Ücretsiz Hedef Hediye Kartları Almanın 6 Yolu

İyi bir satış promosyonunu seviyoruz ve ücretsiz hediye kartları sunanları bulduğunuzda, onlar olumsuzluk geçmek için. Target hediye kartlarını kuponlardan daha iyi yapan şey, herhangi bir şey Hedefte ve asla sona ermezler. bir zamanı hatırlayabiliyor musun yapmadı Target’tan bir şeye mi ihtiyacınız var?

Target’ın aynı gün market alışverişi teslimatı ve kaldırımdan teslim alma gibi zaman kazandıran hizmetleriyle Target’ta hediye kartı kullanmanın birçok yolu vardır. Target’in düşük fiyatları bile enflasyona karşı bağışık değildir, bu nedenle ücretsiz Target hediye kartları puanlamak, bütçenizi genişletmenize yardımcı olmak için daha da yararlıdır.

Hedef hediye kartı kazanmanın yollarının bir listesini topladık. İpuçlarımıza ve püf noktalarımıza göz atın ve fırsat buldukça bu harika promosyondan yararlanın. Hatta ücretsiz hediye kartlarınızı biriktirebilir ve üst üste koyabilirsiniz; çevrimiçi olarak en fazla 10 Hedef hediye kartı kullanabilirsiniz.

Alışveriş Hedefi


1. Hedefin Haftalık Genelgesini Kontrol Edin

Promosyonlar düzenli olarak değişir Hedefin haftalık genelgesiister postanıza eski moda yoldan Hedef Genelge gelsin, ister çevrimiçi olarak göz atın, en son Hedef Hediye Kartı promosyonlarını burada açıkça yazılı olarak bulacaksınız.

Hedef
Resim: Target.com

Hedef Dairesel haftalık reklamlar, zamanındaki etkinliklerle koordine edilir. Yazının yazıldığı tarihteki sirküler reklam, okula dönüş ve üniversite yurt alışverişi için büyük indirimler ve fırsatlarla doluydu. Vardı çoklu Kontrol ettiğimizde ücretsiz Hedef Hediye Kartı promosyonları. Bu teklifleri ararken akılda tutulması gereken bazı şeyler.

  • Çok spesifik olabilirler: Yeni Madden 23 video oyunu ve Doritos’u satın almak isteyen müşterilere 15$’lık ücretsiz bir promosyon düzenlendi. Promosyon, satın almak istediğiniz şeyle eşleştiğinde, alın! Bunu ağustos ayında gördük.
Hedef
Resim: Target.com
  • Genellikle stoklamaya yöneliktirler: Genellikle, tek bir kategoride birden fazla ürün stoklamanızı ve satın almanızı teşvik etmek için Target ücretsiz hediye kartları sunulur. Örneğin, yazarken mağazada ev temel ihtiyaçları için 50$ harcadıysanız, 15$’lık bir Hedef hediye kartı alabilirsiniz. (Kağıt havlular, çöp torbaları, bulaşık ve çamaşır deterjanları gibi öğeleri içerdiğinde bu eşiği tutturmak zor değil.) Benzer şekilde, yeni ebeveynler çocuk bezi ve ıslak mendil için 75 ABD Doları veya daha fazla harcama için 15 ABD Doları Hedef hediye kartı kazanabilir ve puan kazanırsınız. belirli güzellik ve kişisel bakım için 20 $ harcamak için 5 $ hediye kartı. Hedef, stok yapmanız için size ödeme yapacak. Bu teklifler, onları bulduğumuz zamana özeldi ve DEĞİŞECEK, ancak hemen hemen her hafta benzer teklifler görüyoruz.

2. Hedef Çemberine Katılın ve Ücretsiz Hedef Hediye Kartı Tekliflerini Arayın

Target’ın ücretsiz sadakat programı Target Circle’a henüz katılmadıysanız, üyelere özel satışlar ve promosyonlar almak, nakit geri kazanmak (Circle üyeleri için %1, RedCard sahipleri için %5) ve e-postayla gönderilen bir doğum günü hediyesi almak için katılabilirsiniz. kupon. Yazma sırasında, Hedef hediye kartı tekliflerim yalnızca üyelere özel değildi, ancak alışveriş geçmişimle en alakalı teklif önerilerini filtrelediler. Bu, mevcut ücretsiz Target hediye kartı promosyonlarından ikisini içeriyordu: 50$’lık ev eşyaları harcamak için 15$’lık ücretsiz hediye kartı ve 20$’lık güzellik alışverişi için 5$’lık ücretsiz hediye kartı.

Hedef Çember
Resim Target.com

3. Ücretsiz Hedef Hediye Kartı Promosyonları için Hedef Sezonluk Satış Alışverişi yapın

Target’in haftalık promosyonlarının yanı sıra, Target’in sezonluk satış etkinlikleri sırasında ücretsiz Target hediye kartları da dahil olmak üzere bazı harika teklifler bekleyebilirsiniz.

  • Hedef Anlaşma Günleri yılda iki kez açılır ve bu yılki yaz satış etkinliği, aynı gün servislerle yiyecek ve içeceklere 50$ harcamak için 10$’lık bir Hedef hediye kartı içeriyordu.
  • Mevsimsel satışlar: Okula dönüş satışları, sezon sonu satışları, tatil sonrası izin satışları, Başkanlar Günü, Anneler Günü, Anma Günü, Babalar Günü, İşçi Bayramı, Şükran Günü, Siber Pazartesi ve Kara Cuma, her zaman sizin ekstra promosyonlar bulabilirsiniz.

4. Ücretsiz Hedef Hediye Kartları için Hedef Kara Cuma İndirimi Alışverişi

Geçen yılki Kara Cuma indirimi herhangi bir Oculus Quest VR kulaklığı satın almak için 50 ABD doları değerinde bir Hedef hediye kartı, 58 inçten küçük bir Vizio Smart TV satın almak için 30 ABD doları tutarında bir Hedef hediye kartı, Apple ürünleri satın alırken birden fazla ücretsiz hediye kartı teklifi, bir Samsung Galaxy Z Flip3 satın almak için 300 ABD doları değerinde Hedef hediye kartı dahil mağaza içi aktivasyon ve daha fazlası ile!


5. Ücretsiz Hedef Hediye Kartları Kazanmak için Shopkick Uygulamasını Kurun

dükkân
Resim: Shopkick.com

Shopkick uygulamasını Google Play veya Apple App Store’dan indirin. Hesabınızı oluşturduğunuzda, tercih ettiğiniz hediye kartını seçebileceksiniz (Hedef bir seçenektir) ve ardından sadece en sevdiğiniz yerel mağazaların çoğunda alışveriş yaparak ücretsiz hediye kartlarına eklenecek tekmeler kazanacaksınız. Bazı perakendeciler sadece mağazalarının kapısında yürümek için serbest vuruşlar sunacak, bazıları ise tanıtımını yaptıkları mağazadan bir ürün aldığınızı göstermek için bir barkod taramanızı veya makbuzunuzu taramanızı isteyecektir. Uygulama, posta kodunuza göre perakendecileri bulacaktır. Torrance, CA’daki bölgemde, Ace Hardware, Ralphs, CVS, PetSmart ve Whole Foods dahil olmak üzere düzenli olarak alışveriş yaptığım mağazalar için uygun ürünler gördüm. Kısa çevrimiçi tanıtım videolarını izleyerek bile para kazanabilirsiniz. Uygulama, alışverişi ödülün ücretsiz hediye kartları olduğu bir oyuna dönüştürüyor!


6. Ücretsiz Hedef Hediye Kartları Kazanmak için Anket Junkie ile Anketlere Katılın.

anket bağımlısı
Resim: SurveyJunkie.com

katıldığında anketjunkie.com, ücretsiz Target hediye kartları gibi ödüller karşılığında anketlere katılma ve görüşlerinizi sunma fırsatına sahip olacaksınız. Şirketler, iş planlarını ilerletmek için pazar araştırması geliştirmelerine yardımcı olmak kritik önem taşıdığından, bakış açınız için ödeme yapacaktır. Web sitesi, günlük anketler yaparsanız, potansiyel olarak ayda 40 ABD doları kazanabileceğinizi önerir. Bu programa katılmadan ve kullanmadan önce kimliğiniz doğrulanacaktır.

Ücretsiz Hedef Hediye Kartları Almanın 6 Yolu yazısı ilk olarak RetailMeNot tarafından The Real Deal’da göründü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.