Yol Kenarında İade Sunan Mağazalar

Sıradan işleri daha hızlı ve kolay hale getiren hileleri ortaya çıkarmayı seviyoruz. Kaldırım kenarında sipariş toplama yaygındır – ancak kaldırım kenarı iadelerini duydunuz mu? Kaldırım kenarı iade hizmeti hala nadirdir, ancak misafir hizmetlerinde sırada beklemekle karşılaştırıldığında çok büyük bir zaman tasarrufu sağlayabilir.

Zamandan tasarruf etmenize yardımcı olmak için kaldırım kenarı iade hizmetleri sunan dört perakendecinin izini sürdük.

Kaldırım Kenarı İadeleri Nelerdir?

Kaldırım kenarı iade hizmetleri, kaldırım kenarı teslim almanın tersidir. İstenmeyen bir ürünü mağazaya geri getirmenize, arabanızda beklemenize ve teslim etmenize izin veriyorlar.

Perakendeciler cömert iade politikaları sunarak rekabet gücünü korumaya çalışırlar, ancak mağazaya girip müşteri hizmetlerini beklemek uzun ve sinir bozucu bir süreç olabilir.

Bazı perakendeciler pandemi sırasında kaldırım kenarı iadelerini denedi, ancak daha sonra sosyal mesafe kuralları gevşediği için bunları bıraktı. Ancak hedef, sonbaharda başlayarak, kaldırım kenarı Starbucks teslimatı ile birlikte kaldırım kenarı iadelerine izin verecek hizmetleri genişlettikleri için dikkate değer bir istisnadır.


Kaldırım Kenarı İadesi Olan Perakendeciler

Walmart Kaldırım Kenarı İadeleri

Mavi yelekli kadın Walmart çalışanı, bir adamın kaldırım kenarı dönüşü için getirdiği bir eşyayı tarıyor. Adam arabasında oturuyor
Resim: Walmart

Neyle tanınırlar: Walmart, ekmekten 4K TV’lere kadar her şey için gidebileceğiniz yerdir. Son yıllarda, alışveriş yapanlara alışveriş yapmak için yenilikçi yollar sunarak kolaylık faktörünü de genişletiyor ve ödeme yapan üyelere daha fazla ayrıcalıklar sunmak için Walmart+ adlı bir abonelik programı başlattı.

Kaldırım kenarı hizmetleri hakkında bilinmesi gerekenler: Walmart, yıllar önce kaldırım kenarı toplama hizmetini başlattı ve Eylül 2022’de, ilan edildi kaldırım kenarı getirileri de sunmaya başlayacaktı.

Walmart’ta kaldırım kenarında iade nasıl yapılır: Walmart’ın kaldırım kenarı iade hizmeti, Ekim ayının ilk haftasında belirli mağazalarda başlayacak. Eğer sizin için uygunsa, bunu bir iade seçeneği olarak göreceksiniz. Walmart satın alma geçmişi. İade yapacağınız yeri seçin, talimatları izleyin, ürününüzü ve iade onayını mağazaya getirin, “arabaya teslim alma” alanına park edin ve iadenizi işleme koymak için aracınıza bir görevli gelecektir.


Hedef Kaldırım Kenarı Getirileri

Hedef
Resim: Target.com

Neyle tanınırlar: Bu popüler büyük kutu perakendecisi, giyim, oyuncak, elektronik, ev eşyaları, mobilyalar, bakkaliye ve çok daha fazlası için tek durak noktası olarak bilinir. 2.000’e yakın mağaza ve güçlü bir çevrimiçi işletme ile, Hedef her gün düşük fiyatlar sunar ve müşterilerini modaya uygun, şık ve uygun fiyatlı ürünlerle cezbetmelerini sağlamak için genellikle tasarımcılarla işbirliği yapar.

Kaldırım kenarı hizmetleri hakkında bilinmesi gerekenler: Hedefin kaldırım kenarı hizmetine Drive Up denir. Bu hizmetten yararlanmak için akıllı telefonunuza Apple App Store veya Google Play’den ücretsiz olarak indirebileceğiniz Target uygulamasını yüklemeniz gerekir. Yayın zamanında, bu hizmet yalnızca kaldırım kenarından teslim alma hizmeti sunar.

Hedefte kaldırım kenarına geri dönüş nasıl yapılır: Henüz Target’ta kaldırım kenarı dönüşü yapamazsınız. Yakın zamanda açıklanan hedef basın bülteni 2022 Sonbaharında kaldırım kenarı iadeleri sunmaya başlayacağını duyurdu. Eklenen iade hizmetleri Target uygulamasıyla sunulacak.

Ancak beklemeye değecek – ayrıca bu sonbaharda temassız alışverişiniz ve iadelerinizle aynı anda bir Starbucks siparişi alma olanağı da var. Ayrıca, Target “yedek” eşya işlevini (güzellik ve ev temelleri dahil) genişletiyor; bu da, ilk tercihiniz eşyanız mevcut değilse, eşyaları değiştirme seçeneklerine sahip olacağınız anlamına geliyor.

Alışveriş Hedefi


Nordstrom Kaldırım Kenarı İadeleri

Nordstrom
Resim: Nordstrom.com

Neyle tanınırlar: Nordstrom, kadın, erkek ve çocuklar için modaya uygun kıyafetleriyle tanınan bir mağazadır. Ayrıca aksesuar, mücevher, valiz, yatak ve banyo malzemeleri, ev dekorasyonu, masa üstü, mutfak ürünleri ve daha fazlasını satıyorlar.

Curbside Hizmetleri hakkında bilinmesi gerekenler: Nordstrom, tüm mağazalarında kaldırımda teslim alma ve iade hizmeti sunar. Bu hizmetin bazı istisnaları vardır. Örneğin, güzel takılar, tasarımcı ürünleri, açılmış bebek eşyaları veya Nordstrom Raf süreleri için kaldırım kenarı iadelerini kabul edemezler.

Nordstrom’da kaldırım kenarında iade nasıl yapılır:

 • Nordstrom hesabınıza giriş yapın ve satın alımlarınıza gidin.
 • İade etmek istediğiniz öğeleri seçin ve bir neden seçin.
 • Mağazada iade seçeneğini seçin – kaldırım kenarı mevcut!
 • İadeyi Gönder’i seçin.
 • Kesin talimatlar Nordstrom hesabınızla ilişkili e-posta adresine e-posta ile gönderilecektir.
 • Geri ödemeler, ziyaretinizden sonra beş ila yedi iş günü içinde beklenebilir.

Ek Bilgiler: Nordstrom adlı ücretsiz bir müşteri sadakat programı sunuyor Nordy Kulübü.

Nordstrom’dan alışveriş yapın


Dick’s Sporting Goods Curbside İadeleri

Dick'in Spor Malzemeleri
Resim: DicksSportingGoods.com

Neyle tanınırlar: Dick’s Sporting Goods, beyzbol, basketbol, ​​futbol, ​​hokey, futbol, ​​yüzme, tenis ve çok daha fazlası için çeşitli spor ekipmanlarıyla tanınır.

Curbside Hizmetleri hakkında bilinmesi gerekenler: Dick’s Sporting Goods, müşterilerine esneklik sunar. Ürünleri çevrimiçi olarak sipariş edebilir ve yerel mağazanızın kaldırım kenarından teslim almayı tercih edebilirsiniz. Ayrıca, ürününüzün genel kurallarına ve zaman dilimine (genellikle 30 gün) uygun olarak iade edilmeye uygun olması koşuluyla, ürünleri kaldırım kenarına da iade edebilirsiniz. iade politikasi.

Dicks Sporting Goods’ta kaldırım kenarı iadeleri nasıl yapılır:

 • Eşyalarınızı iade için aracınızın bagajına koyun.
 • Yerel Dick’s Sporting Goods mağazanıza gidin ve geldiğiniz satış görevlilerini uyarmak için mağazanın telefon numarasını arayın.
 • Makbuzu veya sipariş numarasını satış görevlisine okumaya hazırlanın.
 • Gerçekten temassız bir deneyim için bagaj açık veya kilitsiz olarak aracınızda kalın.
 • İadenizin işlendiğini onaylamak için bir e-makbuz sağlanacaktır.

Ek Bilgiler: Sadece banka kartı veya kredi kartı ile satın aldığınız ürünler için yol kenarı iadelerini kullanabilirsiniz. Nakit veya hediye kartları ile ödenen ürünler için kaldırım kenarı iadelerini kabul etmeyeceklerdir.

Dick’in Spor Eşyalarını Satın Alın


DSW Kaldırım Kenarı İadeleri

DSW
Resim: DSW.com

Neyle tanınırlar: Bu perakendeci, kadın, erkek ve çocuklar için indirimli marka ayakkabılarıyla tanınır. Ayrıca kıyafet ve aksesuar da satıyorlar.

Curbside Hizmetleri hakkında bilinmesi gerekenler: DSW, çoğu yerde sunulan kaldırım kenarı hizmetiyle, çevrimiçi satın alma ve siparişinizi (genellikle iki saat içinde) teslim alma seçeneği sunar. Konumunuzun bu hizmeti sunduğunu onaylamanız, mağaza saatlerini kontrol etmeniz ve kaldırım kenarı hizmeti için işaretlenmiş yerlere park ettiğinizden emin olmanız gerekir.

DSW’de kaldırım kenarında iade nasıl yapılır:

 • Mağaza saatleri içerisinde ürünlerinizi faturası ile birlikte iade için getiriniz.
 • Vardığınızda, kaldırım kenarındaki servis levhasında listelenen numarayı arayın.
 • Aracınıza bir satış elemanı gelecek ve iadenizi işleme koyacaktır.

Ek Bilgiler: Özenle kullanılmış ayakkabılarınızı kaldırım kenarı servisi aracılığıyla bağışlayabilirsiniz.

Eşyaları plastik bir torbaya koyun, telefon numarasını arayın ve görevli gelip bağışınızı alacak ve hatta DSW VIP ödül hesabınıza puanlar uygulayacaktır.

DSW’yi satın alın

Kaldırım Kenarı İadesi Sunan Mağazalar yazısı ilk olarak RetailMeNot tarafından The Real Deal’da göründü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir