Geri Veren ve Herkesi Sıcak ve Bulanık Hissettiren 9 Hediye

Hediye Vermek

| Çevre | Hayvanlar | Akıl sağlığı | İnsan hakları |


Tatil alışverişi ne kadar stresli olsa da araştırmalar bunun sizin için iyi olduğunu gösteriyor. Pek çok araştırma, vermenin faydalarını desteklemektedir ve eski atasözü “vermek almaktan daha iyidir. Örneğin, bir araştırmacılar tarafından çalışma British Columbia Üniversitesi ve Harvard Business School, insanların başkaları için hediyelere para harcarlarsa çok daha fazla mutlu olduklarını bildirdiler.

İyi hisleri bir adım öteye atmak istiyorsanız, aynı zamanda geri veren bir hediye için para harcamayı düşünün. Hayırsever hediyeler temelde sıcak tüylerin iki katıdır: Hediye vermekten bir bulanık doz ve daha büyük iyiliğe katkıda bulunarak ikinci bir bulanık doz alırsınız. Çevreye geri kazandıran hediyelerden akıl sağlığı kuruluşlarına geri veren hediyelere kadar bir dizi değerli nedeni besleyen seçenekler bulabilirsiniz.

Mükemmel hayırsever hediyeyi yakalamanıza yardımcı olmak için 2022’de geri verilen en havalı hediyeleri bir araya getirdik. Bunlar, gelirlerinin bir kısmını veya tamamını hayvan kurtarma, akıl sağlığı ve insan hakları gibi amaçları destekleyen kuruluşlara sunan markalardır.

Çevreye Geri Dönen Hediyeler

Parklar Projesi: Parklara Güç Sağlayan Shrooms Polaroid Kamera

Resim: Parklar Projesi

resmi kar amacı gütmeyen kolu Milli Park ServisiParklar Projesi, ABD genelindeki milli parklara fon ve kaynak sağlıyor

Kar amacı gütmeyen kuruluş, park kokulu mumlardan iki kişilik hamaklara kadar bir dizi süper harika hediye fikri sunuyor, ancak bizim favorimiz, renkli bir “Power to the Parks” tasarımına sahip bu yenilenmiş eski Polaroid fotoğraf makinesi olabilir. Çalışan kamera Polaroid 600 Film kullanır. ayrı satın al.


Yaygın Olmayan Ürünler: Fitness ve İyileşme Masaj Küpü

Resim: Yaygın Olmayan Mallar

Kadınlara ait, sertifikalı B-Corp KOA+ROY tarafından tasarlanan bu fitness küpü, antrenman öncesi veya sonrası kaslarınıza masaj yapılır. Küp, ağrı ve iltihabı azaltmak için mentol, kakao yağı, uçucu yağlar ve diğer bileşenlerle yapılır.

“Geri vermek” nereden geliyor? KOA+Roy, satılan bu şık küplerin her biri için kar amacı gütmeyen kuruluş aracılığıyla bir ağaç dikiyor Bir Ağaç Dikildi. Bonus: Küp, yerel kaynaklı, plastik içermeyen ambalajlarda paketlenmiştir.


Lush: Charity Pot Vücut Losyonu

Resim: Yemyeşil

Asil amaçlara geri veren bir hediye ve vücudunu ylang-ylang ve gül ağacı gibi mi kokuyor? Bizi iki kişilik yere koy. Sevilen etik kaynaklı cilt bakım markası Lush’tan Charity Pot Vücut Losyonu, yenileyici uluslararası tarımı destekleyen projelerden elde edilen bileşenler içerir.

Charity Pot’un her satın alımında, %100’ü çevre koruma gibi asil nedenleri destekleyen taban örgütleri.


Hayvanlara Geri Verilecek Hediyeler

Grounds & Hounds Coffee: Sunrise Rescue Hediye Paketi

Resim: Araziler ve Tazılar

Grounds & Hounds, evsiz yavruları desteklemek için organik, çevre dostu kahve satışlarını kullanma görevinde.

Organizasyon, kahve çekirdekleri, kupaları ve ürünlerinin her satışının %20’sini bağışta bulunuyor. hayvan kurtarma ortakları. Sunrise Rescue Hediye Paketleri, bir kupa ve tote çanta ile birlikte en sevdikleri bütün fasulye veya zemin karışımlarından oluşan altı onsluk üç torba içerir. Hayatında kahve ve köpekleri seven kişi için mükemmel (ve bu herkes, değil mi?)


Doggy Parton: Backwoods Barbie Gerileme LP Kayıt Köpek Oyuncak

Resim: Köpek Parton

İlk albümü “Puppy Love”ın onuruna, insan azizi ve köpek aşığı Dolly Parton, yavrular için bir dizi aksesuar, oyuncak ve teçhizat olan “Doggy Parton”u piyasaya sürdü. Her Doggy Parton satın alımı, Willa B. Farms Hayvan Kurtarmaevsiz terk edilmiş hayvanların hayatlarını iyileştirmeye adanmış bir organizasyon.

Koleksiyon, hayvanlara Dolly havası veren eğlenceli hediyelerle dolu. Dokuzuncu konser turu Backwards Barbie’ye saygı duruşunda bulunan bu peluş plak köpek oyuncağını çok seviyoruz. Dolly Parton ve köpekleri seven hayatınızdaki kişi için mükemmel (yine – herkes, değil mi?)


Akıl Sağlığını Geri Veren Hediyeler

PopSockets: Aşk PopGrip’ten Daha Yüksek Seslidir

Resim: PopSockets

Uzun süreli çevresel ve sosyal değişimi yönlendirmeye kararlı olan PopSockets, kâr amacı gütmeyen kuruluşlarla ortak çalışır ve ücretsiz geri dönüşüm yoluyla karbon ayak izini azaltmaya çalışır. Marka, yüzlerce küresel kâr amacı gütmeyen kuruluşu destekleyen farklı koleksiyonlar sunarak ırk eşitliği, COVID yardımı ve kadınların güçlendirilmesi gibi amaçların finanse edilmesine yardımcı oluyor.

“Aşk Daha Yüksek Sesle” PopGrip sadece önemli bir mesaj göndermekle kalmaz, gelirinin %50’si destekçilere gider. Jed Vakfı — kendini duygusal sağlığı korumaya ve gençler ve genç yetişkinler arasında intiharı önlemeye adamış bir sivil toplum kuruluşu.

Deneyimsiz olanlar için PopSocket PopGrip, telefonunuza taktığınız, küçük bir akordeon gibi uzayan ve daha rahat ve daha sıkı bir tutuş sağlayan plastik bir dairedir.

Popsockets’ta 17 dolar


Bilinçli Adım: Ruh Sağlığını Destekleyen Çoraplar

Resim: Bilinçli Adım

Bu uygun şekilde adlandırılmış çoraplar, ülkenin en büyük taban ruh sağlığı örgütü olan Akıl Hastalıkları Ulusal İttifakı (NAMI)akıl hastalığından etkilenen insanların yaşamlarını iyileştirmeye adanmış bir organizasyon.

Satın alınan her çift çorap, kuruluşa 1 dolar bağışlıyor. Hayırseverliklerinin ötesinde, bu çoraplar ultra yumuşak ve rahattır ve adil ticaret, GOTS ve vegan sertifikalıdır.

Bilinçli adımda 14,95 dolar


İnsan Haklarını Destekleyen Hediyeler

Kuş + Taş: Black Lives Matter Kleopatra Bilezik Seti

Resim: Kuş + Taş

Markaların iyilik için bir güç olduğu fikrine dayanan Bird + Stone, değişimi yönlendiren organizasyonları destekleyen etik olarak üretilmiş ürünler satmaktadır.

Bu hediye setinde el yapımı pirinç boncuk bileklik ve Black Lives Matter Manşet bulunur. Bu setin satışından elde edilen kârın %100’ü Loveland Vakfı ve Yüksek TepelerSiyah kadınları ve kızları destekleyen kuruluşlar.


Sosyal Ürünler: 1973 Retro Sweatshirt

Resim: Sosyal Ürünler

Bu sadece süper sevimli bir sweatshirt değil. Roe v. Wade’in kendi bedenlerimizi kontrol etme özgürlüğünü verdiği 1973 yılına saygılarını sunar. Her sweatshirt satışından 10$ The Ulusal Üreme Sağlığı Enstitüsü (NIRH), üreme özgürlüğünü geliştirmeye adanmış bir organizasyon. 1973 koleksiyonu ayrıca tişört, tote, iğne ve şapka formlarında da mevcuttur.


Geri Veren ve Herkesi Sıcak ve Bulanık Hissettiren 9 Hediye yazısı, RetailMeNot tarafından The Real Deal’da ilk olarak yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir