Bath & Body Works Ödülleri: Gerçekten Bilmeniz Gereken Her Şey

Bath & Body Works, koku hayranları için büyük bir habere sahip. Bu sevilen markanın ödül programı artık ülke çapında kullanılabilir. 2019’dan beri belirli posta kodlarında alışveriş yapanlar bedava kazanıyor ve şimdi Bath & Body Works herkese bunu yapma fırsatı veriyor.

Telefonu tutan kadını gösteren ekran görüntüsü, ekran banyo ve vücut çalışmaları ödül programını gösteriyor
Resim: Bathandbodyworks.com

Koşmak ve ücretsiz bir şişe Japon Kiraz Çiçeği Günlük Besleyici Vücut Losyonu veya Okaliptüs Nane Tek Fitil Mum gibi güzellikler kazanmaya başlamak isteyebilirsiniz. Ancak alışveriş çılgınlığına başlamadan önce My Bath & Body Works Ödülleri hakkında biraz bilgiye ihtiyacınız olacak. Neyse ki Bath & Body Works ödül programı hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada bulabilirsiniz.

My Bath & Body Works Ödülleri Nedir?

My Bath & Body Works Rewards, müşteriler için ücretsiz bir sadakat programıdır. Alışveriş yapanların tekrar gelmesini sağlayan cazip avantajlar sağlar. Bu program avantajları arasında ürün kazanma, özel kuponlar alma, özel ürünler ve etkinlikler satın alma ve her yıl bir doğum günü hediyesi alma olanağı bulunur.

Bath & Body Works Ödüllerine Nasıl Kaydolursunuz?

My Bath & Body Works Rewards’a kaydolmak daha kolay olamazdı. Diğer VIP’lere katılmaya hazır olduğunuzda, şurayı ziyaret ederek başlayacaksınız: program kayıt sayfası.

Banyo ve vücut çalışmaları ödülleri kayıt ekranının ekran görüntüsü
Resim: Bathandbodyworks.com
  • Başlamak için e-posta adresinizi girecek ve “İleri”ye basacaksınız.
  • Sonraki sayfada, adınız ve soyadınız, telefon numaranız, posta kodunuz ve doğum ayınız ve gününüz dahil olmak üzere kendinizle ilgili bazı temel bilgileri gireceksiniz.
  • Son sayfada, My Bath & Body Works Rewards’a katılmak ve hüküm ve koşulları kabul etmek istediğinizi onaylamak için bir parola oluşturmanız ve bir kutuyu tıklamanız gerekir.

Kayıt işlemini tamamladıktan sonra üye olarak puan kazanmaya başlayabilir ve programın tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Üstte kiraz gibi, ayrıca bir kupon alacaksınız 30$’a 10$ indirim sadece kaydolmak için satın alın.

Bath & Body Works Ödüllerini Nasıl Kazanırım?

Bu programın bir üyesi olarak, perakendecinin mağazalarında veya çevrimiçi olarak her alışveriş yaptığınızda Bath & Body Works Ödülleri kazanacaksınız. Harcadığınız her dolar için 10 puan alacaksınız. 1.000 puana veya 100$’a eşdeğer harcamaya ulaştığınızda, bir kupon alacaksınız. 16.50 $ değerine kadar ücretsiz bir ürün alın.

Puan kazanmanın en kolay yolu, mağazalarda alışveriş yaparken Ödül Kartınızı göstermek için My B&BW uygulamasını kullanmaktır. Puan kazanmak için telefon numaranızı kasiyere de verebilirsiniz. Çevrimiçi alışveriş yaparken veya uygulamayı kullanırken, bu tatlı puanları kazanmayı kaçırmamak için hesabınızda oturum açtığınızdan emin olmak isteyeceksiniz.

Ne kadar puanınız olduğunu (ve bir freebie kazanmak için daha ne kadar ihtiyacınız olduğunu) görmek için My B&BW uygulamasında hesabınızı kontrol edebilirsiniz. Uygulamayı açtığınızda gördüğünüz ilk ekran, puanlarla ilgili tüm bilgilerin kullanışlı bir dökümünü sağlar.

Banyo ve vücut çalışmaları ödül programı arayüzünün ekran görüntüsü.  kazanılan puanları ve ödül almak için gereken puanları gösterir
Resim: Bathandbodyworks.com

Bath & Body Works Ödüllerini Nasıl Kullanırım?

1.000 puana ulaştığınızda, kutlama zamanı! Gidip istediğiniz ücretsiz ürünü seçebilirsiniz (normal fiyatı 16,50 $ veya altı olduğu sürece).

  • Ödülünüzü kullanmak için My B&BW uygulamasının alt menüsünden “Cüzdan”ı seçeceksiniz.
  • Bir mağazada ödeme yaptığınızda kullanmak istediğiniz ödülü göstereceksiniz veya ödülü çevrimiçi bir satın alma işleminin parçası olarak kullanmak için kodu gireceksiniz.

Ödülünüzden en iyi şekilde yararlanmak için Bath & Body Works Aromaterapi Koleksiyonu’ndakiler gibi daha değerli öğelerden birini seçmek isteyeceksiniz. Bunu yapmanın en iyi yolu, paranızın karşılığını (veya bu durumda, ödülünüzü) en büyük patlamayı sağlayan öğeleri hızlı bir şekilde bulmak için fiyata göre sıralamaktır.

Resim: Fiyata göre sıralanmış ürünleri gösteren banyo ve vücut işleri ekran görüntüsü
Resim: Bathandbodyworks.com

Bath & Body Works Ödüllerine Katılmanın Diğer Avantajları Nelerdir?

My Bath & Body Works Rewards üyesi olmanın tek avantajı puan kazanma ve ücretsiz parfüm alma yeteneği değildir. Ayrıca aşağıdaki ikramları ve sürprizleri de bekleyebilirsiniz:

doğum günü bedava: Doğum günün için her yıl bir ödül alacaksın. Bu, normal fiyatı 7,50 ABD Doları veya daha az olan ücretsiz bir vücut bakım ürünü için bir kupondur. Bu ödülü özel gününüzden başlayarak ve sonrasında 30 gün boyunca kullanabilirsiniz. Bu kuponu kullanmak için bir satın alma yapmanız gerektiğini unutmayın.

Büyük etkinliklere erken erişim: Bath & Body Works yıl boyunca birkaç sıcak tasarruf etkinliğine ev sahipliği yapar (örneğin, Mum Günü). Bir ödül üyesi olarak, bu indirimlerle herkesten önce alışverişe başlayabilir ve en çok aranan ürünleri yakalama şansınızı artırabilirsiniz.Yıl boyunca kuponlar: My Bath & Body Works Rewards’a katılmanın son bir avantajı, perakendecinin size yılda birkaç kez rastgele kupon ve promosyon kodu göndermesidir. Bu teklifler, Bath & Body Works ürünlerinin tatlı kokusunun keyfini daha ucuza çıkarmanıza yardımcı olabilir.

Bath & Body Works Rewards: Kelimenin tam anlamıyla Bilmeniz Gereken Her Şey yazısı ilk olarak RetailMeNot tarafından The Real Deal’da göründü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.