Ace Hardware’in %10 Nakit İade Fırsatı Sayesinde Salonlarınızı Daha Ucuza Güverte Edin

Ace Hardware — Yardımcı yer.


O sahneyi biliyorsun Ulusal Lampoon’un Noel Tatili Clark’ın bütün gününü evini ışıklarla süsleyerek geçirdiği ve sonra ışıkların yanmadığı yer? Filmi hiç izlememiş olsanız bile, muhtemelen tatil dekorasyonu olan kaosla ilgili olabilirsiniz. Halınızı kirleten çam iğnelerinden zeminde kırılan ampullere kadar, tatil için evinizi süslemek bazen şenlikli değil sinir bozucu olabilir. Ace Donanım alır. Bu nedenle marka, güzel görünmesi garanti edilen ve olası bir baş ağrısından kaçınmanıza yardımcı olan geniş bir kullanıcı dostu, uygun fiyatlı dekorasyon yelpazesine sahiptir. Hepsinin en iyisi, Ace, RetailMeNot kullanıcılarına site genelindeki satın alma işlemleri için %10 para iadesi sunuyor Kasım ayına kadar.

Şimdi %10 Nakit İade Alın

Ace Donanım Süslemeleri Satın Alın

Ace Hardware’den dört favori seçimimizi incelediğimiz aşağıdaki etkileşimli videoyu izleyin. Hatta ürünlerin üzerinde göründükleri gibi sıcak noktalara tıklayarak doğrudan videodan alışveriş yapabilirsiniz.

Ace Hardware’den Editörün Sevdiği Tatil Dekoru

Kutlamalar Ana Sayfa 24 inç D LED Prelit Sıcak Beyaz Çelenk

Kutlamalar Ev Prelit Çelenk

$25.99

Kutlamalar Platin LED Mini ClearWarm Beyaz 50 ct String Noel Işıkları 24,5 ft.

Kutlamalar Platin LED Mini Şeffaf/Sıcak Beyaz

$19.99

Kutlamalar 4 ft. Kalem LED 50 ct Saksı Ağacı Noel Ağacı

Kutlamalar 4 ft. Ön Aydınlatmalı Saksı Ağacı Noel Ağacı

49,99 $

Mindscope Animat3D Çok Renkli Bay Chill Kardan Adam Kapalı Noel Dekoru 10 inç.

Mindscope Animat3D Bay Chill Kardan Adam

$69,99

Tam olarak aradığınızı bulamıyor musunuz? İşte evinizi bloktaki en parlak gibi hissettirecek dört Ace Hardware dekorasyonu daha.

Kutlamalar Platin LED Çok Renkli Dize Noel Işıkları

Kutlamalar Platin LED C6 Çok Renkli 50 ct Noel Işıkları 24,5 ft.
Resim: Ace Donanımı

Parlak, çok renkli ışıklar sizin tarzınızsa, bu 50’li LED dize ışıklarını indirimdeyken sadece 20 $ karşılığında alın. Clark’ın aksine, ampullerin kararmasıyla uğraşmak zorunda kalmamalısınız çünkü ışıklar hava koşullarına dayanıklı, titreşimsiz, dolaşmayan ve 15 yıl garantilidir. Ve videodaki ışıklar gibi, bu gökkuşağı ışıkları da geleneksel ampullerden beş kat daha parlak.

Fiyat: 19.99 dolar, $28.99

Şimdi satın al


Kutlamalar 7 ft. Çam Noel Ağacı

Kutlamalar 7 ft. İnce LED 400 ışık Çam Noel Ağacı
Resim: Ace Donanımı

Sadece 100 $ karşılığında, gerçek şeye benzeyen bu 7 metrelik sahte Noel ağacını alın. İstediğiniz gibi değiştirebileceğiniz sekiz ışık fonksiyonuna sahip 400 adet parıldayan, çok renkli LED ışıkla önceden aydınlatılmış olarak gelir. Alışveriş yapanlar çekici ve montajı kolay olduğunu söylüyor. Ayrıca, daha ince, modern tasarım köşelerde veya pencere kenarında saklanmayı kolaylaştırır.

Fiyat: 99,99 dolar, $149,99

Şimdi satın al

Kutlamalar Ev Prelit Beyaz Çelenk

Kutlamalar Ana Sayfa 30 inç D LED Prelit Sıcak Beyaz Çelenk
Resim: Ace Donanımı

Süslemelerinizi 25 Aralık’tan biraz daha uzun tutmayı seviyorsanız, bu beyaz çelengi tercih edin. Sahte çam çelengi, meyveler ve karla kaplı çam kozalakları ile süslenmiştir, bu nedenle kesinlikle bir tatilden çok bir kış dekorasyonudur. Çelenk, bir düğme hareketiyle açılan 35 pille çalışan ışık içerir; bu, bunu dışarıda asmayı seçerseniz hantal kablolar ve prizlerle uğraşmanıza gerek olmadığı anlamına gelir.

Fiyat: 49,99 $, 59.99$

Şimdi satın al


Kutlamalar 8 ft. Noel Baba Şişme

Kutlamalar 8 ft. Noel Baba Şişme
Resim: Ace Donanımı

Bu neşeli şişme Noel Baba sadece karmaşık görünüyor – onu havaya uçurmak, fişini prize takmak, kazığı ön bahçenize yerleştirmek ve canlanmasını izlemek. Noel Baba da yanıyor, bu yüzden hem gündüz hem de gece ekranda olacak. Ve tatiller sona erdiğinde, tamamen söner, katlanıp saklanmasını kolaylaştırır.

Fiyat: 79,99 $

Şimdi satın al

The Real Deal by RetailMeNot’ta ilk olarak Ace Hardware’in %10 Nakit İade Fırsatı Sayesinde Salonlarınızı Daha Ucuza Güverte Edin yazısı çıktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir