Instacart’ta Daha Fazla Tasarruf Etmenin 7 Yolu

Oldukça uzak bir yerde veya son derece küçük bir pazarda yaşamıyorsanız, bölgenizdeki birden fazla mağazanın büyük olasılıkla Instacart ile bir ortaklığı vardır, bu da bakkaliye ve diğer ürünleri evinize teslim etmeyi veya bir Instacart müşterisi tarafından sizin için alışveriş yapmayı son derece kolaylaştırır ve zamandan ve stresten tasarruf etmenizi sağlayan uygun bir teslim alma için hazır.

Instacart teslimat ücretleri, aynı gün içinde 35 doların üzerindeki siparişler için 3,99 dolardan başlar ve ayrıca, konuma ve diğer özel sipariş ayrıntılarına göre değişen bir hizmet ücreti ödersiniz.

Kolaylık ve kazanılan zaman göz önüne alındığında, Instacart, ister tek başına bir alışverişçi olun, ister kalabalık için sipariş verin, değerli bir yardımcıdır. Bununla birlikte, Instacart’ı RetailMeNot ekibi kadar kullanırsanız, hizmeti kullanırken daha fazla tasarruf etmenin akıllı, anlayışlı yollarını bulmak istemeniz mantıklıdır. Ve bol var. Instacart ile alışveriş yaparken en iyi şekilde nasıl tasarruf edeceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

Instacart’ta Daha Fazla Tasarruf Etmenin 7 Yolu

Mevcut fırsatları gösteren instacart uygulamasının ekran görüntüsü
Resim: Instacart

1. Instacart Fırsatları Sekmesini Satın Alın

Instacart, ABD’deki çevrimdışı bakkal işlemlerinin yaklaşık %60’ının kupon içerdiğini ve şimdi dijital tarzda, alışveriş yapmak isteyen müşterilere Fırsatlar Sekmesi. Bölgenizde pazarda nelerin satıldığını görmek için Instacart Deals merkezini ziyaret edin. İster temel ihtiyaçlar ve bakkaliye, ister elektronik ürünler ve hatta doğum günü pastaları gibi özel satın alımlar olsun, şirket size belirli ürünlerde tasarruf etmenin yollarını sunmak için perakendecilerle birlikte çalışıyor.

Gözünüze çarpan bir kupon bulduğunuzda, “Kupon Uygula” düğmesine tıklayın ve ardından ürünü sepetinize ekleyin.

Kuponların nasıl uygulanacağını gösteren instacart uygulamasından ekran görüntüsü
Resim: Instacart

2. Instacart Dollar Store Hub’dan satın alın

Bir dolar mağazası meraklısıysanız, şuraya gidin: Instacart Dolar Mağaza MerkeziDolar Ağacı, 99 Cents O nly Store, Five Below ve Family Dollar dahil olmak üzere 14.000 doların üzerinde mağazanın, ticari marka düşük fiyatları ile Instacart varlığına sahip olduğu .

Hepsinden iyisi, bu Dolar Mağazalarının genellikle aynı gün teslim etmesidir. bir saat kadar kısa bir süredeyani, diyelim ki, yardım etmeye gönüllü olduğunuz sınıf Cadılar Bayramı partisi için kağıt eşya ve malzemeleri unuttuysanız, korkmayın!

instacart kredi kartını gösteren fotoğraf illüstrasyonu
Resim: Instacart

3. Yıllık Ücret Yok Instacart Mastercard’a kaydolun

Chase’den Instacart Mastercard, yıllık ücreti olmayan bir kredi kartıdır. 800’den fazla ulusal, bölgesel ve yerel perakende markasında yapılan Instacart alışverişlerinde %5 nakit geri almak için kredi kartını kullanmaya başlayın, Chase Travel Center aracılığıyla satın alınan seyahat ücretlerinde %5 nakit geri ödeme, restoranlarda %2 nakit geri ödeme, gaz istasyonları ve belirli akış servislerini ve diğer tüm satın alımlarda %1 nakit iadesi.

Diğer avantajlar arasında yabancı işlem ücreti olmaması, satın alma koruması ve uzatılmış garanti koruması, yol yardımı, seyahat kazası sigortası ve ücretsiz 7/24 konsiyerj hizmeti ve Mastercard Paha biçilmez Deneyimlere erişim dahil World Elite Mastercard avantajları yer alır.

4. Instacart Kuponlarını Kullanın

Instacart ile daha fazla tasarruf etmek söz konusu olduğunda RetailMeNot’ta uyumayın. Burada listelenen Instacart kuponları ve Instacart promosyonları tarihe bağlı olarak değişecektir, ancak son fırsatlar arasında ilk üç siparişinizde 35 $ indirim artı ücretsiz teslimat, yeni müşteriler için site genelinde %10 nakit para iadesi ve mevcut müşteriler için site genelinde %1 nakit para iadesi dahildir. RetailmeNot aracılığıyla elde edebileceğiniz birkaç harika fırsat.

Ne yaparsanız yapın, bir geri ödeme teklifi olup olmadığına bakın; bunlar diğer kuponlarla istiflenebilir, yani tasarruf edebilir VE nakit geri alabilirsiniz.

Instacart Nakit İade Tekliflerini Kontrol Edin

5. Bir Arkadaşınızı Instacart’a Yönlendirin

Bu harika avantajla serveti dağıtın. Instacart müşterileri, arkadaşlarını ve ailesini Instacart’a yönlendirerek 1.000$’a (!!!) kadar kazanabilir. Onları yönlendirdiğinizde ilk siparişlerinde 10$ kredi alacaklar ve teslimatları tamamlandıktan sonra hesabınızda 10$ Instacart kredisi alacaksınız.

Instacart’a göre 10$ ver/$10 arkadaşına tavsiye et programı için talimatlar:

Instacart uygulamasında:

 • Sol üst köşedeki üç yatay çizgiye dokunun.
 • Arkadaş davet et’e dokunun.
 • Yönlendirme bağlantınızı kişiler, metin, e-posta, sosyal medya veya diğer kanallar aracılığıyla paylaşın.

Instacart.com’da:

 • Sol üstteki üç yatay çizgiyi tıklayın.
 • Arkadaşlarını davet et’e tıklayın, 1.000 $ kazanın.
 • Yönlendirme bağlantınızı veya kodunuzu kişiler, metin, e-posta, sosyal medya veya diğer kanallar aracılığıyla paylaşın.
instacart plus için kayıt ekranının ekran görüntüsü
Resim: Instacart

6. Instacart+’a katılın (Muhtemelen)

Instacart+, şirketin 2022 yazında başlatılan ücretli sadakat programıdır ve (Instacart Express’in yerini almıştır). Instacart+ yıllık 99$ veya aylık 9.99$’dır ve Instacart’tan ayda ikiden fazla sipariş verirseniz buna değer. İşte en büyük Instacart+ avantajları:

 • 35 doların üzerindeki siparişlerde ücretsiz Instacart teslimatı.
 • Tüm uygun Instacart teslim alım siparişlerinde %5 kredi iadesi.
 • Tüm siparişlerde azaltılmış Instacart hizmet ücretleri.
 • Bir aile hesabı planı. İster oda arkadaşlarınız, ister akrabalarınız için, aynı evde yaşıyorsanız, Instacart+ hesabınızı aile üyeleriyle paylaşabilir, hatta bir grup alışveriş deneyimi için Aile Sepeti oluşturabilirsiniz.

Ilgilenen? Uygulamada veya web sitesinde bir Instacart+ üyeliğine kaydolmak için:

 • Sol üst köşedeki üç yatay çizgiyi seçin.
 • Instacart+ Üyeliğinizi seçin.
 • Tercih ettiğiniz planı seçin (yıllık/aylık).
 • Yıllık/Aylık Plan Seç’i seçin.

Instacart’ta Daha Fazla Tasarruf Etmenin 7 Yolu yazısı ilk olarak RetailMeNot tarafından The Real Deal’da göründü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.