“Believe! Sea of ​​Dreams” Gece Muhteşem Çıkış Tarihi ve Detaylar

Oriental Land Company, Fantasmic’in kalıcı olarak değiştirildiğini duyurdu, “İnan! Sea of ​​Dreams, 11 Kasım 2022’de Tokyo DisneySea’de gösterime girecek. Bu gönderi, yaklaşmakta olan muhteşem gece ile ilgili ayrıntıları ve konsept sanatını ve ayrıca Japonya’nın Disney parklarında yapılacak olan diğer değişikliklerin ve eklemelerin bir özetini paylaşıyor.

“İnan! Sea of ​​Dreams,” Disney ve Pixar arkadaşları hayalperestlere inanmaya devam etmelerini ve dileklerini gerçekleştirmelerini hatırlatıyor. Muhteşem gösteri, suların Rüyalar Denizi’ne dönüştürüldüğü Tokyo DisneySea’deki Akdeniz Limanı’nda gerçekleşiyor – biri içten bir dilek dilediğinde ortaya çıkan “dilek yıldızlarıyla” dolu bir yer.

Yeni gece muhteşemliği, su yüzeyinde dinamik olarak süzülen büyük tekneler, gece gökyüzünü aydınlatan parlak lazerler ve projektörler ve ilk kez Tokyo DisneySea Hotel MiraCosta’nın duvarlarına yansıtılan görüntüler içeriyor. Performans alanı, Disney ve Pixar filmlerindeki karakterler ve dansçıların performansları ile daha da zenginleştirilerek konukların sevgili Disney arkadaşlarının hikayelerine adım atmış gibi hissetmelerini sağlıyor.

“İnanmak! Sea of ​​Dreams” her gece bir kez Akdeniz Limanı’nda gerçekleştirilecek ve yaklaşık 30 dakika sürüyor. Tokyo DisneySea’nin yeni gece şovunda Peter Pan, Wendy, Aladdin, Rapunzel, Miguel, Ariel, Moana, Elsa ve diğer karakterler yer alacak.

Tokyo Disney Resort, “Believe! Sea of ​​Dreams”, yaklaşık 70 milyon dolar (USD). (Yen dolar karşısında düşmeden önce, gece muhteşemliği gerçekten geliştirildiğinde yaklaşık 100 milyon dolar olacaktı.)

Daha önceki Fantasmic’te olduğu gibi, beklenti şudur: “İnan! Sea of ​​Dreams” 360 derece görüşe sahip olacak. Daha az net olan şey, net bir “evin önü” perspektifine sahip olup olmayacağıdır. Hotel MiraCosta’daki projeksiyonlarla, Fortress Explorations’dan veya limanın diğer tarafından daha iyi manzaralar olması mümkündür.

Bu projeksiyonların, sudaki en iyi Mickey Meydanı veya Lido Adası’ndan görüntülenen set parçalarını dengeleyerek, bu görüşleri iyileştirme amaçlı olması da mümkündür. “Believe! Sea of ​​Dreams” çok uzak olmayan bir gelecekte bir ara ve en iyi ve en kötü görüş açılarıyla rapor verin.

İşte Tokyo Disney Resort’tan bir ön izleme videosu:

“İnanmak! Sea of ​​Dreams” ilk olarak 2020 Yazında, Tokyo DisneySea’nin 20. Yıldönümünü anmak için muhteşem bir başlangıç ​​yapan yepyeni gece eğlencesi olarak duyuruldu. Geçen yıl Japonya’ya dönebilmenin heyecanını dile getirdiğimiz için, bu gönderideki yorumumuza ve beraberindeki yorumlara baktığımızda biraz üzücü.

2022’ye hızlı ileri sarma ve En iyi senaryo, Japonya’nın 2022 Sonbaharında yeniden açılmasıdır.. 2023’ün giderek daha olası görünmesiyle bu bile kesin bir şeyden çok uzak. Tokyo DisneySea’nin 20. Yıldönümü tekliflerinin geri kalanının aksine, en azından “İnan! Rüyalar Denizi”, bu bir artı!

“İnanmak! Sea of ​​Dreams”, Tokyo Disney Resort’un son iki yılda gecikme veya bütçe kesintileri olmaksızın ilerlemeye devam eden 3 milyar dolarlık iddialı bir genişleme projesine yapılan bir dizi projeye sadece en son eklemedir. En son, Oyuncak Hikayesi Oteli bu yazın başlarında parkların karşısında açıldı.

Tokyo DisneySea’de gişe rekorları kıran var Fantezi Yaylar Büyük bütçeli Frozen, Tangled ve Peter Pan cazibe merkezlerini parka getirecek genişleme. Parkın bitişiğindeki lüks oteli ile birlikte önümüzdeki mali yılda açılmaya hazırlanırken bu konuda büyük ilerleme kaydedilmiş gibi görünüyor. (Bu, Fantasy Springs’in 2023’te açılacağı anlamına gelmelidir, ancak 31 Mart 2024’ten önce piyasaya sürülebilir ve teknik olarak hedefine ulaşabilir.)

Tokyo Disneyland’de, Olimpiyatlardan önce piyasaya sürülmesi planlanan büyük ölçekli genişleme, yaklaşık 6 aylık bir gecikmenin ardından 2020’nin sonlarında minimum tantana ile açıldı. Bu genişlemenin çoğu New Fantasyland ve bunların çoğu bir Beauty and the Beast mini -kara. Ayrıca Tomorrowland ve Toontown’a yeniden geliştirme ve eklemeler içerir.

Tokyo Disneyland için ufukta bir sonraki Space Mountain’ın yeniden inşası etrafında dönen yeni Tomorrowland projesi. 437 milyon dolarlık bu projenin yeterince büyük bir bütçesi var ve bu da Guardians of the Galaxy: Cosmic Rewind ile aynı sürüş sistemini kullanacağı yönünde bazı spekülasyonlara yol açtı.

Bununla birlikte, sanki tüm hızıyla devam ediyor ve orada işler normalmiş gibi, Tokyo Disney Resort’un aşırı pembe bir resmini çizmek istemiyoruz. ABD parklarına çok benzeyen Tokyo Disneyland ve DisneySea, son iki yılda eğlenceyi önemli ölçüde azalttı. Bazı geçit törenleri ve gösteriler geri dönmüş olsa da, bunlar küçültülmüş ve sanatçılardan yoksundur.

Mevsimsel etkinlikler de benzer şekilde eksikti, bu yaklaşan Cadılar Bayramı nihayet bir geçit törenine sahip olacak – ama yine, zemin seviyesindeki dansçılar ve sanatçılar olmadan geri ölçeklenecek. Tokyo DisneySea hala uygun bir liman şovu yapmadı ve muhtemelen Noel için “İnan! Sea of ​​Dreams” o zaman büyük çekiliş olacak.

Yukarıda, ülkenin düzgün bir şekilde yeniden açılmamasıyla ima edildiği gibi, Japonya’nın normale dönmesi Kuzey Amerika veya Avrupa’dan çok daha yavaş olmuştur. Diğer sağlık güvenliği önlemlerinin çoğu yerinde kalırken, fiziksel mesafe işaretleri yeni kaldırıldı.

Çok günlük biletler hala satılmıyor, diğer kısıtlamalar gibi sahne şovu izleme için katı sınırlar var. Etrafta dolaşan videolarda ve sosyal medyada gördüklerimin basit bir şekilde bu olduğunu düşünürsek, muhtemelen kaçırdığım çok şey var.

Japonya’yı ve Tokyo Disney Resort’u ne kadar sevsem de, bir parçam henüz içeri girmemize izin verilmediği için biraz rahatladı. Sanırım tüm bu kesintiler o parklar hakkındaki fikrimi bozabilir. (Ya da en azından, Japonya’ya birden fazla dönüş yolculuğunun iptal edilmesi konusunda kendimi daha iyi hissetmek için kendime söylediğim şey bu!)

Tokyo Disneyland ve DisneySea’yı bu kadar çok sevmemizin en büyük nedenlerinden biri, tarihsel olarak, ABD parklarıyla aynı bütçe kesintilerine ve diğer sorunlara sahip olmamalarıdır. Büyük ölçüde 1990’larda Walt Disney World’den hatırladığım gibi hissettiler. Orada benzer indirimlerin duyulması iki yanıta yol açar. Biri hayal kırıklığı tabii ki. Diğeri ise Walt Disney World’ün son hamleleri konusunda biraz daha anlayışlı; OLC de aynı şeyi yapıyorsa, işler oldukça kötü.

Umarım yakında Japonya’da işler köşeyi döner. Ülke yedinci dalgasının ortasında olsa da – şu anda tüm dünyadaki kişi başına düşen en yüksek vaka sayısıyla en kötüsü – liderliğinin farklı bir yaklaşım benimsediğine ve su basmaktan ziyade ilerlemeye çalıştığına dair işaretler var. ve daha fazla ekonomik acıya katlanmak.

Bunun Oriental Land Company’nin ileriye dönük görünümü olacağına dair işaretler de var. “İnan! Sea of ​​Dreams,” OLC, Mickey’s PhilharMagic’in yenilenmiş bir versiyonunun kakao sahne eklendi, ayrıca gelişmiş görüntü kalitesine sahip yükseltilmiş projeksiyon ekipmanı.

Bunun da ötesinde, yukarıda bahsedilen Cadılar Bayramı sezonu var. 2019’a kıyasla hala eksik olsa da, “Spooky ‘Boo!’ Parade” geri dönüyor ve karışıma “The Villains Rockin’ Halloween Parade” ekleniyor. Perili Köşk Tatil Kabusu da 3 yıl sonra ilk kez geri geliyor.

Umarım Noel, Tokyo Disneyland’da benzer bir hikaye olacak ve park, sağlık tiyatrosu önlemlerinin gevşetilmesiyle katılımı artırmaya başlayacak. Tıpkı Walt Disney World ve Disneyland’de olduğu gibi, bir düğmeyi çevirmek ve her şey bir gecede normale dönmek gibi olmayacak, ama kesinlikle bir başlangıç. “İnan! Sea of ​​Dreams, Tokyo Disney Resort’un geri dönüşünü yüksek vitese geçirmek için tam da ihtiyaç duyulan şey olabilir.

Tokyo Disney Resort’a bir gezi mi planlıyorsunuz? Kapsamlı tavsiye için, başlamak için en iyi yer bizim Tokyo Disneyland ve DisneySea Gezisi Planlama Rehberi! Daha fazla ayrıntı için, TDR Otel Sıralamaları ve İncelemeleri sayfamız konaklamaları kapsar. Restoran İncelemelerimiz, nerede yemek yenileceğini ve atıştırılacağını ayrıntılarıyla belirtir. Biletlerden tasarruf etmek veya hangi türü satın alacağınızı belirlemek için Para Tasarruf İçin İpuçları yazımızı okuyun. Disney için Ne Paketlemeli yazımız, alınacak akıllı eşyalara benzersiz bir bakış atıyor. Japonya’da başka bir yere mi gidiyorsunuz? bize danışın Kyoto, Japonya için Nihai Rehber ve Tokyo, Japonya Şehir Rehberi.

SENİN DÜŞÜNCELERİN

Bu haber hakkında ne düşünüyorsun? Tokyo DisneySea’de yeni bir muhteşem gece için heyecanlı mısınız yoksa umurunuzda değil mi? Tokyo Disney Resort’un normale dönüşünü başlatan şeyin bu olabileceğini mi düşünüyorsunuz, yoksa bu birkaç yıl daha mı alacak? Yorumumuza katılıyor musunuz yoksa katılmıyor musunuz? Sorusu olan? Görüşlerinizi duymak – bizimle aynı fikirde olmasanız bile – hem bizim için ilginç hem de diğer okuyucular için faydalıdır, bu yüzden lütfen düşüncelerinizi aşağıda yorumlarda paylaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.