Dyson Airwrap’ten 50 $ İndirim İster misiniz? Nakit İade Günü Fırsatımızı Satın Alın

Dyson Airwrap’i sonsuza kadar listenizde bulundurduysanız, bu ürünün neredeyse hiç indirime girmediğini bilirsiniz. Sınırlı bir süre için Nakit Geri Ödeme Günü anlaşmamız maliyetin bir kısmını karşılayabilir! 4 Kasım’a kadar (veya bu anlaşma bitene kadar), Dyson’dan 50$’a kadar %10 nakit geri alabilirsiniz.

perakende satıştan dyson 10% para iadesi teklifinin ekran görüntüsü
Resim: RetailMeNot.com

İşte nasıl para çekileceği!

  1. Geri ödeme teklifimizi etkinleştirin. 4 Kasım’a kadar veya bu anlaşma bitene kadar %10 nakit geri ödeme (50$’a kadar kazanç) için iyidir. Para iadesi için kaydolmanız (henüz yapmadıysanız) veya RetailMeNot hesabınızda oturum açmanız istenecektir.
  2. Geri ödeme teklifini etkinleştirdikten sonra (yukarıya bakın), Dyson’dan Dyson Aiwrap’i (veya başka ne isterseniz) satın alın. 4 Kasım’a kadar.
  3. RetailMeNot, satın alma işleminiz için size 50 $ nakit geri verecektir. AirWrap 599$’a mal oluyor, yani %50’ye varan %10 nakit iade teklifimizi alıyorsunuz. Satın alma işleminiz tamamlanıp onaylandıktan sonra bizden bir e-posta alacaksınız.
  4. Satın alma işleminizden yaklaşık 45 gün sonra, geri ödemeniz RetailMeNot hesabınıza yatırılacaktır. Oradan, Venmo veya PayPal ile kullanın. Ve kaydedin veya istediğiniz gibi harcayın! İşte RetailMeNot para iadesi tekliflerinin nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi.

İster tatil hediyeleri, ister ev eşyalarını arıyor olun, alışveriş yapmak için tonlarca Nakit Geri Ödeme Günü fırsatı var. Tüm teklifler tükenebilir ve Nakit Geri Ödeme Günü 4 Kasım’da sona erer.

Nakit İade Günü Tekliflerini Satın Alın

Gönderi Dyson Airwrap’ten 50 $ İndirim İstiyor mu? Alışveriş Yapın Nakit İade Günü Fırsatımız ilk olarak The Real Deal by RetailMeNot’ta göründü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir