Chewy Autoship: Gerçekten Bilmeniz Gereken Her Şey

Tüylü veya başka bir evcil hayvanınız yoksa, köpekler, kediler, sürüngenler, atlar, balıklar, kuşlar, küçük evcil hayvanlar ve hatta evcil hayvan maması, evcil hayvan malzemeleri ve ilaçların çevrimiçi perakendecisi Chewy’yi duymamış olabilirsiniz. Çiftlik hayvanları.

Bununla birlikte, eğer bir evcil hayvan severseniz, elinizde düzenli olarak yiyecek ve diğer evcil hayvan ürünleri bulundurmanız oldukça olasıdır. Chewy’ye aşina olsanız da, evcil hayvanınızı nasıl mutlu edeceğinizi, paradan nasıl tasarruf edeceğinizi ve mağazaya giden sonsuz yolculukları nasıl durduracağınızı açıklayalım.

Chewy Autoship’e Kaydolun

İnternetten evcil hayvan maması sipariş etmek bir şey haline gelmeden çok önce insanlar evcil hayvanlarını sevdi, hayran kaldı ve şımarttı. Yiyecek, çöp, çiğneme oyuncakları, ikramlar, tasmalar, yataklar, ilaçlar ve başka ne gerekiyorsa yüklemek için mağazaya veya özel evcil hayvan pazarına gitmeye alışmış olabilirsiniz. Ama uzun zamandır tek bir şekilde yapıyor olmamız onu en iyi yol yapmıyor.

Chewy’de tasarruf etmenin tüm yolları arasında bir Chewy Autoship’e kaydolmak zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. Chewy, en sevdiğiniz evcil hayvan mamasını ve eşyalarını istediğiniz zaman, istediğiniz sıklıkta teslim ederek, gerektiğinde gönderileri duraklatmanıza olanak tanır – ve hepsi bir arada. indirimli fiyat.

Bizi marketten uzak tutan ve paradan tasarruf ettiren her şey bir pazarlık ve nimettir. Ve bir alışveriş sepetine 50 kiloluk bir köpek maması torbası yüklemeniz gerekmiyor mu? Üstel olarak harika!

Chewy Autoship Nedir?

hakkında güzel bir şey çoğu evcil hayvanların beslenme alışkanlıklarının oldukça tahmin edilebilir olmasıdır. Bir gece peynir, ertesi gece sote karides istemiyorlar. Bir yiyecek oluğuna yerleştiklerinde, genellikle ona yapışırlar. Bu yüzden Chewy Autoship programına kaydolmak çok kolay.

Resim: Chewy.com

Çoğumuz evcil hayvanlarımız için bir alışveriş listesi hazırlamak zorunda değiliz – bu her ay aynı şey. Siparişinizi bir kez verebilir ve ardından Chewy çalışanlarına aynı şeyi düzenli olarak teslim etmelerini söyleyebilirsiniz. Ve bu düzenli esasın sıklığına siz karar verirsiniz.


Chewy Autoship İndirimini Nasıl Alabilirim?

Korkunç bağlılık kedilerinin endişelenmesine gerek yok. Chewy Autoship indirimini almak için belirli bir süre taahhüt etmeniz, ücret ödemeniz veya üyelik başlatmanız gerekmez. Kaydolmak, neredeyse tek bir sipariş vermek kadar basittir. Ancak bunun yerine, ilk siparişinizde %35 tasarruf elde edeceksiniz. Düzenli bir sipariş vermek yerine şu basit adımları izleyin:

 • Önce Chewy ile bir hesap oluşturun.
 • için banner, düğme veya sekmeye tıklayın. çiğnenmiş otomobil.
 • Evcil hayvanlarla ilgili her şeyin 2.000’den fazla markasından eşyalarınızı seçin.
 • Gelecekte teslim edilmesini isteyeceğiniz her ürünü belirli bir sıklıkta sepetinize ekleyin.
 • Kasaya ilerleyin ve “Evet, hayatımı kolaylaştır” buton.
 • Sıklığınızı seçin — bir haftadan sekiz haftaya kadar.
 • Ödeme ve gönderim ayrıntılarınızı girin, ardından “sipariş ver”i tıklayın.

Chewy Autoship ile Ne Kadar Tasarruf Edebilirim?

çiğnenebilir
Resim: Chewy.com

Chewy Autoship indirimi için gemiye bindiğinizde iki avantaj elde edeceksiniz. İlk olarak, ilk siparişte büyük bir indirim alacaksınız. Şu anda ilk sipariş için Chewy Autoship indirimi %35, ancak yılın diğer zamanlarında %30’a ulaştığını gördük. Her iki durumda da, maksimum tasarruf 20 $ ile sınırlıdır. Bununla birlikte, tutarlı kalan şey, gelecekteki tüm yeniden siparişlerde Chewy Autoship indirimidir – bu her zaman %5 kalır.


Chewy Autoship Programının Başka Faydaları Var mı?

çiğnenebilir
Resim: Chewy.com

Chewy Autoship indiriminin yanı sıra Chewy, Chewy Autoship müşterilerine gerçekten benzersiz ve değerli bir hizmet sunuyor. Veteriner hekimlere telefon veya video yoluyla erişim, 08:00 ve 23:00 ET arasında ücretsiz olarak mevcuttur. adı verilen bu hizmet Veteriner ile bağlantı kurunChewy Autoship üyelerine verir sınırsız erişim evcil hayvanlarıyla ilgili soruları cevaplayabilen lisanslı veterinerlere.


Chewy Autoship Siparişimi Değiştirmek veya Geciktirmek İstiyorsam Ne Olur?

Diyelim ki Fluffy’nin yemeğinin dört haftada bir teslim edilmesi için kaydoldunuz, ancak Fluffy’yi yiyecekle dolu büyükannenizle bir ay geçirmeye götürüyorsunuz. Ardından şu adımları izleyin:

 • Sayfanın en üstünde, sağda “Hesabım” altında Otomatik Gönderimi Yönet açılır sekmesine gidin.
 • Hesabım sayfasında, “Otomatik Gönderim” sekmesini seçin. En üstteki “siparişler” ve “evcil hayvanlarım” arasındadır.
 • Tıklayın ve Chewy Autoship siparişlerinizi göreceksiniz.
 • Fluffy’nin yemeği için birine tıklayın ve “gönderiyi atla”yı seçin.

Chewy Autoship siparişlerinizi özelleştirmek için bu sayfada çok daha fazlasını yapabilirsiniz. O yiyeceğe şimdi mi ihtiyacın var? Sadece “şimdi sipariş ver” düğmesini tıklayın. Ayrıca siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz sıklığı ve tarihi değiştirebilirsiniz. Chewy Autoship sipariş değişiklikleri, bir sonraki planlanmış siparişten 48 saat önce yapılmalıdır, ancak bunun dışında süper esnektir. Bu bizim en sevdiğimiz avantaj ve Chewy’nin Autoship programını sevmemizin nedenlerinden biri.


Chewy’de Otomatik Gönderim Nasıl İptal Edilir

Chewy Autoship’i değiştirmek ne kadar kolaysa, iptal etmek de bir o kadar kolaydır. Chewy gerçekten müşterilerinin mutlu olmasını istiyor, iptal etmeyi zorlaştıran bir labirentte kilitli değil. Aslında, üzerinde Chewy’nin SSS sayfasıikinci cevap şu soruya: Chewy’de bir Autoship nasıl iptal edilir?

Ve Chewy’nin “Chewy’de Otomatik Sevkiyat Nasıl İptal Edilir” SSS sayfasında, tam da bunu yapmak için kolay talimatlar veriyorlar. Temel olarak, siparişiniz henüz gönderilmediyse, Hesabınıza ve ardından Siparişler’e giderek iptal edin. “Bu siparişi iptal et”i seçin. Bu kadar basit. Ama diyelim ki siparişiniz zaten işleme aşamasındaydı. Chewy’deki insanlara bir mesaj gönderin, sizin için iptal etmeye çalışacaklar. Bu işe yaramazsa, size geri ödeme yapacaklar.


Chewy Autoship ile Kargo Ücretsiz mi?

Olabilir. 49 TL üzeri siparişlerinizde kargo bedava. Fluffy’nin Cadılar Bayramı kostümünden Bruiser’s Purina Pro Plan 50 kiloluk kuru köpek mamasına kadar tüm diğer siparişler 4,95 $ sabit fiyatla gönderilir.


Chewy Autoship Teslimatını Almak Ne Kadar Sürer?

Biz de dahil olmak üzere evcil hayvan severler, çoğu yiyecek ve tedarik siparişini, siparişi verdikten sonraki bir ile üç gün arasında almıştır. Reçeteli ilaca ihtiyacımız yoktu, ancak Chewy web sitesine göre, ihtiyacımız olsaydı ve onay gerektiriyorsa, bu gönderinin gelmesi daha uzun sürerdi.


Ya Chewy Autoship Siparişinden Bir Şeyi İade Etmem Gerekirse?

Siparişiniz ister Chewy Autoship siparişi isterse normal sipariş olsun, Chewy %100 memnuniyet, 365 gün, sorunsuz iade politikası geçerlidir. Chewy hayatın olduğunu anlıyor.

Kediler aniden daha seçici olabilir. Köpekler mükemmel derecede iyi paslanmaz çelik yemek kaselerini yok edebilir. Ve bazen siparişler kaybolur, nakliye sırasında hasar görür veya beklendiği gibi olmaz. Cömert iade politikası, telaşlı kedinize, mahalledeki diğer yavru kedilerin imrendiği havalı Kaktüs Kedi Tırmalama Direğine burnunu sokması için bir yıl verir. İade edilmeyen tek şey reçeteli ilaçlardır.


Chewy Pet Lovers Aldıkları Müşteri Hizmetinden Memnun mu?

Henüz bir Chewy evcil hayvan sevgilisiyle tanışmadıysanız, önceden uyarılmalıdır: Chewy’nin yılda 365 gün 7/24 – bir insan tarafından yanıtlanan bir müşteri hizmetleri telefon hattı da dahil olmak üzere olağanüstü müşteri hizmetlerine olan bağlılığı, şiddetli bir sadakate ilham verir. Bu sadece bir Chewy temsilcisinin mevcudiyeti değildir. Evcil hayvan severlerin gerçekten mutlu olduğundan emin olmak için ekstra yol kat etme tutumları ve istekleridir. Ve değilse? Olağanüstü bir iade politikası var.

Chewy Autoship’e Kaydolun


Chewy Autoship: Kelimenin tam anlamıyla Bilmeniz Gereken Her Şey yazısı, RetailMeNot tarafından The Real Deal’da ilk olarak yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.