Fabletics VIP Üyeliği Buna Değer mi?

İster dokuzdan beşe sonra eve geliyor, ister iş kıyafetlerinden taytlara ve uzun kollu rahat bir tişörte geçiyor olun, ister her durum için atletizm stiliyle yaşamayı seçin, kaliteyi bulmanın değerini bileceksiniz. ve uygun fiyatlı spor giyim. Tüm bu tür insanlar – ve aradaki herkes – kesinlikle Fabletics markasıyla karşılaşacak. Demi Lovato, Vanessa Hudgens ve Kevin Hart gibi ünlülerle yapılan işbirlikleri ve renkli kıyafetlerini giyen çok sayıda influencer düşünüldüğünde, bu markanın neler sunabileceğini nasıl merak etmezsiniz? Eğer sizseniz, uzağa gitmenize gerek yok; Fabletics’in buna değip değmediğini düşünüp düşünmediğimizi görmek için aşağıyı okuyun.

Fabl nedir?

2013’te Adam Goldenberg ve Don Ressler, piyasada yeterince yüksek kaliteli ancak uygun fiyatlı atletik giyim olmadığına karar verdiler. O zamanlar Lululemon ve Alo Yoga gibi markalar tozluk pazarını elinde tutuyordu ve müşteriler kıyafetlerine 100 doların üzerinde harcama yapıyordu. Goldenberg ve Ressler bunu değiştirmek istediler ve aktris Kate Hudson’a, Fabletics’in uygun fiyatlı, kaliteli spor kıyafetlerini yaratma görevlerinde onlara katılıp katılmayacağını öğrenmek için başvurdular. El ele verdikten sonra, marka patladı ve katlanarak büyüdü. 2015 yılına kadar Fabletics, bir milyonun üzerinde gönderi gönderdi ve hatta US Today’de fiziksel mağazalar açtı, ünlüler ve etkileyicilerle ortak çalışıyor, özel koleksiyonlar ve hatta komedyen ve aktör Kevin Hart ile bir erkek giyim hattı başlattılar. . Ve son olarak, Fabletics’in ana şirketi, Grammy ödüllü sanatçı Lizzo ile birlikte beden ölçülü bir şekillendirici marka olan YITTY’yi piyasaya sürdü.

Fabletics VIP Nedir?

Fabletics VIP, bir abonelik hizmetinden sonra modellenen, tüm Fabletics kıyafetlerine özel erişim ve fiyatlar sağlayan bir üyelik ve ödül programıdır. Buna kardeş marka YITTY’ye ek olarak hem kadın hem de erkek giyim serisinden ürünler dahildir.

Üyeler, her ay, kullanıldıklarında tasarruf sağlayan ve 80 ABD Dolarına kadar olan iki parçalı kıyafet veya öğeyi içeren promosyon kredisi alırlar. Üyeler ayrıca, Fabletics FIT uygulaması Bir eğitmen tarafından yönetilen isteğe bağlı fitness egzersizleri, meditasyon rehberleri ve kendi kendine rehberli güçlendirme seansları barındırır.

Uç: Fabletics uygulamasını indirmek ayrıca, uygulamaya özel fırsatlara ve sınırlı sayıdaki indirimlere erişmek için anında uyarılara erişmenizi sağlar.

Resim: Fabllar

Fabletics VIP’nin Faydaları Nelerdir?

Esasen, Fabletics VIP üyeliği, en iyi fırsatlar için “girdiğiniz” yerdir.

  • Giriş VIP üye fırsatları. Yeni VIP üyeler iki taytı 24$ ve %80’e varan indirimle satın alabilecekler.
  • Özel indirimler. Aracıyı ortadan kaldırarak ve yalnızca kendi sitelerinde veya fiziksel mağazaları aracılığıyla satış yapan Fabletics, kendisini çok uygun fiyatlı bir spor giyim markası olarak konumlandırdı. Müşterilere en düşük fiyatları sunduklarından zaten emin olsalar da, VIP üyeleri zaten düşük olan fiyatlarından %50’ye varan indirimlere erişebilecekler.
  • BeneFits Sadakat puanları programı. Fabletics VIP programına kaydolduğunuzda, satın alımlarınızda otomatik olarak puan toplamaya başlayacaksınız. Harcanan her dolar için bir puan kazanacaksınız, bu da size nakit ödüller ve ücretsiz ekipman kazandırabilir.
  • Tek üyelikle iki markaya tam erişim. Fabletics VIP üyeleri, aylık Üye Kredilerini hem Fabletics hem de YITTY kıyafetlerinde kullanabilirler. Bu aynı zamanda sadece üyelere özel indirimlerin ve erişimin YITTY ürünleri için de mevcut olduğu anlamına gelir.
  • Ücretsiz kargo. VIP üyeler, 49 doların üzerindeki siparişlerde ücretsiz kargo ve 90 gün içinde ücretsiz iade ve değişim hakkına sahiptir.
  • Fabletics Fit uygulamasına ücretsiz erişim. Evde antrenmanlar için mükemmel bir arkadaş veya spor salonu seansınız için rehberler olan Fit uygulaması, eğitmenler tarafından yönetilen yüzlerce antrenman, rehberli meditasyon ve bireysel antrenman programları ile birlikte gelir.

Fabletics VIP Ne Kadar?

Fabletics VIP şu anda ayda 54,95 dolar tutuyor.

Fabletics VIP Nasıl Çalışır?

Size özel üye kredisi vermek için her ayın altıncı günü 54,95$ ücret ödeyeceksiniz. Tüm üye kredileri, herhangi bir iki parçalı set için veya değeri 80$’a kadar olan bir ürün için kullanılabilir. Ama bu senin olduğun anlamına gelmez Sahip olmak bir şey satın almak veya hatta her ay ücretlendirilmek.

Fabletics VIP programının harika bir yönü esnekliğidir. Özellikle bir satın alma havasında değilseniz – yine de sık sık yeni lansmanlarında her zaman hoşunuza giden bir şey bulacağınızı düşünüyoruz – ayınızı atlama seçeneğiniz var. Üyelik ücreti ödememek için bu, her ayın ilk ve beşi arasında yapılmalıdır. En iyi yanı, kaç ay atlamak istediğinizin bir sınırı yok!

Ama diyelim ki hesabınızda “Ayı Atla”ya basmayı unuttunuz ama yine de hoşunuza giden bir şey göremiyorsunuz. Hesabınıza basitçe kredi verilecek ve bir sonraki satın alma işleminizde kullanmak için 12 aya kadar süreniz olacak.

Fabletics VIP’ye Nasıl Kaydolabilirim?

Çevrimiçi kaydolmak için web sitelerine gidin. Ne tür bir spor kıyafeti aradığınızı (alt pantolon, spor sutyeni, yüzme veya herhangi bir spor giyim), tercih ettiğiniz renk paletini (renkler ve desenler, ağlar veya her ikisi), bedenler, bedenler, posta kodunuz ve “bizi nereden duydunuz” açılır menüsü. Testi tamamladığınızda, hesabınızı tamamlamak için adınızı, e-posta adresinizi ve şifrenizi gireceksiniz. Kaydolduktan sonra, ayrıca 24 $ karşılığında iki taytlık bir tanıtım teklifi alacaksınız.

Resim: Fabllar

Online veya Mağazalardan Alışveriş Yapabilirsiniz.

şu anda var ABD genelinde 82 Fabletics mağazası VIP üyeler, mağazada çevrimiçi oldukları gibi aynı düzeyde erişim ve indirim elde eder. YITTY by Lizzo kıyafetleri Fabletics mağazalarında da mevcuttur.

Fabletics Sürdürülebilir mi?

Fabletics’in akılda birkaç sürdürülebilir uygulaması ve hedefi vardır. uyarınca sertifikalı bir CarbonNeutral® şirketidir. Karbon Nötr Protokolübu da işletmeleri dahilindeki kurum içi önlemleri harici emisyon azaltma projeleriyle birleştirerek karbon ayak izlerini sıfıra indirdikleri anlamına geliyor.

Marka ayrıca geri dönüştürülmüş plastik şişelerden elyaf üreten Repreve gibi ortaklarla geri dönüştürülmüş ve geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmış stiller yaratıyor. Bu malzemeyle hangi stillerin yapıldığını görmek için Fabletics web sitesindeki “eko” simgesini arayın.

Ek sürdürülebilir çabalar, nakliye için geri dönüştürülmüş poli çantaların ve geri dönüştürülmüş postaların kullanılmasını ve mağazalardaki müşteriler için yeniden kullanılabilir alışveriş çantalarının kullanılmasını içerir. Ayrıca, nazikçe kullanılmış Fabletics ve YITTY kıyafetlerinin ticaretini yapmak isteyen müşterileri basitleştirmek için thredUP ile ortaklıkları vardır.

Fabletics VIP Üyeliği Buna Değer mi?

İster aktif bir yaşam tarzı yaşıyor olun, ister geniş bir temiz spor kıyafetine ihtiyaç duyuyor olun, ister günlük hayatınızı atletizm içinde yaşıyor olun, Fabletics VIP üyeliği değerli bir yatırımdır. Sabit bir ücret karşılığında, kullanımı kolay bir plana yönlendirileceksiniz – bu da çok esnektir – ve daha düşük, üyelere özel bir fiyata yeni teçhizatı içerebilecek satın alma işleminiz için kredi verilecektir.

Yeni VIP teklifleri ayrıca genel giyimde %80’e varan indirim sağlar, ancak 24 $’lık dip indirim için ikisinin üzerine bir başka fırsat daha sunar. Günlük giyiminiz olarak taytlara, kapüşonlulara veya koşu şortlarına yönelen biri değilseniz, üyelik sizin için pek kullanışlı olmayabilir. Ama öyle olmasa bile, ücret ödemeden bir ay atlama imkanı ve mevcut üye kredilerini kullanmanın 12 aylık süresi ile, bunun bir parçası olmak, olmamaktan daha iyi olduğunu söyleyebiliriz.

Yazı Fabletics VIP Üyeliği Buna Değer mi? İlk olarak RetailMeNot tarafından The Real Deal’da göründü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.