Hotelogix destekli Leisure Hotels Group çantası IHE 2022’de “Bulut Uygulaması için Olağanüstü Proje” ödülü


Bangalore, 22/08/2022: Hotelogix, bulut üzerinde Çok Özellikli Yönetim Sisteminin lider sağlayıcısımüşterisi Leisure Hotels Group’un Hindistan Uluslararası Otelcilik Fuarı (IHE) 2022’de “Bulut Uygulamasında Üstün Proje” ödülünü aldığını duyurdu. Şu anda, Hindistan merkezli popüler ve büyüyen grup konaklama işletmesinin 22 tesisi Hotelogix’in çoklu platformunda çalışıyor. -özellik çözümü.

Leisure Hotels Group, Uttarkand’ın konaklama sektöründe önemli bir oyuncudur. 1989 yılından bu yana hedef kitleleri arasında güçlü bir marka bilinirliğine sahip bir otel grubu olarak ortaya çıkmıştır. Egzotik turistik ve manzaralı destinasyonlarda eğlence, macera ve manevi deneyimler sunan 29 güzel mülk işletiyor.

Gelişim hakkında konuşan Leisure Hotels Group Direktörü Vibhas Prasad, “Bu ödülü almaktan heyecan duyuyoruz. Verimliliği, ölçeği ve konuk deneyimini göz önünde bulundurarak çok çalıştık ve kararlarımızı aldık. Mülklerimiz ısmarlama villalardan büyük lüks otellere kadar uzanmaktadır ve rezervasyonlarımızı, pazarlamamızı ve satışlarımızı kurumsal düzeyde merkezileştirmek önemliydi. Gerçek zamanlı analitik ve grup çapında MIS raporları ile merkezileştirilmiş gelir yönetimi ve karar alma bizim için daha kolay hale geldi.”

Hotelogix’in Kurucu Ortağı ve CEO’su Aditya Sanghi, aynı duyguyu dile getirerek şunları söyledi: “Leisure Hotels Group, çok mülklü yönetim için bulut çözümlerinin faydalarını hızla fark etti ve konaklama endüstrisinde modern teknolojinin ilk uygulayıcılarından biri. . Operasyonlarını, satışlarını ve dağıtımlarını merkezileştirmede önemli adımlar attılar. Teknoloji ortakları olarak, IHE 2022’de ödül aldıklarını görmekten mutluluk duyuyoruz.”

5inci IHE’nin baskısı India Expo Mart Limited tarafından düzenlendi ve Hindistan Otel ve Restoran Ekipmanları Üreticileri Birliği (HOTREMAI), Küresel Ağırlama Teknolojisi Profesyonelleri (GHTP), Otel Teknolojisi Yeni Nesil (HTNG) ve CIO Klub dahil olmak üzere konaklama sektörü kuruluşları tarafından desteklendi.

Hotelogix Hakkında

Otelogix Otel gruplarının birden fazla mülk yönetimi üzerinde merkezi kontrole sahip olarak verimliliği artırmalarına, daha fazla oda satmalarına, gelirleri artırmalarına ve konuklara daha iyi hizmet verirken anında yatırım getirisine tanık olmalarına yardımcı olan hepsi bir arada bulut tabanlı Otel Mülk Yönetim Sistemini sunar. Hindistan, Güneydoğu Asya, Orta Doğu ve Kuzey Amerika ve Avrupa gibi olgunlaşmış pazarlar dahil olmak üzere coğrafyalarda faaliyet gösteren birçok önde gelen konaklama işletmesinin güvenini kazanmıştır.

Daha fazla bilgi için ziyaret edin

İletişim

Debi Prasad Sarangi
Telefon: +91 9986496849
E-posta: debiprasad.sarangi@hotelogix.com

80 GÜN Kıyaslama
80 GÜN Kıyaslama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.