10 ila 14 kiloluk hindi alın.


4. Foodtown Ücretsiz Türkiye veya Hediye Kartı

Resim: Yemek Kasabası

yemek kasabası kuzeydoğudaki müşteriler Kulüp kartlarını şu andan Şükran Günü’ne (24 Kasım) kadar 400 $ veya daha fazla satın almak için kullananlar ücretsiz bir dondurulmuş hindi (10 ila 20 pound) alabilirler. Dondurulmuş hindi istemiyor musun? Foodtown, bunun yerine 10 dolarlık bir mağaza hediye kartı seçmenize izin veriyor.


5. Dev Gıda Mağazaları Ücretsiz Türkiye + Daha Fazlası

Resim: Dev

Şu andan itibaren Şükran Günü’ne (24 Kasım) kadar, Giant’taki tüm satın alımlarınızdan puan kazanmak için CHOICE Rewards kartınızı kullanın. 400 puana ulaştığınızda, bunları aşağıdakilerden biri için kullanabilirsiniz:

 • Ücretsiz Dondurulmuş Our Brand hindi (20 liraya kadar).
 • Başka bir hindi fiyatından pound başına 1 dolar (20 pound’a kadar).
 • Bedava Stouffer’s Parti Boyu Lazanya.
 • Bedava Tofurkey Kızartma.
 • SEÇİM puanlarınızı bağışlayın ve Giant sizin adınıza yerel gıda bankalarına 10$ bağışlasın.

Kuponunuzu 11 Kasım ile 24 Kasım arasında hem mağazada hem de çevrimiçi olarak kullanın.


6. HEB Ücretsiz Türkiye

Resim: HEB

HEB, H-E-B sarmal jambon satın alarak müşterilerine ücretsiz 12 kiloluk Riverside hindisi veriyor. Bul Size en yakın HEB mağazası.


7. Hy-Vee Jambon Alın, Hindi Alın

Hy-Vee’de kilosu 3,99$’a bir Cure 81 Jambon satın aldığınızda, satın aldığınız her Cure 81 jambonu için bir adet ücretsiz hanımeli beyaz hindi ve Fuel Saver kartınıza doğru 50 sent alacaksınız. Üstelik sipariş verebilirsiniz servise hazır bayram yemeklerifazla.


8. ShopRite Ücretsiz Hindi veya Jambon

Resim: ShopRite

Şimdiden 24 Kasım’a kadar ShopRite’ta her ödeme yaptığınızda Price Plus kulüp kartınızı kullanın ve aşağıdakilerden birini ücretsiz olarak seçin:

 • ShopRite Tüm Doğal Dondurulmuş Türkiye (21 pound’a kadar) veya diğer taze veya dondurulmuş hindilerde pound başına 1,89 $ (21 pound’a kadar).
 • 1,89$/lb indirim (21 pound’a kadar) Empire veya başka bir koşer hindi.
 • ShopRite Derecesi “A” veya Shady Brook dondurulmuş hindi göğsü (6 ila 9 pound) veya diğer herhangi bir taze veya dondurulmuş hindi göğsü veya koşer hindi göğsünden 2,29 $/lb
 • Empire veya başka herhangi bir koşer dondurulmuş kavurma tavuğu (7 pound’a kadar).
 • Stouffer’ın donmuş lazanyası (herhangi bir çeşit 90-96 ons boyutunda).
 • Stouffer’ın donmuş lazanyası (38 ons) veya Michael Angelo’nun donmuş akşam yemeği seçenekleri.
 • Gardein bitki bazlı kızartma (35.2 ons).
 • Tofurky (56 ons).
 • Aşçılar, yarım tütsülenmiş jambon ya da herhangi bir Cook’un spiral dilimlenmiş jambonu, kemiksiz jambonu ya da herhangi bir diğer tütsülenmiş jambonu (12 pound’a kadar) incik ya da popo ya da 2,39 $/lb.
 • Taze Tam Piknik (12 pound), Domuz Pikniği veya diğer Kemik Füme Domuz Pikniğinde pound başına 1,89 dolar (13 Kasım’dan itibaren).

Şükran Günü boyunca herhangi bir ShopRite konumundan ücretsiz ürünler alınabilir.


9. Weis Ücretsiz Türkiye + Daha Fazlası

Resim: Weis

Her alışverişinizde Weis Club Kartınızı kullanın ve harcadığınız her 1$ için 1 puan kazanın. 200 puan kullanın ve pound başına 59 sent karşılığında bir Weis dondurulmuş hindi alın veya 400 puan kullanın ve şimdi ile 24 arasında ücretsiz alın. Yakınınızdaki Weis Marketleri.


Şükran Günü 2022’de Nereden Bedava Bir Türkiye Alabilirsiniz yazısı ilk olarak RetailMeNot tarafından The Real Deal’da yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir