Ücretsiz Yemek Teslimatı Olan Restoran Zincirleri (2022)

Hepimiz oradaydık: En sevdiğiniz restorandan bir gece için yemek sipariş ediyorsunuz. Savurganlık buna değer ve evden çıkmıyorsan tamamen giyinmene gerek yok. Ama sonra, siparişinizi verdiğinizde size çarpıyor – yemek teslimat ücreti. Bazı durumlarda, birkaç dolar. Diğerlerinde, biraz daha yüksek (20 dolara kadar teslimat ücreti gördük). Ve sonra kararınızı ikinci kez tahmin etmeye başlarsınız. Belki de bu siparişi almak için ayakkabı giyeceksin.

Yemek Teslimat Hizmeti Fiyatları

Restoranlardan Ücretsiz Yemek Teslimatı Alabilir miyim?

Ara sıra. Ve size bunu yapmanın bazı yollarını göstermek üzereyiz. Ama önce, biraz tarih – 2020 baharını hatırlayabilirsiniz. İşte o zaman, insanların daha önce dezenfekte edilmemiş herhangi bir şeyi satın almaktan veya dokunmaktan çekindiği bir zamanda iş için umutsuz olan restoranlar, ücretsiz teslimatı bir motivasyon kaynağı olarak kullandı. insanlar sipariş vermek için. Bu günlerde, restoranlar taleple ilgili başka bir sorun yaşıyor – çok fazla talep ve işçi sıkıntısı. Ve bazı zincirler yeniden değerlendirmek müşterilere freebies oynamanın sürdürülebilirliği. Yani, ücretsiz teslimatın gelmesi biraz daha zor.

Teslimat Ücreti Bahşişle Aynı Şey mi?

Hayır. Her zaman yiyecek teslimatı konusunda bahşiş verin. Teslimat ücreti, çoğu durumda, bir restoranın yiyecek tesliminde ortaya çıkan ücretleri ve masrafları karşılamasına yardımcı olur. Sürücüye gitmiyor. Restoranlardan ve yemek dağıtım hizmetlerinden (Grubhub Uber Eats, vb.) çoğu yemek dağıtım uygulaması, sürücünüze takdirinizi göstermek için kolayca bir ipucu eklemenize olanak tanır.

Ücretsiz Yemek Teslimatı Olan Restoranlar ve Uygulamalar

Not: Bu kılavuzu güncel tutmaya çalışıyoruz, ancak değişiklik teklifleri sunuyoruz. Mümkün olduğunda, sunduğumuz tekliflerin son kullanma tarihlerini not edeceğiz, böylece ücretsiz yemek teslimatı teklifinin hala geçerli olup olmadığını bilirsiniz. Sık sipariş verdiğiniz herhangi bir restoranın sadakat programlarına katılmanızı öneririz. Birçok restoranın SADECE üyelerine özel teklifler (ücretsiz teslimat dahil) sunduğunu fark ettik.

Bu günlerde, çoğu zincirin teslimat uygulamalarıyla (Uber, Doordash ve Postmates gibi) ortak olduğunu bilmek de önemlidir. Ve bu uygulamalar sahip olmak ücretsiz teslimat spesiyalleri. Bu nedenle, bir restoran ücretsiz yemek teslimatı yapmasa bile uygulamalarınızı kontrol edin!

Amazon Ücretsiz Yemek Teslimatı

2022 için yeni! Amazon Prime üyeleri, BAŞKA BİR avantaj elde ediyor: Grubhub+ üyeliğinin bir yılı ücretsiz, yani 0 $ teslimat. Grubhub+ için aylık 9,99 ABD doları ödemek yerine, Prime üyeleri kaydolmak için buraya kaydolabilir.

Görüntü; Amazon.com

Kara Angus Biftek Restoranı

Resim: BlackAngus.com

Online sipariş verdiğinizde, Black Angus’tan 11 Eylül’e kadar ücretsiz teslimat alın.


Boston Market Ücretsiz Teslimat

Minimum sipariş tutarını (bölgeye göre değişir) karşılarsanız, çoğu Boston Market siparişi ücretsiz teslimat için uygundur. Boston Market web sitesi üzerinden yaklaşık 30 dolarlık bir sipariş ekledik ve ücretsiz teslimat aldık. Bu arada, 7 dolarlık siparişimiz için teslimat ücreti alındı.


Cheesecake Fabrikası Ücretsiz Teslimat

Cheesecake Fabrikası, DoorDash’in ücretsiz teslimat, ilk sipariş programına katılıyor. Sadece DoorDash uygulamasını edinin, ilk siparişinizi verin (Cheesecake Fabrikasında) ve teslimat için hiçbir şey ödemeyin.

Resim: DoorDash.com

Kuzenler Yedekler

Resim: Cousins ​​Facebook sayfasının ekran görüntüsü

Midwest merkezli zincir, müşterilere 11 Eylül’e kadar hafta sonları (Cumartesi ve Pazar) ücretsiz teslimat sunacak. Teklifi almak için siparişinizi zincirin web sitesi veya mobil uygulaması aracılığıyla verin (promosyon kodu gerekmez). Bazı yerler katılmayabilir. Daha fazla bilgi edin.


DoorDash Ücretsiz Teslimat

Yeni DoorDash kullanıcısı mı? İyi haber – DoorDash, yüzlerce katılımcı restorandan ilk siparişinizde ücretsiz teslimat sunuyor. Göz atarken 0$’lık teslimat ücretini arayın. Çoğu zaman, minimum sipariş gerekli olacaktır.

Ücretsiz teslimatınızı aldıktan sonra, DoorDash’ten tasarruf etmeye devam edebilir ve %1 para iadesi alabilirsiniz. tüm RetailMeNot aracılığıyla verilen siparişler (31 Temmuz’da sona erer).


Ücretsiz Teslimat

O yemek teslimatı için biraz şarap veya bira alın. Alkol dağıtım hizmeti Drizly, sosyal medya sayfalarında (DRZLY) size 0 ABD doları teslimat sağlayan bir promosyon kodunun reklamını yapıyor. Bahse girerim bu anlaşmayı bozduk:

Ayrıca, satın alma işleminizde para iadesi almak için RetailMeNot’tan tıklayın.


Sis De Chao

İşçi Bayramı hafta sonu için 200 doların üzerindeki yemek siparişleri ücretsiz olarak teslim edilecektir. Daha fazla bilgi edin.


Grubhub Ücretsiz Teslimat

Grubhub, yeni müşteriler için belirli restoranlarda ücretsiz teslimat sunuyor. Uygulamanızı kontrol edin. Veya ücretsiz teslimat promosyon kodlarını burada bulabilirsiniz.

Grubhub’ı sık kullanıyorsanız, Grubhub+’a kaydolmayı düşünün. 12 $ veya daha fazla siparişlerde size ücretsiz teslimat sağlayan bir abonelik hizmetidir. GH+ ayda 9,99 ABD Doları tutarındadır (ancak ücretsiz deneme alabilirsiniz).


uykusuzluk kurabiyeleri

CookieMagic programına abone olarak ücretsiz teslimat alırsınız (aylık 9,99 ABD doları). Ve fiziksel bir yere giderseniz, günde bir ücretsiz çerez alırsınız. Daha fazla bilgi edin.


Jersey Mike’ın Ücretsiz Teslimatı

Uygulama üzerinden sipariş verin ve 15 doların üzerindeki (sınırlı süre) siparişlerde teslimatı bozmak için bu promosyon kodunu kullanın.


McAlister’ın Şarküteri

Görüntü; McAlister’ın Şarküteri

McAlister, bu harika ücretsiz teslimat özelliğini paylaşmak için bize ulaştı: 20 Ağustos – 30 Ekim tarihleri ​​arasında her Cumartesi ve Pazar, McAlister’ın uygulaması veya web sitesi aracılığıyla verilen siparişler için 0 ABD doları teslimat ücreti ve herhangi bir kolaylık ücreti alınmaz. Siparişinizi doğrudan McAlister’s aracılığıyla vermelisiniz – bu teklif üçüncü şahıs teslimatları için geçerli değildir.


Erişte ve Şirket Ücretsiz Teslimat

Noodles & Company ödül programı aracılığıyla 350 puan kazanırsanız ücretsiz yemek teslimatı alabilirsiniz.


Pollo Campero Ücretsiz Teslimat

Siparişimizi onayladık – teslimat ücretsizdir (yere ve sipariş toplamına göre değişebilir).


Tiff’in İkramları Ücretsiz Teslimat

Bu yerel favoriyi dahil etmek için direnemedik. Katılmak Tiff’in İkramları Seçkinler yılda 50$’a ve 15$’ın üzerindeki siparişlerde sınırsız ücretsiz teslimatın kilidini açın.


Tropikal Smoothie Cafe

Sınırlı bir süre için Tropical Smoothie Cafe’de 25 doların üzerindeki siparişlerde ücretsiz teslimat alın. Bu fırsatı elde etmek için en çok zincirin web sitesi veya uygulaması aracılığıyla sipariş verirsiniz. Tüm adresler teslimat için geçerli değildir ve minimum siparişiniz vergiler hariç en az 25$ olmalıdır. Daha fazla bilgi edin.

Resim: TropicalSmoothieCafe.com

Uber Yemek Ücretsiz Teslimat

Yakın zamanda Cracker Barrel’da gördüğümüz gibi yakınınızdaki ücretsiz yemek dağıtım tekliflerini incelemek için Uber Eats uygulamanızdaki “Fırsatlar” sekmesine basın. Bunların çoğunda ek harcama gereksinimleri olacak, ancak hey, kalanlar değil mi?

Resim: Uber uygulaması

Uber Eats Deals sekmesinde, ücretsiz menü öğeleri gibi size ücretsiz teslimat kadar tasarruf sağlayabilecek pek çok başka hazine de vardır. Veya Uber One’a kaydolun. En az 15$’lık bir sipariş verdiğinizde size sınırsız 0$ yemek teslimatı sağlayan bir abonelik programıdır (aylık 9,99$ veya yıllık 99,99$ ücret).


Daha Fazla Seçenek: Ücretsiz Yemek Teslimatı Nasıl Alınır

Yukarıdaki hiçbir şeyle ilgilenmiyor musunuz? Restoranlar genellikle özel etkinlikler ve tatillerde ücretsiz teslimat sunarlar. bilmek insanlar sipariş verecek. The Big Game ve özellikle 4/20 fırsatlarına göz atın.

Ücretsiz Yemek Teslimatı Olan Restoran Zincirleri (2022) yazısı ilk olarak RetailMeNot tarafından The Real Deal’da yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.