Ekspres Fabrika Satış Mağazasında Daha Fazla Tasarruf Etmenin 7 Yolu

Popüler perakendeci Express’in hayranıysanız, muhtemelen Express Fabrika Satış Mağazasına da aşinasınızdır. Express 1980 yılında faaliyete geçmesine rağmen, genç, maliyet bilincine sahip, trendi takip eden müşterilere hitap etmek amacıyla marka portföyüne yalnızca 2014 yılında Express Factory Outlet mağazalarını ekledi. ABD’de yalnızca birkaç seçkin Express Outlet yeri vardır ve diğer bazı popüler moda markalarının aksine, çevrimiçi Express Outlet alışveriş seçeneği yoktur – bu nedenle, yakınında olacak kadar şanslıysanız ziyareti atlamayın.

Deneyimli müşteriler, favori bir perakendeciden harika bir görünümle pazarlık yapmaktan daha heyecan verici çok az alışveriş heyecanı olduğunu bilirler. Bu yüzden outlet alışverişi tasarruf etmenin harika bir yoludur.

Biraz önceden planlama ile, bu ipuçlarını kullanarak bir Ekspres Fabrika Satış Mağazasında bir dahaki sefere maaş çekiniz daha da ileri gidebilir.

Ekspres Fabrika Satış Mağazasında Nasıl Tasarruf Edilir

1. %25 İndirimli Ekspres Çıkış Kuponu için Ekspres E-postalara Abone Olun

Yeni Ekspres e-posta abonelerinin, herhangi bir Ekspres Fabrika Satış Mağazasında, Ekspres ve Ekspres Men mağazalarında ve çevrimiçi olarak express.com’da kullanılabilen %25 indirimli karşılama kuponu almak için Ekspres e-postalarına kaydolmaları yeterlidir.

%25 Express Outlet kuponunuz için buradan kaydolun.

%25 indirim kuponunu gösteren ekspres fabrika çıkışından ekran görüntüsü
Resim: Ekspres

2. Tasarruf için Express Insider’a Katılın

Express Insider, markanın kullanıcılara her türlü avantajı sunan ücretsiz sadakat programıdır. Diğer sadakat programları gibi, markadan her alışveriş yaptığınızda puan biriktirirsiniz ve yeterli puan kazandığınızda, Express ve Express Factory Outlet mağazalarında gelecekteki tasarruflarda kullanılabilirler.

Express Insider, özel fırsatlara erişim, Express kuponları ve özel bir Express doğum günü hediyesi gibi başka nedenlerle de buna değer.

Express Insider olmak için kaydolun burada.

Ekspres Nakit tekliflerinin ekran görüntüsü
Resim: Ekspres

3. Kısa Mesajları Seçin ve 10 ABD Doları Ekspres Ödülü Alın

Bir Ekspres Insider olduğunuzda, yalnızca markayla alışveriş yaparak değil, aynı zamanda bir profil doldurarak (Ekspres Nakit olarak kolay 15$), bir stil testi yaparak (5$ ve bu da eğlenceli!) ya da daha fazla puan kazanabilirsiniz. Ekspres Mobil Uyarıları seçme ve hücre numaranızı Ekspres Insider Üyeliğinize (10 $) bağlama.

4. Ekspres Kredi Kartı ile İlk Alışverişinizde %20 İndirim Kazanın

Ekspres Kredi Kartı açar ve kullanırsanız, ilk siparişinizde %20 indirim alırsınız. Ekspres Kredi Kartının yıllık ücreti yoktur ve alışveriş için daha fazla puan da dahil olmak üzere başka iyi avantajlar sunar.

Ekspres kredi kartı için başvurun burada.

5. Mağaza Yıllık Satışları

Moda markalarının büyük tatillerde mükemmel fırsatlar sunduğu pek haber değil ve Express Factory Outlet de farklı değil. İyi pazarlıklar için büyük tatillerde mağazaları ziyaret edin ve kendi mağazalarına göz atın Web sitelerinde Kara Cuma sayfası Alışverişin en yoğun olduğu günlerde sunulan özel fırsatları görmek için.

6. RetailMeNot ile Ekspres Çıkış Kuponlarını Bulun

Ekspres Outlet kuponu yok mu? Sorun değil. En son Express Outlet kupon kodlarını ve fırsatlarını tek bir yerde görmek için RetailMeNot’a gidin.

Ayrıca, hareket halindeyken tasarruf etmek için RetailMeNot mobil uygulamasını Express Fabrika Satış Mağazası’nda ve diğer binlerce markada indirebilirsiniz.

7. Gitmeyin, Doğrudan Ekspres Çıkış Gümrükleme Bölümüne gidin

Bu kulağa bariz geliyor, ancak RetailMeNot yazarı Ashley Keegan’ın işaret ettiği gibi gerçek pazarlık, favori outlet mağazanızın gümrükleme bölümünde bulunabilir.

Daha yeni, indirimli olmayan ürünlerin tipik olarak çok sevgiyle düzenlendiği bir mağazanın önündeki muhteşem görüntülerle sakinleşmek kolaydır, ancak gümrükleme bölümü olduğu yerdir.

Ekspres fabrika satış mağazasında çekilmiş, üzerinde 24,95 dolar yazan bir kot şortun fotoğrafı
Resim: Kristin McGrath

Ekspres Fabrika Satış Mağazasında Daha Fazla Tasarruf Etmenin 7 Yolu yazısı ilk olarak RetailMeNot tarafından The Real Deal’da yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.