Hotelogix, Kolay Muhasebe Yönetimi ile Otellere Yardımcı Olmak İçin Carmen Software ile İşbirliği Yapıyor

Hotelogix Carmen Yazılımı


Bangalore, 13/Eyl/2022: Bulut üzerinde kurumsal düzeyde konaklama çözümlerinin lider sağlayıcısı olan Hotelogix, Otel PMS’sinin önemli bir otel finansal yönetim sistemi olan Carmen Software ile entegrasyonunu duyurdu. Bu anlaşma ile Hotelogix, otellere etkin muhasebe yönetimi konusunda yardımcı olmayı amaçlıyor.

Bangkok, Tayland merkezli Carmen Software, finans ve muhasebe yönetimini düzene sokmak için sekiz ülkede yaklaşık 5.000 aktif kullanıcısı olan 250’den fazla bağımsız ve zincir otel markasına hizmet veriyor. Konaklama endüstrisinden deneyimli finans kontrolörleri tarafından tasarlanan çözümleri, kullanıcıların iş yükünü azaltır ve endüstrinin en iyi uygulamalarına bağlı kalarak verimliliği optimize eder.

Carmen Software Genel Müdürü Stephane Paradis, iş birliği hakkında şunları söyledi: “Hotelogix gibi kapsamlı ve kanıtlanmış bir Otel PMS’si bizim çözümümüzle uyumlu çalıştığında, ortak müşterilerimizin finans ve muhasebe ile ilgili işlerini yönetmeleri çok yararlı ve güçlü hale geliyor. operasyonlar. Geniş bir kitleyi hedeflemek için Hotelogix’in erişiminden kesinlikle yararlanacağız.”

Hotelogix’in Kurucu Ortağı ve CEO’su Aditya Sanghi, görüşlerini dile getirerek, “Etkin bir finans ve muhasebe yönetimi, bir otelin gelirlerinin kara dönüşmesini sağlar, gelir sızıntılarını önler ve müşterilerimizin güvenilir Hotel PMS ortağı olarak, yardımcı olmayı amaçlıyoruz. onları bununla. Ayrıca otellere eşsiz bir değer sunmak için Carmen Software ile olan bu iş ortaklığından en iyi şekilde yararlanmayı da sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Hotelogix Hakkında
Hotelogix, otel gruplarının birden fazla mülk yönetimi üzerinde merkezi kontrol ile verimliliği artırmalarına, daha fazla oda satmalarına, gelirleri artırmalarına ve konuklara daha iyi hizmet verirken anında yatırım getirisine tanık olmalarına yardımcı olan tek hepsi bir arada bulut tabanlı Otel Mülk Yönetim Sistemini sunar. Hindistan, Güneydoğu Asya, Orta Doğu ve Kuzey Amerika ve Avrupa gibi olgunlaşmış pazarlar dahil olmak üzere coğrafyalarda faaliyet gösteren birçok önde gelen konaklama işletmesinin güvenini kazanmıştır.

Daha fazla bilgi için ziyaret edin

İletişim
Debi Prasad Sarangi
Telefon: +91 9986496849
E-posta: debiprasad.sarangi@hotelogix.com

80 GÜN Kıyaslama
80 GÜN Kıyaslama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.