BoardWalk’ın Yeniden Hayal Edilmesi Başlıyor: Değişiklikler ve İnşaat

Walt Disney World, BoardWalk Inn’in yeniden tasarlanmasının bir parçası olarak gelen değişiklikler hakkında daha fazla ayrıntı paylaştı. Ayrıca, projenin bazı yönlerinde inşaat başladı. Bu gönderi, ufukta ne olduğuyla ilgili ayrıntıları ve ayrıca Crescent Gölü çevresindeki çalışmalara bir bakışı paylaşıyor.

En son duyuru, Walt Disney World’ün BoardWalk Bakery’yi Amerikan Kuzeydoğu’dakilerden ilham alan bir şarküteri olarak yeniden tasarlayacağı yönünde. Yer, 2022 Yazında daha sonra yeniden açıldığında BoardWalk Deli olarak yeniden adlandırılacak.

Menüde öne çıkanlar arasında, ev yapımı simit, tuzlu sıcak sandviçler ve çeşitli ağız sulandıran tatlıların yanı sıra aşırı doldurulmuş sıcak pastrami Reuben ve elle sıkılan cannoli yer alacak. BoardWalk Deli kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği servis edecek.

Bu yılın başlarında Walt Disney World, “Disney’s BoardWalk’ta deniz kenarında bir sıçrama yapacaklarını” duyurdu. Önümüzdeki birkaç yıl içinde Walt Disney World, büyüleyici yeni lobi tasarımı, yakındaki kahve barı, nefis yemek seçenekleri, yenilenmiş konuk odaları dahil olmak üzere yüzyılın başındaki sevilen gezinti yolunun ve Deluxe Resort’un içindeki öğeleri ekleyip yeniden tasarlıyor. ve diğer özel dokunuşlar.

Disney’s BoardWalk Inn’in içindeki hafif ve havadar dokunuşlar lobiyi, salonu ve konuk odalarını canlandıracak. Lobinin hemen dışında, el yapımı içecekler ve hızlı atıştırmalıklar içeren yeni bir kahve barı hareket halindeyken veya içeride veya dışarıda yenilenen oturma alanlarında hazır olacaktır.

Walt Disney World’e göre, piyasaya sürülecek bu büyük eklemelerden ilki, kesinlikle memnun edecek yeni bir masa servisi restoranı ve fırını olan Gwendolyn Rogers’ın The Cake Bake Shop’unda hikaye kitabı tatlıları ve rüya gibi tatlılar olacak.

2023’te açılması beklenen bu restoran, misafirlerin bildiği ve sevdiği Disney’s BoardWalk Inn’in pastoral cazibesinin büyüsünü tamamlayan tuhaf bir atmosferde ikindi çayı servisinin yanı sıra hem tuzlu hem de tatlı menüleri sunacak.

ESPN Club’ın dış cephesinde nihayet görünür inşaat başladığından, burası başlamak için iyi bir yer.

ESPN Kulübü, Walt Disney World’ün kapatılmasından sonra asla yeniden açılmadı ve 2020’nin sonlarına kadar geri dönmeyeceğine dair söylentiler vardı. Ancak restoranın içinde bir şey olup olmadığına dair bir haber yok.

Ekipler, dış cephede temalı tasarımların ve ESPN markalarının unsurlarını çıkarmakla meşguldü.

En önemlisi, yumruk pompalama demiri, restoran kayanağının tepesinden çekildi. Bunları yerde yakından görmek bir tür gerçeküstü. Bu şeylerin ne kadar büyük olduğunu hiç düşünmedim. Sanırım bu biraz ters zorunlu bakış açısı!

İşte o öğenin kaldırıldığı seçim çerçevesine bir bakış. ESPN Club’ın ayrılmasına üzüldüğümü söyleyemem ama bunun çöküşünü izlerken biraz nostalji ve anılarla sarsıldım.

Bu, ailemin Walt Disney World’deki en gözde noktalarından biriydi ve 1990’ların sonlarında yepyeni olduğu zaman ziyaret ettiğimi hatırlıyorum.

ESPN Club’ın kaybı kesinlikle bir boşluk yaratır. Walt Disney World’de giderek daha fazla spor barı açsa bile, neredeyse sadece Disney Springs’teler. Çoğu insan tatilde spor izlemeye önemli zaman ayırırken, bazıları bunu yapar. (Özellikle aylar öncesinden tatil rezervasyonu yapanlar ve takımları playofflara ya da playofflara sürpriz bir koşu yapıyor. Bu çok oluyor!)

ESPN Club, ailenin tatilinin geri kalanı üzerinde minimum etkisi olan EPCOT veya Disney Hollywood Stüdyoları’na yürüme mesafesinde güzel bir seçenekti. Şahsen benim için büyük bir kayıp olmasa da, yine de Big River Grille & Brewing Works’ün yerini almanın çok daha mantıklı olacağını düşünüyorum. Ama orada üçüncü taraf sözleşme durumunun ne olduğunu kim bilebilir.

İnşaat sırasında Disney’s BoardWalk Inn’deki diğer tüm mekanlar açık kalacaktır. Buna yaratıcı olarak adlandırılan BoardWalk Dondurma dahildir. (Hey, en azından “BoardWalk Ice Cream: An Edy’s Eating EXPERIENCE! ~ Disney’s BoardWalk Resort’ta”dan daha iyi.)

BoardWalk Ice Cream’de eğlendim (yalnızca Ample Hills’i hala özlediğim için), ancak Disney’e kredi vermem gerekiyor – geçici tabelayı güzel, boyutlu bir tabelayla değiştirdiler. Bunun ne zaman olduğundan emin değilim, ama yeni değil. Birkaç ay önce fark ettim ve şimdiye kadar bahsedecek hiçbir yerim yoktu. Kendi gönderisine layık görünmüyordu. Ayrıca Disney’in kredisine göre, en azından bu mekan boş oturmuyor. (Ample Hills’in düşüşü Disney’in hatası değildi.)

İnşaat ekipleri, eski kulüpten tüm tematik detayları ve ESPN unsurlarını kaldırmak için hızlı bir çalışma yaptı. İlk fotoğraflar Cuma sabahı çekildi ve bu sadece birkaç saat sonraydı. Duvarlar sadece yükseldi ve önceki gün çalışma başladı.

Disney’in ESPN’ye sahip olduğu göz önüne alındığında, hızlı tempo marka bütünlüğü ile ilgili olabilir. Konum 2 yıldır kapalı olmasına rağmen, şirket, esasen, bir ESPN mekanının iflas ettiğini ve yıkıldığını görmek için mümkün olduğunca az ortalama misafir istiyor.

İki kapı aşağıda, BoardWalk Bakery hala normal şekilde çalışıyor.

Ne olduğunu görmek ilginç olacak aslında BoardWalk Bakery ile olur. Crescent Lake bölgesindeki Deluxe Resorts’un daha iyi karşı servis restoran seçeneklerine ihtiyacı olduğunu yıllardır söyledik. Yacht & Beach Club’da yakın zamanda yenilenen pazar yerleri iyileştirmeler, ancak aslında sadece yarım önlemler.

Umudumuz, BoardWalk Bakery’nin bu açıdan benzer olmasıydı – kusurlu bir çözüm, ancak yine de şu anda orada olandan bir yükseltme.

Ancak, şu anda hala çalışır durumda olduğu ve duyurulan değişikliklere dayanarak, değiştirilmiş bir menü ve yeni bir isimden başka bir şeye sahip olmayacak gibi görünüyor. Yalnızca alan kısıtlamaları ve yerleşim düzeni göz önüne alındığında, bu bir dereceye kadar anlaşılabilir. Belki de Disney’in BoardWalk’u başka bir yerde özel bir karşı hizmet restoranı kurmasının zamanı gelmiştir?

Ayrıca BoardWalk’un her yerinde meydana gelen bir ton küçük iş var.

Ekipler korkulukları yeniden boyadı, AbracadaBar çevresinde çalışmalar yaptı ve daha fazlası. Bunların herhangi birinin yeniden hayal etme ile ilgili olduğuna inanmak için hiçbir neden yok – hepsi rutin gibi görünüyordu.

Disney’s BoardWalk Inn’in içinde, lobide çalışmalar henüz başlamadı.

Son zamanlarda Crescent Lake bölgesine her gittiğimizde, “her ihtimale karşı” son bir kez bakmak için lobiye giriyorum. Burada çalışmanın ne zaman başlayacağı hakkında hiçbir fikrim yok ve umut etmek bazı önceden haber verilecektir. Benim açımdan, bu gereksiz. BoardWalk’ın lobisi, ilginç bir çekiciliğe ve karaktere sahip tematik bir mücevherdir. Normal konukları memnun etmek için odaları modernize edin, ancak bunu kendi haline bırakın. Disney burada ne yaparsa yapsın, aynı kişiliğe sahip olmasının imkanı yok.

BoardWalk’taki inşaata ek olarak, Disney’s Yacht & Beach Club Resorts’ta Crescent Gölü boyunca da çalışmalar var.

Yacht Club’da son birkaç aydır bina cephelerinde çalışmalar yapılıyor. Sonunda bitti ve ikonik deniz fenerine geçti.

Deniz feneri şimdi benzer bir yenileme için iskelenin arkasında.

Bunun yapıldığını görmek harika. Yacht Club’ın dış görünüşü çok daha iyi görünüyor, bu yılın başlarında bölüm bölüm iş ilerlemesini izlerken gerçekten fark ettik – tamamlanan alanlar çok büyük bir gelişmeydi. Gezinti yolunda gezinirken aktif olarak fark edebileceğiniz bir şey olmasa da, toplamda bir fark yaratıyor. Disney’in bu tür onarıcı çalışmalar yaptığını görmek her zaman güzel!

Sonuç olarak, önümüzdeki yıl boyunca gezinti yolunda ve otel içinde çalışmaların nasıl ilerlediğini izlemek ilginç olacak. Disney’s BoardWalk Inn’in büyük hayranlarıyız ve bu yeniden tasavvur yoluyla tuhaf tarzının korunmasını ve modernleşmenin gerçekleştiği her ne olursa olsun, bir zaman periyodu perspektifinden çok sarsıcı olmadığını umuyoruz.

Bununla birlikte, yıllarca durgunlaşan ve kolda bir atış kullanabilecek birçok alanla, iyileştirme için çok fazla alan olduğunun da farkındayız. Bazı yeni yemek seçenekleri görmek güzel olacak ve diğerlerinin yenilenmesini umuyoruz. Bir bütün olarak, BoardWalk’taki değişiklikler konusunda ihtiyatlı bir şekilde iyimserim. Umarım Imagineering, (son) yüzyılın kişiliğini korurken BoardWalk’u 21. yüzyıla getirmek için ustaca bir dokunuş kullanır.

Bir Walt Disney World gezisi mi planlıyorsunuz? Walt Disney World Otelleri Yorumları sayfamızda oteller hakkında bilgi edinin. Nerede yemek yenileceğini öğrenmek için Walt Disney World Restoran İncelemelerimizi okuyun. Biletlerden tasarruf etmek veya hangi türü satın alacağınızı belirlemek için Walt Disney World Biletlerinde Para Tasarruf Etme İpuçlarımızı okuyun. Disney Gezileri için Ne Paketlemeli yazımız, alınacak akıllı eşyalara benzersiz bir bakış atıyor. Neyin ne zaman yapılacağı konusunda Walt Disney World Ride Kılavuzlarımız size yardımcı olacaktır. Kapsamlı tavsiye için, başlamak için en iyi yer bizim Walt Disney Dünya Gezisi Planlama Rehberi bilmeniz gereken her şey için!

SENİN DÜŞÜNCELERİN

Disney’s BoardWalk Resort’a gelen inşaat ve değişiklikler hakkında ne düşünüyorsunuz? ESPN Club’ın kaldırıldığını görmek üzücü veya yeni bir şeye hazır mısınız? Bu yeniden hayal etmenin otel temasıyla çalışacağını mı düşünüyorsunuz, yoksa gereksiz mi? Son birkaç yılda BoardWalk Inn veya Villas’ta kaldınız mı? Tatil yerinin eski ve yorgun olduğunu mu yoksa hala iyi bir görünüme sahip olduğunu mu düşünüyorsunuz? Lobinin, misafir odalarının veya her ikisinin de elden geçirilmesi gerektiğini mi düşünüyorsunuz? Değerlendirmemize katılıyor musunuz yoksa katılmıyor musunuz? Diğer düşünceler veya endişeler? Cevaplamanıza yardımcı olabileceğimiz herhangi bir soru var mı? Görüşlerinizi duymak – bizimle aynı fikirde olmasanız bile – hem bizim için ilginç hem de diğer okuyucular için faydalıdır, bu yüzden lütfen düşüncelerinizi aşağıda yorumlarda paylaşın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.