Amazon’un 2022 “Sevdiğimiz Oyuncaklar” Listesi Burada

Amazon ile tatil hediye listenizdeki öğeleri erkenden kontrol edin! Perakendeci, 13 Eylül’de 2022 “Sevdiğimiz Oyuncaklar” listesini yayınladı ve her yaş ve bütçeye uygun harika oyuncaklarla dolu.

amazon’un oyuncak listesi satın al

Liste, Crayola, Disney, Fisher-Price, Hot Wheels, LEGO, National Geographic, Play-Doh ve çok daha fazlası gibi tanıdığınız ve sevdiğiniz markalardan 100’den fazla ürün içeriyor. Bu yılki toplamalarını kesinlikle kaçırmak istemezsiniz!

Amazon’un bu yıl bize geniş tatil oyuncaklarını gösteren tek perakendeci olmadığını belirtmek önemlidir. Walmart ve Target gibi büyük mağazalar da her yıl Ağustos ve Eylül aylarında dört gözle beklediğimiz bir gelenek olan 2022 için tatil oyuncak listeleri yayınladı. Bu, Big 3 oyuncak listelerinin artık mevcut olduğu anlamına gelir. Bence herkesin oyuncaklar için çıldırdığını söylemek güvenli!

Amazon’un 2022 Yılbaşı Oyuncakları Listesinde neler var?

Harika soru! İşte Amazon’un 2022 “Sevdiğimiz Oyuncaklar” listesinden en iyi seçtiklerimizden bazıları (BlackFriday.com’da her şeye göz atın):

Fisher-Price Harley-Davidson Üç Tekerlekli Bisiklet

Turuncu ve siyah çocuk Harley-Davidson Üç Tekerlekli Bisikleti

Maceracı çocuklar için bu Harley-Davidson tarzı üç tekerlekli bisiklet mükemmel. Dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve sürücüyü gitmek istedikleri yere götürürken güvende tutmaya yardımcı olan sağlam lastiklere sahiptir. Üç tekerlekli bisiklet ayrıca konforlu sürüş koltuğunun altındaki gizli bir saklama bölmesi gibi bazı harika özelliklere de sahip!

39,99 $ karşılığında satın alın


LEGO Disney Prenses Ultimate Macera Kalesi

Legolardan yapılmış Disney prenses kalesi

Bu LEGO Disney Prenses Şatosu ile 6 yaşından büyük tüm Disney hayranlarına harika bir hediye verin. Tüm çan ve ıslıklarla birlikte geliyor! Kalenin dört katı, beş yatak odası, bir kutlama pastası, bir hayvan oyun alanı ve yapıyı açmanın anahtarı var. Ariel, Moana, Rapunzel, Pamuk Prenses ve Tiana olmak üzere beş mini bebek Disney prenses figürü ve beş LEGO hayvan figürü ile birlikte gelir. Kale aynı zamanda sonsuz maceraları kıvılcımlamak için aksesuarlar içerir!

99,95 $ karşılığında satın alın


Crayola Ultimate Işık Kurulu Çizim Tableti

Çocuklar çizim tabletini aydınlatıyor

Crayola’nın bu hafif tahta çizim tableti ile onlara yaratıcılık hediye edin. Altı adet mini yıkanabilir jel işaretleyici ve tableti düzenli ve taşıması kolay tutmaya yardımcı olan bir saklama kutusu ile birlikte gelir. 6 yaş ve üstü çocuklar için uygun olan bu çizim tableti, çocukları saatlerce meşgul edecek ve eğlendirecek!

28.86 $ karşılığında satın alın

Amazon’un 2022 “Sevdiğimiz Oyuncaklar” Listesi Burada İlk olarak RetailMeNot tarafından The Real Deal’da yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.