Disney World’de “Animasyonlu Akşamlar” Akşam Yemeği ve Gösteri Fırsatı

Walt Disney World’de akşam yemeği için yeni bir anlaşma ve Disney Springs’te Animasyonlu Akşamlar adlı bir gösteri var. Bu gönderi, Cirque du Soleil’den Drawn to Life adlı katılımcı masa servisi restoranları ve seçeneklerden hangilerinin paranızın karşılığını fazlasıyla sunduğuyla ilgili ayrıntıları ele alacaktır.

Temel bilgilerle başlayalım. Animasyonlu Akşamlar sırasında, Cirque du Soleil tarafından sunulan Drawn to Life filmini izlemeden önce veya sonra 13 Disney Springs restoranından birinde yemek yemeye başlayın. Katılan her masaya servis restoranın, sadece bu yemek teklifi için özel bir fiks fiks menüsü vardır. (“Özel” derken gerçekten şunu kastediyorlar: daha ucuz seçeneklerle sınırlıdır.)

Bunu takiben, Drawn to Life’ın yaratıcı hikayesiyle büyüleneceksiniz. Cirque du Soleil’in yeni gösterisi, yetenekli Cirque du Soleil sanatçıları ve zamansız müzik notaları aracılığıyla klasik hikayelere ve karakterlere hayat veren Disney animasyon sanatına bir aşk mektubu. Konuklar, Disney Springs’te Animasyonlu Akşamlar aracılığıyla akşam yemeğini ve bu muhteşem gösteriyi deneyimleyebilirler. Bu Drawn to Life prix sabit yemek teklifi, Cirque du Soleil bilet sahipleri için geçerlidir. Hayal gücünüzü (ve damak tadınızı) serbest bırakmaya hazır olun…

Animasyonlu Akşamınızı rezerve etmek için önce biletlerinizi satın alın. Hayata çizilmiş Cirque du Soleil ve Disney tarafından sunulmuştur. adresinden bilet satın alabilirsiniz. Cirque du Soleil çevrimiçi veya (877) 924-7783 numaralı telefondan Cirque du Soleil’i arayın. Ardından, (407) 587-5981 numaralı telefonu arayarak Animasyonlu Akşam için yemek rezervasyonu yaptırın. Ve restorana geldiğinizde Animasyonlu Akşam menüsünü mutlaka isteyin!

Kayda değer bir şey, Floridian’ların, Disney Tatil Kulübü Üyelerinin ve Yıllık Pasaport Sahiplerinin anlaşmayı tatlandırabileceğidir. 1 Ekim 2022 tarihine kadar Drawn to Life performansları için geçerli olan (blokaj tarihleri: 9/2-9/5 ve 9/10/22) geçerli bilet kampanyasına Animasyonlu Akşamları da ekleyebilirsiniz. İndirim tarihe, gösterim saatine ve oturma bölümlerine göre değişir.

Drawn to Life’a aşina olmayanlar için bu, Cirque du Soleil, Walt Disney Animation Studios ve Walt Disney Imagineering arasındaki ilk işbirliği. Gösteri, bir animatörün masasının sahneye dönüştüğü ve çizimlerin canlandığı bir dünyaya yolculuk ediyor. Gösteri, Cirque du Soleil’in akrobatik ustalığının keyifli, büyüleyici hareketleriyle vurgulanan bir yaşam kutlamasıdır.

Özel fiyat sabit fiyatını almak için Animasyonlu Akşam menüsünden sipariş vermelisiniz (vergi ve bahşiş dahil değildir). Prix ​​fixe yemek fırsatı için rezervasyon yaptıran misafirler, check-in sırasında Animasyonlu Akşam menüsünü talep etmelidir. Menüler değişebilir. Tüm yemek rezervasyonları, Misafirin biletli gösterim saatinden en az 2,5 saat önce veya 2 saat sonra planlanmalıdır.

Animasyonlu Akşam restoranlarının iki katmanı vardır, bunlardan ilki kişi başı 45 ABD doları fiyatla sabit bir fiks menü sunar:

 • City Works Eatery & Pour House
 • Enzo’nun Sığınağı
 • House of Blues Restoran & Bar
 • Jaleo, José Andrés
 • Maria ve Enzo’nun Ristorante’si
 • Paradiso 37, Amerika’nın Tadı
 • Hollywood gezegeni
 • Raglan Yolu İrlanda Barı ve Restoranı
 • Splitsville Lüks Şeritleri
 • Terralina Hazırlanmış İtalyanca

Daha yüksek katman, kişi başı 65 ABD doları tutarında bir sabit fiyat menüsü hazırlar:

 • Edison
 • kürek balığı
 • Wolfgang Puck Bar & Grill

Katılan her masaya servis restoranı için tam menüleri bulun Disney Springs’te Animasyonlu Akşamlar burada.

Menüleri ve çeşitli masaya servis restoranlarındaki geçmiş deneyimlerimizi inceleyerek Disney Springs’teki Animasyonlu Akşamlar için birkaç önerimiz var.

Ana yemek Jaleo by José Andrés’de yemek yemektir. Ciddi anlamda. Bu öneriyi hemen hemen her özel teklif söz konusu olduğunda yapıyoruz, ancak Jaleo (yine) paranın karşılığını en iyi şekilde alan en ilginç menüye sahip. Jaleo’da dört tapas kursu artı tatlı alacaksınız. Bu, tartışmasız 65 dolarlık restoranlardan herhangi birinden daha iyi bir değer!

Maria & Enzo’s Ristorante/Enzo’s Hideaway’deki menüler de çekici görünüyor ve paranızın karşılığını iyi bir değer olarak sunabilir, ancak seçenekler sınırlıdır – bu nedenle bu rezervasyon için rezervasyon yapmadan önce yüksek değerli seçenekler olduğundan emin olun.

Bu gerçekten bununla ilgili. 65 dolarlık restoranların hiçbiri, sevdiklerimiz bile bize “buna değer” gibi gelmiyor. Tersine, nesnel olarak iyi bir değer sunan ve daha fazla menü çeşitliliğine sahip olan 45$’lık birkaç restoran var, ancak biz onları gerçekten umursamıyoruz. (En azından Disney Springs’teki mükemmel ve iddialı restoranların zenginliğiyle karşılaştırıldığında değil.)

Yeni Cirque du Soleil: Drawn to Life hakkındaki kapsül incelememe gelince, oldukça olumlu. (Bir noktada tam bir inceleme yapacağım… muhtemelen.) Bu gösteri, Cirque grubunun aile dostu akrobatik maceralarını Disney animasyon dersleriyle güzel bir şekilde birleştiriyor. Keder, azim ve kayıp ve kişisel kargaşanın üstesinden gelmek için sanat ve yaratım kullanma üzerine derin düşüncelere sahip dokunaklı bir hikaye.

Bu, Disney’i simgeleyen gerçeklerden kaçış için fazla ağır ve derin gelebilir, ancak Disney’in animasyon filmlerine aşina olan bir tarzda kalp tellerini çeker. Bu temalar, onları isteyenler için var; yüzeyde, gösteri çarpıcı görseller ve nefes kesici akrobasi sunuyor. İnanılmaz derecede iyi yapılmış ve eğlenceli… yol boyunca bir iki gözyaşı dökmenize neden olabilir.

Bununla birlikte, Drawn to Life’ın özellikle daha büyük bir parti için ve normal fiyatlarla Walt Disney World’ün mutlaka yapılması gerektiğini düşünmüyoruz. “İndirimli” biletler bile nispeten pahalı ve Drawn to Life artık yepyeni olmadığında önümüzdeki aylarda ve yıllarda daha iyi fırsatlar bekliyorum. Disney Springs’teki son Cirque du Soleil’de olan da tam olarak buydu.

Cirque du Soleil’in gerçekten büyük hayranları olmadıkça, ilk kez başlayanlar da Drawn to Life’a öncelik vermemelidir. Gerçekten iyi bir gösteri olmasına rağmen, pahalı olmasının yanı sıra zaman alıcıdır. Sınırlı tatil günleri ve saatleri nedeniyle, bir akşamı Drawn to Life’ı izlemeye ayırmak muhtemelen zamanın en iyi kullanımı değildir.

Sonuç olarak, bir bütün olarak Animasyonlu Akşamlar hakkında böyle hissediyoruz. Yemek fiyatları çoğu restoran için o kadar iyi değil, menüler sınırlı ve önümüzdeki aylarda daha iyi seçenekler görmemiz muhtemel. (Bu sadece bir tahmin değil – Orlando’nun Büyülü Yemek Ayı Ziyareti için zaten daha iyi seçenekler var.)

Yine de, önümüzdeki aylarda Drawn to Life by Cirque du Soleil’i görmeyi ve bu Disney Springs restoranlarından birinde masaya servis akşam yemeği yemeyi planlıyorsanız, bu yeterince iyi bir seçenek. Walt Disney World’de “hepsini yapmış” ve makul derecede indirimli biletler alabilen bir Floridian, DVC Üyesi veya Yıllık Pasaport sahibiyseniz, Drawn to Life’ı genişletmek için “sizin için yeni” bir yol olarak da yapmaya değer. WDW ufukları.

Bir Walt Disney World tatili mi planlıyorsunuz? Yardım etmek için kaynaklarımızı kullanın! Oteller hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Walt Disney World Otelleri Yorumları sayfamız başlamak için iyi bir yerdir. Nerede yemek yenileceğini öğrenmek için Walt Disney World Restoran Yorumları sayfamızı deneyin. Biletlerden tasarruf etmek veya hangi türü almanız gerektiğini belirlemek istiyorsanız, Walt Disney World Biletlerinde Para Tasarruf Etme İpuçlarımızı okuyun. Disney Gezileri için Neler Paketlemeli yazımız, seyahatinizde yanınıza almanız gereken sıra dışı şeylere benzersiz bir bakış atıyor. Parklara vardığınızda, Walt Disney World “Gezi Kılavuzlarımız” ne yapacağınızı ve ne zaman yapacağınızı belirlemek için harikadır. Tüm bu konulara ve çok daha fazlasına genel bakış için, başlamak için en iyi yer kapsamlı Walt Disney Dünya Gezisi Planlama Rehberi deneyiminizden en iyi şekilde yararlanmak için!

SENİN DÜŞÜNCELERİN

Cirque du Soleil’den Drawn to Life’ı izlediniz mi? Gösteri hakkında ne düşündün? Disney Springs’te Animasyonlu Akşamlar yapacak mısınız? Katılımcı 13 restorandan sizin favoriniz hangisi? Disney Springs’in hayranı mısınız? Orada ne yapmayı önerirsiniz? Favori Disney Springs restoranları var mı? Tavsiyemize katılıyor musunuz yoksa katılmıyor musunuz? Cevaplamanıza yardımcı olabileceğimiz herhangi bir soru var mı? Görüşlerinizi duymak – bizimle aynı fikirde olmasanız bile – hem bizim için ilginç hem de diğer okuyucular için faydalıdır, bu yüzden lütfen düşüncelerinizi aşağıda yorumlarda paylaşın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir