Hotelogix, Tayland’daki Kilit Müşteri Yönetimi için Teknoloji Uzmanı Nik Das’ı Atadı


Bangalore, 29/08/2022: Bulut üzerinde kurumsal düzeyde konaklama çözümlerinin lider sağlayıcısı olan Hotelogix, Tayland’da güçlü bir yerel destek oluşturmak ve Kilit Müşteri Yönetimi için konaklama teknolojisi alanında uzman olan Nik Das’ı atadı. Şirket, Güneydoğu Asya ülkesindeki mevcut otel gruplarına hizmet verirken konumunu pekiştirmek için Nik’in uzmanlığından yararlanmayı hedefliyor.

Partha Das olarak da bilinen Nik, Tayland misafirperverliği pazarında 15 yılı aşkın zengin deneyime sahiptir. Uygulama, veri geçişi, üçüncü taraf entegrasyonu, eğitim ve destek ile birden fazla önde gelen Otel Mülk Yönetim Sistemini yönetme konusunda kapsamlı uygulamalı yeterlilik kazanmıştır. Yüzlerce otelle çalışmış ve çeşitli konaklama teknolojilerini maksimum düzeyde kullanmalarına yardımcı olmuştur. Otelcilik teknolojisi ile ilgili herhangi bir konuda rehberlik ararken Tayland’daki otelciler arasında en güvenilir isimlerden biridir.

Yeni rolü hakkında konuşan Nik, “Yetkin bir ekiple çalışmaktan çok heyecanlıyım ve Tayland’da Hotelogix gibi küresel bir markayı temsil etmekten aynı derecede gurur duyuyorum. Bu ülkede zaten güçlü bir varlıkları var ve yerel işletmelerle derinden ilişki kurarak aynı şeyi güçlendirmeyi hedefliyorum.”

Nik’e göre, Tayland’daki otel grupları artık pandemi kaynaklı bozulmadan sonra sürdürülebilir büyüme elde etmek için bulut çözümlerine bakıyor. “Otelcilerle olan etkileşimime göre, otel gruplarının neredeyse %90’ı 2023’ün ortalarına kadar bulut tabanlı çözümlere geçecek. Kuşkusuz, Hotelogix bu işletmelerin günlük operasyonlarını yürütmeleri ve verimli bir şekilde büyümeleri için ideal çözümdür.”

Hotelogix Satıştan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Brijesh Surendran bu konudaki görüşlerini dile getirerek, “Nik’i ekibe hoş geldiniz. Otelcilik teknolojisinin çeşitli yönleri ve Tayland otelcilik pazarındaki güçlü ağ hakkındaki ayrıntılı ve derinlemesine bilgisi bizim için çok değerli olacak.”

Hotelogix Hakkında

Otelogix Otel gruplarının birden fazla mülk yönetimi üzerinde merkezi kontrole sahip olarak verimliliği artırmalarına, daha fazla oda satmalarına, gelirleri artırmalarına ve konuklara daha iyi hizmet verirken anında yatırım getirisine tanık olmalarına yardımcı olan hepsi bir arada bulut tabanlı Otel Mülk Yönetim Sistemini sunar. Hindistan, Güneydoğu Asya, Orta Doğu ve Kuzey Amerika ve Avrupa gibi olgunlaşmış pazarlar dahil olmak üzere coğrafyalarda faaliyet gösteren birçok önde gelen konaklama işletmesinin güvenini kazanmıştır.

Daha fazla bilgi için ziyaret edin

İletişim
Debi Prasad Sarangi
Telefon: +91 9986496849
E-posta: debiprasad.sarangi@hotelogix.com

80 GÜN Kıyaslama
80 GÜN Kıyaslama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.