Her Alışverişinizde Annelikte Nasıl Tasarruf Edebilirsiniz?

Çok da uzak olmayan bir geçmişte, konu şık hamile kıyafetlerine geldiğinde hamile insanlar biraz sınırlı bir seçime sahipti (çadır benzeri elbiseler ve peynirli “fırında topuz” tişörtleri düşünün). Bu günlerde birçok marka annelik oyununu hızlandırıyor ve anne adayı seçimini pratik seçeneklerle genişletiyor. ve tatlı.

Sonra, tüm işi insanları hamilelik yolculuklarında ve erken anneliğe hazırlamaya adamış Motherhood Maternity gibi markalar var. 1982 yılında kurulan Motherhood Maternity, kardeş markası Pea in a Pod ile birlikte, o zamandan beri dünyanın en büyük hamile ve emzirme giyim ve aksesuarları tasarımcılarından ve perakendecilerinden biri haline geldi.

alışveriş annelik

2019’da Motherhood Maternity perakende mağazalarını kapattı, ancak anne adayları için gelişen bir çevrimiçi kaynak olmaya devam ediyor. Marka o kadar seviliyor ki, Adı Ne Bekleniyor?En İyi Hamile Giyim Markası“son üç yıl üst üste.

Anne adayları Annelik Anneliğini neden seviyor? Perakendeci, büyük bedenler ve minyonlar da dahil olmak üzere geniş bedenlerde hamile şal elbiselerinden emzirme mayolarına kadar her şeyi sunar.

Ayrıca Motherhood Maternity, yalnızca birkaç ay giyebileceğiniz yepyeni bir gardırop hazırlamanın hem mali açıdan hem de stresli olabileceğini biliyor. ve duygusal olarak. Bu nedenle marka, tozluklar, elbiseler ve kotlar gibi geniş bir yelpazede kalite temellerini 20 $ veya daha düşük bir fiyata sunar – bunların hepsini çevrimiçi olarak sipariş edebilir ve ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. Sadece bu da değil, Annelik Anneliği, alışveriş yapanlara, nereye bakacaklarını bilirlerse, tasarruf etmeleri için birçok farklı fırsat sunuyor.

Hamile bisiklet şortlarından göbek yağına kadar her şeyi daha ucuza elde etmenize yardımcı olmak için, her alışverişinizde Motherhood Maternity’de nasıl tasarruf edebileceğinize dair bir kılavuz oluşturduk.

1. Annelik Annelik Preggie Avantajlarına Katılın

Resim: Annelik Anneliği

Preggie Perks, Motherhood Maternity’nin ücretsiz katılabileceğiniz tasarruf kulübüdür. Üye olarak aşağıdaki avantajların kilidini açacaksınız:

  • Numuneler, kuponlar, eşantiyonlar ve daha fazlasını içeren Annelik Annelik ücretsiz hediye çantası.
  • Ücretsiz örnekler.
  • Buybuy Baby, Shutterfly ve daha fazlası gibi markalardan özel teklifler.

Annelik Hamile Ücretsiz Hediye Çantası Nasıl Alınır

Hediye çantanızı almak için kısa bir çevrimiçi formu doldurarak Preggie Perks’e kaydolmanız gerekir. E-posta adresiniz, posta adresiniz ve teslim tarihiniz dahil olmak üzere temel bilgileri sağlayacaksınız. Hediye çantanız belirttiğiniz adrese teslim edilecektir.


2. Annelik Annelik E-Bültenine Abone Olun

Annelik Anneliği kuponları, özel teklifler, eşantiyonlar ve daha fazlasını almak için Annelik Anneliği e-bültenine abone olun. İlk kaydolduğunuzda, bir sonraki siparişinizde %15 indirim kuponu alacaksınız. E-posta bültenine kaydolmak için Annelik Anneliği web sitesinin en altına gidin ve e-posta adresinizi ve son tarihinizi “Kaydol ve Kaydet” yazan yere girin.


3. Annelik Annelik Metinlerine Kaydolun

Resim: Annelik Anneliği

Metin mesajlarını e-postaya mı tercih ediyorsunuz? Metin mesajlarına kaydolursanız yine de Annelik Anneliği için %15 indirim kuponu alabilirsiniz. Kaydolduktan sonra, en son Annelik Anneliği promosyon kodu teklifleri ve fırsatlarıyla ilgili metin uyarıları da alacaksınız.

Metin mesajlarına kaydolmak için Annelik Anneliği web sitesinin en altına gidin ve “%1 indirim kuponunu etkinleştir” düğmesine basmadan önce telefon numaranızı girin. İstediğiniz zaman “DUR” yazarak abonelikten çıkabilirsiniz.


4. Annelik Annelik Promosyon Kodlarını Kontrol Edin

Doğrudan tasarrufa gitmek ister misiniz? Annelik Annelik adanmış tutar promosyonlar ve indirimler sayfası kendi web sitesinde. Doğrudan bu sayfaya gidin ve mevcut Annelik Annelik kuponları ve promosyon kodlarının yanı sıra ücretsiz ve eşantiyonların tam listesini bulacağınıza güvenebilirsiniz.


5. Annelik Anneliğinde Ücretsiz Gönderim Alın

Motherhood Maternity, belirli bir miktardaki siparişlerde ücretsiz ekonomik nakliye hizmeti sunar. Yazma sırasında, ücretsiz gönderim minimum 109 $ ‘dır. Ekonomik nakliye, üç ila yedi iş günü içinde gelir.

Ücretsiz Kargo Nasıl Alınır

11,95$ ekonomik kargo ücretini atlamak için siparişinizin mevcut ücretsiz kargo eşiğini aştığından emin olun. Tipik olarak, eşik 109 $ ve üstüdür, ancak markanın herhangi bir Annelik Anneliği ücretsiz gönderim fırsatı yürütüp yürütmediğini görmek için web sitesini kontrol etmeye değer.

Daha hızlı nakliye almak istiyorsanız, bir ücret ödemeniz gerektiğini unutmayın. Premium gönderimin iki iş günü içinde ulaşacağı tahmin edilmektedir ve sipariş başına sabit ücret 25 ABD dolarıdır. Ekspres kargonun bir iş günü içinde ulaşacağı tahmin edilmektedir ve sipariş başına sabit ücret 30 ABD dolarıdır.


6. Annelik Anneliğinde Ücretsiz İade Alın

Annelik Annelik onların ücretsiz iade politikası 24 Ağustos 2021’den sonra saat 18.00’de verilen siparişler için “sınırlı süreli” bir teklif olarak Satıcı, teslimattan sonraki 30 gün içinde posta damgalı iadeleri kabul eder. Nihai satış olarak işaretlenen ürünlerin iade için uygun olmadığını unutmayın.

İade Nasıl Yapılır

Annelik Anneliği ücretsiz dönüş yapmak için, çevrimiçi İade Merkezinde iade işlemini başlatın. Kullanılmamış ürünleri orijinal etiketleri ile verilen adrese gönderin. Alındıktan sonraki yedi gün içinde, orijinal ödeme şeklinizden orijinal nakliye ücretleri düşülerek geri ödeme almanız gerekir.

Amazon veya Macy’s gibi üçüncü taraf bir perakendeci aracılığıyla Annelik Anneliği satın aldıysanız, öğelerinizi doğrudan onlar aracılığıyla iade etmeniz gerekir.


7. Herhangi Bir Satın Alma İşleminde Ücretsiz Bez Çanta Puanı

Resim: Annelik Anneliği

Annelik Anneliği, bu yazının yazıldığı sırada, her satın alma işleminde ücretsiz bir bez çanta sunuyor – minimum harcama gerekmiyor. Ücretsiz taşıma çantanızı almak için her zamanki gibi siparişinizi vermeniz yeterlidir. Bez çantanız, siparişinizin geri kalanıyla birlikte posta adresinize gönderilecektir.


8. Motherhood Maternity’de Kara Cuma Fırsatları Satın Alın

Birçok büyük perakendeci gibi, Annelik Anneliği de her yıl mükemmel bir Kara Cuma indirimi yapıyor. Annelik Anneliği satışı genellikle Şükran Günü’nden önceki Çarşamba günü başlar ve bir sonraki Pazar gününe kadar (veya envanter tükenene kadar) sürer. Motherhood Maternity’deki Kara Cuma fırsatları, ücretsiz gönderim fırsatlarına ek olarak genellikle %60’a varan indirim içerir.

Annelik Annelik Yıllık Satış Programını öğrenin

Kara Cuma, Motherhood Maternity’deki tek büyük indirim değil. Perakendeci, genellikle büyük tatilleri kutlamak için yıl boyunca satış yapar. En iyi Annelik Anneliği satışlarından bazıları şunlardır:


9. Hızlı İndirim Fırsatları Arayın

Motherhood Maternity, sık sık yalnızca bir gün süren Hızlı Satışlar başlatır. Annelik için Hızlı Annelik İndirimi teklifleri genellikle belirli ürünlerde %50’ye varan indirim veya Annelik Hamile sutyen satışı gibi belirli kategorilerdeki fırsatları içerir.

En son Flash Satışlarını izlemek için, Annelik Annelik promosyon ve indirimler sayfası kendi web sitesinde. Ayrıca, en iyi ve en güncel fırsatlardan oluşan bir seçkiyi sakladığımız RetailMeNot’ta Annelik Anneliği kuponlarını ve promosyon kodu sayfasını da kontrol edebilirsiniz.


10. Annelik Annelik İndirimi Bölümünü Satın Alın

Tabii ki, tasarruf etmek için Annelik Annelik Ani İndirimi veya tatil etkinliğini beklemeniz gerekmiyor. Sürekli güncellenen elbiseler, taytlar, üstler, kot pantolonlar ve daha fazlasını içeren Annelik Annelik indirim bölümünde indirimli stillerde %80’lik inanılmaz bir indirim elde edebilirsiniz. Not: Annelik Hamile İndirimi bölümündeki birçok ürün nihai indirimdir ve bu nedenle iade edilemez.


11. Annelik Hamile Mağazasında Alışveriş Yapın

Annelik Annelik Outlet bölümü, gümrükleme ürünlerinde derin indirimlerin başka bir çevrimiçi koleksiyonudur. Elbiseler, üstler ve daha fazlasında %70’e varan indirim fırsatları bulmayı bekleyin. İndirim bölümünde olduğu gibi, Annelik Hamile Mağazası’ndaki birçok ürünün son indirim olduğunu ve bu nedenle iade için uygun olmadığını unutmayın.


12. Hamile Temelleri İçin Alışveriş Yapın

Motherhood Maternity, aşağıdakiler de dahil olmak üzere temel annelik ürünlerinde büyük indirimler sunar:

  • 4,99 dolardan başlayan taytlar.
  • 9,99 dolardan başlayan fiyatlarla.
  • Denim 19,99 dolardan başlayan fiyatlarla.
  • Hamile ve emzirme sütyenleri 7,99 dolardan başlıyor.
  • 4,99 dolardan başlayan tanklar.

Perakendeci ayrıca külotlarda sınırlı süreli promosyonlar yürütür ve burada 30 dolara 10 satın alabilirsiniz.


13. RetailMeNot Deal Finder Tarayıcı Uzantısını İndirin

RetailMeNot Fırsat Bulucu, Motherhood Maternity ve diğer favori perakendecilerinizin en iyi fırsatlarını otomatik olarak size ulaştıracak ücretsiz bir tarayıcı uzantısıdır. Temel olarak, şık uzantı tüm işleri sizin için yapar, mevcut tüm promosyon kodlarını ve geri ödeme tekliflerini bulur ve bunları ödeme sırasında otomatik olarak sepetinize ekler.


14. Annelik Anneliği ‘Gerçek Anneler, Gerçek Kahramanlar’ İndirimi Kullanın

Motherhood Maternity, öğretmenler de dahil olmak üzere ID.me doğrulaması yoluyla hizmet sektöründe çalışan veya çalışmış annelere %25 indirim sunar.

Askeri indirimler, aktif görev, aktif yedek, Ulusal Muhafızlar, emekliler, gaziler ve bunların eşleri ve aileleri ve devlet çalışanları dahil olmak üzere mevcut ve eski askeri üyeleri içerir. Annelik Anneliği askeri indirimini almak için, ID.me aracılığıyla kimliğinizi doğrulayın.

Ayrıca Motherhood Maternity, hastane çalışanları, sağlık hizmeti sağlayıcıları ve hemşireler de dahil olmak üzere ilk müdahale ekiplerine ve sağlık çalışanlarına %25 indirim sunar. Annelik Anneliği ilk müdahale indiriminden yararlanmak için, ID.me aracılığıyla kimliğinizi doğrulayın.

Daha fazlasını bul Motherhood Maternity’de ID.me indirimleri hakkında.


15. Annelik Annelik Marka Elçisi Olun

Tüm güncel ve hevesli sosyal medya etkileyicilerini çağırıyor! Motherhood Maternity, Instagram, Facebook ve diğer sosyal kanallarda stillerini sergilemeleri için marka elçileri alıyor. Marka elçisi olarak gönderilerinizde kullanabileceğiniz özel bir bağlantı alırsınız. Birisi sosyal medya gönderinizdeki bir bağlantıya tıkladığında ve Motherhood Maternity’den alışveriş yaptığında, %5 komisyon kazanırsınız.

Annelik Anneliği için marka elçisi olmak için nasıl başvuracağınızı öğrenin.


Her Alışveriş yaptığınızda Annelikte Nasıl Tasarruf Edilir yazısı, RetailMeNot tarafından The Real Deal’da ilk olarak göründü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.