Banana Republic Outlet’te Daha Fazla Tasarruf Etmenin 7 Yolu

40 yılı aşkın bir süredir Banana Republic, modern topluma hitap eden zamansız, klasik görünümler sunuyor. Yüksek kalitesiyle tanınan mağaza, gardırobunuzda yıllarca geçerli kalacak stiller üretmesiyle ünlüdür. Ve sadece kalite ve stil var diye, en yüksek doları ödemeniz gerektiği anlamına gelmez. Muz Cumhuriyeti Fabrikasına girin. Banana Republic Factory outlet mağazasında alışveriş yaparak, markadan beklediğiniz aynı yüksek kaliteli, şık kıyafetleri çok daha ucuza alabilirsiniz. Daha da iyisi – Banana Republic Outlet’te de tasarruf edebilirsiniz. Outlet fiyatlarının ötesinde tasarruf etmeye devam etmek için Banana Republic Outlet alışveriş ipuçlarımıza göz atın.

1. E-posta Listesine Katılın

Resim: Muz Cumhuriyeti

Banana Republic Fabrika Satış Mağazası web sitesini ziyaret ettiğiniz anda, e-posta listesine katılmanızı isteyen bir açılır pencere göreceksiniz. Kaydolmak saniyeler sürer. Birkaç soruyu cevaplamanız için başka bir ekrana yönlendirileceksiniz ve tamamladığınızda, %15 indirimli kupon kodu e-posta ile gönderilecektir.

2. Doğum Günü Hediyesi için Kaydolun

Resim: Muz Cumhuriyeti

E-posta kaydının bir parçası olarak, bir doğum günü hediyesi için kaydolmak isteyip istemediğiniz sorulacaktır. Cevap kocaman bir evet olmalı. Bizden sonra tekrarlayın: Her zaman doğum günü hediyesi için kaydolun. Sadece şirketlere doğum gününüzü vermek için çok fazla kupon, indirim ve bedava alabilirsiniz. Banana Republic Outlet bir istisna değildir.

3. Ödül Üyesi Olun

Gap marka ailesi, mükemmel bir ödül programına sahip olmasıyla bilinir ve bu program Banana Republic Fabrika Satış Mağazaları’nı kapsar. Ödül üyesi olarak, harcadığınız her 100$ için 1 puan kazanırsınız. 500 puana sahip olduğunuzda, 5 dolarlık bir hediye kartı alırsınız. Bu puanları Banana Republic ve Banana Republic Factory Outlet, Gap, Old Navy ve Athleta dahil olmak üzere Gap ailesindeki herhangi bir markadan alışveriş yaparak kazanabilirsiniz. Üye olmanın ücretsiz kargo (50 doların üzerindeki siparişlerde, bonus puan günleri, özel fırsatlar ve satışlara erken erişim) dahil olmak üzere birçok başka avantajı vardır.

Ödül üyesi olmak için Banana Republic Outlet sayfasının en altına, Banana Republic Rewards’a Katılın yazan yere gidin – ücretsizdir. Üzerine tıklayın, bilgilerinizi doldurun ve puan kazanmaya başlayın.

Resim: Muz Cumhuriyeti

4. Bir Muz Cumhuriyeti Ödül Kredi Kartı Açın

Ödül üyeleriyle aynı avantajları elde etmek ve daha hızlı puan kazanmak için Banana Republic Rewards kredi kartına kaydolun. Onaylanırsa, bir kart üyesi olarak, mağazada veya çevrimiçi olarak harcadığınız her 1 ABD Doları için 5 puan, ayrıca kartınızı Gap marka mağazaları ailesinin dışında kullandığınızda harcadığınız her 1 ABD Doları için 1 puan alırsınız. Kazanılan her 500 puan için 5$’a nakit para çekebilirsiniz. Onaylandıktan sonra, yeni kartınızla yapacağınız ilk Banana Republic Factory Outlet alışverişinizde kullanmak üzere %20 indirim kuponu alacaksınız.

Banana Republic Rewards kredi kartı üyesi olmak için yukarıdaki talimatları izleyin ve Banana Republic Fabrika Satış Mağazası sayfasının alt kısmında bulunan Banana Republic Rewards’a Katılın – ücretsizdir. Daha ayrıntılı bilgileri doldurun ve onay için bekleyin. Onaylandıktan sonra ödülleri daha da hızlı kazanmaya başlayın.

5. Gümrükleme Bölümünü Satın Alın

Evet, outlet mağazalarında bile gümrükleme bölümleri var. Banana Republic Outlet’in tasfiye bölümü, yapılacak anlaşmalarla dolup taşıyor. Belirlenen kadın, erkek ve minyon geçiş bölümlerine çevrimiçi göz atın veya fabrika satış mağazalarının arka tarafında şahsen kontrol edin.

6. Muz Cumhuriyeti Fabrika Kuponlarını Kullanın

Ek Banana Republic Factory Outlet kuponlarını kontrol etmeden asla kontrol etmeyin. Alışveriş yapmak için en güncel kodların en eksiksiz listesine sahibiz. Onları kontrol edin; 10$ indirim ile ekstra %40 indirim ve daha fazlası arasında değişmektedir.

7. StyleCash’i Kazanın ve Kullanın

StyleCash, Banana Republic Factory Outlet mağazalarına özgüdür. Bu, yıl boyunca belirli kazanç dönemlerinde gerçekleşir. Kazanç dönemi boyunca alışveriş yaparak StyleCash kazanabilirsiniz. Örneğin, 30$ ile 50$ arasında harcama yaparken StyleCash’te 15$ kazanın. Herhangi bir işlemde kazanabileceğiniz en fazla StyleCash 100$’dır. Bir mağazada alışveriş yapıyorsanız, makbuzunuzla birlikte fiziksel bir StyleCash kuponu alırsınız ve çevrimiçi alışveriş yapıyorsanız, size StyleCash kuponunuz e-postayla gönderilir. Geri ödeme dönemlerinde StyleCash’inizi nakit olarak çekebilirsiniz. StyleCash’i kullanmak için de aynı kurallar geçerlidir. Bir işlemde StyleCash’te 100$’a kadar harcayabilirsiniz ve StyleCash’te 15$’ı kullanmak için en az 30$ harcamanız gerekir.

Resim: Muz Cumhuriyeti

8. Nakit Geri Alın

RetailMeNot, Banana Republic Factory’de alışveriş yaptığınızda sıklıkla para iadesi sunar. Mevcut teklife göz atın – ve geri ödeme tekliflerimizi kuponlar ve promosyon kodlarıyla yığabileceğinizi unutmayın. Veya geçerli kupon kodlarını ve geri ödeme tekliflerini bulan ve otomatik olarak uygulayan Fırsat Bulucu tarayıcı uzantımızı yüklediğinizden emin olun.

Banana Republic Outlet’te Daha Fazla Tasarruf Etmenin 7 Yolu yazısı ilk olarak RetailMeNot tarafından The Real Deal’da göründü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.