İşçi Bayramı: En İyi ve En Kötü Satın Almalar

İşçi Bayramı (2022’de 5 Eylül), yılın son büyük üç günlük tatil hafta sonu ve BÜYÜK bir satış etkinliğidir. Aslında, tatil sezonundan önceki son büyük satış olaylarından biri olacak. Bu nedenle, ister erken tatil hediyeleri için alışveriş yapıyor olun, ister yalnızca indirimlerden yararlanmak istiyorsanız, İşçi Bayramı hafta sonu (ve buna kadar olan tüm hafta) alışveriş yapmak için akıllıca bir zamandır.

Ancak bu, her şeyin sağlam bir satın alma olduğu anlamına gelmez. Mevsimsel faktörler hala devreye giriyor ve bazı şeyler beklemek daha iyidir. Alışveriş listenizi tamamlamanıza ve enflasyona bağlı dolardan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için, En iyi beş İşçi Bayramı indirimleri sırasında alışveriş yapmanız gereken şeyler ve ertelemeniz gereken üç şey.

İlişkili: hepsini derleyeceğiz en iyi İşçi Bayramı satışları ve yemek bedava böylece mutlak en çok tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca, favori mağazalarınızı kontrol ettiğinizden emin olun’ İşçi Bayramı saatleri.

İşçi Bayramı Satışları Sırasında Ne Alınır?

Aşağıdaki öğelerden herhangi biri alışveriş listenizde varsa, İşçi Bayramı satın alma zamanıdır. Ve şunu bilin: birçok perakendeci İşçi Bayramı indirimlerine bir hafta erken başlar (bu yüzden alışverişe başlamak için 5 Eylül’e kadar beklemeyin).

İşçi Bayramı hafta sonu boyunca herhangi bir şey için alışveriş yapmadan önce, RetailMeNot’un geri ödeme tekliflerine göz atın. Çok çeşitli perakendecilere %1 ila %15 arasında geri ödeme sunuyoruz. Bu, İşçi Bayramı alışverişinizden hemen cebinize geri gelen iyi bir değişiklik parçası – tatil alışverişiniz için tam zamanında.

1. Izgaralar

İşçi Bayramı’ndan sonra ızgara mevsimi sona eriyor ve mağazalar, açık veranda ısıtıcılarına, Cadılar Bayramı dekoruna ve daha soğuk sezon satın alımlarına yer açmak için kalan ızgaraları ve sigara içenleri boşaltmaya hevesli.

Perakendeciler, tükenirken ürünleri değiştirmeyecekleri için, hafta sonu ilerledikçe toplamaların zayıf olmasını bekleyin. Bu yüzden erken bakmaya başlayın. Birçok mağaza İşçi Bayramı satışlarını İşçi Bayramı’ndan bir hafta (veya daha fazla) önce başlatacak.

İşçi Bayramı ızgara fırsatlarını nerede bulabilirim:

 • Home Depot ve Lowe’s gibi ev geliştirme mağazaları.
 • ACE gibi donanım mağazaları.
 • Walmart gibi büyük mağazalar.
 • Overstock ve Amazon gibi çevrimiçi devler.
 • Bakkalınızda bile İşçi Bayramı hafta sonu boyunca girişin dışında bazı ızgaralar ve sigara içenler olabilir.

2. Aletler

Ev Aletleri. Gazlı ocak, buzdolabı, mikrodalga ve çamaşır makinesi, blender tost makinesi kahve makinesi, et kıyma ve su ısıtıcısı. 3d çizim
Resim: Bet_Noire / Getty

Cihaz anlaşmaları ve üç günlük hafta sonları el ele gider. Bireysel buzdolapları, çamaşır makineleri, kurutucular ve bulaşık makineleri işaretlenecek. Ancak, cihaz paketi fırsatlarını satın aldığınızda (bu, genellikle aynı markadan birden fazla satın almak anlamına gelir) daha da büyük indirimler (%40’a varan indirim) bekleyin.

Bu büyük bilet kalemlerini tam olarak ödeyecek paranız yoksa, perakendeciler İşçi Bayramı satışları sırasında genellikle özellikle cömert özel finansman sunarlar.

Eski cihazınızın kurulumu ve taşınması ekstra maliyetli olacaktır, bu nedenle “satın al” düğmesine basmadan önce tüm fiyatı belirlediğinizden emin olun.

İşçi Bayramı cihaz fırsatlarını nerede bulabilirim:

 • Lowe’s ve Home Depot gibi ev geliştirme mağazaları.
 • Best Buy, ABT ve AJMadison gibi özel elektronik mağazaları.

3. Yataklar ve Mobilyalar

Büyük biletli ev eşyaları, İşçi Bayramı hafta sonu da dahil olmak üzere üç günlük hafta sonları için saat gibi satışa çıkıyor. Ve mobilya endüstrisini rahatsız eden tedarik zinciri sorunları ve çok aylık teslimat tahminleri nedeniyle mobilya satın almayı erteliyorsanız, bunlar çoğunlukla dağıldı.

Mobilya satan perakendecilerin, içlerinde “patlama” kelimeleri ile satış yapmalarını bekleyin. Aynı şeyi yatak perakendecilerinden de bekliyoruz. Şilteler özellikle İşçi Bayramı için akıllıca bir satın almadır, çünkü çok sayıda kraliçe için kral fiyatlandırması, satın alma ve promosyon kodlarıyla birlikte ücretsiz hediyeler bulacaksınız.

İşçi Bayramı mobilya ve yatak fırsatlarını nerede bulabilirim:

 • Overstock ve Wayfair gibi çevrimiçi ev eşyası devleri.
 • Yatak Firması, Casper ve Nektar gibi özel yatak mağazaları.
 • Ashley Mobilya gibi özel mobilya mağazaları.
 • Macy’s gibi büyük mağazalar.

Ayrıca, İşçi Bayramı için en iyi yatak fırsatlarının özetine göz atın (perakendeciler planlarını duyurdukça güncelleyeceğiz).


4. Gümrükleme Giyim

Akıllı alışveriş yapanlar mevsimlik kıyafet alışverişi yaparlar. Daha akıllı müşteriler bile mevsimlik alışveriş yapar ve üç günlük hafta sonu satışları sırasında.

İşçi Bayramı hafta sonu, çabalarınızı daha sıcak hava kıyafetlerine ve boşluk raflarına yoğunlaştırın. Mağazalar, daha hantal soğuk hava modalarına yer açmak için bu şeyleri temizlemeye istekli olacak. Ayrıca sonbahar kıyafetlerinde de bazı fırsatlar bulabilirsiniz!

İşçi Bayramı giyim fırsatlarını nerede bulabilirim:

 • Target ve Walmart gibi büyük mağazalar.
 • Macy’s ve Kohl’s gibi büyük mağazalar (geçmiş yıllara göre muhtemelen en az %15 indirimli promosyon kodlarına sahip olacaktır).
 • Old Navy ve Gap gibi giyim mağazaları.

5. Dış Mekan Öğeleri

Hangi ekipmanı önceden getirmeniz gerektiğini bilin. Kamp yapmakta yeniyseniz, kullanılmış, indirimde olan şeyleri satın almayı deneyin veya arkadaşlarınızdan ödünç alın.
Resim: tab1962 / Getty

Yaz kampları, balık tutma gezileri ve açık hava partilerinin sona ermesiyle birlikte, açık hava ürünleri satan perakendeciler sezon sonu temizleme satışları yapacak. Soğutucular, balıkçılık ekipmanları, kamp ekipmanları, tekne ekipmanları, kanolar, sıcak hava yürüyüş kıyafetleri, yürüyüş botları, açık hava oyunları ve spor ayakkabılar için fırsatlar bekliyoruz.

Dış mekan perakendecileri, insanları av mevsimi ve kış için hazırlayacak, bu nedenle İşçi Bayramı, daha sıcak hava malzemelerini stoklamak için harika bir zaman. Hatta bu sonbaharda bundan biraz faydalanabilirsiniz.

İşçi Bayramı açık hava fırsatları için nereden alışveriş yapılır

 • Cabela’s, Bass Pro ve REI gibi dış mekan perakendecileri.
 • Academy Sports + Outdoors ve Dick’s Sporting Goods gibi spor malzemeleri mağazaları.

İşçi Bayramı Satışları Sırasında Neleri Atlamalısınız?

İşçi Bayramı’nda lotlar indirimdeyken, bazı şeyler eşit olacak daha fazla tatil ve Kara Cuma satışları sırasında satışta. Ve iyi haber şu ki, beklemek için fazla zamanınız olmayacak – Kara Cuma fırsatları bu günlerde Ekim ayında düşmeye başlıyor.

1. Sonbahar Giysileri

İşçi Bayramı indirimleri sırasında sezon içi sonbahar kıyafetleriyle ilgili bazı fırsatlar bulacaksınız. Ancak sezon kışa döndüğünde daha büyük tasarruflar (%50 veya daha fazlasını düşünün) bol miktarda olacaktır. Bu, Kara Cuma civarında gerçekleşecek, bu nedenle, sonbahar botlarında olduğu kadar geçiş sonbahar kıyafetlerinde de en iyi tasarrufları elde etmek için alışveriş yapın.


2. Oyuncak ve Oyun Sistemleri

Oyuncaklar ve oyun sistemleri tatil bölgesidir. İşte o zaman bu hediye edilebilir ürünlerde en iyi indirimlerden bazılarını bulacaksınız (yılın en çok arzu edilen oyun sistemi paketleri dahil). Yüksek talep gören ürünler (örneğin PS5’i düşünün) veya çok popüler oyuncaklar (geçen yılki Magic Mixies’i hatırlıyor musunuz?) tatillerde bile muhtemelen fiyatta düşmeyecek. Ancak Ekim ayında çok sayıda oyuncak satışa sunulacak (perakendeciler erken tatil oyuncak etkinliklerini düzenlemeye başladığında – Macy’s zaten onlarınkini duyurdu). Ayrıca Mattel, Hasbro, Hot Wheels ve daha popüler markaların oyuncaklarında çok sayıda Black Friday fırsatı bulacaksınız.

Tatil oyuncak indirimleri hızlı ve öfkeli bir hızla duyurulacak, bu nedenle BlackFriday.com’un posta listesine kaydolun böylece çocuklarınızın listesine koyduğu hiçbir şeyi kaçırmazsınız.


3. Teknoloji ve TV’ler

İşçi Bayramı TV ve teknoloji fırsatlarının bir kısmını bulacaksınız. Ancak beklemekte fayda var, çünkü Kara Cuma teknoloji anlaşmalarıyla dolu olacak. Her boyutta ve markadaki TV’lerin fiyatları düşecek (aslında TV kapı kovucuları yılın en çok beklenen fırsatlarından bazıları). Ayrıca, Kasım ayının tamamı boyunca Amazon, Walmart, Target ve Best Buy, akıllı ev aletleri, akıllı saatler, fitness takip cihazları, dizüstü bilgisayarlar ve tabletlerde birbirinin daha düşük ve daha düşük fiyatlarıyla eşleşecek. Kısacası, fişe takılırsa, onu satın almak için Kara Cuma ve tatil indirimlerini bekleyin.

İşçi Bayramı sonrası: En İyi ve En Kötü Satın Alımlar ilk olarak RetailMeNot tarafından The Real Deal’da yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.