50+ Öğretmen İndirimlerinin Nihai Listesi

Okul alışverişinin aldığı sır değildeliöğretmenler için pahalı. Sanat malzemeleri ve kağıt için para harcamıyorlarsa, kitap ve kalem satın alıyorlar. Ve bir pandemi olması, her şeyden daha fazla veya farklı türde malzemeler anlamına gelebilir. Neyse ki, aşağıdaki 48 perakendeci yardım etmek istiyor. Apple’dan J.Crew’a kadar bu şirketler, bir eğitimcinin ihtiyaç duyabileceği hemen hemen her şeyde özel öğretmen indirimleri sunuyor!

Herhangi bir promosyonda olduğu gibi, sipariş vermeden önce anlaşmanın hala geçerli olduğunu onaylayın. Ama sen de utanma! Favori satıcınızı burada listede göremiyorsanız, onları arayın ve herhangi bir öğretmen indirimine katılıp katılmadıklarını sorun.

Başka bir profesyonel ipucu: Aşağıda listelenmemiş olsa da, birçok bölgesel müze, tiyatro, hayvanat bahçesi ve diğer eğitim kuruluşları da öğretmen indirimleri sunmaktadır. Tek yapman gereken sormak!


Atlamak:


Öğretmen İndirimleri: Giyim, Ev Eşyaları ve Sağlık

Tüm formlar
Öğretmen durumunuzu doğrulayın ve modaya uygun modüler kanepelerde %25 indirim kodu alın.

Muz cumhuriyeti
Mağazalarda geçerli öğretmen kimliğinizi şu kişilere gösterin:%15 indirim kazan. (Öğrenciler de aynı indirimi alır!)

huş ağacı
Yeni bir organik yatakta %15 tasarruf edin.İndiriminizi nasıl puanlayacağınız hakkında daha fazla bilgi edinin.

renk bilimi
Bu sağlık-bilim temelli cilt bakımı ve güzellik markası için özel bir öğretmen indirimi sunuyor. Her alışverişte %15 indirim!

Konteyner Mağazası
O sınıfı kapalı tutun! KatılmakOrganize Öğretmen İndirim Programıyıl boyunca özel indirimler almak için. Yeni 2021 programıyla ilgili ayrıntılar duyurulmak üzere!

Dagne Dover
Dagne Dover çantasıyla bu yazım sınavlarını evde şık bir şekilde yapın. Öğretmenler satın almalarında %20 indirim. Sadece sitelerinde bir form doldurun.

Eddie Bauer
Öğretmenler %10-15 indirim kimliklerini gösterdikleri zaman (yalnızca mağazalarda).

Hanes
Bu okul yılında kendinize yeni iç çamaşırı ve pijamalarla kendinizi şımartın. Öğretmenler %10 indirimli Hanes, Champion ve Just My Size’de.

sarmal
Helix’in tüm ürünlerinde %15 indirimle daha iyi z’ler yakalayın. Helix, en iyi beş kutuda yatak şirketinden biridir ve sizi kişiselleştirilmiş uyku tercihlerinizi destekleyen bir yatakla eşleştirmek için bir renk eşleştirme sistemi kullanır. Helix’in öğretmen indirimi ve nasıl başvurulacağı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.burada.

J mürettebatı
Satın alma işleminizde %15 indirim almak için herhangi bir J.Crew veya J.Crew Fabrika Mağazasında geçerli bir okul kimliği gösterin.

tür
Bu sağlık ve zindelik markası, peri/menopozun hormonal değişikliklerinden geçen kadınları güçlendirmeyi amaçlamaktadır. Kindra’nın östrojen içermeyen temel ürün serisi, vücudunuza doğal, güvenli ve bütünsel bir şekilde bakmanızı sağlar. Onlar hakkında daha fazla bilgi edinin eğitimcilere özel %15 indirim.

Leesa
Kimse huysuz bir öğretmeni sevmez. İyi bir gece uykusu alın ve her güne bir Leesa şilte ile yenilenmiş olarak başlayın.öğretmenler %15 tasarruf ediyor!

çatı katı
İle etkilemek için giyinLOFT Öğretmenleri Seviyor programı. Tam fiyat alımlarında %15 indirim, sadece öğretmenlere özel çekiliş fırsatları ve eğlenceli öğretmen takdir geceleri alacaksınız.

Madewell
Öğretmenler (ve üniversite öğrencileri) %15 indirim kazan. Fakülte kimliğinizi göstermeyi unutmayın!

Bayan Meyer’in: Özel Sınırlı Üretim yaratmışlar”Scent-Stional Öğretmen PaketiBu yıl öğretmeninize ek bir teşekkür sağlamak için satın alma ile ekstra %10 indirim kupon kartı içerir.

Objektif Sağlık
Objective Wellness, sizi güçlü tutmak ve iyi hissetmek için bilime dayalı güçlü formüller geliştirir. kodu kullan öğretmen15 cildinizi, enerjinizi ve uykunuzu korumak için herhangi bir üründe %15 indirim almak.

Rothy’nin
Öğretmenler, geri dönüştürülmüş plastik su şişelerinden yapılan popüler, şık ve rahat ayakkabılara %20 indirim sağlayabilir. Daha fazla bilgi edinin bu Rothy’nin öğretmen indirimi nasıl alınır.

Talbotlar
Mağazada tam fiyat alışverişlerinde %15 indirim kazanın. Geçerli bir öğretmen kimliği sunmalısınız.

TOMS
Kazan-kazan-kazan hakkında konuşun: Modaya uygun ayakkabılar giyin, iyi bir amacı destekleyin ve TOMS’unuzla paradan tasarruf edin %10 öğretmen indirimi.

Güven ve İrade
ABD merkezli herhangi bir öğretmen bir Trust & Will aracılığıyla ücretsiz İradeye Dayalı Emlak Planı.


Öğretmen İndirimleri: Teknoloji

Adobe
Adobe ürünleri kadar teknoloji ve yaratıcılığı birleştiren hiçbir şey yoktur, özellikle de sınıfta. Artık öğretmenler ve öğrenciler Creative Cloud aboneliğinde %60’ın üzerinde tasarruf edin. Buna Photoshop, Illustrator ve Acrobat Pro dahil 20’den fazla uygulama dahildir.

Elma
Mac’inizi yükseltin ve200 dolara kadar tasarruf edinveya bir Mac veya iPad Pro’ya kaydedin. Ayrıca, %20 indirimli AppleCare+ ve daha fazlası.

AT&T Kablosuz
Bunu yapabilecek birçok uygun eğitimciden biri olup olmadığınızı kontrol edin.hücresel planınızda indirimler alın. (Tüm hücre sağlayıcıları bazı öğretmen indirimleri sunar, bu nedenle AT&T müşterisi değilseniz kendinize sorun.)

Lenovo
Bulmakindirim dizüstü bilgisayarlarokulunuz için ya da kendiniz için! Site genelinde ekstra %5 indirim kazanın.

Microsoft
Bir anlaşma hakkında konuşun! Geçerli bir .edu e-posta adresiyle Office 365 Eğitim’i ücretsiz edinin. O zamanlar, %10 tasarruf Surface gibi Windows cihazlarında.

TikTick
Bu, eğitimcilerin okulda, işte ve yaşamda üretkenliği artırırken düzenli kalmasına yardımcı olan bir görev yönetimi uygulamasıdır. Nitelikli öğretmenler şunları yapabilir: %25 indirim kazanın TickTick Premium’da (indirimden sonra 20,99 $). TickTick’in bu yıl düzenli, yaratıcı ve üretken kalmanıza nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinin.


Öğretmen İndirimleri: Kitaplar ve Sınıf Malzemeleri

AC Moore
Poster panosunda stok yapma zamanı: Öğretmenler tüm satın alma işlemlerinde %15 indirim AC Moore’da.

Barnes & Noble
almak için B&N Eğitimciler programına katılın.Yayıncının liste fiyatı üzerinden %20 indirimsınıf için tüm satın alımlarda. Ayrıca yardımcı eğitim kaynaklarına, değerli e-posta tekliflerine ve özel Eğitimci etkinlikleriyle ilgili bilgilere ilk erişim elde edeceksiniz. Bonus: Eğitimci Takdir Günlerinde %25’e varan indirim alırsınız.

Kitaplar-A-Milyon
E-posta listesine kaydolduğunuzda siparişinizde %20 tasarruf edin. Veya çevrimiçi olarak kaydolun BAM Eğitimci İndirim Kartı Mağazada satın alınan tüm ürünlerde %20 indirim.

Dick Blick Sanat Malzemeleri
Birlikteücretsiz Dick Blick Tercih Edilen KartBlick ve Utrecht mağazalarından yapılan tam fiyat alışverişlerinde %10 indirimin yanı sıra toplu siparişlerde indirim alırsınız.

Yarı Fiyata Kitaplar
birEğitimci İndirim Kartıtüm satın alımlarda %10 tasarruf etmek için.

JOANN
birJOANN Öğretmen Ödülleri İndirim Kartıve alışverişlerinizde %15 tasarruf edin.

Lakeshore Öğrenimi
Öğretmenler Kulübüne Katılınyüzlerce mağaza içi üründe %15 indirim elde etmek için.

Meijer Öğretmen İndirimi

Meijer
Bu Midwest perakendecisi, %15 öğretmen indirimini tüm okul yılı boyunca uzattı! Bu teklifi, spiral defterler ve planlayıcılardan not tahtalarına ve Crayola yazı gereçlerine, Sharpies ve Elmer’s Glue’a kadar çeşitli sınıf temellerinde tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Bu fırsat için kupon almak için, Meijer Müşteri Hizmetleri Masasında okul kimliğinizi gösterin.

Michael’lar
Sınıf el sanatları için malzemeye mi ihtiyacınız var? Michaels sana verecekMağaza içi ve online alışverişlerinizde %15 indirim Her gün. Bir sürü öğretmen malzemesi var!

NEA Dergi Servisi
Milli Eğitim Derneği’ne üye iseniz, 900’den fazla dergiyi adresinden alma imkanına sahipsiniz.kapak fiyatından %85’e varan indirim.

New York Times
Bir pazarlık için The New York Times ve NYTimes.com’a çevrimiçi erişim sağlayın: 50 indirim!

Ofis deposu & Ofis Max
Almak %20 geri ödül tüm satın alma işlemlerinde artı üyelere özel tasarruf. Bu özel fırsat 12 Eylül’e kadar geçerlidir.

Parti şehri
En az 75$ harcarsanız,Party City’de öğretmen indirimleri. Ne kadar çok harcarsanız, %20’ye varan indirimlerle indirim o kadar büyük olur. Okulun bir görevlisinden resmi antetli kağıt üzerinde imzalı bir mektuba ihtiyacınız olacak ve ayrıca satın alma işlemini okul adına bir çek veya kredi kartı ile tamamlamanız gerekir.

Bugün Amerika
Ekstra, ekstra! Dünyada neler olup bittiğiyle ilgili her şeyi okuyun sınıf aboneliğinde %45’e varan indirim ile Bugün Amerika.

Wall Street Journal
Öğretmenler için bir yıl WSJ alır sadece 49 dolar. Buna basılı, çevrimiçi ve tam dijital erişim dahildir.


Öğretmen İndirimleri: Eğitim Programları

23veBen
23andMe ile kendiniz ve DNA’nız hakkında bir şeyler öğrenin. Eğitimciler alabilir özel fiyatlandırma kendileri ve sınıfları için.

Sınıftaki Evcil Hayvanlar
Bu harika organizasyon, “çocuklara evcil hayvanlarıyla sorumlu bir şekilde bağ kurmayı ve onlara bakmayı öğretmek amacıyla” sınıftaki evcil hayvanları veya akvaryumları satın almaya ve desteklemeye yardımcı olmak için sekizinci sınıflara kadar K öncesi öğrencilere hibeler sunar. Sadece hibe başvurusunda bulunmak Okulunuzda bu güzel deneyimi yaşamak için.

Tiyatro Geliştirme Fonu
Harika fiyatlara oyununuzu oynayın. Tam zamanlı öğretmenler Tiyatro Geliştirme Fonuna katılabilir ve erişim Al New York’ta bir sürü oyun, müzikal ve dans gösterisine indirimli biletler. 


Öğretmen İndirimleri: Seyahat

Bütçe Kamyon Kiralama
Şehirde bir şey mi taşıyorsun? Bütçe teklifleri öğretmenler Yerel hareketlerde %20 ve tek yön hareketlerde %15 indirimhaftanın herhangi bir günü. 

Sezar’ın sarayı
Öğretmenlerin bile bir molaya ihtiyacı var. Ve yaptıklarında, Caesars otel indirimleriyle onların yanındadır. en düşük oranlarında %30’a varan indirim.

Hertz
Ulusal Eğitim Derneği’ne (NEA) üye misiniz? sonra yapacaksın%25’e kadar tasarruf edin araba, SUV veya minivan kiralarken. Ayrıca, önceden rezervasyon yaptırırsanız başka avantajlar da elde edin.

Tercih Edilen Otel Grubu
Şık ve indirimli kalın: Tercih Edilen Oteller eğitimcilere sunar rezervasyonlarında %20 indirim. Ayrıca iki kişilik günlük kahvaltı, yemek indirimleri, spa uygulamaları, vale park hizmeti ve daha fazlası gibi VIP olanaklarından da yararlanabilirsiniz.

Walt Disney World Swan ve Dolphin Resort
Mutlaka hak ettiğiniz tatili yapın! Çevrimiçi rezervasyon yapın veya Orlando’s Swan and Dolphin Resort’taki öğretmen ücretini öğrenmek için 1-888-828-8850 numaralı telefonu arayın.

Öğretmen İndirimleri: Yemek

Abuelo’nun Meksika Restoranı
8-12 Ağustos tarihleri ​​arasında Abuelo’s, Okula Dönüş Haftası boyunca öğretmenleri ve personeli ücretsiz queso hediye ederek onurlandırıyor. Öğretmenler ve okul personeli, 31 Mayıs 2023 tarihine kadar her ziyarette ücretsiz queso için bir Öğretmen Takdir anahtar etiketi alacak ve sarf malzemeleri tükenecektir.

Bu blog ilk olarak 8 Ağustos 2017’de yayınlandı ve doğruluk ve anlaşılırlık için 1 Temmuz 2020’den itibaren güncellendi.

50+ Öğretmen İndiriminin Nihai Listesi yazısı ilk olarak RetailMeNot tarafından The Real Deal’da yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.