Disney World ve Disneyland’de 2022 Disney+ Günü

8 Eylül 2022’de Disney+ Günü kutlamalarında şirket Disneyland, Walt Disney World, Paris, Hong Kong ve Disney Cruise Line’da yeni konuk ayrıcalıkları duyurdu. Bu gönderi, tema parklarındaki özel avantajlara ve Disney+ Günü hakkında bilmeniz gereken her şeye bir göz atıyor.

Bu, Disney+’ın büyümesine 152 milyondan fazla haneye ulaşmasına yardımcı olma konusundaki destekleri için hayranlara teşekkür etmek için Disney’in yayın hizmetinin üçüncü yıldönümünden önce geliyor. Kutlamada Disney+ aboneleri, dünya çapındaki Disney Parklarında ek süre, özel teklifler, hayranların en sevdiği içeriğe erişim, platformda ilk bakışlar ve daha fazlası dahil olmak üzere özel avantajlardan yararlanabilir.

Walt Disney Company, bu yılki Disney+ Günü’nün tüm ayrıntılarını açıklamadı, ancak geçen yıl bir dizi yeni içerik piyasaya sürüldü ve akış hizmeti için sınırlı süreli bir abonelik anlaşması vardı. Olay aynı zamanda Kasım ayı ortasında meydana geldi. gerçek Disney Plus’ın ilk çıkışının yıl dönümü.

Tahminimiz, Disney+ Günü’nün birkaç nedenden dolayı ilerlediği yönünde. Birincisi, bu, D23 Expo’nun başlamasından bir gün önce, yani o gün için yayınlanan promosyon aboneliği ne olursa olsun, o etkinliği de kapsayabilir. Sürprizler ve diğer duyurularda olduğu gibi, şirket Disney+ Günü’nü Disney+’a dönüştürebilir Hafta sonu.

İkincisi, Disney+ Günü’nü bu mali yıla koyar ve şirkete mevcut mali yılı sona ermeden sayıları toplama şansı verir. Para kaybettiren akış hizmeti, şirketin hisse senedi fiyatının büyük bir itici gücü olduğundan, bu önemlidir.

Son olarak, Disney+ Günü’nü Eylül’e taşımak, onunla Siber Pazartesi arasına mesafe koyuyor. Akış hizmetleri, geçmişte Şükran Günü’nden sonra bu alışveriş “tatil” için fırsatlar sunmuştur. (Birkaç yıldır Hulu’ya ayda 0,99 ABD doları ödedik!) Bu, şirkete hem Eylül hem de Kasım’da promosyonlar sunma ve ayrı çeyreklerde/yıllarda yeni aboneler yakalama şansı veriyor – tüm bunlar akış hizmeti gibi görünmeden sürekli indirimli.

Diğer Disney+ Günü ayrıntılarının çok yakında açıklanması muhtemeldir. Şimdilik tema parklarında neler olacağını bildiklerimiz bunlar…

Parklarda Disney+ Günü

Disney+ Günü kutlamalarında, geçerli bir bilete veya Yıllık Geçişe sahip Disney+ aboneleri ve 8 Eylül 2022’de tema parkı rezervasyonları parklarda özel avantajlardan yararlanacak. Disney+ aboneleri ve seyahat partileri, normal park açılışından 30 dakika önce hem Walt Disney World hem de Disneyland Resort’taki tüm tema parklarına girmeye davetlidir.

Bu, Walt Disney World’e Erken Girişi esasen Disney+ abonesi olan tesis dışı misafirlere kadar genişletir. Henüz yapmadıysanız, Disney+’a abone olmanızı şiddetle tavsiye ederiz. sedece … için 30 dakikalık önceden erişim. Seyahat partinizin 30 dakikalık bir başlangıç ​​yapması için bir aylık abonelik ücretine değer.

Tesis konukları Disney+ Günü’nde dezavantajlı değildir. Uygun otel misafirleri için Erken Giriş, Disney+ abonelerinin parklara erişiminden 30 dakika önce veya resmi açılış saatinden 1 saat önce başlayacaktır.

Bu, tesis bünyesindeki konukların Magic Kingdom’a sabah 8’de, Epcot’a sabah 8’de, Disney’in Hollywood Stüdyoları’na sabah 8’de (daha önce orada olun – Star Wars: Direnişin Yükselişi bundan önce çalışmaya başlayabilir) ve Disney’in Animal Kingdom’a saat 8’de girebilecekleri anlamına gelir. sabah 7

Bundan bahsetmişken, Disney+ aboneleri Disney’in Hollywood Stüdyoları ve Disneyland’deki “gerçek yıldızlar”, Disney+ karakterlerinin buluşması ve süvari törenleri, “artı” gün boyunca parklarda özel fotoğraf fırsatları da dahil olmak üzere daha fazla sürpriz.

Disney+ aboneleri için o gün Disney Hollywood Stüdyoları ve Disneyland Resort tema parklarındaki belirli konumlarda My Disney Experience ve Disneyland uygulamaları aracılığıyla ücretsiz Disney PhotoPass dijital indirmeleri olacaktır. Disney+ Günü, seçkin Walt Disney World Resort otellerinde konaklayan misafirler için Movie Under the Stars’ta özel bir Disney+ gösterimi ile sona erecek.

California’da Disneyland Resort’ta, Downtown Disney District’te ve Disneyland Hotel’de hatıra tebeşir sanatı, Disneyland Resort’ta resimlerinizi “artı” yapmanın yanı sıra eğlenceli ve şenlikli yiyecek ve içeceklere göz atın.

Dört tekerlekli yıldızlarla tanışmak için Cars Land’e gitmeden önce Mater ve Lightning McQueen’in yer aldığı bir fotoğraf çekimiyle Hollywood Land’de parlak bir poz verin. Akşamı bitirmek için, Hotels of the Disneyland Resort’ta kalan konuklar, özel bir film gösterimi için Disney’s Grand Californian Hotel & Spa’ya uğramaya davet edilir.

Tatlı ihtiyacınızı Disneyland Resort tema parklarındaki Buena Vista Caddesi’ndeki Disney+ Günü ve Disneyland Park’taki Sleeping Beauty Kalesi ve Tomorrowland’daki Astro Blasters yakınlarındaki Disney California Macera parkındaki Grizzly Peak’te mavi tozlu tatlılarla tatmin edin. Downtown Disney District’te üç gerçek mavi kokteyl arasından seçim yapın: Napoli Ristorante E Bar’da Ocean Breeze, Uva Bar & Cafe’de Blue Hawaiian ve Tortilla Jo’s’da Tropical Margarita.

Hayranlar ayrıca Disney+ Günü için Disney PhotoPass Lensler ile selfie oyunlarını hızlandırarak kutlamalara dijital olarak katılmaya davet ediliyor. Snapchat ve My Disney Experience uygulaması aracılığıyla ABD’de parklarda veya evlerinde kutlama yapanlara sunulan bu sınırlı süreli lensler aracılığıyla şenlikli Mickey kulaklarını tıkayın veya Groot’u bir kamera hücresi yapmaya davet edin.

Disneyland Paris, Disney PhotoPass ve mavi temalı çikolatalı fındıklı çörek ile fotoğraf fırsatlarına ek olarak Disney+ Günü için geliştirilmiş özel bir eğlence programı sunacak.

Ek olarak, Disney+ aboneleri ve tema parkı biletleri ve rezervasyonları olan partileri, yalnızca 8 Eylül 2022’de saat 9:00’da (normal park açılışından 30 dakika önce) Disneyland Paris’e ilk kez davet edilir.

Hong Kong Disneyland ayrıca Disney+ Günü’nü kutlayacak…iki gün sonra…misafirlerin 10 Eylül’de parkı ziyaret etmesiyle. Bunun nasıl olacağına dair ayrıntı yok. İşte Albert Mystic tarafından bir park devralma umuduyla.

29 Ağustos – 5 Eylül tarihleri ​​arasında yelken açan Disney Tatil Kulübü Üye Gezisi sırasında, Disney Wonder’daki üyelere Disney+’tan özel hediyeler ve mevcut ve gelecek Disney+ programlarını destekleyen 9 özel gösteri ve deneyim sunulacak.

Nihayetinde Disney+ Günü, Walt Disney World, Disneyland, Disneyland Paris’te ve birkaç gün sonra Hong Kong Disneyland’de her ne oluyorsa, bir sürü yeni içerik ve park içi eğlence ile iyi bir zaman olacak gibi görünüyor. “Eğlence karşıtı ve yeni şeyler” olmak zor ama biz Disney hayranlarıyız… her zaman olumluyu olumsuza çevirmenin bir yolu vardır! 😉

Disney+ Günü’nü dört gözle beklerken, Walt Disney Company’nin 1 milyar doları aşan akış hizmetine verdiği önemi görmek beni biraz rahatsız ediyor (bu ab ile milyar) son çeyrekte. Görünüşe bakılırsa Disney+ Günü, Walt Disney World’ün geçen yıl 1 Ekim’de 50. Yıldönümü veya bu yıl EPCOT’un 40. Yıldönümü için yaptığından daha büyük bir tek günlük kutlama olacak. (İkincisi için hiçbir şey beklemiyoruz. Belki park VP’nin bir konuşması.)

Benzer bir şeyi, Disney+ için pazarlama bütçeleri sayesinde, tonlarca harika karakterin (örneğin Wanda Harkness, Loki, Zombie Captain America) görünmeye devam ettiği Avengers Kampüsü ile Disneyland Resort’ta gördük. Tema parkları bir kez daha Walt Disney Company için gelir motorları, ancak genellikle sağım için orada sadece nakit inekler gibi muamele görüyor.

Beni yanlış anlama – Disney+ Günü tekliflerinin olmasını seviyorum ve bunların çoğu eğlenceli olacak gibi görünüyor. 8 Eylül’de Disneyland’da olacağız ve eklenen saatlerden, karakterlerden, PhotoPass’ten ve daha fazlasından kesinlikle yararlanmayı planlıyoruz. Keşke parklarda daha fazla kutlama teklifi olsa sadece çünkü-şirketin başka bir bölümüyle bağlantıya veya finansmana ihtiyaç duymadan. Sınırlı Süreli Büyü, Bir Milyon Rüya Yılı, Yaz Gecesi, Bir Disney Günü Daha ve AP Etkinlikleri günleri o kadar da eski değil. Yine de, Disney’in tema parklarını nasıl işlettiğine dair geçmiş bir dönemden, sonsuz bir zaman önceymiş gibi geliyor.

Disney gezi planlama ipuçlarına ve kapsamlı tavsiyeye mi ihtiyacınız var? mutlaka okuyun Disney Parks Tatil Planlama Rehberleri, Walt Disney World, Disneyland ve daha fazlası için kapsamlı rehberler bulabileceğiniz yer! Disney güncellemeleri ve haberleri, indirim bilgileri ve çok daha fazlası için, ÜCRETSİZ e-posta bültenimize kaydolun!

SENİN DÜŞÜNCELERİN

Disney+ Günü için parkları ziyaret edecek misiniz? Aboneler için 30 dakikalık erken giriş veya tesis misafirleri için 60 dakikalık erken giriş için heyecanlı mısınız? PhotoPass teklifinden yararlanmayı mı yoksa hayranların favori karakterlerini keşfetmeyi mi planlıyorsunuz? Walt Disney Company’nin Disney+ ve diğer doğrudan tüketiciye yönelik akış hizmetlerine yaptığı vurgu hakkında ne düşünüyorsunuz? Disney+’ın Walt Disney World ve Disneyland’e göre öncelikli olması sizi hayal kırıklığına uğrattı mı, yoksa bunun akıllıca bir iş kararı olduğunu mu düşünüyorsunuz? Değerlendirmemize katılıyor musunuz yoksa katılmıyor musunuz? Cevaplamanıza yardımcı olabileceğimiz herhangi bir soru var mı? Görüşlerinizi duymak – bizimle aynı fikirde olmasanız bile – hem bizim için ilginç hem de diğer okuyucular için faydalıdır, bu yüzden lütfen düşüncelerinizi aşağıda yorumlarda paylaşın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.