Hotelogix, Hindistan’daki Amritara Otelleri ve Tatil Köylerinin Grup Operasyonlarını Merkezi Kontrolle Yönetmelerini Sağlıyor

Otelogix


Grup konaklama işletmesi, Hotelogix tarafından sağlanan sağlam ve dayanıklı teknoloji altyapısının arkasında iddialı bir genişleme planı da düşünüyor.

Bangalore, 06/07/2022: Hotelogix, dünya çapında lider bulut tabanlı, kurumsal düzeyde bir Otel Mülk Yönetim Sistemi sağlayıcısı, Hindistan’daki Amritara Hotels and Resorts’a grup operasyonları üzerinde merkezi kontrol sağlamak için teknolojik olarak yetki verdiğini duyurdu.

Ülkenin genişliğine ve genişliğine yayılmış 14 lüks mülküyle Amritara Hotels and Resorts, tanınmış ilerici grup konuk ağırlama kuruluşlarından biridir. Dört kıtada Himalayalar’daki Ananda, Nidra Hotels ve Nira Hotels & Resorts dahil olmak üzere birçok popüler otel markasını işleten İngiltere merkezli Shanti Hospitality Group’un bir parçasıdır. Konum, dekor, olanaklar, yemek ve sunduğu her şeyde en çok ihtiyaç duyulan insan dokunuşu açısından rekabette üstündür.

Amritara Hotels and Resorts, grup daha önce uygulanan farklı şirket içi çözümler aracılığıyla operasyonları üzerinde merkezi kontrol sağlayamadığı için 2021’de Hotelogix ile buluta geçti. Ayrıca, hareket halindeyken otel görevlerini yerine getirmek için mobilitenin avantajlarından yoksundular.

“Hotelogix şu anda sekiz tesisimize güç verirken, bu en büyük zorluğun üstesinden geldik. Amritara Hotels and Resorts Grup Genel Müdürü Akash Bhatia, çok yakında diğer altı tesisimiz de Hotelogix platformunda faaliyete geçecek” dedi.

Grubun genişleme planı ve Hotelogix çok mülklü yönetim sisteminin kullanışlılığı hakkında konuşan Akash, “Hotelogix, büyümemizi hızlandırmak için bize kapsamlı ve güçlü bir teknolojik altyapı sundu. Yeni mülkler eklememize ve minimum geri dönüş süresiyle canlı yayına geçmemize yardımcı olacak.”

Ayrıca grup, Merkezi Rezervasyon Ofisi (CRO) ve Mobil Otel PMS Uygulaması da dahil olmak üzere diğer bazı Hotelogix tekliflerinden yararlanıyor.

Hotelogix Satıştan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Brijesh Surendran, iş birliği hakkında şunları söyledi: “Zincir otellerin büyümesi için elverişli olduğu için, Hindistan misafirperverlik endüstrisinin bir parçası olmak için iyi bir zaman. Çözümlerimizin Amritara Hotels and Resorts’a aynı şeyi başarmasına yardımcı olduğu için mutluyuz.”

Hotelogix Hakkında

Otelogix operasyonları otomatikleştirmek, verimliliği artırmak, daha fazla oda satmak, gelirleri artırmak ve konuklara daha iyi hizmet verirken anında yatırım getirisine tanık olmak için merkezi kontrol ile mülkleri gruplandırmaya ve zincirleme tesislere yardımcı olan hepsi bir arada bulut tabanlı bir Otel Mülk Yönetim Sistemi sunar. Hindistan, Güneydoğu Asya, Orta Doğu ve Kuzey Amerika ve Avrupa gibi olgunlaşmış pazarlar dahil olmak üzere coğrafyalarda faaliyet gösteren birçok önde gelen konaklama işletmesinin güvenini kazanmıştır.

Daha fazla bilgi için ziyaret edin https://www.hotelogix.com/property-management-system-large-hotels.php.

İletişim

Debi Prasad Sarangi
Telefon: +91 9986496849
E-posta: debiprasad.sarangi@hotelogix.com

80 GÜN Kıyaslama
80 GÜN Kıyaslama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.