Dünya Pazarı Ağustos’ta Tatile Başlıyor (Evet, Zaten)

Tatil heyecanı başlıyor… şimdi. Dünya Pazarı karar verdi ve öyle yaptı.

Seyretmek!

Spirit Halloween’de Cadılar Bayramı alışverişimize yeni başlıyorduk. “Hokus Pokus” ürünü Arabalarımıza ve Balkabağı Baharat Sezonu için hazırlanıyor.

Ancak ürkütücü bir şey değilse veya Yılın En Harika Zamanı sizin için asla yeterince uzun değilse, iyi haberlerimiz var: Dünya Pazarı Noel koleksiyonunu piyasaya sürdü. Ağustosda. Güverte salonları!

Dünya Pazarında Ağustos’ta Tatiller — Favori Bulduklarımız

World Market, eski tarz görünümlü, “Eskiden altın günler” benzeri Noel dekoru ile tanınır. Ve bu yılki koleksiyon tam da bunu sağlıyor. Perakendecinin ayrıca harika bir ödül programı var. Ayrıca, üyelerin mağazadan teslim alma karşılığında aldıkları %10 indirimin büyük hayranlarıyız.

Süsler Bolca

Resim: WorldMarket.com

İnsanlar, Kasım ayı başlarında evinize girerken, “Vay canına… ağacınızı zaten kurdunuz” diyor. Dünya Pazarı’nın baloncuklu çay kamyonundan acı bibere kadar çok çeşitli süsleri ile ağacın bu yıl ekstra özel olduğundan emin olun.

Acı Soslu Advent Takvimi

Resim: WorldMarket.com

RetailMeNot’ta yetişkin bir Advent takvimini seviyoruz. Ve bu, baharatlı bir tatil geri sayımı sunuyor (tatil geri sayımınıza zaten başladınız, o halde neden Advent takvimleri için erken alışveriş yapmıyorsunuz?). Dünya Pazarında ayrıca bu yıl erişte, çay ve kurabiye için varış takvimleri var.

Şimdi satın al

Çiftlik Evi-Şık Çoraplar

Resim: WorldMarket.com

Çoraplar tüm sezon boyunca hemen hemen önde ve ortada, tam orada, tüm fotoğraflarınızın arka planında, ateşin yanında oturup Noel filmlerini izlerken ve hediyeleri paketlerken doğrudan görüş alanınızda. Onları Cadılar Bayramı’ndan hemen sonra koyarsanız (Ağustos’ta Noel alışverişi yapıyorsunuz, bu yüzden yaptığınızı biliyoruz), onların göze batan olmasını istemezsiniz. Bu sevimli çoraplar şenlikli ama aynı zamanda şık.

Gravür Işıklı Mid Century Motel

Resim: WorldMarket.com

Çocukları okula göndermeden önce tatil dekoru için alışveriş yapıyorsanız, tatil söz konusu olduğunda biraz… “ekstra” diyelim. Bu ahşap kesim yeterince geleneksel görünüyor, ancak herkesin iki kez çekmesini sağlayacak.

Tatil Peçete Halkaları (4’lü Set)

Resim: Dünya Pazarı

Muhtemelen tatil tabakları, tatil meze tabakları, tatil bardakları ve tatil yerleri ayarlarına sahipsiniz – ama tatil peçete halkalarınız var mı? Cevabınız “HENÜZ DEĞİL” ise, bu dörtlü seti 15,96 dolara alın.

Erken tatil heyecanı yeni bir şey değil. Perakendecilerin yıllardır Ekim ayında Kara Cuma’yı zorladığını görüyoruz. Perakendeciler genellikle tatil oyuncak listeleri ağustos sonunda veya eylül başında. Ve Noel, 31 Ekim’de saat gece yarısını vurduğu anda mağazalara akın eder. Üzgünüm, Şükran Günü. Ancak Ağustos ayının başlarındaki tatil dekoru, bizim için bile şaşırtıcı derecede erken. Yine de bunu bir kazanç olarak görüyoruz – ister Team Evil Clown, ister Noel Baba veya BOTH olun, şu anda alışveriş yapacak çok şeyiniz var.

Dünya Pazarı Ağustos’ta Tatile Başlıyor (Evet, Zaten) yazısı ilk olarak RetailMeNot tarafından The Real Deal’da yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.