Genellikle Gözden Kaçan Okula Dönüş Temelleri Unutmak İstemeyeceksiniz

Walmart ile ortak reklam — Tasarruf edin. Daha iyi yaşa.


Yaz yorgunluğunu hisseden tüm stresli ebeveynleri aramak (evet, bu bir şey). Yaz eğlenceli olabilirken, iki ay “sıkıldım” ve “Bir şeyler atıştırabilir miyim?” gerçekten üzerimizde giymeye başlayabilir. Güneş nihayet yaza girdiğinde, çoğumuz değerli sevgililerimizin okula dönmesi için hazırız.

Ancak okula bu muzaffer dönüşle birlikte okul malzemeleri, giysiler, öğle yemekleri ve daha fazlası için alışveriş gelir. Enflasyonun on yılların en yüksek seviyesinde olması pahalıya mal olabilir. Benden al, okul çağında dört çocuğu olan bir anne. tarafından yapılan bir ankete göre Deloitte, ebeveynler bu yıl çocuk başına ortalama 600 dolardan fazla harcayacak, bu da %8’lik bir artış. Benim gibi birden fazla çocuğun ebeveyniyseniz, bu, otobüs durağında ilk gün fotoğrafını çekmeden önce binlerce dolar harcamayı planlayabileceğiniz anlamına gelir.

Walmart Gözden Geçirilmiş Okul Gereçleri Resim 2
Resim: Getty Images

Ama görünürde bir rahatlama var. Yaklaşan yaz sonundaki nakit sıkıntısını hafifletmek için, bu yılı kurtarmanın en iyi yolunu bulmak için uzmanlara danıştım ve hepsi tek elden alışverişin gidilecek yol olduğu konusunda hemfikirdi. New York merkezli tutumlu yaşam uzmanı ve dört çocuk annesi Oswego’ya göre, Lauren GreutmanWalmart gibi perakendecilerden alışveriş yapmak size yılda 500$’a kadar tasarruf sağlayabilir!

Walmart aynı zamanda büyük ailem için de vazgeçilmezim çünkü tam anlamıyla ihtiyacım olan her şeyi sunuyor, giysi ve malzemelerden banyo malzemelerine ve diğer temel ihtiyaçlara! Ayrıca, isim markalarında en düşük fiyatları alıyorum ve çevrimiçi alışveriş yapmanın ve Walmart’ı ÜCRETSİZ mağazadan teslim almanın rahatlığı, bu da zamandan tasarruf sağlar.


Okula Dönüş Sezonunda Walmart’ta Tasarruf Etmenin Yolları

Walmart Gözden Geçirilmiş Okul Gereçleri Resim 3
Resim: Getty Images
 • Satışlara dikkat! Walmart’ta haftalık %65’e varan indirimler olduğunu biliyor muydunuz? Her alışverişinizde bu sayfayı kontrol ettiğinizden emin olun! Walmart uygulamasında ayrıca yerel satışları ve yakındaki Walmart’lar için mağaza içi spesiyalleri vurgulayan haftalık bir reklam bölümü vardır, bu yüzden bunu akıllı telefonunuza indirdiğinizden emin olun.
 • Bir liste ile silahlı mağazaya gidin! Alışverişe çıkmadan önce bir liste yapmayı ve bir bütçe belirlemeyi içeren bir stratejiye sahip olmak akıllıca bir harekettir. Hatta doğrudan Walmart uygulamasında kolayca bir alışveriş listesi oluşturabilirsiniz!
 • Daha fazla satın alın, daha fazla tasarruf edin. Walmart, birçok ürünü diğer mağazalardan daha büyük veya toplu paketler halinde sunar. Bu kadar çok şeye ihtiyacınız yoksa, aynı listeden alışveriş yapabilecek diğer ebeveynlere ulaşın ve maliyetleri bölmek isteyip istemediklerini görün.
 • Nakliyeden tasarruf edin! Walmart.com, 35$ ve üzeri siparişlerde iki günlük ücretsiz kargo hizmeti sunar, bu yüzden bundan yararlanın!
 • Walmart+’a kaydolun : Abonelik hizmeti, 30 günlük ÜCRETSİZ deneme ücretsiz teslimat, ücretsiz kargo, özel satışlar ve daha fazlasından yararlanmanıza izin vermek için üyelikler ayda yalnızca 12,95 ABD dolarıdır.
 • Walmart’ın gümrükleme bölümünü kontrol etmeyi unutmayın! Tam olarak aradığınızı daha da büyük bir indirimle bulabilirsiniz!

Walmart’ta Bulabileceğiniz Okula Dönüş Temelleri

Walmart Gözden Geçirilmiş Okul Gereçleri Resim 2
Resim: Getty Images

Bunlar hemen hemen herkesin listesinde olan şeyler ve şanslıyız ki onları bulabiliriz. tüm Walmart’ta!

 • Dizin kartları
 • Sefer tası
 • keskin kalemler
 • Kalemler ve Silgiler
 • Kalemtraş
 • Tükenmez kalem
 • Kalem çantası
 • Tutkal çubukları
 • Defterler
 • Hesap makinesi
 • klasörler
 • Spor ayakkabı
 • Çamaşırlar

Ayrıca, Genellikle Gözden Geçirilen Bu Temel Bilgileri Unutmayın

İyi niyetli bir bütçeyi bozmanın bir yolu, bazı önemli şartları unuttuğunuz için on birinci saatte panikle alışveriş yapmaktır. İşte akılda tutulması gereken bir liste – öğretmenin isteklerinde listelenenlerin üstüne.

Swingline Precision Pro Masaüstü Delgeç

Swingline Precision Pro Masaüstü Delgeç
Resim: Walmart

Gevşek çalışma sayfaları, izin fişleri ve daha fazlası, okula dönüş sezonunda bir felakettir. Çocuğunuzu bu portatif delgeç ile donatın, böylece tüm önemli evrakları hemen bir klasöre ekleyebilirler.

Fiyat: $9.84

Şimdi satın al

Post-it notları

Post-it notları
Resim: Walmart

Ailem sık sık not yapıştırma takıntım hakkında şakalar yapar, ancak kendiniz veya evinizdeki herhangi biri için önemli hatırlatıcıları göstermek için çok kullanışlıdırlar! Ve parlak renkler, yapıştırdığınız her yerde kolayca görülmelerini sağlar! Aralar için, onları yatak odası aynasına yapıştırmanızı tavsiye ederim! Büro malzemeleri mağazaları daha fazla ücret alma eğilimindedir, bu yüzden benimkini Walmart’tan alıyorum ve burada beni biraz daha idare edecek 16’lı bir paket satın alarak tasarruf ediyorum. Ayrıca her aile üyesine kendi rengini vererek renk kodu yapabilirsiniz (böylece notun onlar için ne zaman yazıldığını fark ederler!)

Fiyat: 12.24 $

Şimdi satın al

Pilot FriXion Açık Pastel Koleksiyonu Silinebilir Fosforlu Kalemler

Pilot FriXion Açık Pastel Koleksiyonu Silinebilir Fosforlu Kalemler
Resim: Walmart

Fosforlu kalemler resmi okul listesine giremeyebilir, ancak sınavlara çalışırken aralar ve gençler için çok yardımcı olabilir! Bu vurgulayıcılar, hata durumunda bile silinebilir.

Fiyat: $5.22

Şimdi satın al

Kalem+Dişli Kopya Kağıdı

Kalem+Dişli Kopya Kağıdı
Resim: Walmart

Şunu ne kadar söylesem az: FOTOKOPİ/YAZICI KAĞIDI ALMAYI UNUTMAYIN. İş için kaç kez bir şeyler basmaya gittiğimi ve çocuklar tüm kopya kağıtlarımı tükettiğini size anlatamam! Her zaman elinizde fazladan bir paket bulundurun, böylece asla tükenmezsiniz.

Fiyat: $5.27

Şimdi satın al

Ana Kilit Asma Kilit

Master Lock 1500D, Ön Ayar Kombinasyonu Asma Kilit
Resim: Walmart

Ortaokula veya liseye başlayan çocuklar, ilk dolaplarını süslemek için aynalar, manyetik fotoğraf çerçeveleri ve diğer eğlenceli yolları düşünüyor olabilirler, ancak eşyalarını güvende tutmak için gerçekte neye ihtiyaçları olduğunu düşünmeyebilirler. Bu kullanışlı asma kilidi Walmart’tan alabilir ve onlara ilk gün süper hazırlıklı olmaları için onu kilitlemek ve açmak için nasıl bir kombinasyon yapacaklarını öğretebilirsiniz.

Fiyat: $4.64

Şimdi satın al

12 Ons İzoleli Çocuk Termosu

Walmart Termos
Resim: Walmart

Dürüst olalım, çocuklara su içirmek yeterince zor ve onlar okuldayken bu bizim elimizde değil – ve ılık su çeşmeleri hiçbir işe yaramıyor. Onlara heyecan duyacakları eğlenceli bir Termos almak sadece su içmeyi teşvik etmekle kalmayacak, umarım günün sonunda eve getirmeyi de hatırlayacaklardır (ancak her ihtimale karşı bir yedek satın alın!) Walmart birçok seçenek sunar. eğlenceli baskılar ve hatta en sevdikleri karakterler!

Fiyat: $13.48

Şimdi satın al

OLIKA Ultra Nemlendirici El Dezenfektanı

OLIKA Ultra Nemlendirici El Dezenfektanı
Resim: Walmart

Okul ortamında mikroplar çoktur ve Covid hala yaygınken, küçük çocuğunuzu korumak istersiniz. Bu nemlendirici el dezenfektanı, hareket halindeyken dezenfeksiyon için sırt çantalarına, su şişelerine veya öğle yemeği kutularına takılabilir.

Fiyat: $4.97

Şimdi satın al

JLab Audio Kulak Üstü Kulaklıklar

JLab Audio JBuddies Studio Çocuk Kulak Üstü Kulaklıklar ve Kulak Üstü Kulaklık
Resim: Walmart

Artık çoğu çocuk okullarda krom kitaplar ve iPad’ler üzerinde çalışırken, kulaklıklara sıklıkla ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak Walmart’tan aldığınızda yüksek kaliteli bir çifte çok fazla harcamak zorunda değilsiniz!

Fiyat: $14.88

Şimdi satın al

Islak Havlu Antibakteriyel El Mendili Teneke Kutu

Islak Havlu Antibakteriyel El Mendili Teneke Kutu
Resim: Walmart

Öğretmenler, sadece kendi çocukları için değil, aynı zamanda sınıfları için de alışveriş yapmakta zorlandıkları için sıkıntıyı hissediyorlar. Dezenfektan mendiller (6’lı paket 20 doların altında!!) ve doku kutuları dahil olmak üzere çocuklarınızın sınıfına bir veya iki eşya bağışlamayı unutmayın.

Fiyat: $17.88

Şimdi satın al

Unutmak İstemeyeceğiniz Okula Dönüş Temelleri Genellikle Gözardı Edilen gönderisi, RetailMeNot tarafından The Real Deal’da ilk olarak göründü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.