Her Alışverişinizde Alo Yoga’da Nasıl Tasarruf Edebilirsiniz

Alo Yoga’da Nasıl Tasarruf Yapılacağına Atlayın:

Satış | Arkadaşına Öner | Ücretsiz deneme | Alo Ailesi | Profesyonel Program | Ücretsiz kargo | İade politikasi | Instagram | alo verir | Kuponlar | Alo Nereden Alınır | Alo’ya Karşı Lululemon |


Ah, Alo Yoga. Sadece ismi tüylerimi diken diken ediyor. Tanrıça Taytları, benzersiz stilleri, fonksiyonel olabileceğini hayal bile edemeyeceğiniz kumaş ve dokuları ile tanınan Alo Yoga, spor giyimde her kesimden insanın ilk markasıdır.

alo yoga alışverişi

Adının sizi aldatmasına izin vermeyin. Alo sadece yoga için değil – Pilates, barre, koşu, antrenman, halter ve koltuktan uzaklaşmayı gerektiren her şey için. Alo, gerçekten havalı spor kıyafetleri yapmanın yanı sıra “temiz uygulamalar ve temiz bir çevre” taahhüt ediyor. Alo %100 ter atölyesi içermeyen bir markadır, fabrikaların ve ofislerin etik ve insancıl yöntemlerle ve karbon ayak izlerini azaltmaya yardımcı olmak için sayısız başka yolla çalışmasını sağlar.

Alo için duygularım derin olsa da, hala tam bedel ödemek istemiyorum – ve eminim siz de istemiyorsunuz. Bunlar, paramın karşılığını en iyi şekilde almak için kullandığım tasarruf ipuçları ve bazıları sizin için geçerli olmasa bile, olabilecekleri zaman için onları arka cebinizde bulundurmak iyi olur.

1. Alo Yoga İndirimi Alışverişi Yapın

Doğal olarak, Alo Yoga’nınki kadar yüksek fiyat noktalarıyla satış bölümü en iyi bahistir. Alo Yoga’nın satış bölümü, alışveriş yapanlara tayt, sütyen, şort ve markanın sevdiği her şeyde %40’a varan indirimler sunuyor. kontrol edin Alo erkek satışı ve kadın satışı bütün yıl.

Resim: Alo Yoga

Alo Yoga Yıllık İndirimi

Alo, 15 yıldır piyasada olmasına rağmen, 2022 yılına kadar yıldönümü satışını gerçekleştirmedi, uygun bir şekilde Alo-versary satışı olarak adlandırıldı. Alo ürünlerinde %20 indirim sağladı. 10-14 Mayıs. Takvimlerinizi gelecek yıl için işaretleyin.

Alo Yoga Kara Cuma İndirimi

Yippi! Alo Yoga’nın sahip olduğu Kara Cuma satışı – ve buna Epic Black Friday satışı deniyor. 2021’de Alo, yıllık satışını tam fiyatlı ürünlerde %30 ve indirimli ürünlerde %70’e varan indirimle bir gün erken sundu.

Alo Yoga İşçi Bayramı İndirimi

Tatil indirimleri yapan diğer perakendeciler gibi, Alo’nun da yıllık İşçi Bayramı indirimi var. Fırsatlara üstler, taytlar, spor sütyenleri, kapüşonlular ve çok daha fazlası %60’a varan indirimler dahildir. Bu yıl 2 Eylül’den itibaren İşçi Bayramı hafta sonu boyunca AloYoga.com’a gidin.

Alo Yoga Anma Günü İndirimi

Evet, Alo ve Alo Moves tutun yıllık Anma Günü satışları. Geçtiğimiz yıllarda perakendecide %50’ye varan indirimler gördük. Alo genellikle bu satışı erken başlatır, bu nedenle 2023’teki Anma Günü için 26 Mayıs civarında (hatta bir veya iki gün önce) gelecekteki satın alımlarınızı düşünmeye başlayın.


2. Bir Arkadaşınızı Alo Yoga’ya Tavsiye Edin

Bu olduğunu düşündüğünüz her şey: Onlara en iyilerini tavsiye et ve sevdiğin, hoşlandığın hatta hoşlanmadığın insanlar. Her iki durumda da, ilk siparişlerinde %10 indirim alacaklar ve bir satın alma yaptıklarında 25 ABD doları alacaksınız.

Resim: Alo Yoga

her biri için 👏 bekar 👏 kişi 👏 sen 👏 bahsetmek 👏. Bir fitness eğitmeni iseniz, sosyal medyada yayınlamak veya sınıf üyeleri de dahil olmak üzere herkese vermek için kendi paylaşılabilir kişisel bağlantınız olacaktır.


3. Ücretsiz Alo Moves Deneme Sürümü Alın

Yoganızı evde yapmayı tercih ettiğinizde, başka bir yere bakmayın. Alo Hareketleri. Çevrimiçi platform, Alo’nun birinci sınıf eğitmenlerinden istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde stüdyo kalitesinde dersler almanızı sağlar. Sınırsız yoga, fitness ve meditasyon dersleriyle 14 günlük ücretsiz deneme süresine sahip oluyorsunuz ve ardından isterseniz ayda 20 dolar veya yılda 199 dolar ödüyorsunuz. İstediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Ayrıca, herhangi bir Alo Yoga satın alımında 30 günlük Alo Moves’u ücretsiz olarak alabilirsiniz.


4. Alo Fam Bültenine Abone Olun

Resim: Alo Yoga

Alo Fam’a kaydolduğunuzda, ilk satın alma işleminizde %10 indirim alırsınız. Alo Yoga bir sadakat programı sunmaz, ancak Alo Fam haber bülteni aboneleri yeni koleksiyonlar hakkında bildirimler alır ve sınıflar ve topluluk etkinlikleri hakkında içeriden bilgi alır.


5. Alo Yoga Pro Programına Katılın

Stüdyolarda ve spor salonlarında aktif olarak ders veren sertifikalı fitness uzmanları, %25 indirim Alo giyim üzerine.


6. Alo’da Ücretsiz Gönderim Alın

Alo Yoga, UPS Kara gönderisini kullanarak her siparişte dünya çapında ücretsiz gönderim sunar. Daha hızlı istiyorsanız, UPS 2nd Day Air’i 15$’a veya UPS Next Day Air’i 25$’a kullanma seçeneğiniz vardır.


7. Alo Yoga’yı Instagram’da Takip Edin

Resim: Alo Yoga

bu Alo Yoga IG Mücadelesi size ekstra motivasyon sağlar veya ihtiyacınız olduğunda sizi alır. Katılan herkes, birkaç isim vermek gerekirse, giyim ve paspaslar dahil olmak üzere Alo ekipmanı kazanma şansına sahip olur. Takip et Instagram’da Alo.

Bir Alo mücadelesine nasıl katılacağınız aşağıda açıklanmıştır:

  • Bir meydan okuma duyurulduğunda, yarışma sahibinin Instagram sayfasındaki “Takip et”e tıklayın.
  • #AloYoga hashtag’i ile günlük bir fotoğraf paylaşın, böylece diğerleri yolculuğunuzda sizi takip edebilir.
  • Ev sahipleri, her mücadelenin sonunda kazananları seçer.

8. Alo Yoga Uygulamasını İndirin

Sizin için Alo uygulamasını indirme Apple iOS veya Android cihaz, yeni düşüşler ve uygulamaya özel tasarruflar için bildirimler almanıza yardımcı olur. Ayrıca, kontrol etmeyi daha hızlı ve kolay hale getirir.


9. Alo İade Politikasını Kontrol Edin

Alo Yoga’dan satın aldığınız herhangi bir ürünü, orijinal etiketi üzerinde olduğu ve web sitesine göre “giyilmemiş, yıkanmamış, değiştirilmemiş veya kullanılmamış, satılabilir durumda” olması koşuluyla, satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edebilirsiniz. Şu anda Alo Yoga, fiyat eşleştirmesi sunmuyor. “Son İndirim” olarak işaretlenmiş body, iç giyim veya ürün gibi ürünler iade edilemez.

Alo Yoga Geri Dönüyor

İşte Alo’nun nasıl çalıştığının bir dökümü:

  • Mağazada satın alınan tam fiyatlı ürünler, satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde değişim, tam para iadesi, Alo Yoga hediye kartı veya mağaza kredisi için iade edilebilir. Orijinal satış makbuzunun olması gerekir.
  • İade yapmak için mağazaya geri dönmek istemiyorsanız, bir çevrimiçi iade formu UPS aracılığıyla.
  • Siparişinizi ABD dışındaki bir yerden geri gönderiyorsanız, iade nakliye masraflarını müşteriler üstlenir.

İade Nasıl Yapılır:

  1. Çevrimiçi sipariş verdiyseniz, ön ödemeli bir etiket aldınız. Ama onu kaybedersen endişelenme – yapabilirsin bir tane daha yazdır.
  2. İadenizi paketleyin ve bir UPS şubesine bırakın veya bir FedEx iade etiketi alırsanız, paketi göndermek için FedEx’e gidin.
  3. Genellikle iki ila dört iş günü içinde bir geri ödeme yapıldığında bir e-posta alırsınız.

10. Alo’nun Ücretsiz Videolar Verdiğini İzleyin

alo verir web sitesinde “her yaştan çocuğa hareket ve farkındalık getirmeye adanmış” bir çevrimiçi platformdur. Negatifliği sustururken çocukları bedenlerinde ve zihinlerinde farkındalıkla tanıştırmak için sınıflar veya ev için ücretsiz, Scholastic onaylı videolar içerir. Beş dakikalık videolar, karşılaşabilecekleri zorluklara yardımcı olmak için yaşamı değiştiren beceriler sunar.


11. Ücretsiz Alo Yoga Dersine LCV Cevap

Yogayı dünyaya getirme misyonuyla donanmış olan Alo’s, aylık Topluluk olayları çevrimiçi ve yüz yüze ücretsiz olarak yapılmaktadır. Nefes alma, canlılık ipuçları, Power Flow sınıfları, temiz güzellik ipuçları ve daha fazlası gibi farkındalık egzersizlerini içerir.


12. Bir Alo Yoga Kuponu Alın

RetailMeNot’un sunduğu promosyon kodlarını ve kuponlarını kontrol edene kadar Alo’da çevrimiçi alışverişe çıkmayın. Bu, en sevdiğiniz atletik teçhizatta en iyi teklifi aldığınızdan emin olmanıza yardımcı olacaktır.


13. Alo Yoga’yı Daha Ucuza Nereden Satın Alabilirsiniz?

Nordstrom Rack’ta Alo Yoga

Alo kıyafetlerinde gerçekten büyük tasarruflar için Nordstrom Rack’e bakın. Popüler ürünlerdeki diğer indirimlerin yanı sıra daha önce %50 indirimli bir çift Goddess Tayt aldım. Dürüst olmam gerekirse, Nordstrom Rack’te yaptığım her Alo alışverişi mağazada yapıldı. her zaman yapabilirsin NordstromRack.com’a göz atın yeni öğeler ekleyip eklemediklerini öğrenmek için. Ayrıca, Nordstrom Rack’te %1 RetailMeNot Cash Back kazanabilirsiniz.

Bloomingdale’de Alo Yoga

Bloomingdale’s, alışveriş için bir başka zorunluluktur. Satılık Alo bulma. Ayrıca, RetailMeNot’un mevcut nakit geri ödeme teklifiyle – %5 nakit para iadesi almak gibi – tasarruf edebilir ve açılış için Bloomingdale’in Sadık Puanları kazanabilirsiniz.

Amazon’da Alo Yoga

Alo Yoga’nın sahip olduğu Amazon’da bir mağaza, modaya uygun atletik giysilerde sık indirimler yapan. Bu indirimlere Alo’s’ta %25 indirim dahildir. Kadın Airbrush Taytı%31 indirimli Kadın Gevşeme Eşofman Altı20 indirim Erkek Savaşçı Sıkıştırma Pantolonu ve büyük bir %41 indirim Kadın Eşofman Altı ve Kadın Airlift Airbrush Taytı. Bunlar muazzam tasarruflara eşittir.


14. Alo Yoga, Lululemon’a Karşı

Bu iki mega perakendeci için birini diğerine tercih etmek zor. Her iki marka da stüdyodan sokağa moda ve lüks performans kıyafetleri sunuyor. Markaların farklı olduğu yer, normal fiyatlı ürünlerindedir. Lululemon daha pahalıdır, ancak her iki mağaza da kapsamlı gümrükleme ve satış indirimleri sunar.

Alo, ilk mağazasını 2007 yılında Los Angeles’ta açtı. Kendall Jenner, Taylor Swift, Gigi Hadid ve daha fazlası gibi ünlüler Hollywood’da Alo ürünleri giyiyor.

Lululemon, 1998’den beri Kanada’da mağazalarla dolaşıyor ve 2003’te ilk mağazasını Santa Monica’da açtı. Marka tasarım için zaman ve emek harcamıştır. bilim destekli çığır açan kumaşlar performansı optimize etmek için. Ve markalı at nalı giyen çok sayıda ünlüyü de görebilirsiniz.

Zilinizi hangisinin çalacağına karar verebilmeniz için iki markanın imza tozluklarını karşılaştırdık:

Marka Tayt Seçenekleri Alo Yoga lululemon
koku önleyici Evet Evet
Dört Yönlü Streç Evet Evet
nem emici Evet Evet
sorunsuz Evet Evet
İmza Kumaş(lar) hava fırçası
hava ikmali
Alosoft
sorunsuz
Buhar
Everlux™ Kumaş
Luon™ Kumaş
Lüks™ Kumaş
Nulux™ Kumaş
sıfır™ Kumaş
Akıl Dışı Astar™
ultralu™ Kumaş
Warpstrem™ Kumaş
yumuşatma Evet Evet
destekleyici Evet Evet
Sürdürülebilir Evet Evet
teknoloji Evet His Bilimi™
ABC™ teknoloji
Suya dayanıklı / Su geçirmez Evet Evet
Normal Fiyat Aralığı 78 ila 138 dolar 98 ila 168 dolar

Her Alışveriş Yaptığınızda Alo Yoga’da Nasıl Tasarruf Edilir yazısı ilk olarak RetailMeNot tarafından The Real Deal’da göründü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.