Maldivler için Bank of Maldives (BML) Ödeme Ağ Geçidinin Lansmanı


Bangalore, 07/07/2022: Bağımsız ve zincir otellerin gözdesi, OtelogixBulut tabanlı bir mülk yönetim sistemi olan , geçtiğimiz günlerde Maldivler pazarındaki müşterileri için yaptığı önemli bir hamleyi duyurdu. Otel yazılımı sağlayıcısı artık Maldivler Bankası (BML) Ödeme Ağ Geçidi Maldivler müşterileri için.

Bu tesisin kullanıma sunulmasıyla birlikte Hotelogix, Maldivler’deki otelleri için doğrudan rezervasyonları kolaylaştırdı, çünkü artık güvenli ödemeler için yerel bir hizmet sağlayıcıya sahipler. Hotelogix’in BML ile entegrasyonu sayesinde konuklar hızlı ödemelerin, sorunsuz işlem akışının, güvenliğin ve genel olarak harika bir deneyimin keyfini çıkarabilirler.

Başkan Yardımcısı – Hotelogix’te İş Geliştirme, Bay Rahul Das “Çabamız her zaman müşterilerimize misafirperverlik deneyimlerini geliştirmek için en iyi hizmeti sunmak olmuştur. Bank of Maldives (BML) ödeme ağ geçidinin Hotelogix ile entegrasyonu bu yönde bir adım daha yaklaştı.”

hakkında daha fazla bilgi için Hotelogix Mülk Yönetimi yazılımıİnternet sitemizi ziyaret edin:

Hotelogix Hakkında

Otelogix her büyüklükteki otelin günlük operasyonlarını otomatikleştirmesine ve yönetmesine, verimliliği artırmasına ve geliri en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olmak için tasarlanmış bulut tabanlı bir yazılım çözümüdür. Ön büro, satış noktası ve kat hizmetleri gibi farklı otel departmanlarının günlük işlevlerini kolaylaştırır ve yönetim görevlerini sezgisel hale getirir ve görevlerin sorunsuz bir şekilde devredilmesini sağlar. Üçüncü taraf yazılım entegrasyonları ayrıca etkili envanter, fiyat ve itibar yönetimine izin verir.

80 GÜN Kıyaslama
80 GÜN Kıyaslama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir