Oteller Ağı, BenchDirect Pro Sürümleri ile Otel Kıyaslamasını Bir Sonraki Seviyeye Taşıyor

otel 70


Endüstrinin ilk doğrudan kanal kıyaslama platformu, otelcilere heyecan verici ek yetenekler ve rekabetçi bilgiler sunan bir yükseltme aldı.

başarılı lansmanının ardından BenchDirectOteller Ağı (THN), oteller için tam kapsamlı doğrudan büyüme platformu, öncü kıyaslama platformunun Pro Sürümlerini yayınladı. Orijinal BenchDirect aracının doğal bir uzantısı olan bu yenilikler, benzersiz rekabet içgörüleri sağlayarak, otel markalarının gelirlerini en üst düzeye çıkarmak için doğrudan kanal stratejilerini hızlandırmalarını sağlar.

2021’de piyasaya sürülmesinden bu yana BenchDirect’in benimsenmesi, dünya çapında 14.000’den fazla otelin birbirinden öğrenmek ve daha bilinçli kararlar vermek için benzersiz bir ağ olarak bir araya gelmesiyle olağanüstü olmuştur. Ne zaman karşılaştırmalı yönlendirmekullanıcılar otellerinin web sitesi performansını 30’dan fazla doğrudan kanal metriği üzerinden analiz edebilir, sonuçları yakınlardaki benzer otellerle, kendi markalarındaki diğer otellerle ve hatta THN’nin küresel otel ağıyla karşılaştırabilir. BenchDirect Pro otelcilerin yeni bir alana girmesine izin verir.

Pro Editions otel markalarına neler sunuyor?

Otelciler, sınırsız tarama ve konaklama tarihlerine erişerek herhangi bir zaman diliminde doğrudan kanal gelişimlerini izleyebilirler. Ek özellikler, analizler ve detaya inme filtreleri şunları içerir:

  • Özel kompozisyonlar: Kullanıcılar bir otel seçimi yapın dünyanın herhangi bir yerinden, mülklerinin her biri için kişiselleştirilmiş kompozisyonlar halinde toplanacak. Dahası, Özel Destinasyon kompozisyonlarıyla otel markaları, performanslarını bir şehir, bölge veya ülke düzeyinde karşılaştırarak büyüme fırsatlarını belirleyebilir. farklı destinasyonlarda trendler.
  • Kümeye Göre Analiz: BenchDirect Pro, birçok mülkü veya farklı markaları yöneten otelciler için süreci basitleştirir ve mülklerin marka veya benzer değişkenlere göre gruplandırılmış kümeler halinde.
  • Gelişmiş etkileşimli grafikler ve filtreler: Hiçbir içgörünün analiz edilmediğinden emin olmak için, kullanıcılar bir dizi varsayılan grafiği görüntüleyebilir, hatta doğrudan kanal metriklerini karıştırıp eşleştirebilir. kendi çizelgelerini oluşturmak. İle Takvim görünümüotelciler ayrıca web sitesi metriklerinin günlük gelişimine bakmak için oldukça görsel bir yola sahiptir ve bu da web sitesi ziyaretçileri üzerinde en fazla etkiye sahip olabilecekleri günleri belirlemeyi kolaylaştırır.
  • API erişimi: Her şeyi özetlemek için, BenchDirect Pro, otelcilerin yeni bulunan tüm verilerini istedikleri gibi indirmeleri, işlemeleri ve yönetmeleri için API aracılığıyla kolayca bağlanır.

İleriye dönük heyecan verici bir adım olan BenchDirect Pro, otelcilere pazarlama ve gelir yönetimi faaliyetlerinde hem stratejik hem de taktik düzeyde ilgili eylemi gerçekleştirebilmeleri için doğrudan kanal performanslarını 360 derece anlamalarını sağlar.

Hotels Network kurucusu Juanjo Rodriguez, BenchDirect ürününün doğal evrimi hakkında şu yorumu yaptı: “Otel müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinleyerek, verimliliği artıracak ve sağlıklı yaşamla ilgili zorluklarını çözmeye yardımcı olacak bir araç sunmak için ürünümüzü güçlendirdik. dağıtım karışımı. Bir kez daha, müşterilerimize tamamen yeni bir şey sunmak için otel ağımızdaki benzersiz kullanıcı davranışı anlayışımızdan yararlanıyoruz ve nihayetinde doğrudan kanallarını güçlendirmek için gücü tekrar ellerine veriyoruz.”

Oteller, BenchDirect’in ücretsiz sürümünü talep ederek veya yeni sürüme yükseltmeyi seçerek doğrudan kanal büyümesine yönelik kıyaslama yolculuğuna başlamak için bugün THN’nin web sitesini ziyaret edebilir. Profesyonel Sürümler.

Oteller Ağı Hakkında

Hotels Network, dünya çapında 14.000’den fazla otelle çalışan yenilikçi bir teknoloji şirketidir. Ağırlama, ürün tasarımı ve tüketici pazarlamasında derin uzmanlığa sahip uluslararası bir uzman ekibine sahip olan şirket, müşterilere doğrudan kanallarını güçlendirmek için tam kapsamlı bir büyüme platformu sunuyor. Otel markaları, bir dizi entegre araç ve analitikten yararlanarak, kullanıcı yolculuğu boyunca konukları cezbedebilir, meşgul edebilir ve dönüştürebilir.

Fiyat karşılaştırmasına, inceleme özetine ve eksiksiz kişiselleştirme seçenekleri paketine ek olarak, THN’nin Oraculo ürünü, kullanıcı davranışını tahmin etmek için makine öğrenimi tekniklerinden yararlanır ve ardından hem mesajı hem de teklifi her kullanıcı için otomatik olarak kişiselleştirir. Şirketin en son yeniliği BenchDirect, doğrudan kanal için ilk kıyaslama ürünü olup, otellere daha önce görülmemiş ve oyunun kurallarını tamamen değiştiren rekabetçi veriler sağlar.

THN’nin misyonu, çevrimiçi rezervasyon deneyimini geliştirmek, doğrudan rezervasyonları artırmak ve otel markaları ile misafirleri arasındaki ilişkiyi güçlendirmektir.

Daha fazla bilgi için ziyaret edin www.thehotelsnetwork.com

80 GÜN Kıyaslama
80 GÜN Kıyaslama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.